Балакай Раиса Алексеевна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДІОНІС"
ЄДРПОУ
24166320
Місто
Докучаєвськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Балакай Раиса Алексеевна

У яких фірмах згадується Балакай Раиса Алексеевна?

Згідно з даними реєстрів на Балакай Раиса Алексеевна згадується по відношенню до компаній: "ДІОНІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Балакай Раиса Алексеевна займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Балакай Раиса Алексеевна вказано в якості керівника в компаніях "ДІОНІС"

Балакай Раиса Алексеевна

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Балакай Раиса Алексеевна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Балакай Раиса Алексеевна. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Балакай Раиса Алексеевна, що згадується у підприємствах: "ДІОНІС" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент звернення в базі YouControl.

Балакай Раиса Алексеевна — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Балакай Раиса Алексеевна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Балакай Раиса Алексеевна.