Рішення № 109718220, 20.03.2023, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
20.03.2023
Номер справи
280/4456/22
Номер документу
109718220
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

20 березня 2023 року Справа № 280/4456/22 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Стрельнікової Н.В., розглянувши в письмовому порядку за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТПРОМСЕРВІС»

до Запорізької митниці

про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТПРОМСЕРВІС» (далі - позивач) звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Запорізької митниці, яка є відокремленим підрозділом Державної митної служби України (далі відповідач), в якій позивач просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Запорізької митниці, яка є відокремленим підрозділом Державної митної служби України, щодо не складення та неподання до Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області висновку про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю "МЕТПРОМСЕРВІС" надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6816 921,19 грн. на підставі заяви № 28-03 від 28.03.2022

- зобов`язати Запорізьку митницю, яка є відокремленим підрозділом Державної митної служби України скласти та подати до Головного управління Державної казначейської служби України в Запорізькій області висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю " МЕТПРОМСЕРВІС " надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6 816 921,19 грн на підставі заяви № 28-03 від 28.03.2022.

В обґрунтування позову позивач зазначив, що відповідач протиправно не склав і не подав до Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю "МЕТПРОМСЕРВІС" надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6816 921,19 грн. на підставі заяви № 28-03 від 28.03.202. Як на фактичні підстави позову позивач послався на те, що в період з 19.01.2022 р. по 11.02.2022 р. для проведення митного оформлення товару брухт та відходи титану, поставленого за контрактом № 2412-PL від 24.12.2019 р. з MP TECHNOLOGY Sp. Z o.o., позивач надав відповідачу чотирнадцять митних декларацій, в яких вказав суму податку на додану вартість, належну до сплати, у розмірі 6 816 921,19 грн. Позивач стверджує , що в період здійснення зазначених операцій з постачання, на них поширювався тимчасовий режим звільнення від оподаткування податком на додану вартість. У зв`язку з чим, ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС» впродовж січня-лютого 2022 року надмірно перерахувало до бюджету податок на додану вартість у розмірі 6816 921, 19 грн. В березні 2022 року позивач надав відповідачу заяви щодо внесення змін до електронних митних декларацій, скорегувавши ставку податку на додану вартість. Листом № 720-1/720-15/1310007 від 06.04.2022 р. відповідач повідомив, що підстави для повернення коштів з бюджету відсутні, що і стало причиною звернення позивача до суду.

Ухвалою судді від 03.08.2022 відкрито позовне провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін. Сторонам надано строк для подання заяв по суті.

Відповідач 30.08.2022 подав до суду відзив на позовну заяву, у якому проти позовних вимог заперечив з наступних підстав. В період з 19.01.2022 по 11.02.2022 підприємством ТОВ «Метпромсервіс» подано до митного оформлення 14 митних декларацій типу ІМ 40 на товар «Брухт та відходи з титану» для випуску у вільний обіг зі сплатою податку на додану вартість на загальну суму 6816 921,19 грн., а саме : UA 112080/2022/2735; 112080/2022/2259; 112080/2022/2258; 112080/2022/2005; 112080/2022/2004; 112080/2022/2000; 112080/2022/1859; 112080/2022/1532; 112080/2022/1334; 112080/2022/1329; 112080/2022/906; 112080/2022/905; 112080/2022/860; 112080/2022/859. Зазначає, що на момент митного оформлення товарів по зазначеним митним деклараціям переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, звільняються від обкладення податком на додану вартість відповідно до Постанови діяли Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 15 до 01.01.2022. Невикористана пільга по сплаті податку на додану вартість свідчить про відсутність підстав для її застосування під час митного оформлення. Крім того, статтею 43 Податкового кодексу України визначено, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов`язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу. Відповідно до даних АСМО та інформаційно-телекомунікаційної системи «Податковий блок» ДПС, станом на 06.04.2022 у ТОВ «Метпромсервіс» (ЄДРПОУ 31094633) обліковуються податкові борги за кодами бюджетної класифікації: 14010100 в розмірі 1 126 502,50 грн.; 18010600 в розмірі 114 568,66 грн. З наведених підстав просить у задоволенні позову відмовити у повному обсязі.

Відповідно до ч. 5ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Згідно з п. 10 ч.1ст. 4 КАС України письмове провадження - розгляд і вирішення адміністративної справи або окремого процесуального питання в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без повідомлення та (або) виклику учасників справи та проведення судового засідання на підставі матеріалів справи у випадках, встановлених цим Кодексом.

Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також, достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, судом встановлено наступне.

24.12.2019 між MPS TECHNOLOGY Sp. Z o.o. (Продавець) та ТОВ «Метпромсервіс» (Покупець) укладений контракт № 2412-PL, за умовами якого MPS TECHNOLOGY Sp. Z o.o. зобов`язувалось поставити та передати у власність ТОВ «Метпромсервіс», а ТОВ «Метпромсервіс» прийняти та сплатити Товар в обсязі та в цінах, вказаних в Додатках до контракту.

З доданих до матеріалів справи заяв позивача про внесення змін до митних декларацій вбачається, що за зазначеним договором позивачем було отримано товар за митними деклараціями UA 112080/2022/000906 від 19.01.2022 (платіж з ПДВ 464216,13 грн), UA 112080/2022/000905 від 19.01.2022 (платіж з ПДВ 204107,21 грн), UA 112080/2022/000860 від 19.01.2022 (платіж з ПДВ 489794,78 грн), UA 112080/2022/000859 від 19.01.2022 (платіж з ПДВ 380306,05 грн), UA 112080/2022/001334 від 26.01.2022 від 26.01.2022 (платіж з ПДВ 463199,20 грн), UA 112080/2022/001329 від 26.01.2022 (платіж з ПДВ 545668,72 грн), UA 112080/2022/001532 від 28.01.2022 (платіж з ПДВ 471623,86 грн), UA 112080/2022/001859 від 01.02.2022 (платіж з ПДВ 527714,65 грн), UA 112080/2022/002000 від 02.02.2022 (платіж з ПДВ 403409,73 грн), UA 112080/2022/002005 від 03.02.2022 (платіж з ПДВ 516182,97 грн), UA 112080/2022/002004 від 03.02.2022 (платіж з ПДВ 500598,29 грн) UA 112080/2022/002259 від 07.02.2022 (платіж з ПДВ 527060,47 грн),UA 112080/2022/002258 від 07.02.2022 (платіж з ПДВ 472616,97 грн), UA 112080/2022/002735 від 11.02.2022 (платіж з ПДВ 550421,56 грн). Загальна сума податку на додану вартість за зазначеними митними деклараціями складає 6816921,19 грн.

Заяви про внесення змін до цих декларацій надані позивачем відповідачу 28.03.2022 разом з листом № 28-03, в якому позивач просив повернути надмірно сплачені до бюджету кошти у розмірі 6816921,19 грн у зв`язку із застосуванням тимчасового режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, встановленого пунктом 23 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України.

Листом № 720-1/720-15/13 10007 від 06.04.2022 Запорізька митниця підтвердила факт подання позивачем в період з 19.01.2022 по 11.02.2022 до митного оформлення 14 митних декларацій типу ТМ 40 на товар «Брухт та відходи з титану» для випуску у вільний обіг зі сплатою податку на додану вартість на загальну суму 6 816 921,19 грн. Також, в листі відповідач визнав, що суми податку на додану вартість за вказаними митними деклараціями сплачені і перераховані до Державного бюджету України. Проте, заява позивача про повернення надмірно сплачених сум не була задоволена відповідачем, оскільки на думку останнього підстави для повернення коштів з бюджету відсутні. При цьому, відповідач послався на те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 року № 15 затверджено перелік відходів та брухту чорних i кольорових металів, операції з постачання яких, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних i кольорових металів, звільняються від обкладення податком на додану вартість. Однак, ці переліки діяли до 01.01.2022, тобто до моменту митного оформлення товарів по зазначеним митним деклараціям позивача.

Вважаючи відмову відповідача протиправною, позивач звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду із даним позовом.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить із наступного.

Відносини з приводу митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, справлянням митних платежів, регулюються положеннямиМитного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI, який набув чинності з 01.06.2012.

Частиною другоюстатті 1 Митного кодексу Українипередбачено, що відносини, пов`язані із справлянням митних платежів, регулюються цимКодексом, Податковимкодексом України та іншими законами України з питань оподаткування.

Відповідно до приписів ч.1 ст. 4 Митного кодексу України митна декларація - це заява встановленої форми, в якій особою зазначено митну процедуру, що підлягає застосуванню до товарів, та передбачені законодавством відомості про товари, умови і способи їх переміщення через митний кордон України та щодо нарахування митних платежів, необхідних для застосування цієї процедури; митне оформлення - це виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Згідно з частинами першою, третьою статті 257 Митного кодексу України декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. При застосуванні письмової форми декларування можуть використовуватися як електронні документи, так і документи на паперовому носії. Умови та порядок декларування, перелік відомостей, необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення, визначаються цим Кодексом. Положення про митні декларації та форми цих декларацій затверджуються Кабінетом Міністрів України, а порядок заповнення таких декларацій та інших документів, що застосовуються під час митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, - центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.

За приписами частини першої статті 258 Митного кодексу України під митною декларацією, заповненою у звичайному порядку, розуміється митна декларація, що містить обсяг відомостей (даних), достатній для завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення у заявлений митний режим.

Згідно з положеннями ч.1 ст.269 Митного кодексу України за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи та з дозволу органу доходів і зборів відомості, зазначені в митній декларації, можуть бути змінені або митна декларація може бути відкликана. У разі відмови у наданні такого дозволу орган доходів і зборів зобов`язаний невідкладно, письмово або в електронному вигляді, повідомити декларанта про причини і підстави такої відмови.

Відповідно до ч.2 ст.269 Митного кодексу України внесення змін до митної декларації, прийнятої органом доходів і зборів, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення.

У відповідності до ч. 7 статті 269 Митного кодексу України порядок внесення змін до митних декларацій, їх відкликання та визнання недійсними визначається КМУ.

Судом з`ясовано та не заперечується Запорізькою митницею той факт, що в період з 19.01.2022 по 11.02.2022 ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС» до митного оформлення подано чотирнадцять митних декларацій на товар «брухт та відходи титану» зі сплатою податку на додану вартість у розмірі 20% на суму 6816921,19 грн.

Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», який набрав чинності 01.01.2022, було продовжено до 01.01.2027 дію тимчасового режиму звільнення від оподаткування ПДВ, встановленого пунктом 23 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі ПКУ), до операцій з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, а також паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 згідно з УКТ ЗЕД.

Переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Так, до 01.01.2022 діючими були переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких, зокрема операції з імпорту, тимчасово звільняються від обкладення податком на додану вартість (далі Переліки), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 15 (далі Постанова КМУ № 15).

Надалі дію Переліків було продовжено до 01.01.2027 шляхом внесення постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 року № 337 (далі Постанова № 337) змін до Постанови № 15.

Зокрема, Постанова № 337 набрала чинності з дня опублікування (газета «Урядовий кур`єр» № 65 від 22.03.2022), а саме 22.03.2022.

Водночас, 19.10.2022 Державна податкова служба України опублікувала роз`яснення «Щодо можливості застосування режиму звільнення від оподаткування ПДВ до операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, які здійснювалися протягом січня березня 2022 року», відповідно до якого «тимчасовий режим звільнення від оподаткування ПДВ, встановлений пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ, застосовується до операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснюються, зокрема, з 01.01.2022 до 01.01.2027 (у тому числі до таких операцій, що здійснювалися протягом січня березня 2022 року).

Аналізуючи викладене, суд приходить до висновку про наявність підстав вважати, що на період здійснення позивачем операцій з постачання, вказаних у позові поширювався тимчасовий режим звільнення від оподаткування ПДВ.

У зв`язку з чим, позивачем впродовж січня-лютого 2022 року було надмірно перераховано податку на додану вартість у розмірі 6816 921,19 грн.

Щодо посилання Запорізької митниці у листі 720-1/720-15/13 10007 від 06.04.2022 на те, що оскільки платником податків не була використана податкова пільга, суми податку на додану вартість були сплачені у повному обсязі, сплачені кошти не підлягають поверненню суд зазначає наступне.

Відповідно до п.30.1ст.30Податкового кодексу України, податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов`язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених пунктом 30.2 цієї статті.

Пунктом30.4статті30 Податкового кодексу Українипередбачено, що платник податків вправі відмовитися від використання податкової пільги чи зупинити її використання на один або декілька податкових періодів, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Податкові пільги, не використані платником податків, не можуть бути перенесені на інші податкові періоди, зараховані в рахунок майбутніх платежів з податків та зборів або відшкодовані з бюджету.

Таким чином, відмовитися від пільги щодо оподаткування господарських операцій по постачанню відходів та брухту чорних і кольорових металів постачальник може лише у тому випадку, коли така пільга надається виключно платнику податків, який здійснює таке постачання.

Зазначена правова позиція висловлена також Вищим адміністративним судом Українив ухвалі від 25.02.2017 № К/800/23075/15.

Отже, в даному випадку факт неподання митних декларацій без застосування пільги не можна розцінювати як відмову платника податків від податкової пільги, оскільки таке право не надано платнику податків нормамиПодаткового кодексу України.

Відповідно до пункту 1 розділу І Порядку повернення авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, затвердженогоНаказом Міністерства фінансів України 18.07.2017 № 643 (далі - Порядок № 643) цей Порядок визначає процедури під час повернення суб`єктам господарювання та/або фізичним особам (далі - платники податків) коштів авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів, контроль за справлянням яких здійснюють Держмитслужба та митниці Держмитслужби.

Пунктом 1 розділу ІІІ Порядку № 643 передбачено, що платник податків подає до митниці Держмитслужби заяву довільної форми в паперовому вигляді або за допомогою засобів електронного зв`язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу, або в електронній формі за допомогою засобів ІТС Держмитслужби з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу, або в електронній формі через систему електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів та з дотриманням вимог законодавства у сферах захисту інформації, електронних довірчих послуг та електронного документообігу. У заяві зазначаються: сума коштів до повернення за кожним видом митних, інших платежів та пені; причини виникнення такої суми коштів; найменування юридичної особи та код за ЄДРПОУ, або прізвище, ім`я, по батькові, реєстраційний номероблікової картки платника податків, або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті); напрям перерахування суми коштів: реквізитимитної декларації(іншого документа, що її замінює) або уніфікованої митної квитанції, за якими помилково та/або надміру сплачено суми митних платежів.

До заяви додаються: документи, що підтверджують суму помилково та/або надміру сплачених митних, інших платежів та пені; виконавчий лист суду та/або рішення суду, що набрало законної сили (за наявності), щодо скасування рішення митниці Держмитслужби, яке призвело до виникнення помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені; документи, що підтверджують право на перенесення граничних строків для подання заяви щодо повернення надміру сплачених митних платежів (за наявності).

Після надходження до митниці Держмитслужби заява, подана за допомогою засобів ІТС Держмитслужби в електронній формі, автоматично після перевірки засобами антивірусного захисту інформації вноситься до Реєстру опрацювання заяв на повернення (далі - Реєстр), який ведеться за допомогою засобів АСМО.

Внесення до Реєстру інформації щодо заяви, поданої платником у паперовому вигляді або за допомогою засобів електронного зв`язку в електронній формі, здійснює працівник Підрозділу.

Пункт 8 розділу ІІІ Порядку № 643 передбачає, що у разі якщо заявник не виконав вимог пунктів 1-3 цього розділу, надав недостовірні дані та/або має податковий борг (крім випадків визначення у заяві напряму перерахування коштів на погашення податкового боргу), готується та надсилається йому письмова (в паперовому вигляді або електронній формі) обґрунтована відмова, у тому числі за допомогою засобів ІТС Держмитслужби..

Отже, підставою для відмови митним органом заявнику у поверненні надмірно сплаченого податку може бути або невідповідність поданих документів вимогам цього порядку, або відсутність переплати.

З огляду на викладене, суд вважає, що повернення надмірно сплачених платежів, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами при наявності наступних чинників: наявність факту надмірної сплати коштів, звернення до митного органу платника податків, відповідно до якого останній визначається щодо напряму зарахування коштів.

На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що позивач із дотриманням вимог Порядку № 643.звернувся до Запорізької митниці із заявою про повернення надмірно сплачених коштів на загальну суму 6816 921,19 грн.

Пунктом 6 розділу ІІІ Порядку № 643 визначено, що якщо за результатами розгляду заяви митницею Держмитслужби встановлено наявність підстав для повернення коштів, працівник Підрозділу формує електронний висновок про повернення з державного бюджету помилково та/або надміру сплачених сум митних, інших платежів та пені (далі - електронний висновок) за формою згідно здодатком 2до цього Порядку, який подається керівнику (заступнику керівника) митниці Держмитслужби для прийняття рішення щодо повернення відповідної суми коштів.

На кожний сформований електронний висновок, за яким прийнято рішення про повернення, накладаються кваліфіковані електронні підписи керівника (заступника керівника) структурного підрозділу, що сформував електронний висновок, керівника (заступника керівника) митниці Держмитслужби та кваліфікована електронна печатка такого органу.

За приписами п. 7 розділу ІІІ Порядку № 643 сформовані електронні висновки з накладеними кваліфікованими електронними підписами та кваліфікованими електронними печатками митниці Держмитслужби у строк не пізніше 17:00 шостого робочого дня до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви до митниці Держмитслужби в автоматичному режимі надсилають до Казначейства для виконання.

Аналіз викладених норм свідчить, що повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов`язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється у визначеному законодавством порядку органом Державної казначейської служби України на підставі електронного висновку митниці.

Відповідач за зверненням позивача електронний висновок не надав, чим позбавив останнього можливості повернення надмірно сплачених сум.

За таких обставин, суд дійшов висновку, що зазначені вище приписи законодавства наділяють позивача правом на повернення надмірно сплаченого податку на додану вартість у сумі 6816921,19 грн, при цьому дії позивача щодо повернення цього податку здійснено у відповідності до встановленої процедури.

Відтак, бездіяльність Запорізької митниці щодо не складення та не подання до Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області висновку про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю " МЕТПРОМСЕРВІС " надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6 816 921, 19 грн. на підставі № 28-03 від 28.03.2022 є протиправною, а отже, позовні вимоги підлягають задоволенню повністю.

Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст. ст. 2, 5, 72, 77, 139, 241, 243-246, 255 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

Позовну заяву задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Запорізької митниці щодо не складення та не подання до Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області висновку про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю "МЕТПРОМСЕРВІС " надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6 816 921, 19 грн. на підставі заяви № 28-03 від 28.03.2022.

Зобов`язати Запорізьку митницю скласти та подати до Головного управління Державної казначейської служби України в Запорізькій області висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю " МЕТПРОМСЕРВІС " надмірно сплаченого податку на додану вартість у розмірі 6 816 921, 19 грн. на підставі заяви № 28-03 від 28.03.2022.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТПРОМСЕРВІС» (69014, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Харчова, буд. 6; код ЄДРПОУ 31094633) за рахунок бюджетних асигнувань Запорізької митниці (69041, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 12, ЄДРПОУ 44005647) судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 4 963 (чотири тисячі дев`ятсот шістдесят три) грн 00 коп.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Н.В. Стрельнікова