YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 2 січня 2022 р.

Реєстр застав

Поділитися:
Реєстр застав

Наприкінці 1997 року в Україні вперше ухвалили законопроєкт, який передбачав необхідність створення в країні Державного реєстру застав рухомого майна. Реєстр почав повноцінно функціонувати тільки навесні 1999 року, і відтоді це зручний інструмент для надання  громадськості інформації, яка перебуває всередині системи.

 

Що таке Державний реєстр застав рухомого майна

 

Це автоматизована система даних, яка забезпечує збереження та надання інформації щодо проведених застав рухомого майна. Також реєстр виконує функцію захисту даних від несанкціонованого доступу.

Ключова мета, яку ставили  під час запуску реєстру, – щоб фізичні та юридичні особи мали можливість отримувати актуальні дані щодо наявної застави на рухоме майно. Реєстрація даних у реєстрі застав гарантує захист, якщо стане відомо про банкрутство боржника і він не зможе виконати взяті на себе зобов'язання.

Для того щоб застерегти треті сторони, в реєстрі фіксують такі відомості:

 • ПІБ або назва (в тому випадку, якщо це юрособа) заставодержателя та заставодавця, номер і адреса;

 • опис предмета, який є заставою;

 • підпис заявника.

 

Інформація в реєстрі відкрита з початку реєстрації та до моменту повної сплати боргу. Її активно використовують у роботі фінансові співтовариства, щоб  точно виявити наявність застави на рухоме майно.

 

Як виконати пошук у реєстрі застав рухомого майна

 

Залежно від обраного типу пошуку ви можете отримати різну інформацію з реєстру. Наприклад, пошук за кодом або іменем заставодавця виявить усі наявні реєстрації, в яких є інформація про заставодавця. Пошук за номером автомобіля допоможе визначити всі реєстрації, в яких фігурує номер транспортного засобу. Пошук за реєстраційним кодом заяви знайде дані щодо реєстрації заяви про заставу рухомого майна.

Для того щоб підтвердити або спростувати наявність або відсутність запису про заставлене майно, юридичні та фізичні особи можуть надати відповідну виписку з реєстру.

Щоб отримати таку виписку, потрібно оплатити послуги пошуку. На сьогодні вартість дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян. Далі необхідно подати реєстратору заяву про надання витягу. Цю процедуру можна виконати і особисто, і за допомогою кур'єрської або поштової служби. Виконаний запит є підставою для видачі заявнику витягу з реєстру.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’