
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
11.10.2021Справа № 910/10186/21За заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 )
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
Суддя: Мандичев Д.В.
Секретар судового засідання Судак С.С.
Представники учасників:
від боржника - не з`явилися,
керуючий реструктуризацією - Шевчук В.В.,
від ГУДПС у м. Києві - не з`явилися.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) звернувся до суду із заявою про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до статті 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 29.06.2021 № 910/10186/21 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність було прийнято до розгляду, підготовче засідання призначено на 14.07.2021.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 14.07.2021 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ). Введено процедуру реструктуризації боргів боржника. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Оприлюдннено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) за номером 66880 від 21.07.2021р. Призначено керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) арбітражного керуючого Шевчука Віктора Всеволодовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого від 12.01.2021 № 2004). Визначено дату проведення попереднього судового засідання на 08.09.2021 р.
13.08.2021 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання керуючого реструктуризацією про продовження строку для подачі відомостей щодо розгляду вимог кредиторів, строк про проведення інвентаризації майна божника.
17.08.2021 до Господарського суду міста Києва надійшли письмові пояснення Фонду Гарантування вкладів фізичних осіб з питань безпосереднього виведення ПАТ "КБ "Надра" з ринку.
17.08.2021 до Господарського суду міста Києва надійшла заява керуючого реструктуризацією про перерахування грошової винагороди.
26.08.2021 року до Господарського суду м. Києва надійшла заява Головного управління ДПС у м. Києві як відокремленого підрозділу ДПС про визнання кредитором ОСОБА_1 з грошовими вимогами на суму 13 400 988,64 грн.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 31.08.2021 повідомлено Головному управлінню ДПС у м. Києві як відокремленого підрозділу ДПС про недоліки заяви про грошові вимоги кредиторів, що виявилися у відсутності доказів сплати судового збору за подання такої кредиторської заяви. Встановлено Головному управлінню ДПС у м. Києві як відокремленого підрозділу ДПС строк 10 днів з дня отримання ухвали для усунення вищевказаних недоліків заяви про визнання кредитором.
01.09.2021 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання керуючого реструктуризацією про долучення до матеріалів справи Наказу №2/інв від 30.08.21, протоколу інвентаризаційної комісії, звіту про незалежну оцінку квартири боржника, витягів, банківської довідки , довідки про власників пакетів голосуючих акцій.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 08.09.2021 задоволено заяву керуючого реструктуризацією боржника арбітражного керуючого Шевчука Віктора Всеволодовича про виплату основної винагороди. Здійснено сплату основної винагороди арбітражному керуючому Шевчуку Віктору Всеволодовичу за виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією у справі № 910/10186/21 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 за період з 14.07.2021 по 14.08.2021 в розмірі 11 350,00 грн. з депозитного рахунку Господарського суду міста Києва за рахунок коштів, авансованих фізичною особою ОСОБА_1 . Відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 27.09.2021.
08.09.2021 до Господарського суду міста Києва надійшли докази від Головного управління ДПС у м. Києві стосовно усунення недоліків заяви, встановлених в ухвалі суду від 31.08.2021.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 09.09.2021 прийнято заяву Головного управління ДПС у м. Києві як відокремленого підрозділу ДПС про визнання кредитором боржника на суму 13 400 988,64 грн., розгляд якої відбудеться у попередньому засіданні 27.09.2021.
15.09.2021 до суду надійшла заява керуючого реструктуризацію арбітражного керуючого Шевчука В.В. про виплату основної грошової винагороди.
23.09.2021 до Господарського суду м. Києва надійшла відповідь керуючого реструктуризацією за результатами розгляду заяви Головного управління ДПС у м. Києві із грошовими вимогами до боржника.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 27.09.2021 задоволено заяву керуючого реструктуризацією боржника арбітражного керуючого Шевчука Віктора Всеволодовича про виплату основної винагороди. Здійснено сплату основної винагороди арбітражному керуючому Шевчуку Віктору Всеволодовичу за виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією у справі № 910/10186/21 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 за період з 14.08.2021 по 14.09.2021 в розмірі 11 350,00 грн. з депозитного рахунку Господарського суду міста Києва за рахунок коштів, авансованих фізичною особою ОСОБА_1 у відповідності до платіжного доручення № 63994503 від 18.06.2021. Відкладено розгляд справи у попередньому засіданні на 11.10.2021.
08.10.2021 до суду надійшло клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Зараз» про долучення документу до матеріалів справи.
У судове засідання, призначене на 11.10.2021, з`явився керуючий реструктуризацією. Представники боржника та заявленого кредитора у судове засідання не з`явилися, про причини неявки суд не повідомили.
У відповідності до ч.1 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства подання кредиторами вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.
Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею. Копії відповідних заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.
Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.
Відповідно до ч. 4 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі за результатами попереднього засідання суду, зокрема, зазначаються: 1) обов`язок керуючого реструктуризацією провести збори кредиторів, які мають відбутись не пізніше 14 днів з дня постановленої ухвали; дата засідання господарського суду, яке має відбутись не пізніше 60 днів з дня постановлення такої ухвали, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі.
Статтею 133 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що витрати, пов`язані з провадженням у справі про неплатоспроможність (витрати на оплату судового збору, сплату винагороди і відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов`язаних з виконанням ним своїх повноважень, оплату послуг спеціалістів для проведення оцінки майнових об`єктів, що підлягають продажу, а також витрати на проведення аукціону), відшкодовуються у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів.
Вимоги кредиторів за зобов`язаннями боржника, забезпеченими заставою майна фізичної особи, задовольняються за рахунок такого майна.
Кошти, отримані від продажу майна банкрута, що є предметом забезпечення, після покриття витрат, пов`язаних з утриманням, збереженням та продажем цього майна, та сплати додаткової винагороди арбітражного керуючого відповідно до положень статті 30 цього Кодексу використовуються виключно для задоволення вимог кредитора за зобов`язаннями, які таке майно забезпечує.
Вимоги кредиторів, включені до реєстру вимог кредиторів, задовольняються у такій черговості:
1) у першу чергу задовольняються вимоги до боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи, сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування;
2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів) та проводяться розрахунки з іншими кредиторами;
3) у третю чергу сплачуються неустойки (штраф, пеня), внесені до реєстру вимог кредиторів.
У судовому засіданні, що відбулось 11.10.2021 судом розглянуто заяви кредиторів з вимогами до боржника.
Так, за наслідками дослідження заяв кредиторів з грошовими вимогами до боржника, визнанню кредитором ОСОБА_1 підлягає:
Головне управління ДПС у м. Києві
Головне управління ДПС у м. Києві звернулося до суду з заявою про визнання кредитором боржника на суму 13 400 988,64 грн.
Зазначена заява із кредиторськими вимогами до боржника була направлена до суду 19.08.2021, що підтверджується штампом Укрпошти, а отже вона була подана у строк, встановлений ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.
Обґрунтовуючи подану заяву, заявник зазначає, що у боржника наявна заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску у розмірі 37 788,34 грн., податку на додану вартість у розмірі 1 211 051,52 грн., податку на доходи фізичних осіб у розмірі 710 709,53 грн. та штрафні санкції за порушення законодавства про патентування норм регулювання обліку готівки у розмірі 11 441 439,25 грн.
Відповідно п. 3-1 ст. 1 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" №2464-VI від 08.07.2010 (далі - Закон № 2464-VI), що податкові органи - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, його територіальні органи
Єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов`язкового державного соціального страхування в обов`язковому порядку та не регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов`язкового державного соціального страхування.
Відповідно п. 10 ст.1 Закону № 2464-VI страхувальниками є - роботодавці та інші особи, які відповідно до цього, які відповідно до цього Закону зобов`язані сплачувати єдиний внесок.
Згідно п.2 ч.1 ст.4 вищевказаного Закону платниками єдиного внеску є фізичні особи - підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців)
Відповідно до ст.4 Закону №2464-VI Боржник є платником єдиного внеску на загальнообов`язкове державного соціальне страхування.
Згідно з п. 2 ст.6 Закону № 2464-VI платник єдиного внеску зобов`язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.
Частинами 1,5 ст. 9 Закону №2464-VI визначено, що єдиний внесок обчислюється виключно у національній валюті, у тому числі з виплат (доходу), що здійснюється в натуральній формі. Сплата єдиного внеску здійснюється у національній валюті шляхом внесення відповідних сум єдиного внеску на рахунки органів доходів і зборів, відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів для його зарахування, крім єдиного внеску, який сплачується в іноземній валюті розташованими за межами України підприємствами, установами, організаціями (у тому числі міжнародними) за працюючих у них громадян України та громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України, відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь).
Згідно з ч.8 ст.9 Закону №2464-VI платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов`язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов`язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
Відповідно п.6 ст. 1 Закону №2464-VI недоїмка - сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у строки, встановлені цим Законом, обчислена органом доходів і зборів у випадках, передбачених цим Законом.
На підставі ч.12 ст.9 Закону 2464-VI, встановлено, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Відповідно п. 2 частини першої ст. 7 Закону № 2464 у разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник мав право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Базою нарахування єдиного внеску для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою, ніж розмір мінімального страхового внеску (п. 3 частини першої ст. 7 Закону № 2464).
Згідно з п.5 ст. 8 Закону № 2464 єдиний внесок встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування єдиного внеску.
Відповідно до абзацу третього п.8 ст.9 Закону № 2464 фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Згідно з нарахуваннями єдиного внеску № 3941541/ev від 09.02.2018, № 7270484/ev від 19.04.2018, № 8664849/ev від 19.07.2018, № 10060540/ev від 19.10.2018, № 1353271/ev від 21.01.2019, № 4272476/ev від 19.04.2019, № 5752313/ev від 19.07.2019, № 7232204/ev від 21.10.2019, № 1346188/ev від 20.01.2020, №2837978/ev від 21.04.2020, № 4336562/ev від 20.07.2020, № 5813186/ev від 19.10.2020 та № 1364498/ev від 19.01.2021 у ОСОБА_1 наявна заборгованість у розмірі 37 788,74 грн.
Крім того, постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23.11.2011 по справі № 2а-10860/09/2670 стягнуто з суб`єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Кондратюка К.О. на користь державного бюджету України в особі Державної податкової інспекції в Оболонському районі міста Києва податковий борг з податку на додану вартість в розмірі 438 543,00 грн., з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 257 360,39 грн., штрафні (фінансові) санкції в розмірі 11 441 439,25 грн.
У зазначеній постанові Окружного адміністративного суду міста Києва судом встановлено наступне.
Податковим органом було прийнято податкові повідомлення-рішення від 17.04.2009 № 0001171704/0 на суму 257 360,39 грн. та від 17.04.2009 № 0001161704/0 на суму 438 543,00 грн., які отримані ОСОБА_1 . На час розгляду справи в суді вказані податкові повідомлення-рішення не скасовані.
З огляду на викладене, позовні вимоги контролюючого органу щодо стягнення з ОСОБА_1 податкового боргу в розмірі 257 360,39 грн. з податку з доходів фізичних осіб, визначеного податковим повідомленням-рішенням від 17.04.2009 № 0001171704/0 та в розмірі 438 543,00 грн. з податку на додану вартість визначеного податковим повідомленням-рішенням від 17.04.2009 № 0001161704/0 підлягають задоволенню.
Актом перевірки було встановлено здійснення ОСОБА_1 продажу товарів за готівкові кошти без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без видачі відповідних розрахункових документів у зв`язку з чим застосовано штрафні (фінансові) сакції на суму 11 438 239,25 грн., а також здійснення оптової торгівлі за готівкові кошти без придбання торгового патенту, - застосовано штрафні (фінансові) санкції на суму 3 200,00 грн.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 не сплачено штрафні (фінансові) санкції, визначені рішеннями від 17.04.2009 № 0001141704 на суму 11 438 239,25 грн. та від 17.04.2009 № 0001151704 на суму 3 200,00 грн.
Таким чином, Окружним адміністративним судом міста Києва встановлено, що штрафні (фінансові) санкції в розмірі 11 438 239,25 грн., визначені рішенням від 17.04.2009 № 0001141704 та в розмірі 3 200,00 грн., визначені в рішенні від 17.04.2009 № 0001151704 підлягають стягненню.
На виконання зазначеного рішення Окружним адміністративним судом міста Києва видано виконавчий лист № 2а-10860/09/2670 від 25.03.2013 про стягнення з суб`єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Кондратюка К.О. на користь державного бюджету України в особі Державної податкової інспекції в Оболонському районі міста Києва податковий борг з податку на додану вартість в розмірі 438 543,00 грн., з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 257 360,39 грн., штрафні (фінансові) санкції в розмірі 11 441 439,25 грн.
Постановою головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Махової Д.А. від 03.09.2018 прийнято виконавче провадження № 37679318 з примусового виконання виконавчого листа Окружного адміністративного суду м. Києва № 2а-10860/09/2670 від 25.03.2013.
Згідно з ч. 4 ст. 75 Господарського процесуального кодексу України обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Пунктом 102.4 статті 102 Податкового кодексу України визначено, що у разі якщо грошове зобов`язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв`язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов`язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу, крім випадків, передбачених абзацом третім пункту 59.1 статті 59 цього Кодексу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.
Враховуючи, що податковий борг Кондратюка К.О. з податку на додану вартість в розмірі 438 543,00 грн., з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 257 360,39 грн., штрафні (фінансові) санкції в розмірі 11 441 439,25 грн. визначений постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 23.11.2011 по справі № 2а-10860/09/2670, зазначена заборгованість боржника перед Головним управлінням ДПС у м. Києві визнається судом.
Підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України визначено, що при нарахування пені розпочинається у випадку нарахування контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом.
Відповідно до підпункту 129.3.3 пункту 129.3 статті 129 Податкового кодексу України нарахування пені закінчується (крім пені, передбаченої підпунктами 129.1.2, 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті) у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).
Податковим органом нараховано пені у порядку ст. 129 Податкового кодексу України на податкове повідомлення-рішення № 0001171704 від 17.04.2009 на заборгованість по сплаті податку на доходи фізичних осіб у розмірі 453 349,14 грн.
Крім того, Головним управлінням ДПС у м. Києві нараховано пеню в розмірі 772 508,52 грн. у порядку ст. 129 Податкового кодексу України на податкове повідомлення-рішення № 0001161704 від 17.04.2009 на заборгованість по сплаті податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) та нарахованих штрафних санкцій
Ураховуючи викладене, суд дійшов обґрунтованого висновку про визнання Головного управління ДПС у м. Києві кредитором на суму 13 400 988,64 грн. з віднесенням 37 788,34 грн. до вимог першої черги, 1 921 761,05 грн. до вимог другої черги та 11 441 439,25 грн. до вимог третьої черги.
Поряд з вищеописаною заборгованістю, визнанню також підлягають судові витрати кредитора у розмірі 4 540,00 грн.
З огляду на викладене, суд вважає за доцільне закінчити попереднє засідання.
Враховуючи вищезазначене та керуючись ст. ст. 45, 122 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Визнати кредитором у справі № 910/10186/21 по відношенню до фізичної особи ОСОБА_1 :
- Головне управління ДПС у м. Києві з грошовими вимогами на суму 13 405 528,64 грн., з яких 4 540,00 грн. - витрати, які відшкодовуються до задоволення вимог кредиторів, 37 788,34 грн. - вимоги першої черги, 1 921 761,05 грн. - вимоги другої черги, 11 441 439,25 грн. - вимоги третьої черги.
2. Зобов`язати керуючого реструктуризацією сформувати реєстр вимог кредиторів, оформлений відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
3. Визначити дату проведення зборів кредиторів боржника: 21.10.2021.
4. Керуючому реструктуризацією боржника строк до 08.11.2020 подати до Господарського суду м. Києва план реструктуризації боргів боржника.
5. Визначити дату проведення судового засідання, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі на 10.11.21 о 11:10. Засідання відбудеться у приміщені господарського суду м. Києва в залі судових засідань № 7 (корпус Б).
6. Копію ухвали направити учасникам провадження у справі та керуючому реструктуризацією.
Ухвала набирає законної сили в порядку ч.ч. 4, 5 ст.9 Кодексу України з процедур банкрутства та може бути оскаржена. Оскарження ухвали не зупиняє провадження у справі про банкрутство
Повний текст ухвали складено 29.10.2021
Суддя Д.В. Мандичев