YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 19 липня 2021 р.

Перевірка ЄРДР

Поділитися:
Перевірка ЄРДР

Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) був створений на виконання вимог перехідних положень, які були внесені в український кримінально-процесуальний кодекс. Вебресурс знаходиться за посиланням – https://erdr.gp.gov.ua/.

 

Як виконати вхід до ЄРДР

 

Перш ніж зайти на сайт ЄРДР необхідно перевірити відповідність до вимог:

• персональний комп'ютер повинен працювати на актуальній версії Mac OS або Windows;

• на пристрої має бути встановлена остання версія браузера і Java;

• потрібно стабільне підключення до інтернету.

 

Для входу до ЄРДР необхідно перейти за посиланням – https: //erdr.gp.gov.ua/ і виконати запуск "Персональних довірчих послуг". Після цього система запропонує виконати завантаження файлу "sjwsa-gpu.jnlp.". Після завершення завантаження, слід запустити завантажений файл і після відкриття меню в "Персональному сервісі довірчих послуг", під'єднати носій з сертифікатом для роботи з ЄРДР. Для цього в графі "Тип" необхідно вибрати "Файл на диску" і клацнути на клавішу ". . . ", обрати необхідний файл з сертифікатом. У графу "Пароль" слід ввести пароль від контейнера з сертифікатом і натиснути клавішу "Ок".

Вікно додатка "Персонального сервісу довірчих послуг" буде відображати призначені для користувача дані, термін дії сертифіката і його серійний номер. На сторінці ЄРДР слід активувати кнопку "Вхід в систему" ​​і натиснути клавішу "Ок" у вікні. Після цього буде здійснено вхід до ЄРДР і стане доступна робота з реєстром досудових розслідувань.

 

Як здійснити перевірку контрагента за відкритими реєстрами?

 

Ні для кого не секрет, що успішне ведення бізнесу й успішний результат будь-якої справи багато в чому залежить від надійності партнерів і контрагентів. Перевірка на благонадійність є обов'язковою процедурою, якщо ви не хочете надалі мучитися з судовими позовами, репутаційними та фінансовими втратами.

Українським користувачам інтернету доступна велика кількість сучасних інструментів, які дозволяють швидко отримати всю необхідну інформацію щодо необхідних контрагентів. Система YouControl є однією з найбільш популярних і зручних платформ, яка використовує в зборі даних сотні офіційних джерел. На основі цього система протягом декількох секунд формує вичерпне досьє з великим обсягом цінної інформації.

Онлайн-сервіс перевірки компаній YouControl має у своєму розпорядженні 8 унікальних інструментів для бізнесу, повноцінне досьє на 4 мільйони ФОП і компаній. Абсолютна більшість українських банків і великих компаній працюють з YouControl, адже це дійсно зручно, корисно і вигідно!

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’