
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032,тел.(044)235-95-51,е-mail:inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"31" серпня 2021 р. м. Київ Справа № 911/2711/19
Суддя Господарського суду Київської області Подоляк Ю.В., за участю секретаря судового засідання Руденко Н.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні
заяву Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком»прозаміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146у справі Господарського суду Київської області № 911/2711/19за позовом Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської філії ПАТ «Укртелеком»доУправління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністраціїпростягнення грошових коштівзацікавлена особаВишгородська районна державна адміністраціяза участю представників:
заявника:Чорноморець Я.А. – адвокат, дов. від 12.01.2021 № 6243відповідача:не з`явилисьвстановив:
Рішенням Господарського суду Київської області від 13.01.2020 у справі № 911/2711/19 позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської філії ПАТ «Укртелеком» до Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації про стягнення грошових коштів задоволені повністю. Стягнуто з Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації на користь Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» заборгованість по витратах, понесених внаслідок надання телекомунікаційних послуг на пільгових умовах у розмірі 350206,07 грн. та судовий збір у розмірі 5253,09 грн.
На виконання вказаного рішення судом 14.02.2020 видано відповідний наказ.
До Господарського суду Київської області звернулося Акціонерне товариство «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» з заявою про заміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146, в якій заявник просить суд замінити сторону (боржника) виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації на його правонаступника Вишгородську районну державну адміністрацію та замінити сторону (стягувача) виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на Акціонерне товариство «Укртелеком».
Вказана заява в частині заміни боржника мотивована тим, що у зв`язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України здійснюється реорганізація районних державних адміністрацій ліквідованих районів, в тому числі їх структурних підрозділів зі статусом юридичної особи публічного права, шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах утворених районів. Заява в частині вимог про заміну стягувача мотивована тим, що протоколом загальних зборів акціонерів від 22.04.2021 № 20 змінено найменування Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на Акціонерне товариство «Укртелеком», про що до статуту товариства внесено відповідні зміни.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.06.2021 № 15201/21 матеріали даної заяви передано до розгляду судді Подоляку Ю.В.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 25.06.2021 у даній справі прийнято заяву Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні до розгляду в судовому засіданні. Розгляд заяви Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні призначено на 31.08.2021 о 12:30. Запропоновано сторонам у справі та зацікавленій особі до початку розгляду даної заяви подати до суду письмові пояснення чи заперечення на подану заяву.
Заявник, відповідач та зацікавлена особа про прийняття поданої заяви до розгляду в судовому засіданні та призначення судового засіданні на 31.08.2021 о 12:30 повідомлені у порядку встановленому ч. 5 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України з додержанням вимог частин 3, 4 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України, шляхом направлення на адреси їх місцезнаходження, належним чином завіреної копії ухвали, рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Відповідач своїм правом на подачу письмових пояснень чи заперечень на подану заяву не скористався, письмових пояснень чи заперечень на подану заяву та інших документів до суду не надав.
На адресу Господарського суду Київської області від Вишгородської районної державної адміністрації надійшли заперечення на заяву про заміну сторін виконавчого провадженні у справі № 911/2711/19, в якій райдержадміністрація зазначає, що відповідно до ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження КМУ «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» від 16.12.2020 № 1635-р, Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2020 № 1321, було прийнято розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації «Про затвердження передавального акту Іванківської районної державної адміністрації Київської області» від 29.03.2021 № 173. Як стверджує райдержадміністрація всі зобов`язання, які були прописані в передавальному акті були виконані, зобов`язань про відшкодування заборгованості по витратах, понесених внаслідок надання споживачам телекомунікаційних послуг на пільгових умовах на користь позивача в розмірі 350206,07 грн. не зазначено. Крім того, райдержадміністрація інформує, що Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації знаходиться в стані припинення, тому дане питання потрібно розглядати після його остаточної ліквідації. З огляду на викладене, Вишгородська районна державна адміністрація просить суд відмовити в задоволенні заяви.
Присутній в судовому засіданні представник заявника підтримав подану заяву та просив її задовольнити з підстав викладених в ній.
Відповідач та зацікавлена особа в судове засідання не з`явилися, про причини неявки суд не повідомили.
Враховуючи, що згідно з ч. 3 ст. 334 ГПК України неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження, суд вважає за можливе здійснити розгляд заяви за відсутності представників відповідача та зацікавленої особи за наявними в ній матеріалами.
Розглянувши вищезазначену заяву, заслухавши пояснення заявника, присутнього в судовому засіданні, дослідивши додані до заяви матеріали в сукупності з матеріалами справи, суд зазначає таке.
Відповідно до ст. 52 Господарського процесуального кодексу України у разі смерті або оголошення фізичної особи померлою, припинення юридичної особи шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов`язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідного учасника справи на будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов`язкові для нього так само, як вони були обов`язкові для особи, яку правонаступник замінив. Про заміну або про відмову в заміні учасника справи його правонаступником суд постановляє ухвалу.
Відповідно до частин 1, 2 ст. 334 Господарського процесуального кодексу України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
Згідно з ч. 5 ст. 15 Закону України «Про виконавче провадження» у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
Під процесуальним правонаступництвом у виконавчому провадженні слід розуміти заміну однієї зі сторін (стягувача або боржника) з переходом прав та обов`язків від правопопередників до іншої особи (правонаступника), що раніше не брали участі у виконавчому провадженні.
Підставами правонаступництва є смерть громадянина, що був стороною виконавчого провадження, оголошення його померлим, реорганізація юридичної особи, відступлення права вимоги, переведення боргу (глава 47 ЦК України). Аналогічна правова позиція викладена в постановах Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду від 01.01.2020 у справі № 344/14408/15-ц (провадження № 61-1777св20), від 04.03.2020 у справі № 2-1018/11 (провадження № 61-21230св19), від 18.02.2020 у справі № 2-1216/09 (провадження № 61-17795св19).
Згідно положень ст. 7-1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» утворення та реорганізація районних державних адміністрацій здійснюються Кабінетом Міністрів України після прийняття Верховною Радою України рішення про утворення та ліквідацію районів з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.
У разі здійснення реорганізації районних державних адміністрацій шляхом приєднання повноваження з управління справами таких юридичних осіб, забезпечення підготовки та прийняття районними державними адміністраціями, що припиняються, та їх посадовими особами рішень як суб`єктами владних повноважень з дня прийняття рішення про початок реорганізації здійснює голова районної державної адміністрації, до якої здійснюється приєднання інших юридичних осіб.
Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків районних державних адміністрацій, що припиняються, визначаються Кабінетом Міністрів України з урахуванням Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-IX утворено у Київській області: Вишгородський район (з адміністративним центром у місті Вишгород) у складі територій Вишгородської міської, Димерської селищної, Іванківської селищної, Петрівської сільської, Пірнівської сільської, Поліської селищної, Славутицької міської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України (пп. 10 п. 1 постанови від 17 липня 2020 року № 807-IX).
Підпунктом 10 п. 3 постанови від 17 липня 2020 року № 807-IX постановлено ліквідувати у Київській області: Баришівський, Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Бородянський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський райони.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» від 16 грудня 2020 року № 1635-р відповідно до статті 7-1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» вирішено, зокрема, здійснити реорганізацію районних державних адміністрацій районів, ліквідованих згідно з Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах районів, утворених зазначеною постановою, згідно з додатком 1, відповідно до якого, до Вишгородської райдержадміністрації (райдержадміністрації, до якої приєднуються райдержадміністрації ліквідованих районів) приєднано Іванківську райдержадміністрація та Поліську райдержадміністрація (райдержадміністрацій, які реорганізуються шляхом приєднання до райдержадміністрації, розташованої в адміністративному центрі новоутвореного району).
Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321 затверджено Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків районних державних адміністрацій, що припиняються (далі – Порядок від 16 грудня 2020 року № 1321). Цей Порядок визначає механізм здійснення заходів, пов`язаних з утворенням або реорганізацією райдержадміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків райдержадміністрацій, що припиняються, у зв`язку із зміною адміністративно-територіального устрою України.
Згідно з п. 7 Порядку від 16 грудня 2020 року № 1321 перехід повноважень, прав та обов`язків (публічно-владне правонаступництво) райдержадміністрацій, що припиняються, до райдержадміністрацій новоутворених районів здійснюється з моменту утворення комісії з реорганізації райдержадміністрації, що припиняється (далі - комісія з реорганізації).
Перехід майна, майнових прав та обов`язків райдержадміністрацій, що припиняються, до райдержадміністрацій новоутворених районів здійснюється з дня затвердження передавального акта комісії з реорганізації (п. 8 Порядку від 16 грудня 2020 року № 1321).
Відповідно до п. 16 Порядку від 16 грудня 2020 року № 1321 передавальний акт складається комісією з реорганізації у визначені законодавством порядку та строки після завершення заходів з реорганізації, але не пізніше ніж протягом трьох місяців з дня набрання чинності актом Кабінету Міністрів України про реорганізацію відповідної райдержадміністрації, та підписується усіма членами комісії.
Передавальний акт затверджується протягом 10 днів з моменту його складення розпорядженням голови облдержадміністрації за поданням голови комісії з реорганізації. Зазначений документ повинен містити положення про правонаступництво щодо всіх фінансових (у тому числі боргових) зобов`язань райдержадміністрації, що припиняється, всіх його кредиторів та боржників, у тому числі зобов`язання, які оспорюються сторонами.
Розпорядженням Іванківської районної державної адміністрації «Про реорганізацію структурних підрозділів зі статусом юридичної особи публічного права Іванківської районної державної адміністрації» від 11.01.2021 № 4 та додатком № 1 до розпорядження, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків районних державних адміністрацій, що припиняються» від 16 грудня 2020 року № 1321 та з метою проведення реорганізації Іванківської районної державної адміністрації шляхом приєднання до Вишгородської районної державної адміністрації Київської області зобов`язано реорганізувати Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 03193838) шляхом приєднання до Вишгородської районної державної адміністрації. Визначено, що Вишгородська районна державна адміністрація є правонаступником всіх прав, обов`язків та майна структурних підрозділів Іванківської райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, що реорганізовуються шляхом приєднання.
Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації «Про затвердження передавального акта Іванківської районної державної адміністрації Київської області» від 29.03.2021 № 174 відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» від 16 грудня 2020 року № 1635-р, Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов`язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321, враховуючи лист голови комісії з реорганізації Іванківської районної державної адміністрації Київської області від 16.03.2021 № 05-33-438 затверджено передавальний акт Іванківської районної державної адміністрації Київської області.
До матеріалів заяви надано передавальний акт майна, прав та зобов`язань Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 03193838) до правонаступника Вишгородської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 23569369), який підписаний членами комісії з проведення реорганізації Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації.
Відомості відносно реорганізації Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Згідно з ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників.
Отже, в силу зазначених положень законодавства з моменту утворення комісії з реорганізації райдержадміністрації, що припиняється та з дня затвердження передавального акта комісії з реорганізації, повноваження, права та обов`язки Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації припинились та перейшли до Вишгородської районної державної адміністрації, як райдержадміністрації новоутвореного району, та відповідно Вишгородська районна державна адміністрація стала правонаступником всього майна, прав та обов`язків Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації.
З огляду на зазначене, суд задовольняє заяву Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146 в частині вимог про заміну боржника – Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації на його правонаступника Вишгородську районну державну адміністрацію та здійснює заміну сторони виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації на його правонаступника – Вишгородську районну державну адміністрацію.
Твердження Вишгородської районної державної адміністрації викладені в запереченнях на заяву про заміну сторін виконавчого провадженні у справі № 911/2711/19 про відсутність підстав для заміни Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації на Вишгородську районну державну адміністрацію, позаяк Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не припинено як юридичну особу, відхиляються судом з огляду на встановлені вище обставини припинення повноважень, прав та обов`язків Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації та відповідно набуття таких повноважень, прав та обов`язків Вишгородською районною державною адміністрацією, яка є правонаступником всього майна, прав та обов`язків Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації в силу зазначених положень законодавства.
Якщо припустити, що правонаступництво настає лише з моменту державної реєстрації припинення юридичної особи, то це призведе до можливостей порушення прав кредиторів, які протягом значного періоду часу не зможуть звернутися з вимогами до новоствореної юридичної особи, яка отримає все майно правопопередника, але не буде нести відповідальність за його зобов`язаннями (п. 61 постанови Великої Палати Верховного Суду від 16.06.2020 у справі № 910/5953/17).
Твердження Вишгородської районної державної адміністрації викладені в запереченнях на заяву про заміну сторін виконавчого провадженні у справі № 911/2711/19 про те, що всі зобов`язання, які були прописані в передавальному акті були виконані, зобов`язань про відшкодування заборгованості по витратах, понесених внаслідок надання споживачам телекомунікаційних послуг на пільгових умовах на користь позивача в розмірі 350206,07 грн. не зазначено, не приймаються судом до увагу при вирішені поданої заяви та відхиляються з огляду на те, що при реорганізації юридичної особи шляхом приєднання немає значення, чи вказано в передавальному акті про правонаступництво щодо певного майна, прав чи обов`язків, адже правонаступник лише один, що унеможливлює виникнення будь-яких спорів щодо переходу майна, прав чи обов`язків (подібний висновок викладено в постанові Великої Палати Верховного Суду від 16.06.2020 у справі № 910/5953/17).
Загальними зборами акціонерів ПАТ «Укртелеком», які оформлені протоколом від 22.04.2021 № 20 прийнято рішення змінити найменування Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на Акціонерне товариство «Укртелеком» та внести відповідні зміни до статуту.
Відповідно до статуту АК «Укртелеком», затвердженого загальними зборами акціонерів ПАТ «Укртелеком», які оформлені протоколом від 22.04.2021 № 20, Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» перейменовано на Акціонерне товариство «Укртелеком».
Відповідно до ч. 1 ст. 108 Цивільного кодексу України перетворенням юридичної особи є зміна її організаційно-правової форми.
Стаття 83 Цивільного кодексу України, яка має назву «Організаційно-правові форми юридичних осіб», визначає, що юридичні особи можуть створюватися у формі товариств, установ та в інших формах, встановлених законом.
Отже, з точки зору зазначеної норми закону, усі товариства належать до однієї організаційно-правової форми юридичної особи.
Згідно частин першої, третьої та шостої статті 152 Цивільного кодексу України зазначено, що акціонерне товариство - господарське товариство, статутний капітал якого поділено на визначену кількість часток однакової номінальної вартості, корпоративні права за якими посвідчуються акціями. Найменування акціонерного товариства має містити його найменування і зазначення того, що товариство є акціонерним. Акціонерні товариства за типом поділяються на публічні товариства та приватні товариства. Особливості правового статусу публічних та приватних акціонерних товариств встановлюються законом.
Відповідно до частини четвертої статті 3 Закону України «Про акціонерні товариства» повне найменування акціонерного товариства українською мовою повинне містити його організаційно-правову форму (акціонерне товариство). Тип акціонерного товариства не є обов`язковою складовою найменування акціонерного товариства.
У абзаці другому частини другої статті 5 Закону України «Про акціонерні товариства» зазначено, що зміна типу товариства з приватного на публічне або з публічного на приватне не є його перетворенням.
З аналізу зазначених положень слідує, що сама лише зміна найменування юридичної особи не означає її реорганізації, зокрема, перетворення, якщо при цьому не змінюється організаційно-правова форма такої особи. Зміна типу акціонерного товариства не є його реорганізацією. Водночас зміна найменування юридичної особи тягне за собою необхідність у державній реєстрації змін до установчих документів в порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за ідентифікаційним кодом 21560766 зареєстрована юридична особа Акціонерне товариство «Укртелеком».
Заявник не надав суду доказів, які б свідчили про припинення юридичної особи позивача шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), а відтак заміни кредитора в зобов`язанні, заміни особи у відносинах, у розумінні положень ст. 52 ГПК України, не відбулося, позаяк рішенням позивача, оформленого протоколом від 22.04.2021 № 20 було вирішено змінити найменування Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на Акціонерне товариство «Укртелеком».
Оскільки сама лише зміна найменування юридичної особи не означає припинення юридичної особи шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора в зобов`язанні чи заміни особи у відносинах, які породжують правонаступництво та наслідком чого є залучення правонаступника відповідного учасника справи, суд не вбачає підстав для застосування положень ст. ст. 52, 334 ГПК України, а відтак відсутні підстави для заміни стягувача у виконавчому провадженні з Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на Акціонерне товариство «Укртелеком».
З огляду на викладене, суд відмовляє в задоволенні вимог заяви Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146 в частині заміни сторони виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на його правонаступника – акціонерне товариство «Укртелеком».
Поряд з цим, суд зазначає, що відповідно до абзацу другого частини 5 статті 15 Закону України «Про виконавче провадження» у разі якщо сторона виконавчого провадження змінила найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім`я чи по батькові (для фізичної особи), виконавець, за наявності підтверджуючих документів, змінює своєю постановою назву сторони виконавчого провадження.
Звідси, зміна найменування юридичної особи як сторони виконавчого провадження не потребує її заміни судом, а здійснюється постановою виконавця, якою змінюється назва відповідної сторони такого провадження (постанова Великої Палати Верховного Суду від 24.04.2019 у справі № 914/3587/14).
Керуючись ст. 52, ст. 232-234, 334 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив:
1. Частково задовольнити заяву Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146.
2. Здійснити заміну сторони виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації (07200, Київська обл., Іванківський р-н, смт Іванків, вул. Поліська, 1, ідентифікаційний код 03193838) на його правонаступника – Вишгородську районну державну адміністрацію (07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, площа Шевченка, 1, ідентифікаційний код 23569369).
3. В решті вимог заяви Акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської міської філії акціонерного товариства «Укртелеком» про заміну сторін у виконавчому провадженні від 17.06.2021 № 11/146 в частині заміни сторони виконавчого провадження у справі № 911/2711/19 з Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» на його правонаступника – акціонерне товариство «Укртелеком» відмовити.
Дана ухвала набирає законної сили у строк та в порядку передбачених ч. 1 ст. 235 ГПК України та може бути оскаржена у строк визначений ст. 256 ГПК України в порядку передбаченому ст. 257 ГПК України з врахуванням пп. 17.5 п. 17 ч. 1 розділу ХІ «Перехідні положення» ГПК України.
Суддя Ю.В. Подоляк