Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Статті 27 квітня 2022 р.

Санкції не працюють без вашої допомоги. Ось що можна зробити

Поділитися:
Санкції не працюють без вашої допомоги. Ось що можна зробити

Західні країни спільно застосовують проти росії безпрецедентні санкції. Майже щодня вводяться нові обмеження на рівні держав, індустрій і окремих компаній. Експерти розраховують на значні наслідки західних санкцій для економіки росії. Наскільки виправдовуються їхні розрахунки?

 

Населення рф відчуло падіння курсу рубля, підвищення цін і неможливість скористатися міжнародними послугами, зокрема фінансовими. І почало шукати способи оминути санкції. Так, змогли сплачувати рахунки App Store за допомогою мобільного телефону замість банківської картки. Використовують систему на кшталт "Хавали" для перерахування коштів через підставні рахунки. 

 

Водночас російські олігархи знаходять способи ухилятися від санкцій через переміщення своїх активів чи зберігання власності у важкодоступних трастах. За даними Reuters, пов'язані з Абрамовичем яхти вартістю понад 1 мільярд доларів пришвартовані в курортних містах на півдні Туреччини. Інші російські олігархи біжать на яхтах та приватних літаках у Дубай, де купують елітну нерухомість. 

 

Все це показує, що самі санкції працюють недостатньо ефективно. Санкції можуть змінити поведінку путіна в майбутньому, але не можуть бути використані для припинення насильства, пише CNBC з посиланням на Фонд Карнегі за міжнародний мир. 

 

Проте підсилити та прискорити дію санкцій може кожен бізнес і пересічний громадянин. Головне – виключити для росіян можливість уникнути заборон. Тому треба підвищити пильність щодо лазівок, через які може прослизнути рф.

 

________________________________________________________________________

Розенберг: "Російська еліта надзвичайно майстерно приховує своє багатство. Їхні активи не знайти без відповідної розвідки, включно з фінансовою."  

🔗 Читати статтю


 

Спробуйте просто зараз. Скористайтеся інструментом YouControl RuAssets та перевірте відомих вам юридичних та фізичних осіб, ваших контрагентів, ділових партнерів, потенційних клієнтів та навіть просто знайомих. 

На жаль, не виключена можливість їхніх зв’язків з ворожими країнами. На щастя, ще не пізно виявити їх та знищити економічно. 

 


Знайти "російський слід" Реєстрація RuAssets
Поділитися:

Читайте також:

Статті 22 квітня 2021 р.

Контрагент під санкціями: що це означає

Експрес-аналіз YouControl показує міжнародні санкції, що застосовані до юридичних осіб та їх засновників, бенефіціарів-фізичних осіб. Розповідаємо, як і навіщо перевіряти цей фактор. Весь цикл статей про інші ризик-фактори ви знайдете в кінці статті.   Міжнародні санкції – це встановлені законодавством заборони та обмеження для компаній і фізичних осіб.

Новини 30 березня 2022 р.

YouControl створив інструмент для виявлення прихованих російських і білоруських активів

YouControl запустив міжнародний інструмент для перевірки зв'язків юридичних та фізичних осіб з російськими і білоруськими активами. Платформа RuAssets виявляє причетність компаній та людей з різних куточків світу до російських та білоруських національних публічних діячів з метою заморожування їхніх рахунків та арешту майна. Також сигналізує про пов’язаність з підсанкційними  особами, воєнними терористами та пропагандистами.    Для чого створили  

Статті 25 квітня 2022 р.

Just business: чому не всі компанії йдуть з росії

Про наслідки для компаній, що працюють та інвестують у росії, пише Harvard Business Review, а ми наводимо основні тези цієї статті. Компанії, що пішли з росії мали там потужні зв'язки, налагоджені контакти та долю ринку. Але через дії російського уряду усвідомили, що присутність в рф може завдати більше шкоди бізнесу, ніж користі, і зреагували відповідним чином.    Політика та позиції   

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’