Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Статті 22 квітня 2022 р.

Комплаєнс може вплинути на перебіг історії: на чому зосередитись

Поділитися:
Комплаєнс може вплинути на перебіг історії: на чому зосередитись

Чи є місце комплаєнсу під час війни та 3 моменти, на яких радить зосередитись Елізабет Розенберг, помічниця міністра фінансів США з питань фінансування тероризму. 

 

Комплаєнс зараз впливає на перебіг історії, адже від якості роботи AML, KYC та спеціалістів з комплаєнсу залежить здатність дати відсіч російській агресії. Так вважає Елізабет Розенберг. Цитуємо її слова за матеріалами видання Compliance Week: "Історія поставила сектор комплаєнс у центр подій… як ви повинні адаптувати свою роботу, щоб відповідати моменту?". "Доля української демократії та здатність демократій дати відсіч автократії загалом залежать від того, чи робимо ми свою роботу – і чи добре ви дотримуєтесь протидії відмиванню грошей та російських санкцій", – наголосила Елізабет.

 

Розенберг рекомендує спеціалістам з комплаєнсу зосередитись на трьох ключових областях:

1. Управління ризиками, де зараз потрібне посилення належної обачності та швидке реагування на майже щоденні зміни;

2. Державні та приватні організації повинні обмінюватися інформацією через кордони, між фінансовими установами та з урядом у рамках спільних зусиль щодо дотримання обмежень проти Росії;

3. Потрібно продовжувати закривати лазівки у фінансовій системі. 

 

"Раніше все відбувалося більш лінійно: міністерство фінансів застосовує санкції, вам потрібен час, щоб переглянути та зрозуміти їх, а потім відповідним чином коригувати свої зусилля щодо дотримання", – зауважила Розенберг. "Тепер все відбувається в режимі реального часу, одночасно, і ми маємо діяти швидко, щоб заблокувати тих, хто фінансує та підтримує війну росії проти України".

 

Також Розенберг відмітила, що російська еліта надзвичайно майстерно приховує своє багатство. Їхні активи не знайти без відповідної розвідки, включно з фінансовою. 

 

 🔗 Читайте далі: 

9 ознак ухилення від санкцій за Мінфіном США

Інструмент для виявлення прихованих російських і білоруських активів

Поділитися:

Читайте також:

Статті 22 квітня 2021 р.

Контрагент під санкціями: що це означає

Експрес-аналіз YouControl показує міжнародні санкції, що застосовані до юридичних осіб та їх засновників, бенефіціарів-фізичних осіб. Розповідаємо, як і навіщо перевіряти цей фактор. Весь цикл статей про інші ризик-фактори ви знайдете в кінці статті.   Міжнародні санкції – це встановлені законодавством заборони та обмеження для компаній і фізичних осіб.

Дослідження 17 березня 2022 р.

Майже 1000 осіб та понад 300 компаній під санкціями через напад на Україну

Аналітики центру R&D YouControl проаналізували санкційні списки країн США, Великобританії, Канади, Австралії та Японії, а також санкції Європейського союзу. Головні інсайти – у матеріалі.    Після вторгнення російських військ на територію суверенної України 24 лютого 2022 року ряд країн світу ввели персональні санкції проти фізичних осіб та компаній, причетних до воєнної агресії.

Новини 10 квітня 2022 р.

Диверсанти не пройдуть: створено застосунок "ТиХто" для миттєвої перевірки осіб

Поки ЗСУ б’ється на передовій, диверсанти та колаборанти продовжують шкодити з тилу. Наша задача – знаходити їх та не допускати в міста та селища. YouControl спільно з Artellence та за підтримки СБУ розробив безкоштовний застосунок для миттєвого виявлення таких осіб.    Тероборона, поліція та військові щодня перевіряють тисячі людей на блокпостах та просто на вулицях.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’