
Справа № 522/14357/21
Провадження № №2/522/7707/21
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 жовтня 2021 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді – Шенцевої О.П.
за участі секретаря Кісліної В.І.
розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, як органу опік и та піклування в інтересах малолітньої дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 до ОСОБА_3 , треті особи: Служба у справах дітей Одеської міської ради, про невідкладене відібрання дітей без позбавлення батьківських прав,-
ВСТАНОВИВ:
30.07.2021 року до суду надійшла позовна заява Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, як органу опіки та піклування в інтересах малолітньої дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 до ОСОБА_3 , треті особи: Служба у справах дітей Одеської міської ради, про невідкладене відібрання дітей без позбавлення батьківських прав.
В обґрунтування позовних вимог зазначається, на підставі клопотання Служби у справах дітей Одеської міської ради від 21.07.2021 року № 07/8971, про невідкладене відібрання малолітньої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (свідоцтво про народження серії НОМЕР_1 , актовий запис № 868 від 14.02.2020 року, реєстрація - Одеський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), та новонародженої дитини жіночої статі, 06.06.2021 року, було з`ясовано наступне.
На контролі Служби у справах дітей Одеської міської ради перебуває питання соціального захисту прав та інтересів малолітньої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та новонародженої дитини жіночої статі, ІНФОРМАЦІЯ_2 , які виховуються матір`ю, ОСОБА_3 та проживають за адресою: АДРЕСА_1 .
Мати – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , (паспорт громадянина України, серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області від 17.03.2016 року). Не працює, проживає за адресою АДРЕСА_1 .
Зі слів матері відомості про батька до актового запису про народження дитини внесені відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України.
Також, зі слів матері новонароджена дитина жіночої статі народилась ІНФОРМАЦІЯ_2 , у пологовому будинку АДРЕСА_2 . Новонароджена дитина, не зареєстрована в органах ДРАЦС та зазначила, що її дитина на даний час знаходиться після операції, але під медичним наглядом лікаря педіатра не перебуває.
19.07.2021 співробітнику Служби у справах дітей Одеської міської ради надійшло повідомлення у соціальній мережі «Facebook» від сусідки, в якому вона зазначила, що в квартирі АДРЕСА_3 проживає родина в якій постійно порушуються законні права та інтереси дітей, батьки ведуть аморальний спосіб життя, зловживають алкогольними напоями та можливо наркотичними препаратами, діти брудні та голодні.
Спеціалістами Служби у справах дітей Одеської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області, було здійснено негайний виїзд за місцем знаходження дітей для з`ясування обставин.
За результатами комісійного виїзду двері квартири відчинила мати дітей, до квартири доступу не надала, пояснивши, що в квартирі не прибрано та перебувають дві собаки. З матір`ю було проведено бесіду в ході якої вона погодилась надати доступ до квартири 22.07.2021 року, після прибирання. Гр. ОСОБА_3 повідомила, що вона має на утримані трьох малолітніх дітей.
20.07.2021 було здійснено комісійний виїзд за адресою проживання родини ОСОБА_4 у складі: спеціалістів Служби у справах дітей Одеської міської ради, інспектора Ювенальної превенції відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області, лікаря-педіатра дитячої міської лікарні №3 Одеської міської ради, спеціаліста Центру соціальних служб Одеської міської ради. Мати надала доступ до квартири для огляду дітей медичним працівником. В квартирі був безлад, стійкий затхлий запах, велика кількість сміття, діти сплять на брудній білизні, від дітей відчувається неприємний запах, відсутні продукти харчування у достатній кількості. В квартирі дві великі собаки, коти та велика кількість тарганів. Квартира потребує капітального ремонту.
ОСОБА_3 повідомила, що старша дитина, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 (свідоцтво про народження серії НОМЕР_3 , актовий запис № 62 від 21.09.2012 року, реєстрація - Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Веселинівського районного управління юстиції Миколаївської області), на час літніх канікул проживає у тітки в АДРЕСА_4 .
Мати не займається розвитком, вихованням своїх дітей в повному обсязі, не забезпечує дітей належним харчуванням, необхідною медичною допомогою та відповідним для їх віку доглядом.
Відповідно до п. 5 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 585 було проведено оцінку рівня безпеки дітей.
Згідно з актами проведення оцінки рівня безпеки дітей від 20.07.2021 року, було встановлено, що проживання малолітньої, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та новонародженої дитини жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 , разом з матір`ю, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 , загрожує їх життю та здоров`ю.
З метою вжиття невідкладних заходів для забезпечення безпеки дітей, малолітню, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та новонароджену дитину жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 , було доставлено до Спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 «Сонечко» Одеської міської ради.
Відносно новонародженої дитини жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 був складений акт органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров`я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку від 20.07.2021 року.
На підставі клопотання Служби у справах дітей Одеської міської ради від 21.07.2021 року № 07/8971, про невідкладене відібрання малолітньої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та новонародженої дитини жіночої статі, ІНФОРМАЦІЯ_2 , від матері ОСОБА_3 , Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради було видано Розпорядження від 23.07.2021 року № 321.
Частиною 4 ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 року також передбачено, що позбавлення батьківських прав або відібрання дитини у батьків без позбавлення їх цих прав не звільняє батьків від обов`язку утримувати дітей.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 СК України суд може постановити рішення про відібрання дитини від батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, у випадках, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 164 цього Кодексу, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров`я і морального виховання.
Згідно ч. 4 ст. 170 СК України, при задоволенні позову про відібрання дитини від матері, батька без позбавлення їх батьківських прав суд вирішує питання про стягнення з них аліментів на дитину.
Відповідно ст. 182 СК України мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншою, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Згідно ст. 183 СК України частка заробітку (доходу) батьків, яка буде стягуватись як аліменти на дитину, визначається судом.
Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 04.08.2021 року відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання на 01.09.2021 року о 15 год. 45 хв.
05.08.2021 від Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, як органу опіки та піклування надійшло клопотання про звільнення від сплати судового здору.
18.08.2021 року від Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, як органу опіки та піклування надійшла заява про уточнення позовних вимог.
Відповідач в судове засідання не з`явилась, про час та місце розгляду справи повідомлялась належним чином, причин неявки не повідомила, відзив на позовну заяву не надала, будь-яких пояснень та заперечень до суду не направила.
Перенесено розгляд на 27.10.2021 для належного сповіщення сторони вдруге.
27.10.2021 року відповідач в судове засідання не з`явилась, про час та місце розгляду справи повідомлялась належним чином, причин неявки не повідомила, відзив на позовну заяву не надала, будь-яких пояснень та заперечень до суду не направила.
Від представника позивача надійшла заява про розгляд справи без проведення аудіо запису судового процесу, позовні вимоги підтримала та просила задовольнити, проти ухвалення заочного рішення не заперечувала.
Від представника Служби у справах дітей Одеської міської ради надійшла заява про розгляд справи без проведення аудіо запису судового процесу, позовні вимоги підтримав, проти ухвалення заочного рішення не заперечував.
Згідно ч. 1 ст. 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Суд, у зв`язку з неявкою відповідача та неповідомленням про поважність причин такої неявки в судове засідання, ненаданням відповідачем відзиву на позов, зі згоди позивача, ухвалив слухати справу у відсутності відповідача, згідно ст.ст. 280-281 ЦПК України, при заочному розгляді на підставі наявних у справі доказів.
У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі, якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.
Відповідно до ст. 268 ЦПК України, у разі неявки всіх учасників справи в судове засідання, яким завершується розгляд справи без повідомлення (виклику) учасників справи, суд підписує рішення без його проголошення.
Крім того, на вимогу зазначених норм процесуального права, датою ухвалення судового рішення, ухваленого за відсутності осіб, які беруть участь у справі, є дата складення повного судового рішення.
Виходячи з цього, суд вважає за можливе провести заочний розгляд справи.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що малолітня ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (свідоцтво про народження серії НОМЕР_1 , актовий запис № 868 від 14.02.2020 року, реєстрація - Одеський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 є дітьми ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , (паспорт громадянина України, серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області від 17.03.2016 року). Не працює, проживає за адресою АДРЕСА_1 .
Зі слів матері відомості про батька до актового запису про народження дитини внесені відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України.
ОСОБА_2 , 06.062021, у пологовому будинку АДРЕСА_2 . Новонароджена дитина, не зареєстрована в органах ДРАЦС та зазначила, що її дитина на даний час знаходиться після операції, але під медичним наглядом лікаря педіатра не перебуває.
19.07.2021 співробітнику Служби у справах дітей Одеської міської ради надійшло повідомлення у соціальній мережі «Facebook» від сусідки, в якому вона зазначила, що в квартирі АДРЕСА_3 проживає родина в якій постійно порушуються законні права та інтереси дітей, батьки ведуть аморальний спосіб життя, зловживають алкогольними напоями та можливо наркотичними препаратами, діти брудні та голодні.
Спеціалістами Служби у справах дітей Одеської міської ради спільно з інспекторами ювенальної превенції відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області, було здійснено негайний виїзд за місцем знаходження дітей для з`ясування обставин.
За результатами комісійного виїзду двері квартири відчинила мати дітей, до квартири доступу не надала, пояснивши, що в квартирі не прибрано та перебувають дві собаки. З матір`ю було проведено бесіду в ході якої вона погодилась надати доступ до квартири 22.07.2021 року, після прибирання.
ОСОБА_3 повідомила, що вона має на утримані трьох малолітніх дітей.
20.07.2021 було здійснено комісійний виїзд за адресою проживання родини ОСОБА_4 у складі: спеціалістів Служби у справах дітей Одеської міської ради, інспектора Ювенальної превенції відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області, лікаря-педіатра дитячої міської лікарні №3 Одеської міської ради, спеціаліста Центру соціальних служб Одеської міської ради. Мати надала доступ до квартири для огляду дітей медичним працівником. В квартирі був безлад, стійкий затхлий запах, велика кількість сміття, діти сплять на брудній білизні, від дітей відчувається неприємний запах, відсутні продукти харчування у достатній кількості.
В квартирі дві великі собаки, коти та велика кількість тарганів. Квартира потребує капітального ремонту.
Громадянка ОСОБА_3 повідомила, що старша дитина, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_4 (свідоцтво про народження серії НОМЕР_3 , актовий запис № 62 від 21.09.2012 року, реєстрація - Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Веселинівського районного управління юстиції Миколаївської області), на час літніх канікул проживає у тітки в АДРЕСА_4 .
Мати не займається розвитком, вихованням своїх дітей в повному обсязі, не забезпечує дітей належним харчуванням, необхідною медичною допомогою та відповідним для їх віку доглядом.
Відповідно до п. 5 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 585 було проведено оцінку рівня безпеки дітей.
Згідно з актами проведення оцінки рівня безпеки дітей від 20.07.2021 року, було встановлено, що проживання малолітньої, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та новонародженої дитини жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 , разом з матір`ю, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 , загрожує їх життю та здоров`ю.
З метою вжиття невідкладних заходів для забезпечення безпеки дітей, малолітню, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та новонароджену дитину жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 , було доставлено до Спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 «Сонечко» Одеської міської ради.
Відносно новонародженої дитини жіночої статі ІНФОРМАЦІЯ_2 був складений акт органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров`я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку від 20.07.2021 року.
На підставі клопотання Служби у справах дітей Одеської міської ради від 21.07.2021 року № 07/8971, про невідкладене відібрання малолітньої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та новонародженої дитини жіночої статі, ІНФОРМАЦІЯ_2 , від матері ОСОБА_3 , Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради було видано Розпорядження від 23.07.2021 року № 321.
Згідно ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства» виховання в сім`ї є першоосновою в розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки мають право і зобов`язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров`я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.
Відповідно до частини першої статті 170 СК України відібрання дитини від батьків, не позбавляючи їх батьківських прав, у випадках, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 164 СК України, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров`я і морального виховання
Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов`язаної із захистом прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 п.8 передбачено порядок відібрання дитини від батьків органами опіки та піклування.
Якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров`ю дитини, орган опіки та піклування, якому стало відомо про це, приймає рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють.
Для прийняття рішення про негайне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, служба у справах дітей негайно після отримання повідомлення про безпосередню загрозу життю або здоров`ю дитини разом з уповноваженим підрозділом органів Національної поліції, фахівцем із соціальної роботи, представниками закладу охорони здоров`я проводить оцінку рівня безпеки дитини згідно з додатком 10, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 585.
Відповідно до ст. 3 Конвенції про права дитини в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.
З огляду на наведене, враховуючі ставлення громадянки ОСОБА_3 до малолітньої дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , а також враховуючи Розпорядження ПРА ОМР органу опіки та піклування, суд приходить до висновку, що під час розгляду справи встановлено обставини, які є беззаперечними підставами для невідкладеного відібрання дітей без позбавлення батьківських прав.
Статтею 51 Конституції України гарантовано, а ст. 180 Сімейного кодексу України передбачено, що батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Згідно ч. 3 ст. 166 Сімейного кодексу України при задоволені позову суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину.
Відповідно до ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.
Згідно ч. 1, 5 ст. 183 Сімейного кодексу України частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.
Згідно ч. 4 ст. 170 СК України, при задоволенні позову про відібрання дитини від матері, батька без позбавлення їх батьківських прав суд вирішує питання про стягнення з них аліментів на дитину.
Відповідно ст. 182 СК України мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншою, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
При визначенні розміру аліментів суд враховує встановлений законодавством мінімальний гарантований розмір аліментів, однак враховуючи неможливість виходу за межі позовних вимог, приходить до висновку про визначення розміру аліментів у заявленому позивачем розмірі, тобто в розмірі 1/4 частки від усіх видів доходів, але не менше 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення повноліття малолітньою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , тобто до ІНФОРМАЦІЯ_6 , ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 до 06.06.2039 року
Частиною 1 ст. 191 Сімейного кодексу України встановлено, що аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред`явлення позову, тобто з 30.07.2021 року.
Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 133 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.
Так, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» звільняються від судового збору позивачі у справах про стягнення аліментів, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів чи зміну способу їх стягнення.
Згідно ч. 6 ст. 141 ЦПК України, якщо сторону, на користь якої ухвалено рішення, звільнено від сплати судових витрат, з другої сторони стягуються судові витрати на користь осіб, які їх понесли, пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог.
Таким чином, судовий збір у розмірі 2270 (дві тисячі двісті сімдесят) гривень 00 копійок, підлягає стягненню з відповідача на користь держави.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 430 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішень у справах про стягнення аліментів – у межах суми платежу за один місяць.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 51 Конституції України, ст.ст. 7, 84, 141, 164, 180, 182, 184, 191 СК України, ст.ст. 2, 5, 11, 76-80, 81, 89, ч. 4 ст. 223, 241, ч. 2 ст. 247, 258, 263-265, 268, 280-282, 354, 430 ЦПК України, Законом України «Про охорону дитинства» беручи до уваги наявність обставин, які несуть загрозу життю та здоров`ю дітей, керуючись ч. 2 ст. 170 Сімейного кодексу України, п. 8 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов`язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою КМУ № 866 від 24.09.2008 року», суд,-
ВИРІШИВ:
Позов Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, як органу опіки та піклування (код ЄДРПОУ 26303264, місцезнаходження: 65039, м. Одеса, вул. Канатна, 134) в інтересах малолітньої дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 до ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області, 17 березня 2016 року, місце реєстрації: АДРЕСА_5 місце проживання: АДРЕСА_1 ) за участю третіх осіб: Служби у справах дітей одеської міської ради (код ЄДРПОУ 25427107, місцезнаходження: 65017, м. Одеса, вул. Косовська. 2-Д), про невідкладене відібрання дітей без позбавлення батьківських прав – задовольнити в повному обсязі.
Невідкладно відібрати дітей у ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області, 17 березня 2016 року, місце реєстрації: АДРЕСА_5 місце проживання: АДРЕСА_1 ) без позбавлення батьківських прав у відношенні малолітньої дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та малолітньої ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Стягнути з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області, 17 березня 2016 року, місце реєстрації: АДРЕСА_5 місце проживання: АДРЕСА_1 ) щомісячно аліменти в розмірі в розмірі 1/4 частки від усіх видів доходів, але не менше 50% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення повноліття малолітньою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , тобто до ІНФОРМАЦІЯ_6 , малолітньої ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 до 06.06.2039 року.
Стягнути з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Малиновським РВ у м. Одесі ГУДМС України в Одеській області, 17 березня 2016 року, місце реєстрації: АДРЕСА_5 місце проживання: АДРЕСА_1 ) судовий збір в розмірі 2270 (дві тисячі двісті сімдесят) гривень 00 копійок.
Тимчасово влаштувати малолітню ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та малолітню ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , до дитячого державного закладу на повне державне забезпечення.
Допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути протягом 30 днів з дня його проголошення.
Заочне рішення суду набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Суддя
27.10.2021