Україна
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 липня 2010 р. справа № 2а-15380/10/0570
Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Постановлена у нарадчій кімнаті
час прийняття постанови: <година >
Донецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючогосудді Буряк І. В.
при секретаріЯровій Ю.Ю.
за участю представників сторін:
позивача:Кодочигова М.К. (дов. від 03.07.2010р. № 08/104)
відповідача:Домашенко Т.Г. (дов. від 23.06.2010р. № 24913/10/10-013-5)
прокурор:не зявився
розглянувши у відкритому судовому засіданні
позовну заяву Прокурора Ленінського району м. Донецька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Донецька
доВідкритого акціонерного товариства «Конструкція»
простягнення заборгованості з орендної плати за землю
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Прокурор Ленінського району м. Донецька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Донецька (надалі позивач, ДПІ у Ленінському районі м.Донецька) звернувся до Донецького окружного адміністративного суду із позовом до Відкритого акціонерного товариства «Конструкція» (надалі - відповідач, ВАТ «Конструкція») про стягнення заборгованості з орендної плати за землю у розмірі 356499,20 грн.
Позов мотивовано встановленням факту несплати відповідачем, в установленому законодавством України порядку, суми узгоджених податкових зобовязань з орендної плати за землю, що є підставою для примусового стягнення такого податкового боргу за рішенням суду, відповідно до нормативних приписів Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
У судовому засіданні від 08.07.2010р. оголошувалась перерва до 13.07.2010р. на підставі ч.2 ст. 150 КАС України.
У судовому засідання від 08.07.2010р. представник позивача надав заяву про збільшення позовних вимог, відповідно до якої просить стягнути з відповідача заборгованість з орендної плати за землю у розмірі 767567,17 грн.
У судовому засіданні від 13.07.2010р. оголошувалось про відкладення розгляду справи до 16.07.2010р. через неявку представника позивача.
В судовому засіданні від 16.07.2010р. представник позивача позов, з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог, підтримав та просив суд задовольнити його у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.
Відповідач надав письмові заперечення на позовну заяву, відповідно до яких зазначає, що у Господарським судом Донецької області від 21.06.2010р. прийнято рішення про визнання договорів оренди, на підставі яких стягується орендна плата за землю, - недійсними.
На підставі наведеного відповідач вважає, що відповідно до ст. 216 та ст. 219 Цивільного кодексу України, недійсний правочин не створює юридичних наслідків, тобто податкові повідомлення-рішення щодо стягнення орендної плати за землю, нарахованих штрафів та пені, якими зумовлено позов, - не мають юридичної сили.
Представник відповідача у судовому засіданні від 16.07.2010р. проти задоволення позовних вимог, з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог, заперечував та просив у їх задоволенні відмовити в повному обсязі.
Прокурор у судове засідання від 16.07.2010р. не зявився, про час та місце судового розгляду повідомлений, не повідомив суд про причини неявки у судове засідання.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи адміністративного позову,-
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до витягу з ЄДРПОУ від 19.05.2010р. № 14/4-20/2657 ВАТ «Конструкція» знаходиться за адресою 83058, м. Донецьк, Ленінський район, вул. Лівобережна, б.6а.
ВАТ «Конструкція» знаходиться на обліку у ДПІ у Ленінському районі м.Донецька, про що зазначено у Довідці про взяття на облік платника податків від 13.05.2010р. №300/10/29-014-3.
20 квітня 2007 року між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція» укладено договір №9/350 користування земельною ділянкою по вулиці Лівобережна, 6б.
18 лютого 2009р. між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція» укладено договір оренди земельної ділянки, що знаходиться на території Ленінського району м. Донецька по вулиці Лівобережній, 6«а»., вказаний договір зареєстрований в реєстрі за № 253.
29 січня 2010 року ВАТ «Конструкція» подало до ДПІ у Ленінському районі м.Донецька звітну податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №2103), якою визначив загальну суму орендної плати на 2010 рік у розмірі 2464162,51 грн. зі сплатою 205346,88 грн. щомісячно, та 205346,83 грн. у грудні 2010 року.
24 березня 2010 року ВАТ «Конструкція» подало до ДПІ у Ленінському районі м.Донецька уточнюючу податкову декларацію орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №8119), якою визначив загальну суму орендної плати на 2010 рік у розмірі 2 096 762,72 грн. зі сплатою 174730,23 грн. щомісячно, та 174730,19 грн. у грудні 2010 року.
Також, зазначеною уточнюючою декларацією (вх. №8119) відповідачем нараховано переплати, що виникла у звязку з виправленням помилки у розмірі 30616,65 грн.
05 лютого 2010 року ДПІ у Ленінському районі м. Донецька проведено невиїзну документальну перевірку своєчасності сплати орендної плати за землю за наслідками якої складений відповідний Акт від 05.02.2010р. № 347/15-3/01412259.
Відповідно до Акту від 05.02.2010р. № 347/15-3/01412259 перевіркою встановлено порушення несвоєчасна сплата відповідачем орендної плати за землю за звітні періоди липень-листопад 2009р.
На підставі зазначеного Акту від 05.02.2010р. № 347/15-3/01412259 позивачем прийняті:
- податкове повідомлення-рішення 0000711543/0 від 02.03.2010р., яким, на підставі пп.17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», визначено штраф у розмірі 172,73 грн. (10 % несвоєчасно сплаченого податкового зобовязання);
- податкове повідомлення-рішення 0000701543/0 від 02.03.2010р., яким, на підставі пп.17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», визначено штраф у розмірі 690,90 грн. (20 % несвоєчасно сплаченого податкового зобовязання);
- податкове повідомлення-рішення 0000691543/0 від 02.03.2010р., яким, на підставі пп.17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», визначено штраф у розмірі 1188,40 грн. (50 % несвоєчасно сплаченого податкового зобовязання).
Копії корінців зазначених податкових повідомлень рішень наявні у матеріалах справи.
Зазначені податкові повідомлення-рішення отримані відповідачем 09.03.2010р., про що свідчить копія повідомлення про вручення поштового відправлення.
13 квітня 2010 року ДПІ у Ленінському районі м. Донецька проведено невиїзну документальну перевірку своєчасності сплати орендної плати за землю за наслідками якої складений відповідний Акт від 13.04.2010р. № 1415/15-3/01412259.
Відповідно до Акту від 13.04.2010р. № 1415/15-3/01412259 перевіркою встановлено порушення несвоєчасна відповідачем сплата орендної плати за землю за звітні періоди грудень 2009р.-січень 2010р.
На підставі зазначеного Акту від 13.04.2010р. № 1415/15-3/01412259 позивачем прийняті:
- податкове повідомлення-рішення 0001741543/0 від 26.04.2010р., яким, на підставі пп.17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», визначено штраф у розмірі 345,45 грн. (20 % несвоєчасно сплаченого податкового зобовязання);
- податкове повідомлення-рішення 0001751543/0 від 26.04.2010р., яким, на підставі пп.17.1.7 п. 17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», визначено штраф у розмірі 2273,54 грн. (10 % несвоєчасно сплаченого податкового зобовязання).
Копії корінців зазначених податкових повідомлень рішень наявні у матеріалах справи.
Зазначені податкові повідомлення-рішення отримані відповідачем 26.04.2010р., про що свідчать відповідні відмітки на зазначених корінцях податкових повідомлень-рішень.
Також,у матеріалах справи наявні копії корінців першої податкової вимоги від 05.05.2009р. №1/232 на суму 27521,27 грн. та другої податкової вимоги від 12.05.2009р. № 2/338 на суму 505376,08 грн., які отримані відповідачем 13.05.2009р. та 17.06.2009р. відповідно., про що зазначено у відповідних повідомленнях про вручення поштового відправлення.
Відповідач надав до матеріалів справи копію Рішення Господарського суду Донецької області від 21.06.2010р. у справі № 41/107пд, яким визнано недійсними з моменту укладання договір оренди земельної ділянки від 18.02.2009р. між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція» та договір користування, від 20.04.2007р. між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція».
Відповідач вважає, що у звязку із визнанням недійсними вказаних договорів з моменту укладання, ці договори не створюють юридичних наслідків щодо зобовязання ВАТ «Конструкція» сплачувати орендну плату за землі державної та комунальної власності.
Згідно Листа Господарського суду Донецької області від 13.07.2010р. №41/107пд, Рішення Господарського суду Донецької області від 21.06.2010р. по справі № 41/107пд є таким, що не набуло чинності у звязку із апеляційним оскарженням зазначеного рішення.
Згідно ст.13 Закону України від 03 липня 1992 року№ 2535-XII «Про плату за землю» встановлено, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.
Власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою, про що зазначено у ст.15 Закону України «Про плату за землю».
Тобто відповідач правомірно посилається, що підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, - є договір оренди такої земельної ділянки.
Але, статтею 14 зазначеного Закону встановлено, що платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
Нарахування громадянам сум земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 15 липня поточного року платіжне повідомлення про внесення платежу.
Тобто саме відповідач самостійно обчислив суму орендної плати.
Відповідно до ч.1 ст.17 Закону України «Про плату за землю», податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Згідно ст. 27 зазначеного Закону встановлено, що контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності здійснюється органами державної податкової служби.
Суд не приймає посилання відповідача на Цивільний кодекс України в якості обґрунтування заперечень на позовну заяву, та вважає що вирішення питання про недійсність з моменту укладення договору оренди земельної ділянки, укладеного 18.02.2009р. між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція» та договору користування, укладеного 20.04.2007р. між Донецькою міською радою та ВАТ «Конструкція» не матиме наслідків для вирішення питання про стягнення заборгованості у цій справі на підставі наступного.
Відповідно до ч.2 ст.1 Цивільного кодексу України встановлено, що до майнових відносин, заснованих на адміністративному або іншому владному підпорядкуванні однієї сторони другій стороні, а також до податкових, бюджетних відносин цивільне законодавство не застосовується, якщо інше не встановлено законом.
Пунктом 8 ч. 1 ст. 14 Закону України від 25.06.1991, № 1251-XII «Про систему оподаткування» передбачено, що до загальнодержавних податків та зборів (обовязкових платежів) належить плата за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності).
Преамбулою Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» передбачено, що цей закон є спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, та визначає процедуру оскарження дій органів стягнення є.
Тобто, саме Закон України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» регулює спірні правовідносини.
Пунктом 1.3 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що податковий борг (недоїмка) - це податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Згідно п. 5.1 ст. 5. Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 вказаного Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.
Таким чином, ВАТ «Конструкція» самостійно узгодило податкове зобовязання по орендній платі за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності шляхом подання податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №2103) та уточнюючої податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №8119).
Відповідно до нормативного припису п. 5.1 ст. 5. Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» зазначене самостійно узгоджене податкове зобовязання ВАТ «Конструкція» по орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності не може бути оскаржене відповідачем в адміністративному або судовому порядку.
Підпунктом 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобовязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого п.п.4.1.4 ст. зазначеного Закону для подання податкової декларації.
Підпунктом 4.1.1 п. 4.1. ст 4. Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї ст.4 зазначеного Закону.
Згідно пп. 4.1.4 п. 4.1. ст 4. Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:
а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.1.4 цього пункту, - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), - до 1 квітня року, наступного за звітним.
Згідно пп.16.1.1 п.16.1 ст.16 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Відповідно п.16.4. ст. 16 зазначеного Закону встановлено, що пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.
Відповідно до п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» штрафні санкції за порушення податкового законодавства накладаються на платника податків у розмірах, визначених статтею 17, крім штрафних санкцій за порушення валютного законодавства, що встановлюються окремим законодавством. Штрафні санкції накладаються контролюючими органами, а у випадку, передбаченому пунктом 17.2 цього Закону, самостійно нараховуються та сплачуються платником податків.
Підпунктом 17.1.7. п. 17.1 ст.17 зазначеного Закону встановлено, що У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах
- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Згідно п. 17.3 ст.17 зазначеного закону, сплата (стягнення) штрафних санкцій, передбачених цією статтею, прирівнюється до сплати (стягнення) податку та оскарження їх сум.
Відповідно п. п. 3.1.1. п.3.1 ст. 3 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду. В інших випадках платники податків самостійно визначають черговість та форми задоволення претензій кредиторів за рахунок активів, вільних від заставних зобов'язань забезпечення боргу. У разі, якщо такого платника податків визнано банкрутом, черговість задоволення претензій кредиторів визначається законодавством про банкрутство.
Згідно абзацу першому пп. 5.3.1 п. 5.3. ст.5 зазначеного Закону встановлено, що Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Абзацом третім зазначеного підпункту встановлено, що у разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.
Пунктом 11 ст. 10 Закону України «Про Державну податкову службу в Україні» передбачено, що податкові органи подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Сальдо розрахунків платника податків з бюджетом за податком, збором (обов'язковим платежем) розраховується у картках особових рахунків платників податків, які ведуться в органах державної податкової служби відповідно до вимог Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку податків, зборів (обов'язкових платежів), що надходять до бюджетів та до державних цільових фондів, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 12.05.94 року N 37 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.05.1994 р. за N 114/323, а з 13.08.2005 р. відповідно до вимог Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом державної податкової адміністрації України від 18.07.2005 року N 276 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02.08.2005 р. за N 843/11123.
Із зворотного боку облікової картки платника відповідача, станом на 07.07.2010р. вбачається, що ВАТ «Конструкція» не погасив заборгованість по орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності за податковою декларацією орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №2103), із врахуванням уточнюючої податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (вх. №8119), за період січень-травень 2010р. та за податковими повідомленнями-рішеннями 0000711543/0 від 02.03.2010р., 0000701543/0 від 02.03.2010р., 0000691543/0 від 02.03.2010р., 0001741543/0 від 26.04.2010р., 0001751543/0 від 26.04.2010р., яка у загальному розмірі складає 767567,17 грн.(вказаний документ наявний у матеріалах справи).
Таким чином, ВАТ «Конструкція» має заборгованість по орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності за період січень-травень 2010р. та за податковими повідомленнями-рішеннями 0000711543/0 від 02.03.2010р., 0000701543/0 від 02.03.2010р., 0000691543/0 від 02.03.2010р., 0001741543/0 від 26.04.2010р., 0001751543/0 від 26.04.2010р. у загальному розмірі 767567,17 грн., яка підлягає примусовому стягненню.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку щодо обґрунтованості та наявності достатніх підстав для задоволення позовних вимог.
Керуючись ст. ст. 11, 17, 69-72, 86, 87, 94, 158-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов Прокурора Ленінського району м. Донецька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Ленінському районі м.Донецька до Відкритого акціонерного товариства «Конструкція» задовольнити повністю.
Стягнути з Відкритого акціонерного товариства «Конструкція» (83058, м. Донецьк, вул. Лівобережна, 6а) заборгованість перед бюджетом з орендної плати за землю у розмірі 767567 (сімсот шістдесят сім тисяч пятсот шістдесят сім) гривень 17 (сімнадцять) копійок (основний платіж: 759156 (сімсот пятдесят девять тисяч сто пятдесят шість) гривень 10 (десять) копійок, штрафні санкції: 4671 (чотири тисячі шістсот сімдесят одна) гривня 02 (дві) копійки, пеня: 3740 (три тисячі сімсот сорок) гривень 05 (пять) копійок) на рахунок № 33214812700009 у ГУ ДКУ у Донецькій області, МФО 834016, одержувач: Місцевий бюджет Ленінської районної у м. Донецьку ради, ЄДРПОУ 34687064,код платежу 13050200.
2. Постанова прийнята у нарадчій кімнаті, вступна та резолютивна частина проголошена у судовому засіданні 16 липня 2010 року, повний текст виготовлено 21 липня 2010 року.
3. Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України
4. Постанова може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Буряк І. В.