
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 500/2933/21
11 серпня 2021 рокум.ТернопільТернопільський окружний адміністративний суд, у складі:
головуючого судді Баб`юка П.М.
за участю:
секретаря судового засідання Кавчак О.І.,
представника позивача Гуцалюка А.Р.,
представників відповідача Іваненко В.В., Рабченюка Д.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетингові технології ПБС" до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю "Добробуд" про визнання протиправним та скасування рішення №1 від 16.02.2021, -
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Маркетингові технології ПБС" (далі, також - позивач, ТОВ "Маркетингові технології ПБС") звернулося до Тернопільського окружного адміністративного суду із позовом до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (далі, також - відповідач, Головне управління) третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю "Добробуд" (далі, також - третя особа), в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення №1 від 16.02.2021 про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про рекламу до Товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетингові технології ПБС" на загальну суму 4375,00 грн.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 16 лютого 2021 Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області прийняло рішення № 1 про накладення штрафу на ТОВ "Маркетингові технології ПБС" за порушення законодавства про рекламу через рекламну конструкцію біля БК "Залізничник" за адресом проспект Степана Бандери, 11, м. Тернопіль з написом "ДОБРОБУД БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВИЙ ЕКО-КВАРТАЛ "ОБОЛОННЯ-ПАРК" по вул. Білогірській м. ТЕРНОПІЛЬ, вул. ТРОЛЕЙБУСНА, 11-Д, тел.: 42-56-15, 43-43-48, факс.: 43-38-69 www.dobrobudltd.com.ua" (фотографія додана). Так, на думку відповідача, має місце порушення пункту 12 частини 1 статті 8 Закону України "Про рекламу" та контролюючий орган вважає, що позивач розповсюджував рекламу про спорудження об`єкта житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління: без наявності у замовника будівництва права власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується об`єкт, що рекламується; без наявності у замовника будівництва права на виконання будівельних робіт на конкретному об`єкті, що рекламується, отриманого відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"; без наявності у суб`єкта господарювання, що здійснює будівництво об`єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об`єктів із середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками, ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва відповідних об`єктів; без дотримання вимог частини третьої статті 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Внаслідок чого, у відповідності до частин 2, 4 статті 27 Закону України "Про рекламу" накладено на розповсюджувача реклами штраф у розмірі 4375 грн 00 коп.
Проте позивач не погоджується із даним рішенням, та вказує, що ТОВ "Добробуд" будує даний об`єкт на підставі договору підряду. Згідно цього договору будівництво відбувається за рахунок коштів замовника підряду, а не за гроші, які залучені ТОВ "Добробудом" безпосередньо від фізичних і юридичних осіб. Зміст оголошення рекламує будівельну фірму "Добробут", а також представляє продукт діяльності товариства об`єкт нерухомості, який виник внаслідок будівельних робіт, які рекламуються. Дана реклама покликана залучати клієнтів, які будуть замовляти будівельні роботи на підставі договору підряду.
Крім цього зазначає, що саме ТОВ "Добробуд" є рекламодавцем та розповсюджувачем реклами, а ТОВ "Маркетингові технології ПБС" виконавцем робіт з монтажу рекламної продукції на бігборді.
Ухвалою судді від 08.06.2021, після усунення недоліків позовної заяви, її прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, постановлено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Від представника відповідача 24.06.2021 надійшов відзив на позовну заяву (аркуші справи 31-35), в якому він просить відмовити в задоволенні позову та вказує, що ТОВ "Маркетингові технології ПБС" відповідно до Договору на проведення рекламної кампанії на спеціальних конструкціях №01012020 від 01 січня 2020 року розповсюджувало рекламу про спорудження об`єкта житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та-юридичних осіб, у тому числі в управління за відсутності в рекламодавця реклами інформації про наявність у замовника будівництва права власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується об`єкт, що рекламується, про наявність у замовника будівництва права на виконання будівельних робіт на конкретному об`єкті, що рекламується, отриманого відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", та не перевірили чи залучення коштів фізичних та юридичних осіб (у тому числі в управління) для спорудження таких об`єктів здійснюється з дотриманням вимог ч.3 ст.4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Тому вважає, що оскаржуване рішення прийнято законно.
Ухвалами суду від 06.07.2021 та 21.07.2021 розгляд справи було відкладено.
Від представника позивача 11.08.2021 надійшла відповідь на відзив, в якій він вказує, що згідно інформації, яка наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, ТОВ "Добробут" здійснює наступні види діяльності:
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель (основний);
23.61 Виготовлення виробів із бетону для будівництва;
23.63 Виробництво бетонних розчинів, готових для використання;
25.11 Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій;
43.21 Електромонтажні роботи;
43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
49.41 Вантажний автомобільний транспорт;
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
Разом з тим, видами діяльності обслуговуючого кооперативу "ОБОЛОНЯ-ПАРК" (КОД 3919449) є:
41.10 Організація будівництва будівель (основний);
81.10 Комплексне обслуговування об`єктів
Відповідно до КВЕД-2010 Клас 41.10 "Організація будівництва будівель" включає розроблення проектів з будівництва житлових і нежитлових будівель шляхом об`єднання фінансових, технічних і фізичних засобів для їх реалізації з метою подальшого продажу. При цьому, цей клас не включає будівництво будівель, архітектурні та інженерні роботи, надання послуг з управління проектами, пов`язаними з будівництвом.
Вказує, що з наведеного вбачається, що ТОВ "Добробуд" не може виступати замовником будівництва, позаяк не має таких видів економічної діяльності. ТОВ "Добробуд" може виступати лише підрядником, тобто тим, хто за завданням замовника (фізичної або юридичної особи) може виконати певні будівельні роботи.
Таким замовником є ОК "ОБОЛОНЯ-ПАРК", проте ОК "ОБОЛОНЯ-ПАРК" не звертався до позивача у справі з приводу розміщення реклами щодо організації будівництва
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив їх задовольнити.
Представники відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечили, просили відмовити в їх задоволенні.
Представник третьої особи в судове засідання не прибув, подав 10.08.2021 клопотання про розгляд даної справи без його участі. Позовні вимоги просить задовольнити.
Заслухавши доводи сторін, з`ясувавши обставини, на які позивач та відповідач посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень та дослідивши докази, судом встановлені наступні обставини.
Під час здійснення заходів державного контролю за дотриманням законодавства про рекламу, державним інспектором Управління захисту споживачів Головного управління 18 січня 2021 року виявлено розповсюдження на спеціальній конструкції (білборді) зовнішньої реклами біля БК "Залізничник" по проспекту Степана Бандери,11 у м. Тернопіль з ознаками порушення вимог пункту 12 частини 1 статті 8 Закону №270/96-ВР (рекламоносій - "Добробуд" Будівельна компанія, житловий еко-квартал "ОБОЛОНЯ-ПАРК" по вул.Білогірській. м.Тернопіль, вул.Тролейбусна, 11-Д, тел.:42-56-15, факс.:43-38-69. WWW.DOBROBUDLTD.COM.UA.
Вказану рекламу було розміщено ТОВ "Маркетингові технології ПБС" на виконання умов договору № 01012020 від 01.01.2020 укладеного з ТОВ "Добробуд".
На підставі виявленого факту, для з`ясування обставин та встановлення інформації щодо рекламодавця, Головним управлінням були підготовлені та надіслані ТОВ "Маркетингові технології ПБС" листи-вимоги №вих.-01-08.3/3717-20 від 02.12.2020 (аркуш справи 41) №вих.-01-08.3/58-21 від 06.01.2021 (аркуш справи 51)
Па виконання вищезазначених листів-вимог ТОВ "Маркетингові технології ПБС" було надано до Головного управління наступні документи: копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, серія А01 №440111; копію рахунку на оплату №144 від 27.11.2020; копія акта надання послуг №146 від 30.11.2020; копію Договору на проведення рекламної кампанії на спеціальних конструкціях №01012020 від 01 січня 2020 року; копію платіжного доручення №16546 від 08.12.2020 (аркуші справи 44-50, 55).
Головним управлінням 06.01.2021 надісланий запит №вих.-01-08.3/52-21 до Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська рекламна коаліція" щодо проведення незалежної експертизи та надання незалежного експертного висновку відповідності виявленої реклами нормам чинного законодавства про рекламу (аркуші справи 36-37).
Супровідним листом №11/01-2021 від 21.01.2021 Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська рекламна коаліція" надіслала Головному управлінню Експертний висновок №11/01-2021 експертної комісії при Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнська рекламна коаліція" згідно якого реклама, що є об`єктом експертизи, порушує ч.1, ст.25-1 Закону України "Про рекламу" (аркуші справи 38-40).
У зв`язку із виявленим фактом державним інспектором Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області складено протокол про порушення законодавства про рекламу №01 від 18 січня 2021 року (аркуш справи 56).
На підставі зібраних матеріалів та протоколу про порушення законодавства про рекламу №01 від 18.01.2021 В.о. начальника Головного управління прийнято рішення про початок розгляду справи про порушення законодавства про рекламу від 28.01.2021 року №01 відносно ТОВ "Маркетингові технології ПБС" (аркуш справи 58).
Про що позивачу було надіслано повідомлення про місце та час розгляду справи про порушення вимог законодавства України про рекламу, а також про наслідки неприбуття на розгляд справи (аркуші справи 59-60).
За результатами здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу щодо захисту прав споживачів реклами, на засіданні по розгляду справи про порушення законодавства про рекламу, начальником Головного управління було прийняте Рішення № 01 від 16.02.2021 про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу на ТОВ "Маркетингові технології ПБС" у розмірі 4375 грн 00 коп.(аркуш справи 63).
Вказане рішення було надіслано позивачу поштовим зв`язком 16.02.2021 (аркуш справи 64).
Не погодивши із вказаним рішенням, рахуючи його протиправним, позивач звернувся до суду із відповідним позовом.
Крім цього, слід зазначити, що рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 16.02.2021 №53 на ТОВ «Добробут», як рекламодавця, накладено штраф в сумі 4970 грн за порушення ч.1 ст.25-1 Закону України «Про рекламу». Дане рішення не оскаржене рекламодавцем у встановленому порядку та станом на час розгляду справи є чинним.
Визначаючись щодо позовних вимог, суд виходить з того, що відповідно до частини другої статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до частини 1 статті 26 Закону України "Про рекламу" одним із органів, що здійснюють контроль за дотриманням законодавства про рекламу в межах своїх повноважень: центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів - щодо захисту споживачів реклами.
Відповідно до п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2015 року №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" утворена Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, реорганізувавши шляхом перетворення Державну ветеринарну та фітосанітарну службу і приєднавши до Служби, що утворюється, Державну інспекцію з питань захисту прав споживачів і Державну санітарно-епідеміологічну службу та поклавши на Службу, що утворюється, функції з реалізації державної політики, які виконували органи, що припиняються (крім функцій з реалізації державної політики у сфері племінної справи у тваринництві, у сфері гігієни праці та функцій із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників), а також функції із здійснення державного контролю (нагляду) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів.
Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області було утворене відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. №1092 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів", є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисті споживачів та їй підпорядковане. Головне управління діє на підставі Положення, яке затверджується Головою Держпродспоживслужби та затверджене наказом Держпродспоживслужби від 24 лютого 2020 року №163.
Отже, державний контроль за дотриманням законодавства про рекламу на території Тернопільської області здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Визначення основних засад рекламної діяльності в України а також відносини що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами регулюється Законом України "Про рекламу" від 03.07.1996 №270/96-ВР (далі, також - Закон №270/96-ВР).
Відповідно до ст. 1 Закону №270/96-ВР:
реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару;
особа - фізична особа, в тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа будь - якої форми власності, представництво нерезидента в Україні;
виробник реклами - особа, яка повністю або частково здійснює виробництво реклами; розповсюджувач реклами - особа, яка здійснює розповсюдження реклами;
рекламодавець - особа, яка є замовником реклами для її виробництва та/або розповсюдження реклами;
зовнішня реклама - реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях - рекламоносіях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг;
рекламні засоби - засоби, що використовуються для доведення реклами до її споживачів;
споживачі реклами - невизначене коло осіб, на яких спрямовується реклама;
товар - будь-який предмет господарського обігу, в тому числі продукція, роботи, послуги, цінні папери, об`єкти права інтелектуальної власності.
Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону №270/96-ВР основними принципами реклами є: законність, точність, достовірність, використання форм та засобів, які не завдають споживачеві реклами шкоди.
Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 8 Закону №270/96-ВР у рекламі забороняється:
розповсюджувати рекламу про спорудження об`єкта житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління:
без наявності у замовника будівництва права власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується об`єкт, що рекламується;
без наявності у замовника будівництва права на виконання будівельних робіт на конкретному об`єкті, шо рекламується, отриманого відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності";
без наявності у суб`єкта господарювання, що здійснює будівництво об`єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об`єктів із середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками, ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва відповідних об`єктів;
якщо залучення коштів фізичних та юридичних осіб (у тому числі в управління) для спорудження таких об`єктів здійснюється без дотримання вимог частини третьої статті 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Відповідно до ч. 1, ст. 25-1 Закону №270/96-ВР реклама об`єктів будівництва з метою продажу житлових або нежитлових приміщень, в тому числі пов`язаних із залученням коштів населення, дозволяється лише за наявності ліцензії (дозволу) на здійснення будівельної діяльності та дозволу на виконання будівельних робіт на конкретному об`єкті, що рекламується. Така реклама має містити номер ліцензії (дозволу), дату її видачі та найменування органу, який видав цю ліцензію (дозвіл)".
Відповідно до ч. 4 ст. 27 Закону №270/96-ВР центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, за поданням державних органів, зазначених у статті 26 цього Закону, або самостійно у випадках, передбачених цією статтею, крім тих, які віднесені виключно до компетенції Антимонопольного комітету України та які регулюються законодавством з питань авторського права та суміжних прав, накладає штраф у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, на:
рекламодавців за вчинення дій, передбачених пунктом 1 частини другої цієї статті, - у розмірі п`ятикратної вартості розповсюдженої реклами;
розповсюджувачів реклами за вчинення дій, передбачених пунктом 3 частини другої цієї статті, розмірі п`ятикратної вартості розповсюдження реклами.
Відповідно до ч. 5 ст. 27 Закону №270/96-ВР вартість розповсюдженої реклами визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості без урахування суми внесених (нарахованих) податків, зборів (обов`язкових платежів), які встановлені Податковим кодексом України.
Дослідивши договір на проведення рекламної кампанії на спеціальних конструкціях №01012020 від 01.01.2020 судом встановлено:
відповідно до п.1.5 договору рекламна кампанія - платні роботи та послуги та послуги виконавця з розміщення реклами (рекламних плакатів) замовника згідно з адресною програмою та її (їх) обслуговування у визначений період часу в порядку та на умовах, передбачених договором;
відповідно до п.2.1 договору виконавець (ТОВ "Маркетингові технології ПБС") за дорученням замовника (ТОВ "Добробуд") проводить рекламні кампанії на спеціальних конструкціях у повній відповідності з контрольним пакетом рекламного сюжету згідно з додатками до цього договору, які є його невід`ємною частиною;
відповідно до п.3.2.1 договору виконавець зобов`язується за дорученням замовника розмістити рекламу на заброньованих рекламних поверхнях спеціальних конструкцій згідно з адресною програмою відповідно до контрольного макету рекламного сюжету не пізніше 3-го дня від початку рекламної кампанії;
відповідно до п.4.1 договору щомісячна вартість робіт (послуг) замовника з проведення рекламної кампанії оговорюється в рахунках-фактурах та/або додатках до цього договору, які являють собою його невід`ємну частину.
Отже, з аналізу наведеного вбачається, що ТОВ "Маркетингові технології ПБС", як суб`єкт який здійснює рекламну кампанію є розповсюджувачем реклами і перед її розповсюдженням повинен був перевірити вказану рекламу на відповідність вимогам чинного законодавства.
Порядок накладення штрафів за порушення норм Закону №270/96-ВР регулюється "Порядком накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу" затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 року №693 (далі, також - Порядок №693).
Відповідно до п. 11 Порядку №693 за наявності ознак порушення законодавства про рекламу приймається рішення про початок її розгляду.
Відповідно до п. 12 Порядку №693 справа розглядається у місячний строк з дня прийняття рішення про початок її розгляду.
Відповідно до п. 14 Порядку №693 Держспоживінспекція та її територіальні органи повідомляють рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами про розгляд справи не пізніш як за три дні до дати розгляду, а у невідкладних випадках - не пізніш як за один день.
Відповідно до п. 16 Порядку №693 справа розглядається за участю представника особи, щодо якої порушено справу. В разі його відсутності справу може бути розглянуто, якщо незважаючи на своєчасне повідомлення про місце і час розгляду справи не надійшло обґрунтоване клопотання про відкладення розгляду справи.
Відповідно до п. 18 Порядку №693 за результатами розгляду справи приймається рішення, що оформляється у двох примірниках, один з яких залишається у Держспоживінспекції або її територіальному органі, другий - у 10 денний строк надсилається особі, стосовно якої було прийнято рішення, або видається її представнику під розписку.
Відповідно до п. 20 Порядку №693 сума штрафів за порушення законодавства про рекламу сплачується добровільно або стягується в судовому порядку відповідно до законодавства.
Оскільки судом встановлено, що у даному випадку ТОВ "Маркетингові технології ПБС" є розповсюджувачем реклами, а оскаржуване рішення прийнято на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначений законодавством, суд приходить до висновку про необґрунтованість позовних вимог.
Крім цього, у вказаних правовідносинах ТОВ «Добробут» є рекламодавцем, і на останнього накладено штраф в сумі 4970 грн за порушення ч.1 ст.25-1 Закону України «Про рекламу». Дане рішення не оскаржене рекламодавцем у встановленому порядку та станом на час розгляду справи є чинним.
Відповідно до частин 1, 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім того, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльність суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що позов не підлягає до задоволення.
Враховуючи вимоги статті 139 КАС України, підстави для розподілу судових витрат, понесених позивачем, відсутні.
Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Відмовити у задоволенні позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетингові технології ПБС" до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області про визнання протиправним та скасування рішення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області №1 від 16.02.2021 про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про рекламу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне судове рішення складено 16 серпня 2021 року.
Реквізити учасників справи:
позивач:
- товариство з обмеженою відповідальністю "Маркетингові технології ПБС" (місцезнаходження/місце проживання: вул. Тролейбусна, 12А,м. Тернопіль,46400, код ЄДРПОУ/РНОКПП 32865737);
відповідач:
- Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області (місцезнаходження/місце проживання: вул. Микулинецька, 20,м. Тернопіль,46008, код ЄДРПОУ/РНОКПП 40310895);
третя особа:
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Добробуд" (місцезнаходження/місце проживання: вул. Тролейбусна, 11д,м. Тернопіль,46027, код ЄДРПОУ/РНОКПП 25345757) .
Головуючий суддя Баб`юк П.М.