Постанова № 99694669, 17.09.2021, Заводський районний суд м. Запоріжжя

Дата ухвалення
17.09.2021
Номер справи
332/2082/21
Номер документу
99694669
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Справа № 332/2082/21

Провадження №: 3/332/884/21

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17 вересня 2021 р.

Заводський районний суд м. Запоріжжя у складі:

Головуючого судді - Марченко Н.В.

за участі секретаря судового засідання Литвиненко І.Т.,

прокурора Вознесенівської окружної прокуратури м.Запоріжжя Білоуса А.Г.,

особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 розглянувши об`єднані в одне провадження справи про адміністративне правопорушення, які надійшли із Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , директора ДО «Комбінат зірка», який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення -

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 280 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 203 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 5379 грн. 06 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 203.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 274 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1974 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 283 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 1351 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 275 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1974 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127.

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 279 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 177 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 4179 грн. 76 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 177.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 285 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 30.11.2020 року наказу № 214 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 3133 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 30.11.2020 року, тобто день підписання наказу № 214.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 270 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 177 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1815 грн. 60 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч.1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 177.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 268 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 176 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1974 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 176.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 286 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 30.11.2020 року наказу № 214А «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2946 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 30.11.2020 року, тобто день підписання наказу № 214А.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 278 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 177 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 4179 грн. 76 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 177.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 284 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 30.11.2020 року наказу № 214 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 3133 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 30.11.2020 року, тобто день підписання наказу № 214.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 276 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 176 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 843 грн. 63 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 176.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 290 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 29.12.2020 року наказу № 222 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2472 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 29.12.2020 року, тобто день підписання наказу № 222.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 288 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 29.12.2020 року наказу № 221 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2459 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 29.12.2020 року, тобто день підписання наказу № 221.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 282 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 1351 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 269 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 176 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1974 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 176.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 273 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1492 грн. 92 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 271 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 177 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1815 грн. 60 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 177.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 277 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 28.09.2020 року наказу № 176 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 843 грн. 63 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 28.09.2020 року, тобто день підписання наказу № 176.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 289 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 29.12.2020 року наказу № 221 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2459 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 29.12.2020 року, тобто день підписання наказу № 221.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 291 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 29.12.2020 року наказу № 222 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2472 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 29.12.2020 року, тобто день підписання наказу № 222.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 281 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 203 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 5379 грн. 06 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 203.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 287 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 30.11.2020 року наказу № 214А «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму синові ОСОБА_2 премію у розмірі 2946 грн. 00 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.2 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 30.11.2020 року, тобто день підписання наказу № 214А.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 272 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 обіймаючи з 03.09.2020 року на підставі наказу № 284- К від 02.09.2020 року виданого Державним агентством резерву України посаду директора ДО «Комбінат Зірка», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та згідно підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VII суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VІІ, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягають у підписанні 27.10.2020 року наказу № 204 «Про виплату премій», за яким серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 премію у розмірі 1492 грн. 42 коп., чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Місцем вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст. 172-7 КУпАП є місце роботи - ДО «Комбінат Зірка» , яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, буд. 127

Датою вчинення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є 27.10.2020 року, тобто день підписання наказу № 204.

Датою виявлення вчиненого ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП є 13.05.2021, оскільки саме в цей день, надійшов лист з Державного агентства резерву України до УСР в Запорізькій області ДСР Національної поліції України, з інформацією щодо неповідомлення директором ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 про наявність в його діях реального конфлікту інтересів протягом 2020 року.

Постановою Заводського районного суду від 16.09.2021 року вищевказані протоколи на підставі ст. 36 КУпАП об`єднані в одне провадження.

У судовому засіданні ОСОБА_1 провину у скоєні адміністративних правопорушень заперечував, суду пояснив, що він є досвідченим директором, жодного разу на його роботу нарікань не було. Зазначив, що на підприємстві створено комісію , яка приймає рішення щодо встановлення надбавок та преміювання працівників, а сам ОСОБА_1 лише підписує вже прийняті накази комісією щодо встановлення надбавок та преміювання працівників. Крім того, наголосив, що на підприємстві працює відповідальна особа, яка звітує до НАЗК у разі виявлення порушень і за весь період роботи ОСОБА_1 на посаді, не було встановлено жодних порушень.

Прокурор в судовому засіданні зазначив, що є всі підстави для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Заслухавши пояснення ОСОБА_1 та прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

Згідно ч. 1 ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Статтею 245 КУпАП передбачено, що завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил норм і стандартів, що стосується забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Статтею ст. 280 КУпАП визначено, що при розгляді справи про адміністративне правопорушення з`ясовується, зокрема, чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа у його вчиненні та чи підлягає вона адміністративній відповідальності.

Судом встановлено, що наказом Державного агентства резерву України від 02.09.2020 № 284-к ОСОБА_1 було поновлено на посаді директора ДО «Комбінат «Зірка» (на підставі рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2009 по справі № 2-1252/2009 з поновленням контракту від 10.03.2006 № 139/6).

Таким чином, ОСОБА_1 , будучи директором ДО «Комбінат «Зірка», відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб`єктом відповідальності за вчинення правопорушень, пов`язаних з корупцією.

Згідно підпункту 1.1 статуту ДО «Комбінат «Зірка» - це державна організація, заснована на державній власності, що належить до сфери управління Державного агентства резерву України, і діє відповідно до Постанови КМУ від 08.10.2014 № 517 «Про затвердження Положення про Державне агентство резерву України». Пунктом 1.2 статуту визначено, що Організація є правонаступником ДП «Комбінат «Зірка» відповідно до наказу Держкомрезерву України від 16.01.2002 № 6 та ДО Комбінат «Буддеталь», яка реорганізована (припинена) шляхом приєднання, відповідно до наказу Держкомрезерву України від 15.09.2008 № 277.

Підпунктом 1.4 статуту визначено, що ДО «Комбінат «Зірка» є юридичною особою, що здійснює некомерційну діяльність.?

Підпунктом 4.2 пункту 4 статуту ДО «Комбінат «Зірка» веде баланс основної і допоміжної діяльності, бухгалтерський, оперативний, податковий облік відповідно до законодавства України, має рахунки в Державній казначейській службі України, а також круглу печатку зі своїм найменуванням та зображенням фірмового знака та знака для товарів і послуг, штампи.

Підпунктом 9.5 статуту визначено, що керівник ДО «Комбінат «Зірка» забезпечує складання штатного розпису, оплати праці, який затверджується уповноваженим органом управління; встановлює працівникам конкретні розміри тарифних ставок, посадових окладів, премій, винагород, надбавок і доплат на умовах передбачених колективним договором та законодавством України.

У підпункті 1.3 зазначено, що ДО «Комбінат «Зірка» має статус державної організації, засновником якого є держава в особі Державного агентства резерву України (уповноважений орган управління). Відповідно до ч. 2 ст. 81 Цивільного кодексу України юридичною особою публічного права визначається юридична особа, яка створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим чи органу місцевого самоврядування. Таким чином, ДО «Комбінат «Зірка», є юридичною особою публічного права.

Відповідно до пункту 7 підпунктів 7.1 та 7.2 визначено, що управління Організацією здійснюється уповноваженим органом управління шляхом укладання контракту з директором. Безпосереднє керівництво Організацією здійснює директор.

Таким чином, директор Організації, наділений адміністративно- господарськими та організаційно-розпорядчими функціями, тобто є посадовою особою юридичної особи публічного права.

Відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон), суб`єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є посадові особи юридичних осіб публічного права.

Абзацом 3 ч. 1 ст. 1 Закону визначено, що близькі особи - це особи, які спільно проживають, пов`язані спільним побутом і мають взаємні права та обов`язки із суб`єктом, зазначеним у частині першій ст. 3 цього Закону (крім осіб, взаємні права та обов`язки яких із суб`єктом не мають характеру сімейних), у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі, а також - незалежно від зазначених умов - чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням згаданого суб`єкта.

Згідно абзацу 10, 11 ч. 1 ст. 1 Закону, приватний інтерес - будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв`язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

Реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Відповідно до пп. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону особи, зазначені у п. 1, 2 ч. 1 ст. З цього Закону, зобов`язані: вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.04.2021 № 5 затверджено Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Відповідно до зазначених роз`яснень реальний конфлікт інтересів виникає у разі наявності впливу приватного інтересу на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, вчинення чи не вчинення дій під час приватного інтересу, приймає об`єктивні та неупереджені рішення, вона вчиняє дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Приватний інтерес може впливати на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, вчинення чи не вчинення дій лише під час реалізації службових/представницьких повноважень, що є дискреційними.

Відповідно до Методології проведення антикорупційної експертизи, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 24.04.2017 № 1395/5 «Про затвердження Методології проведення антикорупційної експертизи» дискреційні повноваження - сукупність прав та обов`язків органів держаної влади та місцевого самоврядування, осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що надають можливість на власний розсуд визначити повністю або частково вид і зміст управлінського рішення, яке приймається, або можливість вибору на власний розсуд одного з декількох варіантів управлінських рішень, передбачених нормативно-правовим актом, проектом-нормативно-правового акту.

Статтею 41 Закону передбачено, що особи, зазначені у п. 1, пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. З цього Закону, діють неупереджено, незважаючи на приватні інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб, на свої політичні погляди, ідеологічні, релігійні або інші особисті погляди чи переконання.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 12 Закону, Національне агентство з метою виконання покладених на нього повноважень має право приймати з питань, що належать до його компетенції, обов`язкові для виконання нормативно-правові акти.

Наказом директора від 12.03.2007 № 35-К на посаду стрільця - пожежника 2 розряду з оплатою відповідно штатному розпису було призначено ОСОБА_3 .

Наказом по комбінату «Зірка» від 03.03.2008 року № 23 «Про переведення та зміни назв професій (посад) посаду ОСОБА_3 , як стрільця 2 розряду було замінено на «охоронник пожежний» з оплатою відповідно штатному розпису.

Ступінь родинних відносин між ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , підтверджується копіями свідоцтв про народження в яких зазначено, що батьками ОСОБА_3 та ОСОБА_1 є ОСОБА_4 та ОСОБА_5 .

Наказом директора від 10.09.2020 № 91-К на посаду інженера- будівельника з оплатою відповідно штатному розпису було призначено ОСОБА_2 .

У свідоцтві про народження ОСОБА_2 серії НОМЕР_1 , зазначено, що його батьком є ОСОБА_1 , який є директором ДО «Комбінат «Зірка».

ОСОБА_1 за період роботи на посаді директора ДО «Комбінат «Зірка» на протязі 2020 року підписував накази «Про виплату премій», за якими серед інших встановив своєму рідному брату ОСОБА_3 та синові ОСОБА_2 премії.

Пунктом 2 підпункту 2.3 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03.01.2012 № 4 визначено, що дозволяється затверджувати порядок і розміри преміювання працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи в межах коштів оплати праці. Пунктом 2 цього ж наказу надано право керівнику Організації встановлювати розмір преміювання у межах фонду заробітної плати затвердженого в кошторисі.

Виходячи із зазначеного, у директора ДО «Комбінат Зірка» ОСОБА_1 виникає суперечність між приватним інтересом та його службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень, щодо встановлення розміру премії близьким особам - рідному брату ОСОБА_3 та синові ОСОБА_2 , тому має місце приватний інтерес, який зумовлений особистими, сімейними та позаслужбовими стосунками.

При цьому, ОСОБА_1 , будучи суб`єктом правопорушення, пов`язаного з корупцією, не повідомив Державне агентство резерву України про наявність реального конфлікту інтересів, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, зокрема підписував накази про преміювання свого брата та сина.

Тобто, будучи директором Державної організації «Комбінат «Зірка», ОСОБА_1 в порушення ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив про наявний реальний конфлікт інтересів відповідний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, та вчинив дії в умовах реального конфлікту, тобто вчинив діяння, пов`язані з корупцією, а саме - адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-7 КУпАП - неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП - вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, які підтверджуються в матеріалах справи наступними доказами:

наказом Державного агентства резерву України від 02.09.2020 № 284-к про поновлення на посаді директора ДО «Комбінат «Зірка» ОСОБА_1 (на підставі рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2009 по справі № 2-1252/2009 з поновленням контракту від 10.03.2006 № 139/6), наказом директора від 12.03.2007 № 35-К, за яким було призначено на посаду стрільця - пожежника 2 розряду з оплатою відповідно штатному розпису ОСОБА_3 , наказом по комбінату «Зірка» від 03.03.2008 року № 23 «Про переведення та зміни назв професій (посад) на посаду ОСОБА_3 , як стрільця 2 розряду було замінено на «охоронник пожежний» з оплатою відповідно штатному розпису, копіями свідоцтв про народження в яких зазначено, що батьками ОСОБА_3 та ОСОБА_1 є ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , тобто вони є рідними братами, наказом директора від 10.09.2020 № 91-К за яким було призначено на посаду інженера- будівельника з оплатою відповідно штатному розпису ОСОБА_2 . копією свідоцтва про народження ОСОБА_2 в якому, зазначено, що його батьком є ОСОБА_1 , наказами № 176 від 28.09.2020 року, № 177 від 28.09.2020 року, № 203 від 27.10.2020 року, № 204 від 27.10.2020 року, № 214 від 30.11.2020 року, № 214 А від 30.11.2020 року, № 221 від 29.12.2020 року, № 222 від 29.12.2020 року «Про виплату премій» та додатками до них, які підписані ОСОБА_1 про виплату премій , зокрема ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .

У відповідності до ч. 4 ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, а також правопорушень, передбачених статтями 212-15, 212-21 цього Кодексу, може бути накладено протягом шести місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Правопорушення вчинені ОСОБА_1 є триваючими оскільки ОСОБА_1 вчиняв дії безперервного продовження, які порушували закон протягом тривалого часу.

Відповідно до ст. 36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднане одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

При накладенні адміністративного стягнення, суд керуючись ст.33 КУпАП, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, вчинив двадцять чотири правопорушення, винність якого у вчиненні вказаних правопорушень повністю підтверджується доказами по справі в їх сукупності, обставин, що помякшують відповідальність за адміністративне правопорушення відповідно до статті 34 КУпАП, судом не виявлено, обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення відповідно до статті 35 КУпАП, судом не виявлено. За таких підстав, суд вважає, що за вчинені ОСОБА_1 адміністративні правопорушення необхідно призначити адміністративне стягнення в межах санкцій ч. 1 ст.172-7 , ч. 2 ст. 172-7 КУпАП із застосуванням ст. 36 КУпАП.

У відповідності до ст. 23 КУпАП, адміністративні стягнення є мірою відповідальності і застосовуються з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, а також запобіганню вчинення нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

Згідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Керуючись ст. ст. 23, 33, 40-1, ч. 1 ст. 172-7 , ч. 2 ст. 172-7, 268, 283, 284 КУпАП, суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-7 , ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення з урахуванням вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, яким є ст. ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів - 3400 (три тисячі чотириста) гривень на користь держави (Номер рахунку (IBAN): UA558999980313060106000008479, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Код отримувача (ЄДРПОУ): 37941997, Отримувач: ГУК у Зап.обл/ТГ м.Запорiжжя/21081100).

Згідно ч.2 ст. 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення в порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 454 грн. на користь держави (Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106 Код отримувача (код ЄДРПОУ): 37993783 Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП) Рахунок отримувача: UА908999980313111256000026001 Код класифікації доходів бюджету: 22030106)

Постанова може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду через Заводський районний суд м. Запоріжжя шляхом подачі в 10-денний строк з дня винесення постанови, апеляційної скарги.

Суддя Н.В. Марченко