Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Статті

Як віртуально підкорити Еверест за два тижні?

5 лютого 2021 р.

Як віртуально підкорити Еверест за два тижні?

Відповідь на це запитання знає колектив YouControl! Нещодавно наші співробітники фінішували у корпоративній віртуальній грі-змаганні з "підкорення" 8848 метрової Джомолунгми. З великим задоволенням розповідаємо, як саме це було.


Цьогоріч у зв'язку з пандемією наша компанія змушена була обмежити кількість традиційних живих командних походів. Але керівництво і HR знайшли вихід з положення. Під завісу 2020 року співробітники YouControl віртуально "підкорювали" одну з найнебезпечніших вершин світу ‒ гору Еверест. 130-ти кілометрову відстань (на гору та спуск вниз) учасники підйому проходили від двох тижнів до місяця. В середньому 8-9 осіб складали одну команду, а усього їх було 4: "Maasai", "Мама, я в Тибеті", "Ой, тигри" та "CryInKilimanjaro".

 

 

Звісно, у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції та карантинних обмежень, ніхто нікуди не летів. Еверест "підкорювали", перебуваючи в Києві. Суть гри в тому, що за допомогою програм здоров'я і трекерів команда рахувала пройдені за день кроки: хтось бігав чи гуляв парком, хтось ходив вдома на тренажері. Кожного дня члени команд звітували своїм капітанам пройдені відстані. А перипетії і цікаві історії, без яких ну ніяк у походах, обговорювали в загальному чаті.

 

 

Зореслава Лаврентьєва, ініціаторка проєкту HR-менеджерка YouControl: "Сама ідея була згенерована потребою співробітників, адже ю-контролівці ‒ дуже активні. Ми брали участь майже у всіх забігах, що проходили в Києві і не лише: пробіг під Каштанами, напівмарафони від Нової Пошти, Wizzair. За плечами 3  крутезних реальних походи на вершини Карпат: Петрос, Піп Іван, Смотрич. Окрім того, футбольні матчі, баскетбол, картинги, скалодроми, автоквести, байдарки на Дніпрі, рафтинг на Черемоші та Південному Бузі. Всього не перелічиш...

Але проблеми, котрі виникли під час пандемії (обмеження в просторі, активностях), вимагали нових рішень, тому ми запропонували нашим співробітникам незвичний челендж. І спочатку це була гора Кіліманджаро з маршрутом в 46 км, який учасники мали подолати за 10 днів. Але багато з нас пройшли шлях набагато швидше запланованого. Тому наступний трек обирали разом: гора Кінабалу, Монблан, Ай-Петрі, Еверест, Великий Гімалайський Шлях, трек навколо України та вздовж Гімалайського хребта. Еверест набрав найбільшу кількість голосів, адже, окрім того, що це найвища точка планети, це ще й амбітна ціль та виклик для кожного. Це видалася незабутня пригода!  На шляху траплялися складні погодні умови, проблеми зі здоров'ям, ґаджетами. Та попри все деякі команди вже за 2 тижні "підкорили" Еверест".

 

 

 

Правила були встановлені таким чином, що похід для команди вважався завершеним тільки тоді, коли дистанцію пройшли всі учасники. Перефразовуючи народну приказку: один на горі ‒ не воїн! Якщо ж хтось змушений був зійти з дистанції ‒ то його непройдені кілометри перекладалися на плечі добровольця з команди. Все як в реальному підйомі. Не можеш йти ‒ тебе тягнуть, несуть, але не кидають.  

В YouControl вважають, що колективні спортивні заходи ‒ це один з кращих видів тімбілдінгу, бо вони покращують моральний клімат і допомагають зняти стрес. Компанія отримує залучених співробітників, які рідше хворіють і показують кращий результат у роботі. А ще відбувається гуртування колективу, налагоджується комунікація, зникають бар'єри (керівник-підлеглий, в тому числі). Під час корпоративних змагань можна виявити лідерські здібності, як очевидні, так і приховані, краще зрозуміти характер співробітників та їх поведінку. Адже останні  розслабляються і віддаються волі емоцій та бажанню перемогти. До речі, щодо переможців. У спортивній грі з "підкорення" Евересту перемогли "Maasai". Команда отримала від компанії подарунок у вигляді екскурсії тунелями та підземними річками Києва. Це, мабуть, тому, що у "ю-контролівців" у крові ‒ досліджувати та перевіряти.

Загалом же проєкт залучив більше половини співробітників компанії. Сприяв оздоровленню та єднанню колективу у непрості часи віддаленої роботи, зумовленої ситуацією з поширення коронавірусної інфекції. Під час походу колеги підтримували один одного, мотивували, спілкувалися та жартували.

 

 

Зореслава Лаврентьєва зазначає що про фізичний та психологічний стан співробітника варто піклуватися не тільки в пандемію, а завжди: "Ми дотримуємося комплексної програми WellBeing&Healthy, що передбачає низку активностей, які можна об’єднати під єдиним гаслом: "Турбота про співробітника". 

 

Про що це? Це і про медичне страхування, в межах якого є низка опцій щодо корекції зору, масажних процедур, спортивно-оздоровчих послуг (при купівлі абонементу до спортклубу певна сума повертається співробітнику). Це і організація вакцинації від грипу та інших захворювань, які до карантину ми проводили зазвичай в офісі. А також забезпечення співробітників здоровим збалансованим харчуванням.

 

Ще ми застрахували всіх на випадок захворювання на Covid-19. Працює програма фінансової допомоги при середньому чи важкому перебігу захворювання. Також компанія забезпечує консультації з психологом для тих, хто потребує додаткової допомоги в цей нелегкий час. Все це робиться для того, щоб допомогти і підтримати наших колег. Адже головна цінність будь-якого бізнесу, компанії чи організації ‒ це люди. І про це не можна забувати!".

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’