
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 серпня 2021 року м.Київ №320/6878/21
Суддя Київського окружного адміністративного суду Лисенко В.І., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Київській області до Державного підприємства "Дослідне господарство "Литвинівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України про стягнення податкового боргу,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Головне управління ДПС у Київській області з позовом до Державного підприємства "Дослідне господарство "Литвинівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України , у якому просить суд стягнути з розрахункових рахунків в банках, що обслуговують Державне підприємство «Дослідне господарство» Литвинівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України (ЄДРПОУ 32504969) - 318 371,23 грн., з них в рахунок погашення податкового боргу по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) - 309 675,39 грн.; по податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності - 3456,85 грн.; по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до Державного бюджету відповідно до закону - 5 238,99 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що згідно з даними податкового обліку у відповідача утворилася заборгованість перед бюджетом з податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності та частина чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань). Позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, проте борг відповідачем не сплачено, а тому він підлягає примусовому стягненню у судовому порядку. На підставі викладеного, просить стягнути з відповідача податковий борг в загальній сумі 318 371,23грн.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 15.06.2021 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Вказаною ухвалою суду встановлено відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для подання відзиву на позовну заяву та доказів, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача.
Ухвала суду надсилалась на адресу відповідача засобами поштового зв`язку та отримана відповідачем 23.06.2021.
Проте, на час прийняття рішення у даній справі відповідач правом на подання відзиву на позовну заяву не скористався.
Згідно з частиною 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
Державне підприємство "Дослідне господарство "Литвинівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України (ідентифікаційний код 32504969; місцезнаходження: 07334, Київська область, Вишгородський район, село Литвинівка) зареєстровано юридичною особою 07.05.2003; дата запису: 08.09.2005; номер запису: 13341200000000955, як платник податків перебував на обліку у ГУ ДПС у Київській області, Вишгородське управління.
У відповідача утворилася заборгованість перед бюджетом на загальну суму 318 371,23 грн. з таких підстав.
Відповідач подав до Головного управління ДПС в Київській області податкову декларацію з податку на додану вартість за грудень 2020 року від 20.01.2021 №9370054993, в якій самостійно визначив суму податкового зобов`язання з податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет в розмірі 189 954,00 грн.
Відповідач подав до Головного управління ДПС в Київській області податкову декларацію з податку на додану вартість за січень 2021 року від 16.02.2021 №9370054993, в якій самостійно визначив суму податкового зобов`язання з податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет в розмірі 3 143,00 грн.
Відповідач подав до Головного управління ДПС в Київській області податкову декларацію з податку на додану вартість за лютий 2021 року від 16.03.2021 №9054354970, в якій самостійно визначив суму податкового зобов`язання з податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет в розмірі 1 513,00 грн.
Загальний податковий борг по податку на додану вартість (основний платіж) становить
194 880,00 грн.
Також, податковим органом проведено ряд камеральних перевірок даних, задекларованих у податковій звітності, своєчасності подання податкової звітності, сплати узгодженої суми податкового зобов`язання з ПДВ, своєчасності реєстрації ПН в ЄДРПН Державного підприємства "Дослідне господарство "Литвинівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, за наслідками яких складено Акти від 18.03.2019 №000646/10-36-53-05/32504969, від 17.09.2018 №002731/10-36-53-05/32504969, від 28.05.2019 №000909/10-36-53-05/32504969, від 15.02.2019 №000272/10-36-53-05/32504969, від 18.10.2018 №001522/10-36-53-05/32504969.
На підставі зазначених актів податковим органом донараховано штрафні санкції на підставі п.120.1 ст. 120, ст. 126 ПКУ:
- податкове повідомлення - рішення №0062505305 від 05.10.2018 на суму 8 294,14 грн.;
- податкове повідомлення - рішення №0038715305 від 21.08.2019 на суму 1 020,00 грн.;
- податкове повідомлення - рішення №0038725305 від 21.08.2019 на суму 3060,00 грн.;
- податкове повідомлення - рішення №0063675304 від 18.12.2019 на суму 1 020,00 грн.
Податковий борг по штрафним санкціям становить загалом 13 394,14 грн.
Нараховано пеню відповідно до ст.129 ПКУ на загальну суму 101 401,25 грн.
Загальний податковий борг по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт і послуг) становить - 309 675,39 грн.
Відповідач подав до Головного управління ДПС в Київській області податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за перший квартал 2018 року від 23.01.2020, в якій самостійно визначив суму податкового зобов`язання, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет в розмірі 3600,00 грн.
Також, податковим органом проведено ряд камеральних перевірок своєчасності подання податкової звітності, повноти нарахування, своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов`язання з податку на прибуток Державного підприємства "Дослідне господарство "Литвинівське" Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, за наслідками яких складено Акти від 12.09.2018 №002573/10-36-53-05/32504969, від 18.03.2019 №000646/10-36-53-05/32504969.
На підставі зазначених актів податковим органом донараховано штрафні санкції на підставі п.120.1 ст. 120, ст. 126 ПКУ:
- податкове повідомлення - рішення №0031885305 від 10.07.2019 у сумі 1 020,00 грн.;
- податкове повідомлення - рішення №0073135304 від 05.08.2020 у сумі 720,00 грн.
Податковий борг по штрафним санкціям становить 1 740,00 грн.
Нараховано пеню відповідно до ст.129 ПКУ на загальну суму 1 716,85 грн.
Загальний податковий борг по податку на прибуток підприємств і організацій що перебувають у державній власності становить 3 456,85 грн.
Податковий борг по частині чистого прибутку (доходу) господарський організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається де державного бюджету відповідно до закону (основний платіж) виник на підставі:
- податкова декларація №9159745299 (перше півріччя 2018 року) від 02.08.2018 на суми
3 600,00 грн.;
- податкової декларації №9228219986 (три квартали 2018 року) від 18.10.2018 на суми
(-) 2 502,00 грн.
Податковий борг по частині чистого прибутку (доходу) господарських організації (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до державного бюджету відповідно до закону (основний платіж) становить 3 600,00 грн.
Податковим органом проведено ряд камеральних перевірок своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов`язання частини чистого прибутку, що підлягає сплаті до бюджету державними унітарними підприємствами та їх об`єднаннями, за наслідками яких складено Акти від 04.01.2019 №000039/10-36-53-05/32504969, від 12.09.2018 №002573/10-36-53-05/32504969.
На підставі зазначених актів податковим органом донараховано штрафні санкції на підставі ст. 126 ПКУ:
- податкове повідомлення - рішення №0046985305 від 13.09.2018 у сумі 720,00 грн.;
- податкове повідомлення - рішення №0003075305 від 24.01.2019 у сумі 500,40 грн.
Податковий борг по штрафним санкціям становить 1 220,40 грн.
Донараховано пеню відповідно до ст.129 ПКУ у сумі 418,59 грн.
Загальний податковий борг по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до державного бюджету відповідно до закону (основний платіж) становить 5 238,99 грн.
Загальна сума боргу щодо узгодженого податкового зобов`язання, адміністративних санкцій та інших санкцій становить 318 371,23 грн.
Проте, вказану суму податкового зобов`язання відповідач самостійно в установлений законом строк не сплатив.
Враховуючи те, що відповідач самостійно не сплатив податкове зобов`язання, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи правову оцінку правовідносинам, що склались між сторонами, суд зазначає наступне.
Відповідно до статті 67 Конституції України, кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Підпунктом 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (у редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин) визначено, що грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Відповідно до підпункт 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Згідно із підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Пунктом 38.1 статті 38 Податкового кодексу України передбачено, що виконанням податкового обов`язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов`язань у встановлений податковим законодавством строк.
Відповідно до пункту 46.1 статті 46 Податкового кодексу України, податкова декларація, розрахунок, звіт (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов`язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов`язку нарахування і сплати податку і збору, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою (пункт 54.1 статті 54 Податкового кодексу України).
Згідно із пунктом 57.1 статті 57 Податкового кодексу України, платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до підпункту 1 пункту 180.1 статті 180 Податкового кодексу України, для цілей оподаткування платником податку на додану вартість є будь-яка особа, що провадить або планує провадити господарську діяльність і реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку у порядку, визначеному статтею 183 цього розділу.
Пунктом 202.1 ст. 202 Податкового кодексу України передбачено, що звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал, з урахуванням таких особливостей: а) якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця; б) якщо податкова реєстрація особи анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця, то останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання.
Відповідно до пункту 203.1 статті 203 Податкового кодексу України, податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Згідно із пунктом 203.2 статті 203 Податкового кодексу України, сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Відповідно до п. 110.1 ст.110 ПКУ платники податків несуть відповідальність у разі вчинення порушень, визначених законами з оподаткування, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Підпунктом 14.1.156. п. 14.1 ст.14 ПК України, податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Відповідно до п. 120.1, ст.120 ПКУ неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов`язаними нараховувати або сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов`язок на подання якої до контролюючих органів передбачено цим кодексом, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340,00 грн., за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1 020,00 грн. за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Згідно з ст. 111 Податкового кодексу України (далі за текстом - ПК України), з порушення податкового законодавства до платника податків застосовується адміністративне кримінальна та фінансова відповідальність.
Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних санкцій та/або пені.
Згідно з пп. 14.1.162 п. 14.1 ст. 14 ПК України, пеня - це сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми грошових зобов`язань у встановлених цим Кодексом випадках та несплачена у встановлені законодавством строки.
Відповідно до пп. 2 п. 1 Глави 7 Наказу Міністерства фінансів України від 07.04.2016 №422 «Про затвердження Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючим органом від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання визначеного у податковому повідомлені-рішенні згідно з ПК України.
Нарахування пені (крім пені, передбаченої пп. 129.1.2 та 129.1.3 п. 129.1 ст. 129 Глави
12, Розділу II ПК України), здійснюється у день фактичного погашення податкового боргу (частини податкового боргу).
Нарахування пені закінчується у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу Казначейства та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошового зобов`язання.
Згідно з п. 2 Розділу 7 Порядку №422, у разі погашення суми податкового боргу (його частини) іншим шляхом, зокрема при поданні платником податків декларацій (у тому числі уточнюючих) з від`ємним значенням суми податкових зобов`язань тощо, нарахування пені закінчується датою фактичного здійснення такого погашення, зафіксованою у відповідних документах.
Відповідно до абзац. 2 п. 4 Глави 2 Порядку №422, після рознесення сум до ІКП автоматично проводиться розрахунок пені за правилами, визначеними Главою 7 цього розділу, та проведення відповідних операцій щодо нарахування пені в ІКП.
Суд зазначає, що грошове зобов`язання з податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності, по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до Державного бюджету відповідно до закону, враховуючи нарахування штрафних санкцій і пені, самостійно визначене відповідачем в податковій декларації з податку на додану вартість, відповідачем не було сплачене, що підтверджується витягом із зворотного боку інтегрованої картки платника податку.
Аналізуючи у сукупності вищевикладене, суд дійшов до висновку, що загальна сума податкового боргу відповідача з податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності, по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до Державного бюджету відповідно до закону, враховуючи нарахування штрафних санкцій і пені, складає 318 371,23 грн., що відповідає ознакам, визначеним підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, відповідно якого податковим боргом визнається сума узгодженого грошового зобов`язання, але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк.
Відповідно до пункту 59.1 статті 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.
Положенням пункту 58.3 статті 58 ПК України встановлено, що податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.
Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) фізичній особі, якщо його вручено їй особисто чи її законному представникові або надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого її місцезнаходження фізичної особи з повідомленням про вручення. У такому самому порядку надсилаються податкові вимоги та рішення про результати розгляду скарг.
У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.
Згідно з пунктом 59.5 статті 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
З матеріалів справи вбачається, що позивачем було складено податкову вимогу форми "Ю" від 21.10.2013 №52-11 на суму 9305,34 грн., яку було направлено на адресу відповідача, та отримано уповноваженою особою товариства, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0733400042869.
Щодо способу захисту права на стягнення податкового боргу суд зазначає наступне.
Відповідно до підпункту 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Крім того, контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі (пункт 95.1 статті 95 ПК України).
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги (пункт 95.2 статті 95 ПК України).
Відповідно до абзацу 1 пункту 95.3 статті 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Згідно з пунктом 95.4 статті 95 ПК України контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Таким чином, суд, вирішуючи питання про погашення за рахунок платника податків податкового боргу, яке здійснюється шляхом стягнення коштів з рахунків у банку або за рахунок готівки, приймає рішення про стягнення з боржника коштів у рахунок погашення податкового боргу.
Під час розгляду справи відповідачем не надано суду доказів добровільної сплати суми податкового боргу, або адміністративного чи судового його оскарження, у зв`язку з чим суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими, а тому адміністративний позов підлягає задоволенню.
Аналізуючи у сукупності вищевикладене та враховуючи підтвердження матеріалами справи наявності податкового боргу відповідача та дотримання податковим органом законодавчо встановленої процедури стягнення податкового боргу, суд дійшов висновку, що адміністративний позов підлягає задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до частини другої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Оскільки спір вирішено на користь суб`єкта владних повноважень, а також за відсутності витрат позивача - суб`єкта владних повноважень, пов`язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.
Керуючись статтями 9, 14, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 90, 143, 242- 246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
в и р і ш и в:
Адміністративний позов задовольнити.
Стягнути з розрахункових рахунків в банках, що обслуговують Державне підприємство «Дослідне господарство» Литвинівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України (ЄДРПОУ 32504969) - 318 371,23 грн. (триста вісімнадцять тисяч триста сімдесят одна грн. 23 коп.), з них в рахунок погашення податкового боргу по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) - 309 675,39 грн.; по податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності - 3456,85 грн.; по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об`єднань), що вилучається до Державного бюджету відповідно до закону - 5 238,99 грн.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Лисенко В.І.