Рішення № 99342791, 02.09.2021, Пулинський районний суд Житомирської області (до 25.04.2025 - Червоноармійський районний суд Житомирської області)

Дата ухвалення
02.09.2021
Номер справи
292/667/21
Номер документу
99342791
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
  • 1)
Державний герб України

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 292/667/21

Номер провадження 2-а/292/3/21

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 вересня 2021 року смт.Пулини

Червоноармійський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Лотуги В.Ф.,

секретаря судового засідання Саламатової О.М.

представника відповідача Сидорчука В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у порядку спрощеного позовного провадження в смт.Пулини справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Житомирського РТЦК та СП Міністерства оборони України про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,-

В С Т А Н О В И В :

У серпні 2021 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Житомирського РТЦК та СП Міністерства оборони України, мотивуючи його тим, що 24 липня 2021 року на його адресу надійшов лист з Пулинського районного відділу державної виконавчої служби в Житомирському районі Житомирської області з постановою про відкриття виконавчого провадження по примусовому виконанню постанови №101 від 15 червня 2021 року, винесеної військовим комісаром Пулинського РТЦК та СП Сидорчуком В.В. про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 грн., за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 210 КУпАП.

Виклик державного виконавця був надісланий 21.07.2021, про що свідчить відбиток штампу на конверті, а він його отримав 24.07.2021, що підтверджується листом відстеження з веб-сайту УДППЗ "Укрпошта".

Ознайомившись з матеріалами виконавчого провадження, зрозумів, що військовий комісар Пулинського РТЦК та СП притягнув його до адміністративної відповідальності за те, що він нібито не з"явився за викликом по повістці на 09.06.2021 до Пулинського РТЦК та СП та не повідомив причину неявки і як наслідок порушив законодавство про військовий обов"язок і військову службу. Також, у даній постанові зазначено, що він отримав її копію 15.06.2021 та від підпису відмовився, що не відповідає дійсності, так як протокол складено без його присутності, чим порушено його права.

Вважає, що зазначена постанова про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу є незаконною, прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права та підлягає скасуванню, оскільки повістку з викликом на 15.06.2021 йому ніхто не вручав, а розгляд адміністративної справи та винесення постанови у справі проведені з порушенням вимог чинного законодавства.

Враховуючи викладене, просить суд скасувати постанову військового комісара Пулинського РТЦК та СП ОСОБА_2 , якою його притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн. за ч.2 ст. 210 КУпАП та стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Житомирського РТЦК та СП Міністерства оборони України на його користь 454 грн. в рахунок відшкодування витрат по сплаті судового збору.

Ухвалою від 19.08.2021 відкрито провадження у даній справі, розгляд її призначений у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін на 12 год. 00 хв. 30 серпня 2021 року, яке відкладено на 10 год. 30 хв. 02 вересня 2021 року.

Позивач в судове засідання не з`явився, подав письмову заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримує та просить задовольнити.

Представник відповідача у судовому засідання позовні вимоги не визнав, просив у їх задоволенні відмовити та надав письмове клопотання про долучення до матеріалів справи довідку про те, що працівником Пулинського РТЦК та СП було застосовано особистий телефон для оповіщення призовника ОСОБА_1 та витяг роздруківки телефонних дзвінків з сайту оператора, довідку про навчання.

Відповідно до ст. 262 КАС України розгляд справи проведено у порядку спрощеного позовного провадження, з повідомленням сторін, за наявними в справі доказами та письмовими поясненнями.

Вислухавши пояснення представника відповідача та дослідивши матеріали справи, суд приходить до переконання про те, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступних підстав.

Згідно ч.1 ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Відповідно до ч.2 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Зі ст. 5 КАС України вбачається, що кожному гарантується право на захист його прав, свобод або законних інтересів.

Згідно ст. 9 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і доведенні перед судом їх переконливості.

Частиною 10 статті 1 Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу" передбачено, що громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України чи проходять службу у військовому резерві, зобов`язані: прибувати за викликом районного (об`єднаного районного), міського (районного у місті, об`єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки України для оформлення військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов`язаних), приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов`язаних та резервістів; проходити медичний огляд та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії відповідного

районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, закладів охорони здоров`я Служби безпеки України, а у Службі зовнішньої розвідки України - за рішенням керівників відповідних підрозділів або військово-лікарської комісії Служби зовнішньої розвідки України; проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов`язок у запасі; виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.

Відповідно до ч.8 ст.15 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу", після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову призовники, яким надійшла повістка відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов`язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці; у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов`язані з`явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

Згідно з частиною 10 статті 15 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу", у разі неявки призовника без поважних причин за викликом відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

Із протоколу № 101 про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 210 КУпАП від 15.06.2021, вбачається, що ОСОБА_1 09.06.2021 не з`явився на виклик до Пулинського РТЦК та СП без поважних причин, чим порушив законодавство про військовий облік, військовий обов"язок і військову службу, вчинив правопорушення передбачене ч.2 ст.210 КУпАП. ОСОБА_1 від дачі пояснення та підпису у протоколі, відмовився.

Згідно постанови № 101 за справою про адміністративне правопорушення від 15.06.2021, військовим комісаром Пулинського РТЦК та СП ОСОБА_2 накладено на ОСОБА_1 штраф у сумі 1700 грн., за те, що останній 09.06.2021 не з"явився на виклик до Пулинського РТЦК та СП без поважних причин, чим порушив законодавство про військовий облік, військовий обов"язок і військову службу.

Відповідно до постанови про відкриття виконавчого провадження від 20.07.2021 старшого державного виконавця Пулинського відділу Державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області, відкрито виконавче провадження з виконання постанови №101, виданої 15.06.2021 Пулинським РТЦК та СП про стягнення з ОСОБА_1 штрафу в розмірі 1700 грн.

З довідки № 620 від 30.07.2021, виданої Державним університетом "Житомирська політехніка", вбачається, що ОСОБА_1 в 2019 році вступив до даного університету (рівень акредитації IV) для отримання освітнього ступеня "Бакалавр" і навчається на 3 курсі денної форми навчання. Термін закінчення університету - 30.06.2023.

Згідно акта оповіщення призовника від 09.06.2021, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , повідомлений в телефонному режимі про явку до Пулинського РТЦК та СП на 09 год. 00 хв. 09.06.2021 та повідомлений про відповідальність за неявку.

Відповідно до актів Пулинського РТЦК та СП від 10.06.2021, призовник ОСОБА_1 не з"явився за викликом до Пулинського РТЦК та СП 09.06.2021 та не повідомив про причину неявки.

З акту мобільної групи від 15.06.2021 вбачається, що його було складено за фактом відвідування 15.06.2021 призовника ОСОБА_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 . ОСОБА_1 відмовився від підписання та отримання постанови військового комісара Пулинського РТЦК та СП №101 від 15.06.2021 про адміністративне правопорушення.

Відповідно до ст. 245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Відповідно до ст.252 КУпАП орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Згідно ст. 254 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності. Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається не пізніше двадцяти чотирьох годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення, у двох примірниках, один із яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності. Протокол не складається у випадках, передбачених статтею 258 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім`я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз`яснюються його права і обов`язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.

Зі ст. 280 КУпАП вбачається, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Частиною 2 статті 210 КУпАП передбачено, що адміністративна відповідальність настає за повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період.

У ч.1 ст. 210 КУпАП зазначено порушення призовниками, військовозобов`язаними, резервістами правил військового обліку.

Таким чином, ст.210 КУпАП є бланкетною нормою у диспозиції якої не встановлено певних правил поведінки і при її застосуванні необхідно використовувати законодавчі акти, які визначають правила щодо військового обліку та запровадження в Україні особливого періоду.

Як вбачається з протоколу № 101 про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 210 КУпАП від 15.06.2021, у графі "Пояснення" зазначено, що ОСОБА_1 відмовився від пояснень та підпису протоколу. Про те, дані про надіслання протоколу поштовим зв`язком, відсутні.

За правилами ст. 268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Відповідачем при винесенні оскаржуваної постанови не взято до уваги, що протокол про адміністративне правопорушення складено у відсутності позивача, перед складенням даного протоколу щодо позивача, останньому не роз`яснено у встановленому законом порядку його права, передбачені ст. 268 КУпАП та ст. 63 Конституції України, відомості про дату, час та місце розгляду справи та вручення примірника протоколу про адмінправопорушення ОСОБА_1 – відсутні.

Даних про те, що позивач був належним чином своєчасно сповіщений про місце і час розгляду справи, матеріали не містять і відповідачем не доведено, як і відсутні дані про вручення чи надіслання копії оскаржуваної постанови позивачу.

Під час складання протоколу № 101 про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.210 КУпАП від 15.06.2021, акту оповіщення призовника від 09.06.2021, акту від 10.06.2021 та акту відділення комплектування від 10.06.2021, задіяні працівники Пулинського РТЦК та СП: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , Панченко І.А. та ОСОБА_6 , які є зацікавленими особами та відповідно, зміст вказаних документів викликає сумніви, оскільки такі докази іншими об`єктивними даними не підтверджені.

За змістом ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.

На вищезазначені вимоги чинного законодавства відповідач при винесенні оскаржуваної постанови уваги не звернув та виніс оскаржувану постанову безпідставно і на підставі неналежно складеного протоколу про адміністративне правопорушення, без дотримання вимог ст. 268 КУпАП.

Як встановлено судом, під час складання протоколу про адміністративне правопорушення позивач присутнім не був і відомостей про його належне сповіщення у матеріалах справи немає. Про місце і час розгляду справи позивач повідомлений не був.

Посилання позивача на те, що відповідач розглянув справу по суті без належного повідомлення його про час, дату, місце розгляду справи, знайшло своє підтвердження в судовому засіданні.

Крім того, відповідно до ст. 283 КУпАП постанова по справі про адміністративне правопорушення повинна містити: найменування органу (прізвище, ім`я та по батькові, посада посадової особи), який виніс постанову; дату розгляду справи; відомості про особу, стосовно якої розглядається справа (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування; опис обставин, установлених під час розгляду справи; зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за таке адміністративне правопорушення; прийняте у справі рішення.

Однак, при винесенні постанови № 101 від 15.06.2021 вказані вимоги дотримані не були, оскільки в постанові відсутнє зазначення нормативного акту, що передбачає відповідальність за адміністративне правопорушення, оскільки ст.210 КУпАП є бланкетною нормою і при її застосуванні необхідно використовувати законодавчі акти, які визначають правила військового обліку та запроваджують в Україні особливий період.

Крім того, підставою притягнення особи до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.210 КУпАП є повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення порушення в особливий період.

Із протоколу, постанови та досліджених у суді матеріалів адміністративної справи не вбачається, що ОСОБА_1 протягом року піддавався адміністративному стягненню за ч.1 ст.210 КУпАП, як і відсутні докази про те, що правопорушення вчинене в особливий період.

У постанові № 101 від 15.06.2021 та протоколі взагалі не зазначено підстав визначених ч.2 ст.210 КУпАП за яких особа підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за вказаною нормою.

Крім того, при прийняті рішення про накладення стягнення не враховано, що санкція ч.2 ст.210 КУпАП передбачає покарання у виді накладення штрафу у неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, розмір яких у постанові не визначений.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади, їх посадові особи зобов`язані діяли лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законами України.

За змістом ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності із законом.

При розгляді даної справи суд перевіряє законність і обґрунтованість винесеної постанови на момент її винесення.

Надані представником відповідача довідку та роздруківку телефонних дзвінків з сайту оператора, суд до уваги не бере, оскільки з них не вбачається, що телефонний номер на який телефонувала працівник Пулинського РТЦК та СП ОСОБА_7 НОМЕР_1 належить ОСОБА_1 та про це не надано відповідних доказів, а такі доводи спростовані позовною заявою та заявою про розгляд справи за відсутності позивача, у яких зазначено інший номер телефону.

Відповідно до ч. 1 ст. 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно ст. 77 ч. 2 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

У відповідності до ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

На підставі викладеного суд приходить до висновку про наявність підстав до задоволення адміністративного позову ОСОБА_1 , оскільки його вина у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 210 КУпАП, в судовому засіданні не підтверджена та при прийнятті рішення про притягнення позивача до адміністративної відповідальності допущено порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення, у зв`язку з чим постанова № 101 від 15 червня 2021 року по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 210 КУпАП, про притягнення його до адміністративної відповідальності і накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу у сумі 1700 грн., підлягає скасуванню, а провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю.

Відповідно до ч.1 ст. 139 КАС при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 2, 12, 72-77, 139, 241-246, 250, 255, 257-263, 286, 293 КАС України,-

У Х В А Л И В :

Позов ОСОБА_1 до Житомирського РТЦК та СП Міністерства оборони України про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, задовольнити.

Постанову військового комісара Пулинського РТЦК та СП підполковника Сидорчука Валерія Володимировича № 101 від 15.06.2021 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 210 КУпАП та накладення стягнення у виді штрафу в сумі 1700,00 грн., скасувати, а провадження у справі про адміністративне правопорушення закрити.

Стягнути з Житомирського РТЦК та СП Міністерства оборони України за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 454 гривнів 00 копійок.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене до Сьомого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня його проголошення.

Відомості про учасників справи.

Позивач: ОСОБА_1 , зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_2 .

Відповідач: Житомирський РТЦК та СП Міністерства оборони України, знаходиться за адресою: 10031, вул. Тараса-Бульби Боровця, 21, м.Житомир, код ЄДРПОУ 26629480.

Суддя В. Ф. Лотуга