Рішення № 98857112, 02.08.2021, Кіровоградський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.08.2021
Номер справи
340/1775/21
Номер документу
98857112
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 серпня 2021 року м. Кропивницький справа № 340/1775/21

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Жука Р.В., розглянувши в порядку спрощеного (письмового) провадження адміністративну справу

за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "ЛІК-ТАУН" (25006, м. Кропивницький, вул. Ельворті, 7, офіс 203, код ЄДРПОУ - 421839445)до Головного управління Державної податкової служби в Кіровоградській області (вул. Велика Перспективна, 55, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006, код ЄДРПОУ ВП 43995486)провизнання протиправним та скасування наказу №397-п від 07.04.2021 року,-

В С Т А Н О В И В:

І. Зміст позовних вимог.

ТОВ "ЛІК-ТАУН" звернулось до суду з адміністративним позовом в якому просить визнати протиправним та скасувати наказ №397-п від 07.04.2021 року "Про проведення відповідно до п. 78.1.4 ст. 78 Податкового кодексу документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ЛІК-ТАУН"".

ІІ. Виклад позиції позивача та заперечень відповідача.

В обґрунтування позовних вимог представник позивача зазначає, що оскаржуваний наказ про проведення перевірки прийнято відповідачем з порушенням вимог Податкового кодексу України, а тому даний наказ є протиправним та підлягає скасуванню. Також зазначено, що жодних письмових запитів від відповідача, що безпосередньо передували призначеній перевірці товариством не отримувало. У 2019-2020 роках товариством отримувалися запити від податкового органу, пов`язані із взаємовідносинами товариства з контрагентами щодо яких оскаржуваним наказом була призначена перевірка. На всі такі запити товариством було надано до податкового органу відповіді та запитувані документи, у строки, вказані в запитах.

Представником відповідача подано відзив на адміністративний позов, вимоги не визнаються в повному обсязі та зазначається, що в ході проведення аналізу відповідей наданих ТОВ "ЛІК-ТАУН" встановлено, що платником надані документи не в повному обсязі, зокрема у відповіді від 26.12.2019 №124 відсутні копії регістрів бухгалтерського обліку, до яких перенесено інформацію із запитуваних документів. При цьому копії документів, що надані ТОВ "ЛІК-ТАУН" не спростовують недостовірність задекларованих в податкових деклараціях даних.

Відповідно завдання ДПС України (лист від 12.03.2021 № 6346/7/99-00-07-02-01-07) щодо опрацювання переліків ризикових платників податків, які надходили до ДПС в межах роботи Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України надісланий перелік ймовірних вигодонабувачів ризикового ПДВ із переліку ризикових платників податків, згідно з листом ТСК від 24.02.2021 № 04-47/271 серед яких зазначене ТОВ "ЛІК – ТАУН", як ймовірний вигодонабувач на загальну суму ризикового податкового кредиту 11785,6 тис. грн. по взаємовідносинах з ризиковими платниками податків: ТОВ "БПП ОИЛ" за серпень 2019 року на суму 4834,0 тис. грн.; ТОВ "ЧЕЛЕНДЖ ТРЕЙД" за жовтень 2019 на суму 3333,3 тис. грн. та за листопад 2019 на суму 1185,0 тис. грн.; ТОВ "ГРОСАРІ ТРЕЙД" за січень 2020 року на суму 2433,2 тис. грн.

Враховуючи наведені обставини відповідач вважає, що наказ на проведення перевірки прийнято у відповідності до вимог Податкового кодексу України, а тому є правомірним.

ІІІ. Заяви (клопотання) учасників справи інші процесуальні дій у справі.

Ухвалою суду від 15.04.2021 року у справі відкрито провадження та призначено її до розгляду у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін (а.с.50).

07.05.2021 року представником відповідача подано до суду відзив на адміністративний позов (а.с.55-65).

Ухвалою суду від 14.05.2021 року здійснено заміну первісного відповідача на його правонаступника, а розгляд адміністративної справи розпочато з початку (а.с.75-76).

17.05.2021 року представником позивача подано до суду відповідь на відзив (а.с.79-82).

Додаткових заяв чи клопотань до суду подано не було.

Враховуючи перебування головуючого судді по справі у відпустці (інший неробочий день), з урахуванням положень ч.ч.1, 6 ст.120, ст.193 КАС України, дана адміністративна справа вирішується судом у межах строку, визначеного ст.193, 263 КАС України.

V. Обставини встановлені судом, та зміст спірних правовідносин.

Розглянувши подані сторонами документи, з`ясувавши зміст спірних правовідносин з урахуванням доказів, судом встановлені відповідні обставини.

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛІК-ТАУН" зареєстроване як юридична особа з 05.06.2018 року та перебуває на податковому обліку (а.с.47-48).

Основними видами економічної діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛІК-ТАУН" є: 47.30 Роздрібна торгівля пальним.

06.12.2019 року Головне управління ДФС у Кіровоградській області направило ТОВ "ЛІК-ТАУН" запит №5019/10/11-28-05-06-08 «Про надання інформації (пояснень та їх документального підтвердження)» щодо взаємовідносин з ТОВ «БПП ОИЛ» (код ЄДРПОУ 42121229) за жовтень 2019 року (а.с.15-18).

У відповідь на зазначений запит ТОВ "ЛІК-ТАУН" листом №124 від 26.12.2019 року надало пояснення та інформацію щодо господарських відносин з ТОВ «БПП ОИЛ», з копіями документів щодо здійснених операцій (а.с.14).

02.01.2020 року Головне управління ДФС у Кіровоградській області направило ТОВ "ЛІК-ТАУН" запит №8/10/11-28-05-06-08 «Про надання інформації (пояснень та їх документального підтвердження)» щодо взаємовідносин з ТОВ "Челендж Трейд" (код ЄДРПОУ 39682076) за жовтень-листопад 2019 року (а.с.20-23).

У відповідь на зазначений запит ТОВ "ЛІК-ТАУН" листом №1 від 24.01.2020 р. надало пояснення та інформацію щодо господарських відносин з ТОВ "Челендж Трейд", з копіями документів щодо здійснених операцій (а.с.24-27).

07.07.2020 року Головне управління ДФС у Кіровоградській області направило ТОВ "ЛІК-ТАУН" запит №10471/10/11-28-05-06-08 «Про надання інформації (пояснень та їх документального підтвердження)» щодо взаємовідносин з ТОВ "БПП ОИЛ" (код ЄДРПОУ 42121229) за жовтень 2019 року та з ТОВ "Челендж Трейд" (код ЄДРПОУ 39682076) за жовтень-листопад 2019 року (а.с.28-31).

У відповідь на зазначений запит ТОВ "ЛІК-ТАУН" листом №33 від 24.07.2020 р. повторно надало пояснення та інформацію щодо господарських відносин з ТОВ "БПП ОИЛ" та ТОВ "Челендж Трейд", з копіями документів щодо здійснених операцій (а.с.32-34).

07.07.2020 року Головне управління ДФС у Кіровоградській області направило ТОВ "ЛІК-ТАУН" запит №10472/10/11-28-05-06-08 «Про надання інформації (пояснень та їх документального підтвердження)» щодо взаємовідносин, серед іншого, з ТОВ "Гросарі Трейд" (код ЄДРПОУ 42439419) за січень 2020 року (а.с.35-38).

У відповідь на зазначений запит ТОВ "ЛІК-ТАУН" листом №34 від 27.07.2020 р. надало пояснення та інформацію щодо господарських відносин з ТОВ "Гросарі Трейд", з копіями документів щодо здійснених операцій (а.с.39-46).

07.04.2021 року Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області прийнято наказ про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ЛІК-ТАУН" на підставі п.п.75.1.2 п.75.1 ст.75, п.п.78.1.4 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України та відповідно до абз.5 постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 року №89 (а.с.11, 70).

У наказі зазначено, перевірку провести за період діяльності серпень 2019 року , жовтень 2019 року, листопад 2019 року та січень 2020 року з м етою контролю за дотриманням вуимог податкового законодавства України при визначенні по взаємовідносинах з ТОВ "Челендж Трейд" за жовтень 2019 року, ТОВ "БПП ОИЛ" за серпень 2019 року, ТОВ "Гросарі Трейд" за січень 2020 року показників декларації з податку на додану вартість за серпень 2019 року жовтень 2019 року, листопад 2019 року та січень 2020 року.

Ознайомившись із змістом наказу від 07.04.2021 року №89 та направленнями на перевірку, ТОВ "ЛІК-ТАУН" повідомило контролюючий орган про недопуск до проведення перевірки (а.с.12).

13.04.2021 року складено акт №161/11-28-07-03/42183945 про недопуск до проведення документальної позапланової виїзної перевірки (а.с.13-14).

V. Оцінка суду.

Надаючи правову оцінку обґрунтованості аргументам, наведеними учасниками справи, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною другою статті 2 КАС України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з частинами першою-другою статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Відповідно до пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Пунктом 75.1.2 Податкового кодексу України передбачено, що документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов`язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків. Документальна планова перевірка проводиться відповідно до плану-графіка перевірок.

Відповідно до п.п.78.1.4 пункту 78 статті 78 ПК України, документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких підстав, зокрема, виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит контролюючого органу, в якому зазначено виявлену недостовірність даних та відповідну декларацію протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту.

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-IX внесено зміни у Податковий кодекс України, зокрема, підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено пунктом 52-2 такого змісту (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин):

«Установити мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), крім:

документальних позапланових перевірок, що проводяться на звернення платника податків;

документальних позапланових перевірок з підстав, визначених підпунктами 78.1.7 та 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу;

фактичних перевірок в частині порушення вимог законодавства в частині:

обліку, ліцензування, виробництва, зберігання, транспортування та обігу пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;

обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених підпунктами 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 цього Кодексу.

Документальні та фактичні перевірки, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними, тимчасово зупиняються на період по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке зупинення перериває термін проведення перевірки та не потребує прийняття будь-яких додаткових рішень контролюючим органом.

На період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), зупиняється перебіг строків давності, передбачених статтею 102 цього Кодексу.

Камеральна перевірка податкової декларації (крім податкової декларації з податку на додану вартість) за звітні (податкові) періоди березень - травень 2020 року, або уточнюючих розрахунків (крім уточнюючих розрахунків з податку на додану вартість), що були подані платниками податків протягом березня - травня 2020 року, може бути проведена лише протягом 60 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, - за днем їх фактичного подання».

Стаття 9 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що карантин встановлюється та відміняється Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 104) продовжено дію карантину до 30.04.2021.

Отже, на час винесення спірного наказу про проведення перевірки діяв мораторій на проведення документальних перевірок з підстав, визначених підпунктом 78.1.4 пункту 78 статті 78 ПК України.

Щодо посилання відповідача в наказі на абз.5 постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 року №89, суд зазначає таке.

Відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 17.10.2002 № 17-рп (Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень статей 75, 82, 84, 91, 104 Конституції України (щодо повноважності Верховної Ради України) Верховна Рада України визначена в статті 75 Конституції України парламентом - єдиним органом законодавчої влади в Україні. Як орган державної влади Верховна Рада України є колегіальним органом, який складають чотириста п`ятдесят народних депутатів України. Повноваження Верховної Ради України реалізуються спільною діяльністю народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України під час її сесій. Визначення Верховної Ради України єдиним органом законодавчої влади означає, що жоден інший орган державної влади не уповноважений приймати закони. Верховна Рада України здійснює законодавчу владу самостійно, без участі інших органів.

Вища юридична сила закону полягає також у тому, що всі підзаконні нормативно- правові акти приймаються на основі законів та за своїм змістом не повинні суперечити їм. Підпорядкованість таких актів законам закріплена у положеннях Конституції України (ст. 8).

Згідно з частиною третьою статті 113 Конституції України Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України.

Так, підставою для здійснення перевірки відповідно до наказу Головного управління ДПС у Кіровоградській області №397-п «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ЛІК-ТАУН" є, зокрема, постанова Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 №89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок».

Дію карантину введено постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» продовжено дію карантину до 30.04.2021 (період, в який було прийнято оскаржений наказ та період, визначений для проведення перевірки).

Відповідно до пункту 2.1 статті 2 ПК України зміна положень цього Кодексу може здійснюватися виключно шляхом внесення змін до цього Кодексу.

Норма пункту 52-2 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень ПК України в частині обмежень на проведення окремих видів перевірок є діючою та не скасованою. Жодних змін до неї законодавцем не вносилось. Карантин в Україні наразі також діє.

При цьому відповідач у якості підстави для проведення перевірки посилається на постанову Кабінету Міністрів України №89 від 03.02.2021 «Про скорочення строку дії обмежень в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок», за якою йому дозволено здійснювати документальні позапланові перевірки, зокрема, з підстав, визначених підпунктом 78.1.4 пункту 78.1 статті 78 ПК України.

Відповідно до пункту 5.2 статті 5 ПК України у разі якщо поняття, терміни, правила та положення інших актів суперечать поняттям, термінам, правилам та положенням цього Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються поняття, терміни, правила та положення цього Кодексу.

Пункт 52-2 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень ПК України є нормою вищої юридичної сили, ніж Постанова Кабінету Міністрів України №89 від 03.02.2021 року, і суперечить останній, тому у відповідності до пункту 5.2 ПК України саме норми ПК України підлягають застосуванню у спірних правовідносинах.

Отже, судом установлено, що у зв`язку з дією мораторію у відповідача були відсутні підстави для призначення документальної позапланової виїзної перевірки позивача.

Крім того, суд вважає за необхідне зазначити, що на всі запити контролюючого органу позивач надав відповіді з поясненнями та підтверджуючими документами.

Доказів того, що позивач не надав відповіді з поясненнями чи підтверджуючих документів відповідачем суду не надано.

Відповідно до ч.1 ст.9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідач, як суб`єкт владних повноважень не довів правомірність оскарженого наказу.

У процесі розгляду справи не виявлено інших фактичних обставин, що мають значення для правильного вирішення спору, і доказів на підтвердження цих обставин.

Згідно з ч.1 ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Таким чином, за сукупністю наведених обставин та враховуючи наявність письмових доказів, що підтверджують наведені позивачем доводи у позовній заяві та виходячи з системного аналізу вищезазначених норм чинного законодавства України, що регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову.

VI. Розподіл судових витрат.

Відповідно до частини першої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

З матеріалів справи вбачається, що при зверненні до суду із цим позовом позивачем сплачено судовий збір у розмірі 2270,00 грн. (а.с.10).

З огляду на задоволення позову та враховуючи приписи статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для стягнення на користь позивача судового збору, сплаченого за подання позовної заяви у розмірі 2270,00 грн.

Керуючись ст.ст.139, 246, 255, 292-297, 325, 382 КАС України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області №397-п від 07.04.2021 року "Про проведення відповідно до п. 78.1.4 ст.78 Податкового кодексу документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "ЛІК-ТАУН"".

Присудити на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛІК-ТАУН" (25006, м.Кропивницький, вул. Ельворті, 7, офіс 203, код ЄДРПОУ - 421839445) понесені витрати по сплаті судового збору у розмірі 2270,00 грн. (дві тисячі двісті сімдесят гривень) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної податкової служби в Кіровоградській області (вул.Велика Перспективна, 55, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006, код ЄДРПОУ ВП 43995486).

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Кіровоградський окружний адміністративний суд.

Суддя

Кіровоградського окружного

адміністративного суду Р.В. Жук