Єдиний державний реєстр судових рішень Копія
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
ПОСТАНОВА
Іменем України
12.05.10Справа №2а-1026/10/2770
м. Севастополь
16 год. 47 хв.
Окружний адміністративний суд міста Севастополя в складі:
головуючого судді - Мінько О.В.;
при секретарі - Трігуб Г.В.,
з участю: представника позивача - Прокурора Балаклавського району м. Севастополя, Гукасян Христини Артушівни, посвідчення № 643 від 06.05.2010 року;
представника заінтересованої особи - Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя - Зінченко Юлії Віталіївна, довіреність № 7318/10/10 від 02.09.2008р., посвідчення № 061214 від 31.03.10 року;
представник відповідача - Приватного підприємства "Юкраін-Сервіс" - не з'явився.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Севастополі адміністративну справу за позовомПрокурора Балаклавського району м. Севастополяв інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. СевастополядоПриватного підприємства "Юкраін-Сервіс" про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Прокурор Балаклавського району м. Севастополя звернувся до суду в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя з адміністративним позовом до Приватного підприємства "Юкраін-Сервіс" про стягнення заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 142241,47 грн. Вимоги обґрунтовує порушенням відповідачем податкового законодавства щодо порушення терміну подання податкової звітності з податку на додану вартість, невчасного погашення належного до сплати узгодженого податкового зобов'язання з податку на додану вартість.
В судовому засіданні представник прокурора Балаклавського району м. Севастополя та представник заінтересованої особи позов підтримали у повному обсязі, надали суду пояснення, просили позов задовольнити.
Відповідач Приватне підприємство "Юкраін-Сервіс" в судове засідання повноважного представника не направив, заперечень на позов не надав, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причин не прибуття або про поважність причин неприбуття суд не повідомив.
Відповідно до частки 2 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, неприбуття в судове засідання без поважних причин представників сторін, або неповідомлення ними про причини неприбуття, не є перешкодою для розгляду справи. За таких обставин, враховуючи те, що відповідач викликався у судове засідання, але в судове засідання повторно не з'явився, суд вважає можливим розглянути справу у відсутність відповідача за наявними в ній матеріалами.
Суд, заслухав пояснення представників позивача, заінтересованої особи, встановивши обставини по справі, дослідивши матеріали справи знаходить позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню, з наступних підстав.
Відповідно до пункту 4 частки 1 статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України, до компетенції адміністративних судів входить розгляд спорів за звернення субєктів владних повноважень у випадках, встановлених законом.
Відповідно до частки 1 статті 60 Кодексу адміністративного судочинства України, у випадках встановлених законом, прокурор має право звертатися до адміністративного суду із адміністративним позовом про захист прав, свобод та інтересів інших осіб. Згідно до статті 121 Конституції України, статті 36-1 Закону України «Про прокуратуру», прокурор здійснює представництво інтересів громадянина або держави у випадках, передбачених законом. Таким чином, прокурор Балаклавського району м. Севастополя правомірно звернувся до суду з адміністративним позовом.
Відповідно до статті 4 Закону України «Про державну податкову службу в Україні», від 04.12.1990р. № 509 Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади, у підпорядкуванні якої, зокрема, знаходиться Державна податкова інспекція у Балаклавському районі м. Севастополя.
Відповідно до статті 4 Закону України “Про систему оподаткування” від 25.06.1991р. № 1251-XII (далі - Закон № 1251) платниками податків і зборів (обов'язкових платежів) є юридичні та фізичні особи, на яких відповідно до Закону покладено обов'язок сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі).
Згідно пункту 3 статті 9 Закону № 1251, платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом строк.
Судом встановлене, що у Державній податковій інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя як платник податків та зборів (обов'язкових платежів) з 30.12.1999 року перебуває на обліку Приватне підприємство „Юкраін-Сервіс, що зареєстроване Ленінською районною державною адміністрацією м. Севастополя як суб'єкт підприємницької діяльності 27.12.1999 року.
Приватне підприємство „Юкраін-Сервіс” зареєстроване як платник податку на додану вартість з 19.10.2001 року, свідоцтво платника ПДВ № 39788756.
Згідно пункту 2.1. статті 2 Закону України «Про податок на додану вартість» № 168-97 від 03.04.1997рр., платником податку є будь-яка особа, яка здійснює або планує здійснювати господарську діяльність та реєструється за своїм добровільним рішенням як платник цього податку.
Відповідно пункту 10.2. статті 10 цього Закону, платники податку, визначені у підпунктах "а", "в", "г", "д" пункту 10.1 цієї статті, відповідають за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету відповідно до закону. Особа, яка згідно з вимогами пункту 2.2 статті 2 цього Закону мала зареєструватися платником податку, але не здійснила таку реєстрацію, несе обов'язки з нарахування та сплати цього податку, а також відповідальність за його не нарахування або несплату на рівні особи, зареєстрованої як платник податку, без права виписки податкової накладної та нарахування податкового кредиту.
Відповідно до п.п. 4.1.1 пункту 4.1 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.00 № 2181-III (далі- Закон № 2181) платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї статті.
Згідно з абз. "а" п.п. 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 Закону № 2181 податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
26.03.2009р. ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя проведена перевірка Приватного підприємства „Юкраін-Сервіс” з питань порушення відповідачем терміну подання податкової звітності з податку на додану вартість, якою були встановлені порушення в частині ненадання податкової звітності - податкової декларації з податку на додану вартість за лютий 2009р.
За результатами перевірки складено акт № 104\15-226\30709115\63\3 від 26.03.2009р. (а.с. 22)
Відповідно п.п. 17.1.1 пункту 17.1. статті 17 Закону № 21818, платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
За результатами перевірки було прийнято ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя податкове повідомлення-рішення № 87 від 26.03.2009р. в сумі 170,00 грн. (а.с. 23). Вказане повідомлення-рішення було отримано уповноваженою особою. Оскаржене відповідачем не було.
До ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя декларація з податку на додану вартість за період травень 2009 року надійшла 22.06.2009р., де відповідачем самостійно визначене податкове зобов'язання у розмірі 1873,00 грн.
Відповідно до п.п. 5.3.1 пункту 5.3. статті 5 Закону № 2181 платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
02.06.2009р. ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка Приватного підприємства „Юкраін-Сервіс” з питання несвоєчасного погашення належного до сплати узгодженого податкового зобов'язання з податку на додану вартість за вересень 2008р., якою були встановлені порушення в частині непогашення протягом граничного терміну суми податку на додану вартість, вказану в декларації з податку на додану вартість за вказаний період у розмірі 40995 грн., яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду.
За результатами перевірки складено акт № 185\15-226\30709115\8\128 від 02.06.2009р. (а.с. 24-25).
Відповідно п.п. 17.1.7 пункту 17.1. статті 17 Закону № 2181, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
За результатами перевірки були прийняті ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя податкові повідомлення-рішення № 138 від 02.06.2009р. на суму 494,33грн., № 139 від 02.06.2009р., на суму 751,47 грн., № 140 від 02.06.2009р. на суму 16147,18 грн. (а.с. 29). Вказані повідомлення-рішення були отримано уповноваженою особою. Оскаржені відповідачем не були
Відповідно пункту 1.18 статті 1 Закону України "Про податок на додану вартість" № 168 від 03.04.1997р. (далі Закон № 168), звичайні ціни розуміються та застосовуються за правилами, визначеними пунктом 1.20 статті 1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".
Згідно зі п.п. 3.1.1 пункту 3.1. статті 3 Закону № 168, об'єктом оподаткування є операції платників податку з: поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України, у тому числі операції з: передачі права власності на об'єкт застави позичальнику (кредитору) для погашення заборгованості заставодавця; передачі об'єкта фінансового лізингу в розпорядження лізингоотримувача; поставки послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів автомобільним транспортом, а також міжнародних відправлень будь-яким видом транспорту на відрізку від пункту їх відправлення (прийняття для перевезення) на митній території України до пункту їх митного оформлення, а також від пункту їх митного оформлення до пункту призначення (доставки) на митній території України; поставки послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів (крім міжнародних відправлень) будь-яким видом транспорту (крім автомобільного) на відрізку від пункту їх відправлення (прийняття для перевезення) на митній території України до пункту проведення прикордонного контролю з їх випуску за межі державного кордону України, а також від пункту прикордонного контролю з їх впуску у межі державного кордону України до пункту їх призначення (доставки) на митній території України; та в інших випадках, визначених цим Законом.
Згідно вимог пункту 4.1 статті 4 Закону № 168, база оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг).
У разі якщо звичайна ціна на товари (послуги) перевищує договірну ціну на такі товари (послуги) більше ніж на 20 відсотків, база оподаткування операції з поставки таких товарів (послуг) визначається за звичайними цінами.
Підпунктом 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 вказаного Закону, визначено, що об'єкти оподаткування, визначені статтею 3 цього Закону, за винятком операцій, звільнених від оподаткування, та операцій, до яких застосовується нульова ставка згідно з цим Законом, оподатковуються за ставкою 20 відсотків.
Податок становить 20 відсотків бази оподаткування, визначеної статтею 4 цього Закону, та додається до ціни товарів (робіт, послуг).
Порядок обчислення та сплати податку визначено, у тому числі п.п. 7.2.6 пункту 7.2 статті 7 Закону № 168, згідно до якого, податкова накладна видається платником податку, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача, та є підставою для нарахування податкового кредиту. Як виняток з цього правила, підставою для нарахування податкового кредиту при поставці товарів (послуг) за готівку чи з розрахунками картками платіжних систем, банківськими або персональними чеками у межах граничної суми, встановленої Національним банком України для готівкових розрахунків, є належним чином оформлений товарний чек, інший платіжний чи розрахунковий документ, що підтверджує прийняття платежу постачальником від отримувача таких товарів (послуг), з визначенням загальної суми такого платежу, суми податку та податкового номера постачальника.
У разі відмови з боку постачальника товарів (послуг) надати податкову накладну або при порушенні ним порядку її заповнення отримувач таких товарів (послуг) має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву зі скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум цього податку до складу податкового кредиту. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку внаслідок придбання таких товарів (послуг).
Отримання такої скарги є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки такого постачальника для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов'язань з цього податку за такою цивільно-правовою операцією.
Також, відповідно до п.п. 7.3.1 пункту 7.3. статті 7 Закону № 168, датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.
З норм п.п. 7.4.5 пункту 7.4 статті 7 вбачається, що не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з підпунктом 7.2.6 цього пункту).
У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами.
13.08.2009р. ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя проведена планова виїзна перевірка Приватного підприємства „Юкраін-Сервіс” з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.10.2007р. по 31.03.2009р. валютного та іншого законодавства за цієї ж період, якою були встановлені порушення законодавства про податок на додану вартість, в частині заниження податку на додану вартість у вказаний період на загальну суму 67117 грн., у тому числі за квітень 2008р. - 13383,00 грн., за січень 2008р. - 14620,00 грн., за лютий 2008р. - 10284 грн., за серпень 2008р. - 2540,00 грн., за жовтень 2008р. - 16866,00 грн., за січень 2009р. - 8306,00 грн., за лютий 2009р. - 921,00 грн., за березень 2009р. - 257,00 грн., та його завишення всього на суму 1121,00 грн, у тому числі за листопад 2008р. - 674,00 грн., за грудень 2008р. - 447,00 грн.
За результатами перевірки складено акт № 285\23-130\30709115 від 13.08.2009р. (а.с. 32 - 57).
Відповідно п.п. 17.1.3 пункту 17.1 статті 17 Закону № 2181, у разі коли контролюючий орган самостійно до нараховує суму податкового зобов'язання платника податків за підставами, викладеними у підпункті "б" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону, такий платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обов'язкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше п'ятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.
За результатами перевірки було прийняте ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя податкове повідомлення-рішення № 0000272301\0 від 27.08.2009р. з податку на додану вартість на суму 99966,00 грн., з них 33322,00 грн. - штрафна (фінансова) санкція. Вказане повідомлення-рішення було отримано уповноваженою особою. Оскаржено відповідачем не було.
Крім того, 09.09.2009р. ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя проведена невиїзна документальна перевірка Приватного підприємства „Юкраін-Сервіс” з питання невчасного погашення належного до сплати узгодженого податкового зобов'язання з податку на додану вартість за жовтень 2008р., якою були встановлені порушення в частині непогашення протягом граничного терміну суми податку на додану вартість вказану в декларації з податку на додану вартість за вказаний вище період у розмірі 34806 грн. Отже сума підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду.
Відповідно до п.п. 5.3.1 п. 5.3. ст. 5 Закону № 2181 платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
За результатами перевірки складено акт № 308\15-226\30709115\19\750 від 09.09.2009р. (а.с. 60 - 61)
Відповідно п.п. 17.1.1 пункту 17.1. статті 17 Закону № 21818, платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
За результатами перевірки було прийнято ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя податкове повідомлення-рішення № 189 від 09.09.2009р. в сумі 17403,01 грн. (а.с. 62). Вказане повідомлення-рішення було отримано уповноваженою особою. Оскаржене відповідачем не було.
Відповідно до пункту 5.1 статті 5 Закону України “Про порядок погашення заборгованості платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами” податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку.
Відповідно до п.п. 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону № 2181 платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Згідно п.п. 5.4.1. пункту 5.4 статті 5 Закону № 2181, узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.
Однак, у встановлений законом термін відповідачем до банку не було надано платіжне доручення про сплату ПДВ. На картці лицевого рахунку платника по строку на 30.12.2009р. виникла заборгованість у розмірі 142241,47 грн., яка не була погашена (а.с. 88-96).
Отже, відповідач у встановлений діючим законодавством строк суму податкового зобов`язання не сплатив, допустив прострочення при сплаті.
Відповідно до п.п. 6.2.1 пункту 6.2 статті 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами” платнику податків були виставлені податкові вимоги.
Перша податкова вимога від 28.10.2008 року № 1/133 надіслана ПП „Юкраін-Сервіс” рекомендованим листом та отримана 11.11.2008 року (а.с. 63).
Друга податкова вимога від 11.12.2008 № 2/168 надіслана ПП „Юкраін-Сервіс” рекомендованим листом та отримана 23.12.2008 року (а.с. 64).
Відповідно до пункту 3.1.1 статті 3 Закону України “Про порядок погашення заборгованості платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами” активи платника податків можуть бути примусово стягнуті у рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
Суд приймає до уваги, що заходи примусового стягнення, що вживаються інспекцією, передбачені Законом України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, до погашення заборгованості не призвели.
Відповідно до п.п. 15.2.1. пункту 15.2 статті 15 Закону України „Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” у разі коли податкове зобов'язання було нараховане податковим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 15.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні податкового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів від дня узгодження податкового зобов'язання.
Крім того, судом встановлено, що постановою Окружного адміністративного суду м. Севастополя № 2а-158\09\2770 від 13.05.2009р. з відповідача на користь ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя стягнуто заборгованість з податку на додану вартість у розмірі 120779,30 грн. та пені з цього податку 656,33 грн. (а.с. 69-70). Приватним підприємством „Юкраін-Сервіс” вказана заборгованість була частково погашена у розмірі 64971,87 грн., але платнику донараховано пені 5436,48 грн., яка не сплачена відповідачем, та підлягає стягненню.
З врахуванням зазначеного, аналізу законодавства, що регулює дані правовідносини, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню, сума заборгованості у розмірі 142241,47 грн. - стягненню з відповідача.
Відповідно частки 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України повний текст постанови складено та підписано 17.05.2010р.
керуючись, ст. ст. 158-163, 167 КАС України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Прокурора Балаклавського району м. Севастополя, задовольнити.
Стягнути з Приватного підприємства "Юкраін-Сервіс" (вул. Крестовського, буд. 54 м. Севастополь, р\р 26007946556671, 26006946556672 у Кримської республіканської філії АКБ УСБ м. Сімферополя, МФО 324010, р\р 26008110100075, 26008110100075, 26008110100075, 26008110100075 в ВАТ "ВІЕЙБІ БАНК" у м. Києві, МФО 380537, ЄДРПОУ 30709115) на користь Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, 3 м. Севастополь, р\р 31117029700002 у УДК м. Севастополя, МФО 824509, у Балаклавський державної бюджет, ЄДРПОУ 24035629, код 14010100) заборгованість з податку на додану вартість в сумі 142241 (сто сорок дві тисячі двісті сорок одна) грн. 47 коп.
Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 254 КАС України, та може бути оскаржена до Севастопольського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені ст. 186 КАС України.
Постанова не набрала законної сили.
СуддяпідписО.В. Мінько
З оригіналом згідно
СуддяО.В. Мінько