Рішення № 99269245, 31.08.2021, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
31.08.2021
Номер справи
160/10944/21
Номер документу
99269245
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 серпня 2021 року Справа № 160/10944/21

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Рябчук О.С. розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) у місті Дніпрі адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області про визнання протиправною та скасування постанови, -

ВСТАНОВИВ:

06.07.2021 року засобами поштового зв`язку до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» до Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області, в якій позивач просить:

- визнати протиправною та скасувати Постанову про накладення штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість населення №53/4.1-798-ФС/106 від 03.06.2021, винесену Першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області - Осадчим І.М., якою на Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» накладено штраф у розмірі 18 000, 00 грн.

В обґрунтування заявлених позовних вимог позивач зазначив, що оскаржувана постанова була прийнята з грубими порушеннями законодавства України та містить неправдиві дані. Позивач зазначає, що при спробі здійснення інспекційного відвідування ними не було відмовлено в наданні кадрової документації, а повідомлено про її фактичне місцезнаходження. Підприємством не створювалось перешкод для проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, отже не виникало підстав для складання акту про неможливість проведення заходу державного контролю. Крім того, відповідачем порушено строки розгляду справи відповідно до абзацу 1 пункту 3 Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України № 509 від 17.07.2013р. Також позивач вважає, що у контролюючого органу не було достатніх підстав для здійснення інспекційного відвідування підприємства. За таких обставин вважає оскаржувану постанову протиправною та такою, що винесено з порушенням діючого законодавства.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.07.2021 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення ( виклику) учасників справи ( у письмовому провадженні).

06.08.2021 року Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області було подано відзив на позовну заяву, в якому представник відповідача в задоволені позовних вимог просив відмовити повністю, вказуючи на те, що позивачем не дотримано вимог частини першої статті 259 КЗпП, згідно з якою державний нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами - підприємцями, які використовують найману працю, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України та вимоги підпункту 5 пункту 6 Положення №96 згідно з яким держпраця для виконання покладених на неї завдань має право безперешкодно проводити відповідно до вимог закону без попереднього повідомлення в будь-яку робочу годину доби перевірки виробничих, службових, адміністративних приміщень та об`єктів виробництва фізичних та юридичних осіб, які використовують найману працю та працю фізичних осіб, експлуатують машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки, та у разі виявлення фіксувати факти порушення законодавства, здійснення нагляду та контролю за додержанням якого віднесено до повноважень держпраці. Копії вимоги про надання документів та акту про неможливість проведення заходу державного контролю направлені позивачу засобами поштового зв`язку та отримані, про що свідчать відмітки про отримання посадовими особами поштової компанії. За таких обставин вважають оскаржувану постанову правомірною та просять відмовити в задоволенні позову.

18.08.2021 року засобами поштового зв`язку до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла відповідь на відзив від Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер». Позивач вважає, що доводи, на яких ґрунтуються заперечення проти позову, не відповідають чинному законодавству України. За таких обставин наполягає на задоволенні позову.

27.08.2021 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду від Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області надійшли заперечення на відповідь на відзив. Відповідач наголошує, що при винесенні оскаржуваної постанови ним було дотримано всіх вимог діючого законодавства України. Просить відмовити в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі.

Згідно до ч.5 ст.262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Частиною 4статті 243 Кодексу адміністративного України встановлено, що судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.

Згідно з ч.5 ст.250 Кодексу адміністративного судочинства України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.

Відповідно до ч. 8 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України при розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» зареєстроване як юридична особа, та відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань має код ЄДРПОУ 42547705 та має основний вид діяльності – роздрібна торгівля пальним ( КВЕД 47.30).

Місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Україна, 02160, м. Київ, пр. Соборності, буд. 15, кабінет 219.

Відповідно до наказу про проведення позапланового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) від 15.03.2021р. № 331-П Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області здійснено спробу проведення перевірки за додержанням законодавства про працю у період з 15.03.2021р. по 26.03.2021р. Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» за місцем провадження господарської діяльності:

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, буд. 70А;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Журналістів, буд. 16В;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Старокодацька, буд. 1;

- Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 66Д;

- Дніпропетровська обл., с. Балівка, вул. Воскресенська, буд. 1А;

- Дніпропетровська обл., м. Кам`янське , вул. Січеславський шлях, буд. 108;

- Дніпропетровська обл., м. Кам`янське, вул. М. Грушевського, буд. 219;

- Дніпропетровська обл., м. Кам`янське, пр. Аношкіна, буд. 65 А;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Павлова, буд. 9;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Каруни, буд. 93Г;

- Дніпропетровська обл., смт. Слобожанське, вул. Нижньодніпровська, буд. 15;

- Дніпропетровська обл., м. Підгородне, вул.Шосейна, буд. 180;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. М. Лисиченко, буд. 4;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Гаванська, буд. 8Б;

- Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Маршала Малиновського, буд. 110;

- Дніпропетровська обл., м. Підгородне, а/д Знаменка-Луганськ-Ізварино, 288+800км.;

- Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Героїв Чорнобиля, буд. 2-А.

17.03.2021р. та 24.03.2021р. Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області направлено Товариству з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» письмову вимогу про надання документів за адресою: Україна, 02160, м. Київ, пр. Соборності, буд. 15, каб. 2019.

26 березня 2021 року Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області складено акт про неможливість проведення заходу державного контролю № 53/4.1-798.

Копію акту № 53/4.1-798 направлено Товариству з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» у двох примірниках 26 березня 2021 року за вих. № 263/4.1-9.

06.05.2021р. за вихідним № 3191-16/04 Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» повідомлено про одержання 05.05.2021р. акту про неможливість проведення заходу державного контролю № 53/4.1-798 від 26.03.2021 року з додатками.

03.06.2021 року Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області винесено постанову про накладення штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість населення № 53/4.1-798-ФС/106, якою за створення перешкод у проведенні перевірки з питань додержання законодавства про працю на Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» накладено штраф у розмірі 18 000,00грн.

Не погоджуючись з постановою про накладення штрафу № 53/4.1-798-ФС/106, що винесена Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області, позивач звернувся з цим позовом до суду.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.

Відповідно до частини 1 статті 259 Кодексу законів про працю України державний нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами незалежно від форми власності, виду діяльності, господарювання, фізичними особами - підприємцями, які використовують найману працю, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Таким органом, згідно з Положенням про Державну інспекцію з питань праці України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 року № 386/2011, є Державна інспекція з питань праці України, яка здійснює свої повноваження безпосередньо та через свої територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Пунктами 1, 4, 7 Положення про Державну службу України з питань праці визначено, що Держпраці відповідно до покладених на неї завдань, зокрема, здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням законодавства про працю юридичними особами, у тому числі їх структурними та відокремленими підрозділами, які не є юридичними особами, та фізичними особами, які використовують найману працю. Держпраці здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Так, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 року № 100 утворені територіальні органи Держпраці, зокрема і Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області.

За приписами підпунктів 5, 8 пункту 4 наведеного Положення передбачено, що Управління Держпраці здійснює державний нагляд (контроль) за дотриманням законодавства про працю, здійснює державний контроль за дотриманням вимог законодавства про зайнятість населення з питань дотримання прав громадян під час прийому на роботу та працівників під час звільнення з роботи.

Відповідно до підпункту 5 пункту 6 Положення Управління Держпраці має право проводити безперешкодно відповідно до вимог закону без попереднього повідомлення в будь-яку робочу годину доби перевірку виробничих, службових, адміністративних приміщень та об`єктів виробництва фізичних та юридичних осіб, які використовують найману працю та працю фізичних осіб, експлуатують машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки, та у разі виявлення фіксувати факти порушення законодавства, нагляд та контроль за дотриманням якого віднесено до повноважень Управління.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823 "Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю" затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, який визначає процедуру здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю (далі - об`єкт відвідування) (далі - Порядок № 823).

Пунктом 8 Порядку № 823 передбачено, що під час проведення інспекційного відвідування інспектор праці повинен пред`явити об`єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі своє службове посвідчення, перед підписанням акта інспекційного відвідування надати копію відповідного направлення на проведення інспекційного відвідування та внести запис про його проведення до відповідного журналу реєстрації заходів державного нагляду (контролю) об`єкта відвідування (за його наявності).

Згідно з пунктом 10 Порядку № 823 інспектори праці за наявності службового посвідчення безперешкодно мають право:

1) під час проведення інспекційних відвідувань за наявності підстав, визначених пунктом 5 цього Порядку, без попереднього повідомлення о будь-якій годині доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень об`єкта відвідування, в яких використовується наймана праця;

2) ознайомлюватися з будь-якими книгами, реєстрами та документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом інспекційного відвідування, з метою перевірки їх відповідності нормам законодавства та отримувати завірені об`єктом відвідування їх копії або витяги;

3) наодинці або у присутності свідків ставити керівнику та/або працівникам об`єкта відвідування, іншим особам, що володіють необхідною інформацією, запитання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення;

4) за наявності ознак кримінального правопорушення та/або створення загрози безпеці інспектора праці залучати працівників правоохоронних органів;

5) на надання робочого місця з можливістю ведення конфіденційної розмови з працівниками щодо предмета інспекційного відвідування;

6) фіксувати проведення інспекційного відвідування засобами аудіо-, фото- та відеотехніки;

7) отримувати від органів державної влади, об`єктів відвідування інформацію та/або документи, необхідні для проведення інспекційного відвідування.

Крім того, відповідно до вимог частини першої статті 12 Конвенції Міжнародної організації праці № 81 1947 року «Про інспекцію праці у промисловості й торгівлі», яка ратифікована Законом України №1985-IV (1985-15) від 08 вересня 2004 року, інспектори праці, забезпечені відповідними документами, що засвідчують їхні повноваження, мають право безперешкодно, без попереднього повідомлення і у будь-яку годину доби проходити на будь-яке підприємство, яке інспектується.

Згідно з частиною другою статті 12 Конвенції, у разі інспекційного відвідування інспектори повідомляють про свою присутність роботодавцю або його представнику, якщо тільки вони не вважатимуть, що таке повідомлення може завдати шкоди виконанню їхніх обов`язків.

За таких обставин судом відхиляються доводи позивача стосовно відсутності правових підстав для прийняття рішення щодо проведення перевірки. Матеріалами справи підтверджено, що підставою для здійснення позапланової перевірки став наказ Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області від 15.03.2021р. № 331-П та направлення на проведення позапланово заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) від 15.03.2021р. № 57/5.5-Н. Отже інспекторами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було виконано умови діючого законодавства, що встановлюють порядок проведення перевірок суб`єктів господарювання.

Відповідно до пункту 14 Порядку № 823 у разі створення об`єктом відвідування перешкод у діяльності інспектора праці, зокрема відсутності об`єкта відвідування або уповноваженої ним особи за місцезнаходженням (адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, інших документах, що стали підставою для проведення відвідування), відсутності документів, ведення яких передбачено законодавством про працю, перевищення строків проведення інспекційного відвідування, визначених пунктом 9 цього Порядку, складається акт про неможливість проведення інспекційного відвідування із зазначенням відповідних підстав, який у разі можливості підписується об`єктом відвідування або іншою уповноваженою ним особою.

Відповідно до акту про неможливість проведення заходу державного контролю № 53/4.1-798 від 26 березня 2021 року, який наявний в матеріалах справи, підставою для неможливості здійснення заходу державного контролю стало:

- ненадання для ознайомлення книг, реєстрів та документів, ведення яких передбачено законодавством про охорону праці/працю, що містять інформацію/ відомості з питань, які є предметом перевірки/інспекційного відвідування, їх завірених об`єктом відвідування копій або витягів: п. п. 1-10 письмової вимоги про надання документів від 17 березня 2021 року № 49/331-П/4.1-9, п.п.п. 1-3 письмової вимоги про надання документів від 24 березня 2021 року № 64/331-П/4.1-9.

Копія акта, зазначеного у пункті 14 цього Порядку, надсилається органам, яким підпорядкований об`єкт відвідування (за наявності), для вжиття заходів з усунення перешкод і забезпечення присутності об`єкта відвідування за своїм місцезнаходженням (пункт 15 Порядку № 823).

Матеріалами справи підтверджено надсилання копії акту про неможливість проведення заходу державного контролю № 53/4.1-798 від 26 березня 2021 року до Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» за адресою: 02160, м. Київ, пр. Соборності, буд. 15, каб. 219 супровідним листом від 26.03.2021р. за вих. № 263/4.1-9.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509 затверджено Порядок накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення (далі - Порядок № 509).

Відповідно до пункту 2 Порядку № 509, штрафи накладаються на підставі:

рішення суду про оформлення трудових відносин із працівником, який виконував роботу без укладення трудового договору, та встановлення періоду такої роботи чи роботи на умовах неповного робочого часу в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, в установі, організації;

акта, складеного за результатами заходу державного контролю за додержанням законодавства про працю або зайнятість населення, здійсненого у зв`язку з невиконанням вимог припису;

акта, складеного за результатами заходу державного контролю за додержанням законодавства про працю, у ході якого виявлено факти використання праці неоформлених працівників;

акта про неможливість проведення інспекційного відвідування/невиїзного інспектування;

акта перевірки ДПС, її територіального органу, у ході якої виявлені порушення законодавства про працю.

Пунктами 3-4 Порядку № 509 визначено, що справа про накладення штрафу (далі - справа) розглядається у 45-денний строк з дня, що настає за днем одержання уповноваженою посадовою особою документів, зазначених в абзацах третьому - сьомому пункту 2 цього Порядку.

Про дату одержання документів, зазначених в абзацах третьому - сьомому пункту 2 цього Порядку, уповноважена посадова особа письмово повідомляє суб`єкту господарювання та роботодавцю не пізніше ніж через п`ять днів після їх отримання рекомендованим листом чи телеграмою, телефаксом, телефонограмою або шляхом вручення повідомлення їх представникам, про що на копії повідомлення, яка залишається в уповноваженої посадової особи, що надіслала таке повідомлення, робиться відповідна позначка, засвідчена підписом такого представника.

Листом від 06.05.2021 року за вих. № 3191-16/04 Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області повідомлено Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» про одержання 05.05.2021 року акта про неможливість проведення заходу державного контролю № 53/4.1-798 від 26.03.2021 року з додатками.

Під час розгляду справи досліджуються матеріали і вирішується питання щодо наявності підстав для накладення штрафу.

За результатами розгляду справи уповноважена посадова особа на підставі документів, зазначених в абзацах третьому - сьомому пункту 2 цього Порядку, складає постанову про накладення штрафу.

Постанова про накладення штрафу складається у двох примірниках за формою, встановленою Мінсоцполітики, один з яких залишається в уповноваженої посадової особи, що розглядала справу, другий - надсилається протягом трьох днів з дня складення суб`єктові господарювання або роботодавцю, стосовно якого прийнято постанову, або вручається його представникові, про що на примірнику робиться відповідна позначка, засвідчена підписом такого суб`єкта господарювання або роботодавця чи їх представника. У разі надсилання примірника постанови засобами поштового зв`язку в матеріалах справи робиться відповідна позначка.

У разі відсутності підстав для складення постанови про накладення штрафу уповноважена посадова особа письмово повідомляє про це суб`єкту господарювання чи роботодавцю у строки, визначені абзацом першим пункту 3 цього Порядку.

Відповідно до абзаців 6 та 7 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

вчинення дій, передбачених абзацом шостим цієї частини, при проведенні перевірки з питань виявлення порушень, зазначених в абзаці другому цієї частини, - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Постанову про накладення штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість населення № 53/4.1-798-ФС/106 винесено Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області 03.06.2021 року.

Адреса, що зазначена на супровідних листах Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, співпадає з місцезнаходженням юридичної особи відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних-осіб підприємців та громадських формувань: 02160, м. Київ, пр. Соборності, буд. 15, каб. 219.

За таких обставин, Головним управлінням Держпраці при винесенні оскаржуваної постанови було дотримано вимоги та строки, що передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509.

Відповідно до частини 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин (частина 2 статті 77 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України).

Згідно з п.п. 1, 3 ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).

Таким чином, постанова про накладення штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість наслення Головного управління Держпраці у Дніпропетровскій області № 53/4.1-798/ФС/106 від 03.06.2021року відповідає вимогам п.п. 1, 3 ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України.

Враховуючи викладене, позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» є не обґрунтованими та не підлягають задоволенню.

Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з наступного.

Згідно до ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України в разі відмови в задоволенні позову судові витрати не присуджуються на користь сторони за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень.

Керуючись ст.ст. 9, 72-77, 242-246, 250, 255, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

В задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро Смарт Пауер» ( код ЄДРПОУ 42547705, 02160, м. Київ, пр. Соборності, буд. 15, каб. 219) до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області ( код ЄДРПОУ 39788766, 49107, м. Дніпро, вул. Казакова 1Д) про визнання протиправною та скасування постанови - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя О.С. Рябчук