Постанова № 10651836, 28.07.2010, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.07.2010
Номер справи
2а-5443/10/1270
Номер документу
10651836
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №< Текст >

ПОСТАНОВА

Іменем України

28 липня 2010 року Справа № 2а-5443/10/1270

Луганський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Ушакова Т.С.,

за участю

секретаря судового засідання Фенічевій О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Приватного підприємства “Блиц-Буд” до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська про часткове скасування податкового повідомлення-рішення Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська № 0001132310/0 від 06.07.2010 року в частині донарахування податку на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн.,

ВСТАНОВИВ:

12 липня 2010 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Приватного підприємства “Блиц-Буд” до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська про часткове скасування податкового повідомлення-рішення Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська № 0001132310/0 від 06.07.2010 року в частині донарахування податку на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн. та штрафні санкції 38699 грн.

Позивач в обґрунтування своїх позовних вимог посилається на те, що на підставі направлень від 30.04.2010 року № 434, від 03.06.2010 року № 587, виданих Ленінською міжрайонною державною податковою інспекцією м. Луганська, згідно із ч.1 ст.11-1 Закону України від 04.12.1990 року № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» та відповідно до плана-графіка проведення планових виїзних перевірок субєтів господарювання проведена планова виїзна перевірка Приватного підприємства “Блиц-Буд», з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.07р. по 31.12.09р., валютного та іншого законодавства за період з 01.01.07р. по 31.12.09р., відповідно до затвердженого плану перевірки.

За результатами перевірки відповідачем був складений акт № 482/23/32371738 від 23.06.2010 року про результати планової виїзної перевірки, з яким позивач не погодився та надав заперечення № 29.03/01 від 29.06.2010 року.

Перевіркою було встановлено порушення вимог п.п.7.4.5 п.7.4 ст. 7 Закону України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість». Так, у бухгалтерському обліку зроблено наступні проводки: Д-т 23 «Виробництво К-т 631 «Розрахунки з іншими постачальниками» на суму 464384,94 грн.; Д-т 644 «Податковий кредит» К-т 631 «Розрахунки з іншими постачальниками» на суму 77397,49 грн.

ПП “Блиц-Буд” віднесено до складу податкового кредиту ПДВ в сумі 77397,49 грн. в т.р. до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за серпень 2009 року № 82051 від 18.09.09 року р. 10 «Придбання (виготовлення, будівництво, спорудження) з податком на додану вартість на митній території України товарів (послуг) та основних фондів з метою їх використання у межах господарської діяльності платника податку для здійснення операцій», у т.ч. р.10.1 «Підлягають оподаткуванню за ставкою 20 % та нульовою ставкою» в сумі 40555,25 грн. та декларації з ПДВ за вересень 2009 року № 93070 від 15.10.09 року р.10.1 «Придбання (виготовлення, будівництво, спорудження) з податком на додану вартість на митній території України товарів (послуг) та основних фондів з метою їх використання у межах господарської діяльності платника податку для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню за ставкою 20 % та нульовою ставкою» в сумі 36842,24 грн. по податковим накладним, отриманим від ТОВ «Укрпромгруп», яке на момент складання податкових накладних не зареєстровано платником податку на додану вартість.

Податковий орган вважає, що податкові накладні, які отримані від ТОВ «Укрпромгруп», складені у порушення вимог чинного законодавства і тому не можуть слугувати документом, який підтверджує право ПП “Блиц-Буд” на включення до податкового кредиту суми ПДВ 77397,49 грн.

Між ПП “Блиц-Буд” і ТОВ «Укрпромгруп» було укладено договір № 2 від 01.04.09 року, згідно до якого замовник ПП “Блиц-Буд” доручив, а підрядник ТОВ «Укрпромгруп» зобовязався виконати будівельно-монтажні роботи на суму 1200000,00 грн., в тому складі податок на додану вартість 200000,00 грн. у п.6 договору визначено, що підрядник є платником податку на додану вартість, номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100217395, індивідуальний податковий номер 338466712361. Крім того, на вимогу замовника, підрядник надав завірену печаткою копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість , де вказана дата реєстрації 28.11.2005 року. Ні Закон України «Про податок на додану вартість», ні будь який інший закон не зобовязують замовника отримувати додаткові докази про легітимність свого контрагента.

Підрядник ТОВ «Укрпромгруп» надав замовнику податкові накладні на суму 386987,45 грн., з яких сума ПДВ складає 77397,49 грн.

Всі роботи виконані, про що свідчать акти виконаних робіт форми № КБ-2в, та довідки про вартість виконаних підрядних робіт форми № КБ-3, підписані, виконавцем ТОВ «Укрпромгруп» та замовником і генпідрядником ПП «Блиц-Буд» і його замовниками: Луганською міською многопрофільною лікарнею № 15, СФХ «Борис», КВУЗ «Художня школа», ДУОНС в Луганській області, благодійний фонд «Благовест», Старобільська РДА, Новоайдарська селищна рада, поліклініка № 11, Сватівська РДА, Ставський РКП, Управління з питань будівництва Луганської міської ради, фізична особа ОСОБА_3

Згідно акту Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську від 03.08.09 року № 241 про анулювання реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрпромгруп» як платника податку на додану вартість свідоцтво про реєстрацію ТОВ «Укрпромгруп» було анульовано 03.08.09 року.

Однак, постановою Луганського окружного адміністративного суду по справі №2а-24842/09/1270 від 28 серпня 2009 року було визнано не чинним та скасовано акт Ленінської МДПІ м. Луганська № 241 від 03.08.09 року про відміну реєстрації платника ПДВ ТОВ «Укрпромгруп», зобовязано Ленінську МДПІ м. Луганська прийняти податкові декларації ТОВ «Укрпромгруп» за відповідні податкові періоди 2009 року.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 жовтня 2009 року апеляційну скаргу Ленінської МДПІ м. Луганська залишено без розгляду.

З огляду на це позивач вважає, що податкове повідомлення-рішення № 0001132310/0 від 06.07.2010 року, згідно якого донараховано податок на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн. та штрафні санкції 38699 грн. є недійсним та просив його скасувати.

У судовому засіданні представники позивача позовні вимоги підтримали в повному обсязі, надали пояснення, аналогічні викладеним у позовній заяві.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечував та пояснив, що позовні вимоги не визнає у повному обсязі з наступних підстав. Згідно акту від 03.08.09 року № 241 датою анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ «Укрпромгруп» є 03.08.09 року. На теперішній час свідоцтво про реєстрацію в якості платника податку на додану вартість ТОВ «Укрпромгруп» не поновлено в Реєстрі платників податку на додану вартість, тому позивач не мав права включати до суми податкового кредиту суми, сформовані від підприємства, яке на час отримання позивачем податкових накладних не було платником податку на додану вартість. Таким чином, податкові накладні, отримані від ТОВ «Укрпромгруп» після 03.08.09 року, складені у порушення вимог чинного законодавства і тому не можуть слугувати документом, який підтверджує право ПП «Блиц-Буд» на включення до податкового кредиту суми ПДВ 77397,49 грн. Просив відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, проаналізувавши наявні матеріали та фактичні обставини справи, дослідивши і оцінивши надані докази в їх сукупності, суд вважає, позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, виходячи з наступного:

В судовому засіданні встановлено, що Ленінською міжрайонною державною податковою інспекцією м. Луганська на підставі направлень від 30.04.2010 року № 434, від 03.06.2010 року № 587, згідно із ч.1 ст.11-1 Закону України від 04.12.1990 року № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» та відповідно до плана-графіка проведення планових виїзних перевірок субєтів господарювання проведена планова виїзна перевірка Приватного підприємства “Блиц-Буд», з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.01.07р. по 31.12.09р., валютного та іншого законодавства за період з 01.01.07р. по 31.12.09р., відповідно до затвердженого плану перевірки.

За результатами перевірки відповідачем був складений акт № 482/23/32371738 від 23.06.2010 року про результати планової виїзної перевірки, з яким позивач не погодився та надав заперечення № 29.03/01 від 29.06.2010 року.

Перевіркою було встановлено порушення вимог п.п. 7.2.1, п.п. 7.2.4 п. 7.2, п.п.7.4.5 п.7.4 ст. 7 Закону України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» із змінами та доповлненнями, п. 2, п. 5 Наказу ДПА України «Про затвердження форм податкової накладної, книги обліку придбання і книг і обліку продаж товарів (робот, послуг), порядок їх заповнення» від 30.05.1997 року № 165, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.06.1997 року № 223/2037, в результаті чого занижено податок на додану вартість на загальну суму 93158 грн., у тому числі за грудень 2008 року в сумі 9644,36 грн., за серпень 2009 року в сумі 40555,25 грн., за вересень 2009 року в сумі 36842,24 грн., за жовтень 2009 року в сумі 3892,53 грн., за листопада 2009 року в сумі 2223,80 грн.

Згідно з підпунктом «б» пп. 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, п.п.17.1.3 п.17.1 ст.17 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», ст.3, ст.6, ст.10 Закону України Про податок на додану вартість» № 168/97-ВР від 03.04.1997 року та на підставі акту перевірки 482/23/32371738 від 23.06.2010 р. відповідачем складено податкове повідомлення рішення № 0001132310/0 від 06.07.2010 року, яким позивачу визначено суму податкового зобовязання в розмірі 139737,00 грн., за основним платежем 93158,00 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 46579,00 грн.(а.с.349).

Статус державної податкової служби в Україні, її функції та правові основи діяльності визначає Закон України „Про державну податкову службу в Україні” від 04.12.90. № 509-ХІІ.

Відповідно до п. 1 ст. 11 Закону 509, органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право здійснювати документальні невиїзні перевірки (на підставі поданих податкових декларацій, звітів та інших документів, пов'язаних з нарахуванням і сплатою податків та зборів (обов'язкових платежів) незалежно від способу їх подачі), а також планові та позапланові виїзні перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), додержання валютного законодавства юридичними особами, їх філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичними особами, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно із законами України покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обов'язкові - платежі), крім Національного банку України та його установ (далі платники податків).

Порядок оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затверджений наказом ДПА України № 327 від 10.08.05., зареєстрований в Міністерстві юстиції 25.08.05. за № 925/11205 (надалі Порядок). Порядок розроблено відповідно до вимог Закону України "Про державну податкову службу в Україні" для застосування посадовими особами органів державної податкової служби при оформленні матеріалів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, суб'єктами господарювання - юридичними особами, їх філіями, відділеннями та іншими відокремленими підрозділами (далі - суб'єкти господарювання). Відповідно до Порядку невиїзною документальною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться в приміщенні органу державної податкової служби на підставі поданих податкових декларацій, звітів та інших документів, пов'язаних з нарахуванням і сплатою податків та зборів (обов'язкових платежів), незалежно від способу їх подачі.

Згідно п.п. 7.4.5 п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами).

П. 7.2.6. п. 7.2 Закону України «Про податок на додану вартість» втзначено, що податкова накладна видається платником податку, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача, та є підставою для нарахування податкового кредиту. Як виняток з цього правила, підставою для нарахування податкового кредиту при поставці товарів (послуг) за готівку чи з розрахунками картками платіжних систем, банківськими або персональними чеками у межах граничної суми, встановленої Національним банком України для готівкових розрахунків, є належним чином оформлений товарний чек, інший платіжний чи розрахунковий документ, що підтверджує прийняття платежу постачальником від отримувача таких товарів (послуг), з визначенням загальної суми такого платежу, суми податку та податкового номера постачальника.

П.п.7.2.1. п. 7.2 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» передбачено, що платник податку зобов'язаний надати покупцю податкову накладну, що має містити зазначені окремими рядками:

а) порядковий номер податкової накладної;

б) дату виписування податкової накладної;

в) повну або скорочену назву, зазначену у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість;

г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);

д) місце розташування юридичної особи або місце податкової адреси фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість;

е) опис (номенклатуру) товарів (робіт, послуг) та їх кількість (обсяг, об'єм);

є) повну або скорочену назву, зазначену у статутних документах отримувача;

ж) ціну поставки без врахування податку;

з) ставку податку та відповідну суму податку у цифровому значенні;

и) загальну суму коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку.

Відповідно до п.п.7.3.1 п.7.3 ст.7 7.3.1. Закону України «Про податок на додану вартість» датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а в разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку;

або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.

Судом встановлено, що Між ПП “Блиц-Буд” і ТОВ «Укрпромгруп» було укладено договір № 2 від 01.04.09 року (а.с. 29), згідно до якого замовник ПП “Блиц-Буд” доручив, а підрядник ТОВ «Укрпромгруп» зобовязався виконати будівельно-монтажні роботи на суму 1200000,00 грн., в тому складі податок на додану вартість 200000,00 грн. у п.6 договору визначено, що підрядник є платником податку на додану вартість, номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100217395, індивідуальний податковий номер 338466712361. Також на вимогу замовника, підрядник надав завірену печаткою копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість , де вказана дата реєстрації 28.11.2005 року.

ПП “Блиц-Буд” віднесено до складу податкового кредиту ПДВ в сумі 77397,49 грн. в т.ч. до складу податкового кредиту декларації з ПДВ за серпень 2009 року № 82051 від 18.09.09 року р. на загальну суму 40555,25 грн. та декларації з ПДВ за вересень 2009 року № 93070 від 15.10.09 року в сумі 36842,24 грн. по податковим накладним, отриманим від ТОВ «Укрпромгруп».

Підрядник ТОВ «Укрпромгруп» надав замовнику податкові накладні:

-№ 280904 від 28.09.09р. на суму 2015,58 грн., з яких 403,12 грн.;

-№ 070905 від 07.09.09р. на суму 1890,55 грн., з яких 378,11 грн.;

-№ 210907 від 21.09.09р. на суму 10524,67 грн., з яких 2104,93 грн.;

-№ 220904 від 22.09.09р. на суму 8015,58 грн., з яких 1603,12 грн.;

-№ 210908 від 21.09.09р. на суму 3375,68 грн., з яких 675,14 грн.;

-№ 300913 від 30.09.09р. на суму 12788,30 грн., з яких 2557,66 грн.;

-№ 280903 від 28.09.09р. на суму 31909,88 грн., з яких 6381,98 грн.;

-№ 210906 від 21.09.09р. на суму 12692,52 грн., з яких 2538,50 грн.;

-№ 23905 від 23.09.09р. на суму 6019,73 грн., з яких 1303,95 грн.;

-№ 280902 від 28.09.09р. на суму 2405,37 грн., з яких 481,07 грн.;

-№ 150902 від 15.09.09р. на суму 27184,30 грн., з яких 5436,86 грн.;

-№ 300914 від 30.09.09р. на суму 65389,00 грн., з яких 13077,80 грн.;

-№ 310817 від 31.08.09р. на суму 39685,00 грн., з яких 7937,00 грн.;

-№ 270808 від 27.08.09р. на суму 12930,67 грн., з яких 2586,13 грн.;

-№ 270809 від 27.08.09р. на суму 11153,27 грн., з яких 2230,65 грн.;

-№ 270807 від 27.08.09р. на суму 66945,97 грн., з яких 13389,19 грн.;

-№ 250803 від 25.08.09р. на суму 7346,46 грн., з яких 1469,29 грн.;

-№ 190805 від 19.08.09р. на суму 25557,37 грн., з яких 5111,47 грн.;

-№ 280804 від 28.08.09р. на суму 4140,79 грн., з яких 828,16 грн.;

-№ 100805 від 01.08.09р. на суму 7906,65 грн., з яких 1581,33 грн.;

-№ 140806 від 14.08.09р. на суму 418,91 грн., з яких 83,78 грн.;

-№ 170802 від 17.08.09р. на суму 2551,23 грн., з яких 510,25 грн.;

-№ 270810 від 27.08.09р. на суму 4451,32 грн., з яких 890,26 грн.;

Всього на суму 386987,45 грн., сума ПДВ складає 77397,49 грн.

Всі роботи виконані, про що свідчать акти виконаних робіт форми № КБ-2в, та довідки про вартість виконаних підрядних робіт форми № КБ-3, підписані, виконавцем ТОВ «Укрпромгруп» та замовником і генпідрядником ПП «Блиц-Буд» і його замовниками: Луганською міською многопрофільною лікарнею № 15, СФХ «Борис», КВУЗ «Художня школа», ДУОНС в Луганській області, благодійний фонд «Благовест», Старобільська РДА, Новоайдарська селищна рада, поліклініка № 11, Сватівська РДА, Ставський РКП, Управління з питань будівництва Луганської міської ради, фізична особа ОСОБА_3

Відповідно до п. 9.8. ст.9 Закону України «Про податок на додану вартість» Реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається у випадках, якщо: особа, зареєстрована як платник податку, реєструється як платник єдиного податку або стає суб'єктом інших спрощених систем оподаткування, які визначають особливий порядок нарахування чи сплати податку на додану вартість, відмінний від тих, що встановлені цим Законом, чи звільняють таку особу від сплати цього податку за рішенням суду або з будь-яких інших причин.

Відповідно до п.25 «Положення про Реєстр платників податку на додану вартість» від 03 квітня 2000 року № 208/4429, свідоцтво про реєстрацію в якості платника податків на додану вартість діє до дати його анулювання, яке відбувається у випадках, передбачених законодавством. Одночасно з анулюванням свідоцтва органи державної податкової служби здійснюють виключення платника податку на додану вартість з Реєстру.

Державна податкова служба виключає платника податку на додану вартість з Реєстру на підставі акту про анулювання свідоцтва платника податку на додану вартість, затвердженого керівником державної податкової служби.

П.2 Наказу ДПА України «Про затвердження форм податкової накладної, книги обліку і придбання книг і обліку продаж товарів (робот, послуг), порядок їх заповнення» від 30 травня 1997 року № 165 передбачено, що «Податкову накладну складає особа, яка зареєстрована в якості платника податку в податковому органі та якому наданий індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість». Згідно п.5 цього Наказу «податкова накладна визнається недійсною у разі її складання іншою особою ніж вказано у п.2 Наказу».

Згідно до інформації, що наведена в акті від 03.08.09 року № 241 свідоцтво про реєстрацію ТОВ «Укрпромгруп» було анульовано 03.08.09 року.

Судом встановлено, що постановою Луганського окружного адміністративного суду по справі №2а-24842/09/1270 від 28 серпня 2009 року було визнано не чинним та скасовано акт Ленінської МДПІ м. Луганська № 241 від 03.08.09 року про відміну реєстрації платника ПДВ ТОВ «Укрпромгруп», зобовязано Ленінську МДПІ м. Луганська прийняти податкові декларації ТОВ «Укрпромгруп» за відповідні податкові періоди 2009 року.(а.с.344-348).

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду 23 жовтня 2009 року апеляційну скаргу Ленінської МДПІ м. Луганська залишено без розгляду.(а.с.349).

За таких обставин, суд вважає, що відсутні порушення з боку позивача, оскільки контрагент ТОВ «Укрпромгруп» не втрачав свого права платника податку на додану вартість на виписку податкових накладних своєму замовнику ПП «Блиц-Буд», у звязку з тим, що рішенням суду було скасовано акт Ленінської МДПІ м. Луганська № 241 від 03.08.09 року про відміну реєстрації платника ПДВ ТОВ «Укрпромгруп».

Невнесення податковим органом відомостей про скасування акту Ленінської МДПІ м.Луганська № 241 від 03.08.09 року про відміну реєстрації платника ПДВ ТОВ «Укрпромгруп» до Реєстру платників податку на додану вартість не може бути підставою для визнання недійсними податкових накладних, виданих ТОВ «Укрпромгруп»своїм контрагентам.

Відповідач як субєкт владних повноважень, на якого частиною 2 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України покладено обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, не довів суду правомірність свого рішення, що є підставою для задоволення адміністративного позову.

Таким чином, податкові накладні, які були отримані позивачем від ТОВ «Укрпромгруп» піддтвержують право ПП «Блиц-Буд» на включення до податкового кредиту суми податку на додану вартість в розмірі 77397, 49 грн.,тому позовні вимоги підлягають повному задоволенню, а податкове повідомлення-рішення від 06.04.2010 року № 0004451510/0 частковому скасуванню в частині донарахування податку на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн. та штрафні санкції 38699 грн.

Згідно зі ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є субєктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа), а у випадку часткового задоволення позову відповідно до задоволених вимог.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 08 квітня 2010 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено, про що згідно вимог частини 4 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 105, 158-163, 181 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позовні вимоги Приватного підприємства “Блиц-Буд” до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська про часткове скасування податкового повідомлення-рішення Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська № 0001132310/0 від 06.07.2010 року в частині донарахування податку на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн. та штрафні санкції 38699 грн. задовольнити у повному обсязі.

Скасувати частково податкове повідомлення-рішення Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції м. Луганська № 0001132310/0 від 06.07.2010 року в частині донарахування податку на додану вартість в сумі 116096 грн., з яких за основним платежем 77397 грн. та штрафні санкції 38699 грн.

Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексуз дня складення в повному обсязі. Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

Повний текст постанови виготовлено 02 серпня 2010 року.

Суддя Ушаков Т.С.