Чекіт Василь Богданович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДЖЕНЕРАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"
ЄДРПОУ
39024359
Місто
Маріуполь
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Чекіт Василь Богданович

У яких підприємствах згадується Чекіт Василь Богданович?

Згідно з даними реєстрів на Чекіт Василь Богданович згадується по відношенню до компаній: "ДЖЕНЕРАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чекіт Василь Богданович займав/займала посади: Бенефіціар Засновник

В яких організаціях Чекіт Василь Богданович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Чекіт Василь Богданович вказано в компаніях "ДЖЕНЕРАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"

Чекіт Василь Богданович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Чекіт Василь Богданович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Чекіт Василь Богданович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Чекіт Василь Богданович, що згадується у організаціях: "ДЖЕНЕРАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Чекіт Василь Богданович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Чекіт Василь Богданович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чекіт Василь Богданович.