Чекіт Василь Антонович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
РОЖНЯТІВСЬКЕ ДЕРЖАВНО-КООПЕРАТИВНЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "РАЙАГРОБУД"
ЄДРПОУ
03578062
Місто
БРОШНІВ-ОСАДА
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Чекіт Василь Антонович

У яких фірмах згадується Чекіт Василь Антонович?

Згідно з даними реєстрів на Чекіт Василь Антонович згадується по відношенню до компаній: РОЖНЯТІВСЬКЕ ДЕРЖАВНО-КООПЕРАТИВНЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "РАЙАГРОБУД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чекіт Василь Антонович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Чекіт Василь Антонович вказано в якості керівника в компаніях РОЖНЯТІВСЬКЕ ДЕРЖАВНО-КООПЕРАТИВНЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "РАЙАГРОБУД"

Чекіт Василь Антонович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Чекіт Василь Антонович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Чекіт Василь Антонович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості вибрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Чекіт Василь Антонович, що згадується у компаніях: РОЖНЯТІВСЬКЕ ДЕРЖАВНО-КООПЕРАТИВНЕ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "РАЙАГРОБУД" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Чекіт Василь Антонович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Чекіт Василь Антонович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чекіт Василь Антонович.