
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 грудня 2021 року м. Київ № 640/30985/20
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Качура І.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) адміністративну справу
за позовом Приватного підприємства «ЦЕНТР ПРОМІНЬ»
до Головного управління ДПС у м. Києві
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення- рішення,
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Приватне акціонерне товариство «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» з позовом до Головного управління ДПС у м. Києві, в якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 21.08.2020 року № 0759190410 про застосування до ПП «Центр Промінь» штрафу у розмірі 1020 (одна тисяча двадцять) гривень, 00 коп.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 21 08 2020 року № 0759190410 про застосування до ПП «Центр Промінь» штрафу у розмірі 1020 (одна тисяча двадцять) гривень, 00 коп. є протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки винесене всупереч нормам чинного законодавства України.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10.12.2020 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в адміністративній справі та призначено її до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомленням учасників справи ( у письмовому провадженні).
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 263 КАС України суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження бездіяльності суб`єкта владних повноважень або розпорядника інформації щодо розгляду звернення або запиту на інформацію.
Відповідач у відзиві на позовну заяву в якій зазначив, що відповідно відомостям АС ДЗК (Автоматизована система Державного земельного кадастру) ПП «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» на підставі Договору оренди від 19.05.2000 року №85-6-00002, укладеного з Київською міською радою, є орендарем земельної ділянки по вул. Ратманського. буд. 66 у Подільському районі м. Києва площею 0,0619 га (кадастровий номер 8000000000:72:083:0009). Термін дії оренди 24 роки, земельна ділянка надана товариству для експлуатації та обслуговування виробничо-офісного будинку.
Таким чином, термін подання податкової декларації з плати за землю за 2018-2020 рік -20.02.2018. 20.02.2019. 20.02.2020 року.
Проте, ПП «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» податкову декларацію з плати за землю за 2018-2020 рік не подано.
Позивач надав до суду відповідь на відзив відповідача, в якому зазначає, що з розрахунком земельного податку, що наводить відповідач не погоджується та вважає його необґрунтованим.
Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив наступне.
03 серпня 2020 року Приватним підприємством «Центр Промінь» (далі - Позивач, ПП «Центр Промінь») у відділенні УДДПЗ «Укрпошта» було отримано рекомендований лист з примірником Акту «Про результати камеральної перевірки своєчасності подання податкової декларації з плати за землю за 2018-2020 р. № 003426/26-15-04-10/04872961 від 28.07.2020 року (далі - Акт від 28.07.2020 року), проведеної Головним управлінням ДПС у м. Києві (далі - Відповідач, контролюючий орган».
За результатами вказаної камеральної перевірки відповідач вказав на наступне порушення: «Згідно проведеної звірки з автоматизованою базою даних Держгеокадастру встановлено, що за ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» значиться земельна ділянка, кадастровий номер ділянки № 8000000000:85:347:0013, місце розташування земельної ділянки за адресою вул. Ратманського, 66, реєстраційний номер 85-6-00002 від 19.05 2000р оренда до 19.05.2024р.
12.08.2020 року Позивач реалізував своє право на подання контролюючому органу Заперечення до акту камеральної перевірки від 28.07.2020 року № 003426/26-15-04- 10/04872961.
За результатами розгляду Заперечення висновки, викладені в Акті від 28.07.2020 року залишено без змін.
28.08.2020 року Позивачем у відділенні УДЦПЗ «Укрпошта» було отримано рекомендований лист з примірником податкового повідомлення-рішення від 21.08.2020 року № 0759190410 про застосування до ПП «Центр Промінь» штрафу у розмірі 1020 (одна тисяча двадцять) гривень, 00 коп. (далі - ППР від 21.08.2020 року).
02.09.2020 року Позивачем до Державної податкової служби України було подано Скаргу на ППР від 21.08.2020 року, у якому Позивач зазначив про протиправність ППР, а також про порушення, допущені посадовими особами Головного управління ДПС у м. Києві під час розгляду Заперечень до акту камеральної перевірки від 28.07.2020 року № 003426/26-15-04-10/04872961, зокрема про відсутність передбачених абз. З п. 86.7 ст. 86 ПК України посадових осіб контролюючого органу під час розгляду Заперечень, яке відбулось о 10:00 год. 19.08.2020 року в режимі онлайн із застосуванням програмного/ забезпечення Skype.
16.11.2020 року Позивачем було отримано Рішення про результати розгляду скарги від 10.11.2020 року № /6/99-00-06-02-05-06, яким Позивачу було відмовлено у задоволенні скарги без аргументації причини прийняття рішення, посилаючись виключно на норми податкового законодавства, які були зазначені в Акті від 28.07.2020 року.
Відповідно до п. 56.19 ст. 56 ПК України у разі коли до подання позовної заяви проводилася процедура адміністративного оскарження, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу про нарахування грошового зобов`язання протягом місяця, що настає за днем закінчення процедури адміністративного оскарження відповідно до пункту 56.17 цієї статті.
Зважаючи на прийняття оскаржуваного податкового повідомлення- рішення від 21.08.2020 року № 0759190410, на порушення порядку розгляду Заперечень до акту камеральної перевірки від 28.07.2020 року № 003426/26-15-04-10/04872961, позивач звернувся до суду із цим позовом про скасування спірного податкового повідомлення-рішення.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з такого.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Підпунктом 14.1.72 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України передбачено, що земельний податок - обов`язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.
Згідно з підпунктом 14.1.34 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України власники земельних ділянок - юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно)
Відповідно до підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платники податків зобов`язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно з пунктом 269.1 статті 269 Податкового кодексу України платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.
У пункті 270.1 статті 270 Податкового кодексу України визначено, що об`єктами оподаткування земельним податком є: земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні; земельні частки (паї), які перебувають у власності.
Згідно з пунктом 271.1 статті 271 цього Кодексу базою оподаткування земельним податком є: нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом; площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.
У пункті 271.2 статті 271 цього Кодексу рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.
Відповідно до п.285.1 ст. 285 ПК України базовим податковим (звітним) періодом для плати і землю (земельного податку) є календарний рік.
Згідно п. 286.5 ст. 286 ПК України нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 цього Кодексу.
Відповідно до пункту 286.1 статті 286 цього Кодексу підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
Відповідно до пункту 287.1 статті 287 цього Кодексу власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
Згідно з пунктом 289.1 статті 289 цього Кодексу для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.
Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.
Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за станом на 1 січня поточного року.
Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об`єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.
Статтями 125, 126 Земельного кодексу України передбачено, що право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав, яка оформляється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Також, за приписами норм статей 15, 20 Закону України «Про Державний земельний кадастр» від 07 липня 2011 №3613-VI до Державного земельного кадастру включаються цілий ряд відомостей про земельні ділянки, зокрема: кадастровий номер; місце розташування; площа; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); відомості про обмеження у використанні земельних ділянок; нормативна грошова оцінка, а також інформацію про її власників (користувачів), зареєстровані речові права відповідно до даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Такі відомості внесені до Державного земельного кадастру є офіційними
Відповідні центральні органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь та земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки (пункт 274.1 статті 274 Податкового кодексу України).
З контексту наведених норм Податкового кодексу України можна дійти висновку, що нарахування сум земельного податку проводиться контролюючим органом на підставі даних державного земельного кадастру та з використанням нормативної грошової оцінки земельної ділянки, визначеної у встановленому порядку.
Відповідно до Акту від 28.07.2020 року контролюючий орган зазначив наступне: «Згідно проведеної звірки з автоматизованою базою даних Держгеокадастру встановлено, що за ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» значиться земельна ділянка, кадастровий номер 8000000000:85:347:0013, місце розташування земельної ділянки: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер 85-6-00002 від 19.05.2000 p., оренда до 19.05.2024р.»
20 квітня 2000 р. між Київською міською радою та ПП «Центр Промінь» було укладено Договір оренди земельної ділянки № АВІ 593692 від 20 квітня 2000 року.
Відповідно до п. 1 Договору Орендодавець, на підставі рішення Київради від 23.12.1999 р. за № 167/669, передає, а Орендар приймає в оренду на 24 (двадцять чотири) року земельну ділянку, місце розташування якої вул. Ратманського, 6-6 (шість «б») у Подільському районі м. Києва, розміром 0,0619 (нуль цілих і шістсот дев`ятнадцять десятитисячних) га для експлуатації та обслуговування виробничо-офісного будинку у межах, які перенесені в натуру (на місцевість) і зазначені на плані, що є невід`ємною частиною цього договору.
16 липня 2015 року відбулись збори власників приватного підприємства «Центр Промінь», що підтверджується Протоколом зборів власників приватного підприємства «Центр Промінь» від 16.07.2015 року № 4.
Протоколом № 4 було вирішено:
1. Задовольнити заяву Власника 1 ОСОБА_1 про його вихід зі складу Власників Підприємства.
2. Повернути Власнику 1 ОСОБА_1 його внесок до статутного (Ьонду. шляхом передачі йому нерухомого майна Підприємства, а саме будинку АДРЕСА_2 . Будинок розташований на земельній ділянці кадастровий номер 8000000000:85:347:0013. Загальна площа ділянки 619 (Шістсот дев`ятнадцять) квадратних метрів. Інших будівель і споруд на ділянці немає»
Факт передачі будинку АДРЕСА_3 , розташованого на земельній ділянці кадастровий номер 8000000000:85:347:0013 підтверджується Актом прийому-передачі нерухомого майна приватного підприємства (ПП) «Центр Промінь» (свідоцтво про право власності на нерухоме майно індексний номер 37643390 від 18.05.2015 р.) ОСОБА_1 , який вийшов із складу власників ПП «Центр Промінь» від 16.07.2020 року.
Відповідно до ч. 4 ст. 334 Цивільного кодексу України права на нерухоме майно, які підлягають державній реєстрації, виникають з моменту такої реєстрації.
05 серпня 2015 р. державним реєстратором Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві Бродюк Іриною Юріївною на ім`я фізичної особи ОСОБА_1 було видано Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 05.08.2015 року індексний номер 41797279 на житловий будинок, (літ. Б) за адресою АДРЕСА_3 .
Факт внесення інформації про право власності на будинок, розташований на земельній ділянці кадастровий номер 8000000000:85:347:0013 до нового власника також підтверджується Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 05.08.2015 року індексний номер 41797687.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 120 Земельного кодексу України (далі - ЗК України) у разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи, припиняється право власності, право користування земельною ділянкою, на якій розташовані ці об`єкти. До особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщену на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення.
Якщо жилий будинок, будівля або споруда розмішені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття права власності на пі об`єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача.
Згідно з ч. 3 ст. 7 Закону України «Про оренду землі» до особи, якій перейшло право власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій земельній ділянці, також переходить право оренди на цю земельну ділянку. Договором, який передбачає набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, припиняється договір оренди земельної ділянки в частині оренди попереднім орендарем земельної ділянки, на якій розташований такий житловий будинок, будівля або споруда.
Верховний Суд у постанові від 19 червня 2018 року у справі № 922/3655/17 сформував наступний правовий висновок: «Водночас питання переходу права на земельну ділянку у разі набуття права на жилий будинок. будівлю, споруду, що розмішені на ній, регулюються статтею 120 ЗК і статтею 377 ЦК.
Згідно з частинами 1, 2, 4 статті 120 ЗК у разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи, припиняється право власності, право користування земельною ділянкою, на якій розташовані ці об`єкти. До особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення.
Якщо жилий будинок. будівля або споруда розмішені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні. то в разі набуття права власності на ці об`єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розмішені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, шо були у попереднього землекористувача.
Частиною 1 статті 377 ЦК визначено, що до особи, яка набула право власності на житловий будинок (крім багатоквартирного), будівлю або споруду, переходить право власності, право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього землевласника (землекористувача).
Згідно з частиною 3 статті ЦК право власності на майно за договором, який підлягає нотаріальному посвідченню, виникає у набувача з моменту такого посвідчення або з моменту набрання законної сили рішенням суду про визнання договору, не посвідченого нотаріально, дійсним. Права на нерухоме майно, які підлягають державній реєстрації, виникають з дня такої реєстрації відповідно до закону.
В Акті від 28.07.2020 року контролюючий орган зазначив: «Дані камеральної перевірки свідчать про неподання ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» звітної податкової декларації з плати за землю за 2018-2020роки.
Відповідальність платника податку передбачена пунктом 120.1 статті 120 розділу 11 Податкового кодексу.
Підпунктом 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПК України встановлено, що плата за землю є обов`язковим платежем у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Згідно з підпунктом 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 ПК України платник податків зобов`язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, установлених цим Кодексом та законами з питань митної справи. Відповідно до статті 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок. земельних часток (паїв): землекористувачі.
Згідно з пунктом 287.1 статті 287 ПК України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
Верховний Суд у складі колегії Касаційного адміністративного суду у постанові від 23.10.2020 року у справі № 816/347/17 зазначив наступну правову позицію: «Верховний Суд вважає за необхідне зазначити, що обов`язок платника податку сплачувати плату за землю виникає у власників та землекористувачів з дня виникнення права власності або користування земельною ділянкою.
Питання переходу права власності на земельну ділянку у разі набуття права на житловий будинок, будівлю, споруду, що розміщені на ній, регулюються статтею 120 ЗК України та статтею 377 Цивільного кодексу України, якими встановлено, що до особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності або право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені.
Платником земельного податку є особа, яка володіє відповідним речовим правом на земельну ділянку (правом власності або правом користування).
З моменту набуття права власності на об`єкт нерухомого майна, обов`язок зі сплати податку за земельну ділянку, на якій розмішений такий об`єкт покладається на особу, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду.»
Враховуючи той факт, що 05 серпня 2015 року у ПП «Центр Промінь» в силу прямої вказівки закону було припинено право користування земельною ділянкою кадастровий номер 8000000000:85:347:0013 на підставі Договору оренди земельної ділянки № АВІ 593692 від 20 квітня 2000 року у зв`язку з переходом права власності на будинок, розташований на даній земельній ділянці до нового власника, з 05 серпня 2015 року Позивач не вважається платником земельного податку у розумінні ст. 269 ПК України.
Відтак, суд приходить до правового висновку, що спірне податкове повідомлення - рішення є правомірним.
Згідно із частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Частиною 2 статті 2 КАС України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Аналіз матеріалів справи підтверджує, що відповідач при винесенні оскаржуваного податкового повідомлення - рішення діяв згідно приписів частини 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, правомірно, а саме: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Беручи до уваги положення статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України та враховуючи відмову позивачу у задоволенні позовних вимог, відшкодування судового збору останньому не здійснюється.
Керуючись статтями 2, 6, 8, 9, 77, 243 - 246, ст. 257-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
В И Р І Ш И В:
1. Адміністративний позов Приватного підприємства «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» (04123, м. Київ, вул. Світлицького, 13, ЄДРПОУ 04872961) до Головного управління ДПС у м. Києві (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, ЄДРПОУ 43141267), про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити повністю.
2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 21.08.2020 року № 0759190410 про застосування до Приватного підприємства «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» штрафу у розмірі 1020 (одна тисяча двадцять) гривень, 00 коп.
3. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у м. Києві (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19, ЄДРПОУ 43141267) на користь Приватного підприємства «ЦЕНТР ПРОМІНЬ» (04123, м. Київ, вул. Світлицького, 13, ЄДРПОУ 04872961) понесені ним витрати зі сплати судового збору у розмірі 2102,00 грн. (дві тисячі сто дві гривні 00 копійок).
Рішення набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя І.А. Качур