
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 500/2851/21
28 липня 2021 рокум.ТернопільТернопільський окружний адміністративний суд, у складі:
головуючої судді Дерех Н.В. за участю:
секретаря судового засідання Паряк Т.Д
представника позивача Чебан М.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Гройтер Груп" до Головного управління ДПС у Тернопільській області про визнання протиправним та скасування розпорядження від 25.02.2021 року № 94 та зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальність «Гройтер Груп» (надалі, позивач) звернулося до Тернопільського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДПС у Тернопільській області (надалі, відповідач), в якому просило визнати протиправним та скасувати Розпорядження Головного управління ДПС у Тернопільській області № 94-л від 25.02.2021 р. «Про відмову у видачі ліцензії», зобов`язати Головне управління ДПС у Тернопільській області видати Товариству з обмеженою відповідальністю «ГРОЙТЕР ГРУП» ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на місце здійснення торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада.
Позов обґрунтований тим, що позивач вважає Розпорядження Головного управління ДПС у Тернопільський області № 94-л від 25.02.2021 р. «Про відмову у видачі ліцензії» протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки позивач подав усі документи, що є обов`язковими для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі згідно чинного законодавства. Позивач вважає, що вимагати представлення інших документів, крім зазначених у Законі України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», забороняється.
Ухвалою суду від 31.05.2021 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження в даній справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Судове засідання у справі призначено на 30.06.2021 о 09:30 год.
Даною ухвалою відповідачу встановлено 15-денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву.
Представник відповідача подав до суду відзив на позов, в якому зазначив, що суб`єктом господарювання надано не повний пакет документів, який передбачено чинним законодавством; відсутня копія акта введення в експлуатацію основних засобів від 24.12.2020 року затверджена та підписана директором та працівниками ТОВ «Гройтер Груп» та копія листа ДАБІ у Тернопільській області від 20.08.2019 року №40-10-3.3-1780-19 у якому вказано, щодо відсутності необхідності прийняття в експлуатацію тимчасових споруд та виключає можливість державної реєстрації речових прав на об`єкт нерухомого майна. Просить врахувати, згідно з роз`ясненням Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 27.04.2021 №40-201-11/1608-21, підставою розміщення тимчасових споруд є паспорт прив`язки тимчасової споруди, а паспорт прив`язки тимчасової споруди документом, що підтверджує прийняття об`єкта в експлуатацію відповідно до законодавства, не є можливим. Відтак, оскільки, на думку відповідача, позивачем порушено вимоги ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» із змінами та доповненнями, просить відмовити у задоволенні даного позову.
Представник позивача подав до суду відповідь на відзив, в якій зазначив, що з запереченнями та вимогами відповідача не погоджується, вважає відзив необґрунтованим та таким, що не відповідає дійсним обставинам, відповідач не спростував твердження та аргументи стосовно суті позовних вимог. Також, представник позивача зазначив аналогічні доводи і міркування, що і в позовній заяві.
Ухвалою суду від 30.06.2021 розгляд справи відкладено до 19.07.2021 о 11:30 год.
19.07.2021 у відкритому судовому засіданні постановлено ухвалу без виходу до нарадчої кімнати про відкладення розгляду справи до 28.07.2021 о 14:30 год.
28.07.2021 у відкритому судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив позов задовольнити повністю з мотивів, наведених у позовній заяві, відповіді на відзив.
Представник відповідача у відкрите судове засідання не прибув, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду справи. Подав клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку з перебуванням представника відповідача на апаратній нараді з ДПС України.
Вирішуючи дане клопотання, суд визнав вказану підставу не поважною, та постановив ухвалу про розгляд справи за відсутності представника відповідача.
За приписами частини першої ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі, КАС України), неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки (пункт 1 частини третьої ст. 205 КАС України).
Оскільки, відповідач був належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду справи, причину неприбуття, суд визнав не поважною, розгляд справи здійснюється за його відсутності.
Судом встановлено, що 11.02.2021 позивач звернувся до відповідача із заявою про видачу ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним на місце здійснення торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада.
Розпорядженням Головного управління ДПС у Тернопільській області №94-л від 25.02.2021 року «Про відмову у видачі ліцензії» суб`єкту господарювання ТОВ «Гройтер Груп» відмовлено у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним на місце здійснення торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільській район, с. Шляхтинці, Шляхтинська сільська рада, з підстав відсутності акта вводу в експлуатацію об`єкта або акта готовності об`єкта до експлуатації, або сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці роздрібної торгівлі пальним, або копій документів, що підтверджують право власності на такий об`єкт нерухомого майна, виданих до 01.04.2014 року, чим порушено вимоги ст. 15 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» із змінами та доповненнями, (надалі, Закон № 481/95).
Не погоджуючись з такою відмовою, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
Відповідно до частини другої ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правове регулювання роздрібної торгівлі пальним визначено ПК України, Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР, Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» від 20.12.1997 р. № 1442 (зі змінами та доповненнями) та іншими нормативно-правовими актами України.
Нормативно-правовим актом, який визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров`я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального на території України, є Закон №481/95.
Згідно частини двадцятої ст. 15 Закону України №481/95, роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами, або пальним може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб`єкта господарювання терміном на п`ять років (частина двадцять дев`ята ст. 15 Закону №481/95.
Приписами частин тридцять першої – тридцять третьої ст. 15 Закону №481/95 визначено, що ліцензія видається за заявою суб`єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.
У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб`єкт господарювання має намір одержати ліцензію (оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, оптова, роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).
Суб`єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.
За змістом ст. 15 Закону №481/95, для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів: документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об`єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об`єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення; акт вводу в експлуатацію об`єкта або акт готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального; дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник (частина тридцять дев`ята ст. 15 Закону №481/95).
У разі якщо зазначені документи видані (оформлені) іншій особі, ніж заявник, такий заявник додатково подає документи, що підтверджують його право на використання відповідного об`єкта (частина сорокова ст. 15 №481/95).
Вимагати представлення інших документів, крім зазначених у цьому Законі, забороняється. Зазначені в цьому Законі документи (крім документів, які подаються заявником для отримання ліцензії на право виробництва пального, оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального) подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, або посадовою особою органу ліцензування. Заява про видачу ліцензії та визначені цим Законом документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом. У разі подання заяви про видачу ліцензії та доданих до неї документів особисто вони приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття заяви та документів і підписом особи, яка їх прийняла (частина сорок шоста ст. 15 Закону №481/95).
Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів (щодо пального - не пізніше 20 календарних днів) з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови з посиланням на відповідні норми законодавства (частина сорок четверта ст. 15 Закону №481/95).
Як видно з матеріалів справи, відповідач, відмовляючи у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, вказує як підставу для відмови - відсутність акту вводу в експлуатацію об`єкта або акта готовності об`єкта до експлуатації, або сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці роздрібної торгівлі пальним або копій документів, що підтверджують право власності на такий об`єкт нерухомого майна, виданих до 01.01.2014.
При цьому, суд зазначає, що позивачем до заяви додано копію акту введення в експлуатацію основних засобів від 24.12.2020, копія листа ДАБІ у Тернопільській області від 20.08.2019 № 40-10-3.3-1780-19, в якості «іншого документу, що підтверджує прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства».
Так, згідно зі ст. 1 Закону №481/95, місце роздрібної торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.
У місці торгівлі пальним за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада, позивачем розташований для здійснення господарської діяльності - пункт паливозаправний ПЗП1-10-1-1.
Згідно паспорту виробника на пункт паливозаправний ПЗП1-10-1-1 та Висновку експерта за результатами проведення будівельно-технічного дослідження 22.03.2021 р. № 083/21 в місці торгівлі розміщено контейнерну автозаправну станцію (надалі, КАЗС).
Відповідно до п. 3 Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1997 р. № 1442 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1159) (надалі, Правила) торгівля нафтопродуктами, призначеними для відпуску споживачам, здійснюється через мережу автозаправних станцій, автогазозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.
Згідно п. 2 Правил, термін «автозаправна станція» вживається у значенні, наведеному в ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій».
Контейнерна автозаправна станція - установка для відпуску нафтопродуктів, яка складається з резервуара і паливороздавальної колонки, зблокованих в єдиному контейнері (п. 3.32 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»).
Відповідно до таблиці 10.9 ДБН Б.2.2-12:2019 - заправки з зблокованим наземним резервуаром ємністю до 20 м, куб, включно (наземне розташування) відносяться до типу Г (малих АЗС).
Відповідно до п. 1 паспорту виробника на пункт, паливозаправний ПЗП1-10-1-1 ТУ У 28.1-33290985-005:2013 призначений для прийому, зберігання, виміру об`єму і видачі палива (бензин, дизельне паливо) споживачеві згідно вимог обліково-розрахункових операцій. Застосування пунктів паливозаправних допускається у межах населених пунктів на земельних ділянках автогосподарств, промислових підприємств, гаражних кооперативів, платних стоянок автомобілів, моторних човнів і катерів, на пристанях з дотриманням санітарних розривів, протипожежних відстаней і вимог природоохоронного законодавства.
Згідно п. 4.1. паспорту виробника на пункт, паливозаправний ПЗП1-10-1-1 пункт паливозаправний (далі - ПЗП) виготовлений в заводських умовах відповідно до вимог технічних умов ТУ У 28.1-33290985-005:2013 і технічною документацією, погодженою і затвердженою в установленому порядку. ПЗП є автозаправним пунктом з наземним розташуванням для зберігання палива, до складу якого входять резервуар зберігання палива, технологічне обладнання і паливороздавальна колонка (далі- ПРЮ, виконаний як єдиний виріб). ПЗП є єдиною технологічною системою, що складається із: одностінного односекційного резервуару для зберігання палива 10м3- 1шт.; комплект технологічного обладнання - 1шт.; сходи з майданчиком для обслуговування - 1шт.; ПРК - 1 шт.
За змістом п. 10.8.20 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», АЗС можуть бути з підземним або наземним розміщенням резервуарів. У центральних щільно забудованих районах міст з населенням 250 тис. осіб, і більше допускається розміщення нових АЗС лише малої потужності з підземним розташуванням резервуарів типів «А» і «Б» без пунктів технічного обслуговування. Застосування контейнерних АЗС малої та середньої потужності типу «Г» допускається в межах населених пунктів на земельних ділянках автогосподарств, промислових підприємств, гаражних кооперативів, стоянок автомобілів, моторних човнів і катерів, на пристанях з дотриманням санітарних розривів та протипожежних відстаней (враховуючи обмежену кількість транспортних засобів, які обслуговуються АЗС).
Відтак, на думку суду, враховуючи те, що місце торгівлі позивача розміщене на земельній ділянці (кадастровий номер 6125289800:01:001:0466 з цільовим призначенням « 3.4. інше призначення, категорії земель: «землі промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення», вид використання: «розміщення стоянки легкового транспорту з відділенням шиномонтажу»), що призначена для розміщення стоянки легкового транспорту, то позивачем, з дотримання вимог п. 10.8.20 ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», розміщено КАЗС в допустимому чинним законодавством місці.
Наведене також підтверджується висновками судового експерта Шапошнікової Е.О., що викладені у Висновку експерта за результатами проведення будівельно-технічного дослідження 22.03.2021 р. № 083/21.
За результатами вказаного експертного дослідження зроблено висновок про те, що: Об`єкт дослідження - Контейнерна автозаправна станція (КАЗС) за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільській район, Шляхтинецька сільська рада (GPS 49.568786437963084, 25.64875804205215), не є об`єктом будівництва та не належить до нерухомого майна; контейнерна автозаправна станція (КАЗС) за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільській район, Шляхтинецька сільська рада (GPS 49.568786437963084, 25.64875804205215), не є об`єктом підвищеної небезпеки, відповідно до вимог чинних нормативних документів; встановлення контейнерної автозаправної станції (КАЗС) за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільській район, Шляхтинецька сільська рада (GPS 49.568786437963084, 25.64875804205215), відповідає вимогам нормативно-правових актів в галузі будівництва, зокрема ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги», щодо розміщення таких об`єктів; об`єкт дослідження контейнерна автозаправна станція (КАЗС), встановлена за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільській район, Шляхтинецька сільська рада (GPS 49.568786437963084, 25.64875804205215), не є об`єктом будівництва та не належить до нерухомого майна, то вимоги «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів» на неї не розповсюджуються, а, відповідно, контейнерна автозаправна станція (КАЗС) не потребує прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, згідно нормативно-правових актів в галузі будівництва.
Суд враховує те, що ст.108 КАС України передбачено, що висновок експерта для суду не має заздалегідь встановленої сили, тому оцінює вказаний висновок разом із іншими доказами за правилами, встановленими статтею 90 цього Кодексу
Водночас, аналізуючи норми законодавства у їх сукупності, суд вважає, що встановлені автозаправні станції (модульні заправники автомобілів зрідженим газом) є пересувним виробом заводського виготовлення, що встановлюється без фундаменту, отже, не є об`єктом нерухомості, оскільки нерухомим майном (нерухомістю) є земельна ділянка без поліпшень або земельна ділянка з поліпшеннями, які з нею нерозривно пов`язані, будівлі, споруди, їх частини, а також інше майно, що згідно із законодавством належить до нерухомого майна. Модульні заправники автомобілів моторним паливом та зрідженим газом є рухомим майном, тобто матеріальним об`єктом, який може бути переміщеним без заподіяння йому шкоди.
Дані об`єкти не підпадають під визначення об`єктів завершеного будівництва в зв`язку з тим, що будь-яких будівельних робіт щодо їх створення не здійснювалось.
Таким чином, розміщення модульних заправників автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, установка та монтаж (зборка) яких проводилась без здійснення будівельних робіт та без улаштування фундаменту, не потребують документів, що дають право на їх виконання, а такі модульні заправники автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, після закінчення робіт по їх установці та монтажу (зборці) не підлягають прийняттю в експлуатацію в розумінні Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI».
Отже, оскільки, позивачем подано заяву та документи до неї відповідно вимог чинного законодавства, податковий орган зобов`язаний видати ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на місце торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада, у зв`язку із чим, на переконання суду, оскаржуване у даній справі розпорядження контролюючого органу є протиправним та таким, що підлягає скасуванню.
Відтак, належним способом захисту порушеного права позивача є зобов`язання Головного управління ДПС у Тернопільській області видати Товариству з обмеженою відповідальністю «ГРОЙТЕР ГРУП» ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на місце здійснення торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада.
Частиною другою статті 6 КАС України передбачено, що суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського суду з прав людини.
Відповідно до статті 17 Закону України “Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини” суди застосовують як джерело права при розгляді справ положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї, а також практику Європейського суду з прав людини та Європейської комісії з прав людини. Суд враховує позицію Європейського суду з прав людини, сформовану в пункті 58 рішення у справі “Серявін та інші проти України” від 10.05.2011: згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються; хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент; міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі “Руїс Торіха проти Іспанії” (Ruiz Torija v. Spain) № 303-A, пункт 29).
Відповідно до вимог ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку, що даний позов підлягає до задоволення у повному обсязі.
Сплачений судовий збір підлягає стягненню за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень.
Керуючись ст.ст. 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
1.Позов задовольнити.
2.Визнати протиправним та скасувати Розпорядження Головного управління ДПС у Тернопільській області №94-л від 25.02.2021 "Про відмову у видачі ліцензії".
3. Зобов`язати Головне управління ДПС у Тернопільській області видати Товариству з обмеженою відповідальністю "Гройтер Груп" ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на місці здійснення торгівлі за адресою: Україна, Тернопільська область, Тернопільський район. с. Шляхтинці, Шляхтинецька сільська рада.
4. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Тернопільській області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Гройтер Груп" 2270 грн.00 коп. сплаченого судового збору.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Копію рішення надіслати відповідачу ГУ ДПС у Тернопільській області.
Повне судове рішення складено та підписано 02 серпня 2021 року.
Реквізити учасників справи:
позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Гройтер Груп" (місцезнаходження: вул. Кудряшова, 16, м. Київ 35,03035 код ЄДРПОУ 42501985);
відповідач - Головне управління ДПС у Тернопільській області (місцезнаходження: вул. Білецька, 1, м. Тернопіль,46003 код ЄДРПОУ: 43142763).
Головуюча суддя Дерех Н.В.