Рішення № 106680324, 14.09.2022, Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпра (до 25.04.2025 - Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська)

Дата ухвалення
14.09.2022
Номер справи
629/5855/20
Номер документу
106680324
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 629/5855/20

(2/199/2055/22)

РІШЕННЯ

Іменем України

14 вересня 2022 року Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська в складі

головуючого судді Богун О.О.,

при секретареві Буточкіній М.К.

розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін в залі суду в м. Дніпрі цивільну справу за позовом Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплачених коштів,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплачених коштів.

В обґрунтування позову посилався на те, що ОСОБА_1 звернулась до позивача із заявами від 06.12.2016 року та 19.06.2017 року та їй було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» з 01.12.2016 року по 31.05.2017 року та з 01.06.2017 року по 30.11.2017 року.

На момент звернення громадянки ОСОБА_1 , розмір державної соціальної допомоги визначався як різниця між прожитковим мінімумом для сім`ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім`ї.

У Деклараціях про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, у розділі III. Відомості про житлові приміщення, що перебувають у власності або володінні членів сім`ї (зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку) або дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей), ОСОБА_1 власноруч зазначила, що її чоловік ОСОБА_2 має у власності житло за адресою: АДРЕСА_1 , а житло за адресою: АДРЕСА_2 не є власністю сім`ї. Та зазначила, що іншого житла сім`я не має.

Таким чином, на підставі заяв та декларацій громадянки ОСОБА_1 від 06.12.2016 року та 19.06.2017 року їй було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченій сім`ї, виходячи із інформації, наданої в заявах та деклараціях.

Під час проведення перевірки справи соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області було виявлено, що ОСОБА_1 разом із заявами від 06.12.2016р. та 19.06.2017р. подала неповну інформацію про майновий стан сім`ї, а саме: не повідомила, що має у власності ще два житла, окрім зазначеного в деклараціях, а саме:

- квартира за адресою: АДРЕСА_3 , загальною площею 28,8 кв.м.;

- квартира за адресою: АДРЕСА_4 , загальною площею 31,9 кв.м.;

Приховування відомостей про майновий стан призвело до надмірної виплати ОСОБА_1 державних коштів у вигляді державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям. У зв`язку з виявленим фактом УПСЗН здійснено розрахунок переотриманої суми державної соціальної допомоги ОСОБА_1 , яка склала 33 204 грн. 99 коп. за період з 01.12.2016р. по 31.08.2017р.

ОСОБА_1 добровільно повернула 3 250,00 грн., на час подання позову сума переотриманої державної соціальної допомоги ОСОБА_1 складам 29 954 грн. 99 коп. (двадцять дев`ять тисяч дев`ятсот п`ятдесят чотири гривні 99 коп.).

Також згідно заяв громадянки ОСОБА_1 від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. року їй було призначено допомогу на дітей одиноким матерям, відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» з 01.01.2018р. по 30.06.2018р., з 01.07.2018р. по 31.12.2018р., з 01.01.2019р. по 30.06.2019р., з 01.07.2019р. по 31.12.2019р., з 01.01.2020р. по 30.06.2020р.

Відповідно до абзацу 2 пункту 34 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1751, середньомісячний сукупний дохід сім`ї визначається згідно з Методикою обчислення сукупного доходу сім`ї для всіх видів соціальної допомоги на підставі довідки про доходи і декларації про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

На момент звернення громадянки ОСОБА_1 допомога на дітей одиноким матерям надавалася у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім`ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

У всіх Деклараціях про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, ОСОБА_1 зазначила, що за період з 01.07.2017р. по 31.12.2019р. вона та члени її сім`ї отримують тільки державну соціальну допомогу в УПСЗН та отримують дохід в Лозівському МРЦЗ, а інших доходів сім`я не має.

Таким чином, на підставі заяв та декларацій громадянки ОСОБА_1 від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. їй було призначено допомогу на дітей одиноким матерям, виходячи із сукупного доходу сім`ї.

Під час проведення перевірки справ соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області було виявлено, що ОСОБА_1 разом із заявами від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. подала неповну інформацію про доходи сім`ї, а саме:

відповідно до Довідок про доходи, отримані від здачі земельної частки (паю) в оренду №1, №2, №3 від 26.04.2019р. та №1 від 22.07.2020р., видані Фізичною особою-підприємцем ОСОБА_3 , чоловік заявниці ОСОБА_2 отримував дохід від здачі в оренду земельної частки (паю) в 2016, 2017, 2018, 2019 роках; відповідно до листа Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області від 25.05.2020 №31/20/8-221, ОСОБА_1 26.07.2018р. здійснила продаж легкового автомобіля, сума якого склала 45 150,00 грн.

Неподання цих відомостей вплинуло на визначення розміру допомоги на дітей одиноким матерям та спричинило надмірне перерахування бюджетних коштів ОСОБА_1 у розмірі 12 166 грн. 50 коп.

28.08.2020р. ОСОБА_1 особисто отримала Повідомлення про переплату державно: допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) від 27.08.2020р., яким зобов`язано заявниця: повернути надміру отримані кошти протягом місяця, але на час подання позову ОСОБА_1 добровільно не повернула кошти на рахунок управління.

Загальна сума переплачених бюджетних коштів, на час подання позову, становить 42 121,49 грн. які позивач просить суд стягнути з відповідача на їх користь.

Ухвалою судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 12 січня 2022 року відкрито провадження по цивільній справі та визначено проводити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

03 лютого 2022 року від ОСОБА_1 надійшов відзив на позовну заяву, в якому остання заперечувала проти позову в повному обсязі, посилаючись на те, що позивачем пропущено строк позовної давності щодо вимог про стягнення надміру виплачених коштів у вигляді державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, та просила застосувати строки позовної давності до цих вимог. Щодо вимоги про стягнення надміру виплачених коштів у вигляді державної соціальної на дітей одиноким матерям, вважає що довідки на підставі яких було припинено виплату допомоги не є належними доказами.

08 лютого 2022 року представником позивача надано відповідь на відзив, в якій зазначив, що відповідачка добровільно повертала кошти частинами та останній платіж був здійснений 09.12.2020 року в сумі 150,00 грн. Таким чином позивач вважає, що строк позовної давності починається від дня останнього платежу. Також зазначили, що ОСОБА_1 не надала до управління жодних доказів які б свідчили про не отримання членами сім`ї доходів у зв`язку з якими було припинено надання допомоги на дітей одиноким матерям.

Відповідно до розпорядження Верховного суду «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану (окремі суди Запорізької, Харківської областей)» №16/0/9-22 від 06.04.2022 та відповідно до ч. 7 ст. 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи неможливість судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану змінено територіальну підсудність судових справ Лозівського міськрайонного суду Харківської області на Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, дана судова справа надійшла в провадження судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська Богун О.О.

Ухвалою судді Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська Богун О.О. прийнято до свого провадження та призначено до розгляду цивільну справу.

14.09.2022 року справу розглянуто по суті та ухвалено рішення.

Представник позивача в судове засідання не з`явився, надавши заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив їх задовольнити, не заперечував проти заочного розгляду справи.

Відповідач у судове засідання не з`явилась, про розгляд справи була повідомлена належним чином.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши письмові докази в їх сукупності, вважає позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 звернулась до позивача із заявами від 06.12.2016 року та 19.06.2017 року та їй було призначено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» з 01.12.2016 року по 31.05.2017 року та з 01.06.2017 року по 30.11.2017 року.

На момент звернення громадянки ОСОБА_1 , розмір державної соціальної допомоги визначався як різниця між прожитковим мінімумом для сім`ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім`ї.

Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» та Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250 (в редакції, яка діяла на момент звернення ОСОБА_1 ), для призначення соціальної допомоги уповноважений представник сім`ї подає органу соціального захисту населення заяву, декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, довідку про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС. Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердження таких доходів довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру. Інформація про склад сім`ї заявника зазначається в декларації пре доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

Державна соціальна допомога призначається на шість місяців.

У Деклараціях про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, у розділі III. Відомості про житлові приміщення, що перебувають у власності або володінні членів сім`ї (зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку) або дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей), ОСОБА_1 власноруч зазначила, що її чоловік ОСОБА_2 має у власності житло за адресою: АДРЕСА_1 , а житло за адресою: АДРЕСА_2 не є власністю сім`ї. Та зазначила, що іншого житла сім`я не має.

Відповідно до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 року №1091 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року №1098), головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор - посадові особи структурних підрозділів з питань соціального захисту населення наділені повноваженнями із здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, за цільовим використанням коштів державного бюджету, спрямованих на цю мету. Головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор перевіряють достовірність та повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім`ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, проводять вибіркові перевірки особових справ одержувачів державної соціальної допомоги за рішенням керівника відповідного органу соціального захисту населення або його заступника, складають акти за підсумками перевірки.

Під час проведення перевірки справи соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області було виявлено, що ОСОБА_1 разом із заявами від 06.12.2016р. та 19.06.2017р. подала неповну інформацію про майновий стан сім`ї, а саме: не повідомила, що має у власності ще два житла, окрім зазначеного в деклараціях, а саме:

- квартира за адресою: АДРЕСА_3 , загальною площею 28,8 кв.м.;

- квартира за адресою: АДРЕСА_4 , загальною площею 31,9 кв.м.;

Зазначене підтверджується Інформаційними довідками з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта.

Пунктом 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям (в редакції, що діяла на момент звернення ОСОБА_1 передбачено, що соціальна допомога не призначається у разі, коли у власності чи володінні малозабезпеченої сім`ї є друга квартира (будинок) за умови, що загальна площа житла перевищує 21 кв. метр на одного члена сім`ї та додатково 10,5 кв. метра на сім`ю.

Загальна площа житла, яке перебувало у власності ОСОБА_1 та її чоловіка ОСОБА_4 на момент звернення до управління із заявами та деклараціями, складає 113,9 кв.м. ( АДРЕСА_1 (власник ОСОБА_2 ) - загальна S = 53,2 кв.м;

АДРЕСА_3 (власник ОСОБА_1 ) - загальна S - 28.8 кв.м; АДРЕСА_4 (власник ОСОБА_1 ) - загальна S = 31,9 кв.м).

Відповідно до декларацій про доходи, до членів сім`ї ОСОБА_1 входять її чоловік ОСОБА_2 та доньки ОСОБА_5 та ОСОБА_6 ..

Враховуючи, що Загальна площа житла, яке перебуває у власності членів сім`ї ОСОБА_1 (113,9 кв.м.) перевищує 21 кв. метр на одного члена сім`ї та додатково 10,5 кв. метра на сім`ю ((21*4)+10,5=84+10,5=94,5 кв. метра), то на момент звернення ОСОБА_1 не мала права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

Приховування відомостей про майновий стан призвело до надмірної виплати ОСОБА_1 державних коштів у вигляді державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям. У зв`язку з виявленим фактом УПСЗН здійснено розрахунок переотриманої суми державної соціальної допомоги ОСОБА_1 , яка склала 33 204 грн. 99 коп. за період з 01.12.2016р. по 31.08.2017р.

Враховуючи, що ОСОБА_1 добровільно повернула 3 250,00 грн., на час подання позову сума переотриманої державної соціальної допомоги ОСОБА_1 складам 29 954 грн. 99 коп. (двадцять дев`ять тисяч дев`ятсот п`ятдесят чотири гривні 99 коп.).

Згідно заяв громадянки ОСОБА_1 від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. року їй було призначено допомогу на дітей одиноким матерям, відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» з 01.01.2018р. по 30.06.2018р., з 01.07.2018р. по 31.12.2018р., з 01.01.2019р. по 30.06.2019р., з 01.07.2019р. по 31.12.2019р., з 01.01.2020р. по 30.06.2020р.

Відповідно до абзацу 2 пункту 34 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1751, середньомісячний сукупний дохід сім`ї визначається згідно з Методикою обчислення сукупного доходу сім`ї для всіх видів соціальної допомоги на підставі довідки про доходи і декларації про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

На момент звернення громадянки ОСОБА_1 допомога на дітей одиноким матерям надавалася у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім`ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

У всіх Деклараціях про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, ОСОБА_1 зазначила, що за період з 01.07.2017р. по 31.12.2019р. вона та члени її сім`ї отримують тільки державну соціальну допомогу в УПСЗН та отримують дохід в Лозівському МРЦЗ, а інших доходів сім`я не має.

Таким чином, на підставі заяв та декларацій громадянки ОСОБА_1 від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. їй було призначено допомогу на дітей одиноким матерям, виходячи із сукупного доходу сім`ї.

Відповідно до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 року №1091 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року №1098), головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор — посадові особи структурних підрозділів з питань соціального захисту населення наділені повноваженнями із здійснення контролю за правильністю надання державних соціальних допомог, за цільовим використанням коштів державного бюджету, спрямованих на цю мету. Головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор перевіряють достовірність та повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім`ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, проводять вибіркові перевірки особових справ одержувачів державної соціальної допомоги за рішенням керівника відповідного органу соціального захисту населення або його заступника, складають акти за підсумками перевірки.

Так, під час проведення перевірки справ соціальними інспекторами управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області було виявлено, що ОСОБА_1 разом із заявами від 10.01.2018р., 04.07.2018р., 16.01.2019р., 25.07.2019р., 21.01.2020р. подала неповну інформацію про доходи сім`ї, а саме:

Відповідно до Довідок про доходи, отримані від здачі земельної частки (паю) в оренду №1, №2, №3 від 26.04.2019р. та №1 від 22.07.2020р., видані Фізичною особою- підприємцем ОСОБА_3 , чоловік заявниці ОСОБА_2 отримував дохід від здачі в оренду земельної частки (паю) в 2016, 2017, 2018, 2019 роках;

Відповідно до листа Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області від 25.05.2020 №31/20/8-221, ОСОБА_1 26.07.2018р. здійснила продаж легкового автомобіля, сума якого склала 45 150,00 грн.

Відповідно до п.5 Методики обчислення сукупного доходу сім`ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України.

Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінанси України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики спорту і туризму України від 15.11.2001 №486/202/524/455/3370, до сукупного доходу сімей (одержувачів) входять в тому числі доходи від земельної частки (паю) та доходи від продажу транспортних засобів.

Неподання цих відомостей вплинуло на визначення розміру допомоги на дітей одиноким матерям та спричинило надмірне перерахування бюджетних коштів ОСОБА_1 у розмірі 12 166 грн. 50 коп. (дванадцять тисяч сто шістдесят шість грн. 50 кой.).

28.08.2020р. ОСОБА_1 особисто отримала Повідомлення про переплату державно: допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) від 27.08.2020р., яким зобов`язано заявниця: повернути надміру отримані кошти протягом місяця, але на час подання позову ОСОБА_1 добровільно не повернула кошти на рахунок управління.

Загальна сума переплачених бюджетних коштів, на час подання позову, становить 42 121,49 грн.

Заперечення відповідача викладені у відзиві є необґрунтованими та не відповідають дійсним обставинам справи.

Таким чином, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача обґрунтовані та підлягають задоволенню у повному обсязі.

Крім того, відповідно до ст. 141 ЦПК України з відповідача на користь позивача підлягають стягненню судові витрати у розмірі 2102,00 грн.

На підставі зазначеного вище та відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», Закону України «Про державну допомогу сім`ям з дітьми», Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250, Порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1751, Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 року №1091 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року №1098), Методики обчислення сукупного доходу сім`ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001 №486/202/524/455/3370, ст.19, 175 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплачених коштів - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_5 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області (місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд.73. Код ЄДРПОУ 25813017, МФО 820172, рахунок UA 808201720344200028000049149 в Держказначейська служба України, м.Київ, Лозівське УДКСУ, МФО 820172)грошові кошти виплачені надміру у вигляді допомоги на дітей одиноким матерям в сумі 12 166 грн. 50 коп. (дванадцять тисяч сто шістдесят шість грн. 50 коп.).

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_5 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області (місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд.73. Код ЄДРПОУ 25813017, МФО 820172, рахунок UA 808201720344200028000049149 в Держказначейська служба України, м.Київ, Лозівське УДКСУ, МФО 820172)грошові кошти виплачені надміру у вигляді державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям в сумі 29954грн. 99 коп. (двадцять дев`ять тисяч дев`ятсот п`ятдесят чотири грн. 99 коп.).

Стягнути ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_5 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області (місцезнаходження: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд.73. Код ЄДРПОУ 25813017, МФО 820172, рахунок UA 808201720344200028000049149 в Держказначейська служба України, м.Київ, Лозівське УДКСУ, МФО 820172) судові витрати у вигляді сплаченого судового збору в розмірі 2 102 (дві тисячі сто дві) грн. 00 коп.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення суду складено 14.09.2022.

Суддя О.О.Богун

14.09.2022