
Справа № 752/15346/21
Провадження №: 3/752/7258/21
ПОСТАНОВА
Іменем України
03 серпня 2021 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Бойко О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Державної податкової служби України Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП,
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Київ, громадянина України, начальник АЗС, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , -
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення 736/5/31-00-07-04-02 від 11.06.2021 року, будучи начальником АЗС, ОСОБА_1 11.06.2021 року о 13 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 104/2, не надав контрольні стрічки РРО, що відображено в акті фактичної перевірки №487/31-00-07-04-03/00135390 від 11.06.2021 року, чим порушив п. 10 ст. 3 ЗУ від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі громадського харчування та послуг», тобто вчинив дії передбачені ч.1 ст. 155-1 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину не визнав. Вказав, що на АЗС встановлено касовий апарат ІКС-СА110.810 в якому використовується контрольна стрічка в електронній формі. Дані з КСЕФ автоматично передаються до фіскального сервера податкової служби, тобто запитувані дані є на сервері податкової служби.
Дослідивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що справа підлягає поверненню на дооформлення з наступних підстав.
Згідно ч. 2 ст. 7 КУпАП, провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюються на основі суворого додержання законності.
Так, відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються, дата і місце його складання, посада, прізвище, ім`я, по-батькові особи, яка складала протокол; відомості про особу порушника, місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвище, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника, інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протокол підписується особою, яка його склала і особою, яка вчинила адміністративне правопорушення; при наявності свідків і потерпілих, протокол може бути підписано також і цими особами.
Згідно положень КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення, суд повинен вжити всіх передбачених законом заходів для повного, всебічного і об`єктивного дослідження доказів по справі та з`ясувати, чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, а також інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У вказаному протоколі не конкретизовано чек та період, не зрозуміло суті правопорушення яке допущено ОСОБА_1 , відсутнє формулювання змісту обставин інкримінованого правопорушення.
Керуючись ст.ст. 256, 277, 283 КУпАП, суддя, -
п о с т а н о в и в :
Справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 151-1 КУпАП, повернути до Державної податкової служби України Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В.Бойко