
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 грудня 2021 року м. Київ № 640/29242/20
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кармазіна О.А., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовомОСОБА_1 до Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (попередня назва - Київський міський військовий комісаріат)третя особаГоловне управління Пенсійного фонду України в м. Києвіпро визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) звернувся до суду з позовом до Київського міського військового комісаріату (теперішня назва - Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки; 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 19, код ЄДР: 07774420), в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просить суд:
1) визнати протиправними дії відповідача щодо відмови позивачу у підготовці та надані до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві оновленої довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05.03.2019, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХП «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04.2019 основного розміру його пенсії;
2) зобов`язати відповідача підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві нову довідку про розмір грошового забезпечення Позивача, станом на 05.03.2019, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», статті 9 Закону України від 20.12.1991 №2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру його пенсії.
Щодо судових витрат, позивач просить стягнути на його користь, крім судового збору, також витрати на професійну правничу допомогу в сумі 1500 грн. - за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ПФУ в м. Києві.
Позиція позивача.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що згідно з витягом із наказу заступника Міністра оборони України (по особовому складу) від 27.08.2007 р. № 162, ОСОБА_1 , відповідно до "Положення про проходження військової служби особами офіцерського складу, прапорщиками (мічманами) Збройних Сил України" було звільнено з військової служби у запас за пунктом 63, п.п. "б" (за віком).
Позивач додає, що відповідно до витягу із наказу начальника Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (по стройовій частині) від 31.08.2007 р. № 164 його було виключено із списків особового складу з 31.08.2007 Загальна вислуга років у ЗС України на момент звільнення складала - 31 рік.
ОСОБА_1 , на підставі Статті 13 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з 01.09.2007 було призначено пенсію за вислугу років з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.
У позові зазначається, що при постановці на пенсійний облік позивачем через Київський міський військовий комісаріат було надано до відповідача довідку про додаткові види грошового забезпечення та премії для обчислення пенсії та Грошовий атестат.
Відповідно до наданої довідки про додаткові види грошового забезпечення та премії для обчислення пенсії та Грошового атестату Відповідачем було нараховано пенсію Позивачу.
Згідно з витягом зі звіту з Автоматизованої системи Розрахунку пенсій по пенсійній справі 2601001234, дата розрахунку 01.12.2017, для обчислення пенсії враховані такі види грошового забезпечення, а саме, основні види грошового забезпечення (далі - ОВГЗ): посадовий оклад (ПО), оклад за військове звання (ОВЗ), надбавки за вислугу років (НВР) в розмірі 40 % від суми посадового окладу та окладу за військове звання, та додаткові види грошового забезпечення (ДВГЗ): 1. 50% надбавка за особливо важливі завдання від складу ОВГЗ; 2. премія 10% від ПО. Розмір пенсії складав 83% грошового забезпечення.
Відповідно до витягу зі звіту з Автоматизованої системи Розрахунку пенсій по пенсійній справі 2601001234, дата розрахунку 20.05.2020 р., починаючи з 01.01.2018 позивачеві було перераховано пенсію із наступних сум грошового забезпечення: посадовий оклад - 5780 гр, оклад за військовим званням - 1410 грн., надбавки за вислугу років в розмірі 50% від суми посадового окладу та окладу за військове звання - 3595 гр. Основний розмір пенсії став складати 70% грошового забезпечення.
03.06.2020 позивач звернувся на адресу ГУ ПФУ з листом, в якому просив:
перерахувати та виплатити ОСОБА_1 пенсію (станом на 01 березня 2018 року) з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення за посадою, яку він займав на день звільнення зі служби.
перерахувати та виплатити пенсію з 05 березня 2019 року в розмірі 100 %.
перерахувати та виплати пенсію з 01 березня 2018 року в розмірі 81 % грошового забезпечення (вислуга років -31).
На звернення Позивача було отримано лист-відповідь від 06.07.2020 р. № 14604 - 15223/Л-02/8-2600/20, в якому зазначено: «Зважаючи на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва Від 12.12.2018 у справі №826/3558/18, яким визнано нечинними пункти 1, 2 постанови КМУ №103 щодо перерахунку пенсій з оновленого грошового забезпечення, визнаного постановою КМУ №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців...», відсутні правові підстави для перерахунків пенсії, оскільки нормативно - правових актів щодо визначення умов, порядку та розмірів, за якими має проводитися перерахунок пенсій, призначених згідно із Законом, після дати набрання вказаним рішенням суду законної сили, не приймалося».
У позові далі зазначається, що 03.06.2020 р. позивач звернувся на адресу Київського міського військового комісаріату з листом, в якому просив Відповідача надати довідку про грошове забезпечення станом на 05 березня 2019 року з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення за посадою, яку він займав на день звільнення зі служби.
На звернення була отримано відповідь від 12.06.2020 р. № BC3/3197, в якому відповідач зазначив, « ... підстав для надання довідки про зміну розміру грошового забезпечення немає.".
Позивач вважає протиправною відмову КМВК з підстав, наведених у позові, та просить задовольнити позов.
Позиція відповідача.
Відповідач, отримавши 15.01.2021 копію ухвали про відкриття провадження у справі та позовні матеріали, відзиву на позов не надав, що в силу вимог ч. 4 ст. 159 КАС України кваліфікується судом як визнання позову.
Третя особа, отримавши 22.12.2020 копію ухвали та позовні матеріали, пояснень щодо позову не надала.
Процесуальні дії, вчинені у справі.
Відповідно до ухвали судді від 18.12.2020 позов прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено розглядати справу в порядку ст. 263 КАС України за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
В силу ч. 6 ст. 77 КАС України та беручи до уваги те, що відповідачем не надано доказів в обґрунтування своїх дій, справа розглядається на підставі наявних доказів.
Встановлені судом обставини.
У даному випадку учасниками справи не спростовуються та не заперечуються, а матеріалами справи підтверджуються обставини призначення позивачу пенсії як колишньому військовослужбовцю, перебування його на обліку, нарахування до 01.01.2018 пенсії виходячи з встановлених раніше складових, у т.ч. із додатковими складовими, здійснення перерахунку з 01.01.2018, факт звернення до уповноваженого органу щодо видачі оновленої (нової) довідки у зв`язку з набранням законної сили вищезгаданим рішенням суду, а також відмови з наведених вище підстав, а відтак, вказані обставини є встановленими.
Вирішуючи спір по суті, суд виходить з наступного.
Статтею 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» визначено, що держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.
Згідно із частиною другою статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» до складу грошового забезпечення входять:
посадовий оклад, оклад за військовим званням;
щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія);
одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця. Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до закону (частина 3 статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).
Так, статтею 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Процитована норма статті 43 Закону міститься в розділі V «Обчислення пенсії», тобто в загальному розділі, та безпосередньо визначає складові грошового забезпечення для обчислення пенсій. При цьому під обчисленням слід розуміти процес отримання результату за допомогою дій над числами, кожне з яких є конкретним цифровим вираженням розміру складових грошового забезпечення.
При цьому, питання перерахунку раніше призначених пенсій регламентовано статтею 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», згідно із якою перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв`язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.
Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Отже, Кабінету Міністрів України надано право на встановлення умов та порядку перерахунку пенсій, а також розміри складових грошового забезпечення для такого перерахунку.
Кабінет Міністрів України постановою від 13.02.2008 № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393» затвердив Порядок № 45.
Пунктом 1 Порядку № 45 передбачено, що пенсії, призначені відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Абзацом 1 пункту 5 Порядку № 45 в редакції постанови № 103 передбачено, що під час перерахунку пенсій використовуються такі види грошового забезпечення, як посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною або аналогічною посадою та військовим (спеціальним) званням.
При цьому у Додатку 2 до Порядку № 45 міститься форма довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, яку постановою № 103 було викладено в новій редакції, в якій відсутні такі складові грошового забезпечення, як щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення).
Між тим, рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 12.12.2018 у справі № 826/3858/18, яке залишено без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019 та з цієї дати набрало законної сили, визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" та зміни до пункту 5 і додатка 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року N 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
В подальшому ці судові рішення залишені без змін постановою Верховного Суду від 12 листопада 2019 року.
Отже, зміни внесені постановою № 103, зокрема до додатку 2 до Порядку № 45, в якому визначено форму довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, були визнані судом протиправними та нечинними, з огляду на що з 05.03.2019 - дня набрання законної сили рішенням у справі № 826/3858/18 діє редакція додатку 2 до Порядку № 45, яка діяла до зазначених змін.
Водночас алгоритм дій, який повинні вчинити, зокрема, ГУ ПФУ та відповідач у зв`язку із втратою чинності положеннями пунктів 1, 2 постанови № 103 та змін до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45 не змінився.
Зокрема, на час звернення позивача до відповідача із заявою про видачу оновленої довідки про розміри його грошового забезпечення пункт 3 Порядку № 45 передбачав, що на підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 (далі - довідки) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.
Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
Отже, на відповідача покладено обов`язки по складанню довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.
Підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком № 45, повідомляють орган ПФУ.
Як було зазначено вище, 30.08.2017 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 704, яка набрала чинності 01.03.2018 та якою затверджено тарифні сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів, схеми тарифних розрядів, тарифних коефіцієнтів, додаткові види грошового забезпечення, розміри надбавки за вислугу років, пунктом 2 якої установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Зокрема, постановою № 704 установлено такі додаткові види грошового забезпечення:
надбавка за особливості проходження служби в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, порядок та умови виплати якої визначається керівниками державних органів залежно від якості, складності, обсягу та важливості виконуваних обов`язків за посадою (абзац четвертий підпункту 1 пункту 5 постанови № 704);
надбавка за службу в умовах режимних обмежень військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу (пункт 6 постанови № 704).
При цьому підпунктом 2 пункту 5 постанови № 704 надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Таким чином, з 05.03.2019 року - з дня набрання чинності судовим рішенням у справі № 826/3858/18 та припинення чинності обмежувальних норм виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення, оскільки з цієї дати позивач має право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою № 704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Більш того, як вже було зазначено вище судом, рішення судів першої та апеляційної інстанцій у справі № 826/3858/18 залишено без змін постановою Верховного Суду від 12.11.2019, в якій суд касаційної інстанції серед іншого вказав на те, що до повноважень Кабінету Міністрів України не входить зміна структури грошового забезпечення, а приводом для перерахунку пенсій є підвищення грошового забезпечення відповідних категорій, саме розмір якого, а не складові, можуть змінюватись Кабінетом Міністрів України.
Разом з цим, до моменту отримання належної довідки від відповідача у пенсійного органу не виникає обов`язку з перерахунку пенсії позивача.
При цьому, відповідно до пункту 4 Порядку № 45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.
Згідно із частинами другою і третьою статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.
Перерахунок пенсій у зв`язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв`язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
Враховуючи викладене, суд приходить до переконання, що дії відповідача щодо відмови позивачу у підготовці та наданні до ГУ ПФУ у м. Києві оновленої довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05.03.2019 є протиправними, у зв`язку з чим вимога позивача про визнання протиправними дії відповідача щодо відмови позивачу у підготовці та наданні до ГУ ПФУ у м. Києві нової довідки про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 у відповідності до вимог ст.ст. 43 та 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» із зазначенням відомостей про розмірі щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.04.2019 основного розміру пенсії є такою, що підлягає задоволенню.
Також, з огляду на викладене, суд вважає за необхідне задовольнити вимоги позивача в частині зобов`язального характеру шляхом зобов`язати відповідача підготувати та надати до ГУ ПФУ у м. Києві нову довідку про розмір грошового забезпечення позивача у відповідності до вимог ст.ст. 43 та 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» з урахуванням складових грошового забезпечення для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру пенсії позивачу.
Відповідачем наведені вище висновки суду не спростовані та не доведено зворотне.
Отже, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України, оцінки поданих сторонами доказів, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про те, що позов є таким, що підлягає задоволенню у повному обсязі.
В силу вимог ст. 139 КАС України на користь позивача підлягає відшкодуванню судовий збір.
Щодо витрат на професійну правничу допомогу в сумі 1500 грн., слід зазначити, що позивач просить стягнути цю суму за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ПФУ в м. Києві, яке, однак, не є відповідачем у справі, у зв`язку з чим вже лише з цих підстав ці кошти не підлягають відшкодуванню. При цьому, суд звертає увагу, що відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 132 КАС України до витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати на професійну правничу допомогу, які, з урахуванням змісту та сутності положень ст. 134 КАС України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» надаються адвокатом. Між тим, до справи не надано доказів того, що представник є адвокатом.
На підставі вищевикладеного та керуючись положеннями статей 2, 5 - 11, 19, 72 - 77, 90, 241 - 246, 250, 251, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
В И Р І Ш И В:
1. Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) задовольнити.
2. Визнати протиправними дії Київського міського військового комісаріату (на даний час - Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки; 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 19, код ЄДР: 07774420) щодо відмови ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) у підготовці та наданні до ГУ ПФУ в м. Києві оновленої довідки про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 у відповідності до вимог ст.ст. 43 і 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови КМУ від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення з 01.04.2019 перерахунку пенсії позивачу.
3. Зобов`язати Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 19, код ЄДР: 07774420) підготувати та надати до ГУ ПФУ у м. Києві оновлену довідку відносно ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019, у відповідності до вимог ст.ст. 43 і 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», положень постанови КМУ від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, для здійснення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру пенсії.
4. Стягнути на користь ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) за рахунок бюджетних асигнувань Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 19, код ЄДР: 07774420) 841,00 грн. на відшкодування судового збору, сплаченого за квитанцією від 03.10.2020 № 0.0.1857823754.1.
У відшкодуванні витрат на професійну правничу допомогу - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України. Рішення суду може бути оскаржено за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Зважаючи на Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затверджене рішенням Вищої ради правосуддя 17 серпня 2021 року N 1845/0/15-21, в електронній формі апеляційні скарги подаються безпосередньо до апеляційного суду.
Суддя О.А. Кармазін