YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 13 листопада 2020 р.

Як перевірити судимість особи?

Поділитися:
Як перевірити судимість особи?

Перевірка особи на факт непогашеної судимості часто здійснюється при прийомі на роботу в державні або інші структури з підвищеними вимогами до співробітників, при веденні переговорів з бізнес–партнерами або в сфері інвестування. Даний факт перевіряється шляхом надання довідки про відсутність судимості, яку можна отримати в територіальних сервісних центрах МВС України. Але як переконатися в тому, що довідка не фальшива? Адже сьогодні не так складно підробити офіційні документи і мокрі печатки.

 

Ефективну перевірку людини на поточну відсутність судимості, а також можливість отримати більше інформації про фізичних та юридичних осіб можна, скориставшись аналітичною системою YouControl!

 

Як перевірити судимість особи за допомогою YouControl?

 

Інформація про судимість громадян – один з розділів досьє, який формує система YouControl на фізичних або юридичних осіб, яких ви шукаєте.

 

Щоб перевірити особу на судимість, а також отримати іншу не менш корисну інформацію про неї, вам досить лише знати ПІБ. Досьє на особу буде сформовано протягом декількох секунд, завдяки автоматичному збору даних системою YouControl з 25+ державних реєстрів та баз даних України. 

 

В результаті перевірки з’явиться можливість вивчити всю інформацію про особу, яка знаходяться в першоджерелах. Інформація буде актуальною на момент здійснення вами пошукового запиту.

 

Зручності і користі від використання системи додає і те, що ви можете не просто дізнатися про непогашену судимість, але й отримати доступ до архівних даних YouControl і дізнатися, чи не залучалася ця особа до адміністративної чи кримінальної відповідальності раніше, чи не перебуває особа в базі розшуку або списку санкцій!

 

Чому обов'язково варто перевіряти особу на судимість перш ніж встановлювати з нею партнерські або будь–які інші стосунки?

 

Бізнес–середовище в Україні й так сповнене ризиків, шансів "прогоріти" і втратити матеріальні засоби. Співпраця з компаніями або особами з темною історією лише підвищує ймовірність виникнення проблем. Завдяки аналітичній системі YouControl ви самі в зручній для вас формі можете проводити перевірку фізичних або юридичних осіб–підприємців, оцінювати фактори ризику співробітництва з такими громадянами. Найпростіший спосіб перевірити на легітимність довідку про несудимість – звернутися до онлайн бази даних МВС до відповідного розділу. Якщо ж вам потрібно більше інформації, то в цьому випадку, звичайно, вам допоможе тільки YouControl!

 

YouControl – це значно більше, ніж просто перевірка на судимість людини. Це інструмент, який робить бізнес в Україні більш безпечним для всіх його учасників, розкриваючи інформацію для тих, хто знає реальну цінність і як використовувати її на благо.

 


Перевірити судимість людини

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’