Рішення № 98984903, 13.08.2021, Миколаївський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.08.2021
Номер справи
400/179/21
Номер документу
98984903
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 серпня 2021 р. Спарва № 400/179/21 м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Малих О.В., розглянувши в письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом:ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , до відповідача:Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, вул. Морехідна, 1, м. Миколаїв, 54020, про:визнання відмови протиправною та зобов`язання вчинити певні дії,ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі – позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (далі – відповідач, ГУ ПФУ), в якому просить суд:

- визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області щодо проведення перерахунку раніше призначеної пенсії ОСОБА_1 після звільнення з військової служби, на яку був призваний під час мобілізації в особливий період;

- зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області з 01.06.2020 року здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 , без обмеження максимального розміру пенсії, на підставі довідок від 12.06.2020 року № 1-23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20, наданих Державним підприємством обслуговування повітряного руху України.

Ухвалою від 16.01.2021 року суд відкрив провадження у справі та ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

В обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що не був повернутий із відрядження, а був звільнений наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 28.04.2020року № 186 з лав Збройних Сил України перебуваючи безпосередньо на посаді провідного інженера (старшого штурмана) штурманського відділу Українського центру планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху України (Украерорух). Зазначена посада міститься в переліку штатних військових помад, визначених указом президента України від 03.05.2017 року № 126. Дана посада є останньою посадою за місцем служби позивача перед звільнення. Тому грошове забезпечення, передбачене саме цією посадою, має бути враховане для здійснення перерахунку пенсії за вислугу років позивача.

Відповідач надав відзив на позовну заяву, в якому у задоволенні вимог позивача просив відмовити. Заперечуючи проти позову, відповідач зазначив, що оскільки для проведення перерахунку пенсії уповноваженим структурним підрозділом Міністерства оборони України має бути направлено на адресу відповідача подання за формою, яка визначена Додатком № 2 Порядку № 3-1, із зазначенням донарахованої вислуги років, грошовий атестат і довідку про додаткові види грошового забезпечення, то підстави для здійснення перерахунку пенсії позивача на підставі довідок, виданих ДП обслуговування повітряного руху України від 12.06.2020 року № 1- 23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20 – відсутні.

Суд розглянув справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

З`ясувавши усі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази у їх сукупності, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, дослідивши матеріали, що містяться у справі, суд встановив наступне:

Позивач є пенсіонером, якому з 2009 року відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262-XII (далі – Закон України № 2262) призначено пенсію за вислугу років.

23.06.2015 року був призваний на військову службу під час мобілізації, в особливий період та направлений для проходження військової служби до військової частині А1688 на посаді помічника керівника польотами групи управління польотами військової частини, що підтверджується Наказом командира військової частини А1688 від 23.06.2015 року № 119.

З 12.10.2015 року позивач продовжував службу за контрактом про проходження військової служби до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацією.

Наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 07.06.2020 року № 339 позивач був звільнений з займаної посади та відряджений до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украероруху) із залишенням на військовій службі для призначення на відповідну посаду.

Для проходження військової служби у Державному підприємстві обслуговування повітряного руху України (Украерорусі) наказом підприємства від 17.07.2018 року № 630/о позивач був призначений на посаду заступника керівника польотів (оперативного чергового) центру організації повітряного руху служби аеронавігаційного обслуговування Дніпровського регіонального структурного підрозділу, та згодом наказом підприємства від 08.08.2018 року № 699/о я був призначений на посаду провідного інженера (старшого штурмана) штурманського відділу Українського центру планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху (Украероцентру) Украероруху.

Наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 28.04.2020 року № 186, відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 26 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу», позивача було звільнений з військової служби у запас за підпунктом «й» (які уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом, якщо вони не висловили бажання продовжити військову службу під час особливого періоду).

На підставі наказу Міністра оборони України (по особовому складу) від 28 квітня 2020 року № 186, наказом Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украероруху) від 28.05.2020 року № 545/о позивач був звільнений з посади провідного інженера (старшого штурмана штурманського відділу Українського центру планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху (Украероцентру) Украероруху з 29.05.2020 року.

12.06.2020 року Державним підприємством обслуговування повітряного руху України складно довідки про грошове забезпечення № 1-23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20.

07.07.2020 року позивач звернувся до ГУ ПФУ із заявою щодо здійснення перерахунку його пенсії на підставі довідок від 12.06.2020 року № 1- 23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20 наданих Державним підприємством обслуговування повітряного руху України.

Рішенням від 06.08.2020 року № 1400-0317-8/44186 позивачу відмовлено в перерахунку пенсії за вислугу років.

Відмова обґрунтована наступним:

Відповідно до ч. 3 ст. 2 Закону України № 2262 пенсіонерам з числа військовослужбовців у разі прийняття на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, зокрема, до Збройних Сил України під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення виплата пенсії не припиняється. Після звільнення зі служби цих осіб виплата їм пенсії здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років від часу призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або повторного прийняття їх на службу за контрактом, у тому числі шляхом укладання нового контракту на проходження військової служби, до дня фактичного звільнення.

Відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України 17.07.1992 року № 393 військовослужбовцям, відрядженим до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інших цивільних підприємств, установ та організацій, у разі, коли строк військової служби після повернення з відрядження до звільнення на пенсію становив менше ніж 24 календарних місяці, пенсія відповідно до Закону України № 2262 обчислюється виходячи з відповідних окладів за посадою, військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років а також щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії за останньою штатною військовою посадою за місцем служби перед звільненням.

При цьому, щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премія враховуються в середніх розмірах фактичних виплат за аналогічною посадою в тому органі, з якого особа була відряджена, за календарний місяць, який передує даті звільнення із служби.

За бажанням зазначених осіб пенсія може бути обчислена виходячи з грошового забезпечення за посадою, яку особа займала до відрядження, у порядку, визначеному цією постановою.

Не погоджуючись з відмовою ГУ ПФУ, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Приймаючи рішення у справі, суд виходить з наступного:

Відповідно до п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України № 1281 від 19.07.1999 року «Про створення обєднаної цивільно-військової системи організації повітряного України» грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, відряджених до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, здійснювати у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2001 року № 104 «Про порядок і норми грошового та матеріального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, осіб начальницького складу органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань, відряджених до органів виконавчої влади та інших цивільних установ» (далі – Постанова № 104).

Пунктом 1 Постанови № 104 визначено, що військовослужбовцям, особам начальницького складу органів внутрішніх справ та органів і установ виконання покарань, відрядженим до органів виконавчої влади та інших цивільних установ, виплачується грошове та здійснюється матеріальне забезпечення, передбачене законодавством для військовослужбовців Збройних Сил. інших військових формувань, особового складу органів внутрішніх справ та органів і установ виконання покарань.

При цьому, грошове забезпечення виплачується, виходячи з окладів за посадами, займаними зазначеними особами в органах та установах, до яких вони відряджені, окладів за військовими званнями та інших видів грошового забезпечення у розмірах і порядку, визначених законодавством для військовослужбовців, осіб начальницького складу органів внутрішніх справ, органів і установ виконання покарань.

Як передбачено п. 10 ст. 6 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу», військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань можуть бути відряджені до державних органів, підприємств, установ, організацій, а також державних та комунальних навчальних закладів для виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки із залишенням на військовій службі. Перелік посад, що заміщуються військовослужбовцями у таких державних органах, на підприємствах, в установах, організаціях, а також державних та комунальних навчальних закладах, затверджується Президентом України.

Указом Президента України № 126/2017 від 03.05.2017 року «Про Перелік посад, що заміщуються військовослужбовцями Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення у державних органах, на підприємствах, в установах, організаціях, а також державних та комунальних навчальних закладах, та граничних військових звань за цими посадами» встановлено перелік посад Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.

Крім того, перелік посад штатних працівників Державного підприємства обслуговування повітряного руху України затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 105 від 07.02.2001 року «Про затвердження переліку посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями Збройних Сил, Служби безпеки, інших військових формувань в органах виконавчої влади, інших цивільних установах, та граничних військових звань за цими посадами».

Таким чином, враховуючи обставини того, що позивач був відряджений до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України для виконання службових обов`язків з залишенням на військовій службі, він отримував грошове забезпечення, виходячи з окладу за посадою, займаною ним в Державному підприємстві обслуговування повітряного руху, окладу за військовим званням та інших видів грошового забезпечення у розмірах і порядку, визначених законодавством для відповідних категорій військовослужбовців.

Згідно із ч. 4 ст. 63 Закону України № 2262 усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій. передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

З врахуванням вищевикладеного слід дійти висновку, що підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна хоча б одного з видів грошового забезпечення у бік підвищення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення Кабінету Міністрів України про підвищення грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 12.07.2010 року № 7408/0/14-10/039, керівник Державного підприємства Украерорух, згідно зі статтями 14 та 15 Закону України «Про оплату праці» та Положення про Об`єднану цивільно-військову системи організації повітряного руху України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.1999 року № 1281, самостійно встановлює оклади за посадами штатних працівників.

26.02.2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 103 від 21.02.2018 року «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяких іншим категоріям осіб» (далі – Постанова № 103), яка в свою чергу ввела в дію з 01.03.2018 року постанову Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» № 704 від 30.08.2017 року (далі – Постанова № 704).

При цьому, відповідно до п. 5 Постанови № 704 керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, надано право установлювати посадові оклади військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової-військової служби), особам рядового і начальницького складу, посади яких не передбачені цією Постановою.

Отже, слід дійти висновку, що Кабінетом Міністрів України делеговано керівникам державних органів, в тому числі й керівнику Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, право визначати розміри посадових окладів військовослужбовцям, відрядженим до підприємства, які обіймають передбаченні законодавством посади у підприємстві.

З наведеного слідує, що накази Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від 26.04.2019 року № 383 «Про затвердження переліків назв посад та розмірів окладів військовослужбовців за прирівняними посадами» та наказ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від 11.01.2019 року № 19 «Про підвищення окладів за займаними посадами військовослужбовцям, відрядженим до Украероруху» є підставою для перерахунку пенсії, оскільки збільшує розмір грошового забезпечення відряджених військовослужбовців.

Аналогічні висновки викладені у постановах Верховного Суду від 10.07.2018 року у справі № 461/6479/16-а, від 24.04.2018 року у справі № 461/939/17, від 03.05.2018 року у справі № 638/13960/17, від 17.10.2018 року у справі № 461/1151/17, від 15.04.2019 року у справі № 522/16973/17, від 12.03.2019 року у справі №522/3049/17.

Верховний Суд у своїх рішеннях неодноразово зазначав про те, що наказ державного органу, якому Кабінет Міністрів України делегував своє право визначати розміри посадових окладів, про зміну розміру грошового забезпечення є підставою для перерахунку пенсії військовослужбовців, зокрема, відряджених до Украероруху.

Відповідно до ч. 5 ст. 242 КАС України, при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Крім того, суд вважає за необхідне вказати, що положеннями абз. 9, 11 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008 року про затвердження Порядку про проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Порядок № 45) визначено, що особам, що відряджалися для виконання службових обов`язків до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств та були звільнені із служби у зв`язку з виходом на пенсію безпосередньо з посад, на яких вони перебували, перерахунок пенсій провадиться на підставі довідок про розмір грошового забезпечення, виданих зазначеними органами, установами, організаціями і підприємствами. Зазначені довідки надсилаються до державних органів, у яких особи проходили службу до відрядження, а їх уповноважені органи подають довідки у п`ятиденний строк головним управлінням Пенсійного фонду України.

Таким чином, враховуючи встановлені судовим обставини, суд приходить до висновку, що ГУ ПФУ має зробити перерахунок пенсії позивача відповідно до вимог діючого законодавства, а саме ч. 4 чт. 63 Закону України № 2262, абз. 9, 11 п. 3 Порядку № 45, на підставі довідок від 12.06.2020 року № 1-23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20, наданих Державним підприємством обслуговування повітряного руху України.

Також, відповідач повинен враховувати висновки щодо застосування норм права викладені у постановах Верховного Суду, які є обов`язковими для всіх суб`єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права.

Щодо вимоги позивача про здійснення перерахунку пенсії без обмеження максимального розміру пенсії, суд зазначає наступне:

Згідно з ч. 7 ст. 43 Закону України № 2262 (в редакції Закону України від 08.07.2011 року № 3668-VI «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який набрав чинності з 01.10.2011 року), максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.

Разом з тим, Рішенням Конституційного Суду України від 20.12.2016 року № 7-рп/2016 визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення ч. 7 ст. 43 Закону України № 2262, згідно з якими максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність; тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 грн.

Отже, ще з 20.12.2016 року ст. 43 Закону України № 2262 не передбачала положення про те, що максимальний розмір пенсії не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року № 1774-VIII, який відповідно до Прикінцевих положень цього Закону, набрав чинності з 01.01.2017 року, у ч. 7 ст. 43 Закону України № 2262 слова і цифри «у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року» замінено словами і цифрами “по 31 грудня 2017 року».

Таким чином, зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року №1774-VIII, з урахуванням рішення Конституційного Суду України № 7-рп/2016 від 20.12.2016 року дозволяють стверджувати, що у Законі України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» відсутня ч. 7 ст. 43, а внесені до неї зміни, що полягають у зміні слів і цифр, є нереалізованими.

Аналогічна позиція викладена у постановах Верховного Суду від 16.10.2018 року у справі № 522/16882/17 та від 06.11.2018 року у справі № 522/3093/17.

Отже, до осіб, пенсії яким призначені відповідно до Закону України № 2262, обмеження максимального розміру пенсії не застосовуються.

На підставі ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч. 1 та 2 ст. 77 КАС України Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи викладене, позовні вимоги підлягають задоволенню.

При цьому, позивач не просить суд скасувати рішення ГУ ПФУ, яким йому було відмовлено у перерахунку пенсії на підставі наданих довідок.

З цього приводу суд зазначає, що згідно ч. 2 ст. 9 КАС України, суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Відповідно до п. 3, 4, 10 ч. 2 ст. 245 КАС України, у разі задоволення позову суд може прийняти рішення про: визнання дій суб`єкта владних повноважень протиправними та зобов`язання утриматися від вчинення певних дій; визнання бездіяльності суб`єкта владних повноважень протиправною та зобов`язання вчинити певні дії; інший спосіб захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист таких прав, свобод та інтересів.

Отже, у даному випадку, з метою повного та всебічного захисту прав позивача, суд вважає за доцільне задовольнити позовні вимоги шляхом визнання протиправним та скасування рішення ГУ ПФУ від 06.08.2020 року № 1400-0317-8/44186 про відмову в перерахунку пенсії за вислугу років відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та зобов`язання ГУ ПФУ з 01.06.2020 року здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 , без обмеження максимального розміру пенсії, на підставі довідок від 12.06.2020 року № 1-23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20, наданих Державним підприємством обслуговування повітряного руху України, з урахуванням раніше здійснених виплат.

У відповідності до ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст.ст. 2, 9, 19, 77, 139, 241 – 246, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1, м. Миколаїв, 54020, код ЄДРПОУ 13844159) – задовольнити.

2. Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 06.08.2020 року № 1400-0317-8/44186 про відмову в перерахунку пенсії за вислугу років відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

3. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1, м. Миколаїв, 54020, код ЄДРПОУ 13844159) з 01.06.2020 року здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ), без обмеження максимального розміру пенсії, на підставі довідок від 12.06.2020 року № 1-23.2/6775/20 та № 1-23.2/6776/20, наданих Державним підприємством обслуговування повітряного руху України, з урахуванням раніше здійснених виплат.

4. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області (вул. Морехідна, 1, м. Миколаїв, 54020, код ЄДРПОУ 13844159) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) судові витрати у розмірі 840,80 грн. (вісімсот сорок гривень 80 коп.).

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи в порядку, визначеному ст. 255 КАС України. Апеляційна скарга може бути подана до П`ятого апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.

Повний текст рішення складено 13.08.2021 року.

Суддя О.В. Малих