Єдиний державний реєстр судових рішень
пр. № 1-кс/759/5230/21
ун. № 759/14342/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 червня 2021 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва Новик В.П., за участю секретаря судового засідання Шапаренка О.С., слідчого Яковлева Р.М., розглянувши клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві полковник податкової міліції Яковлєва Р.М. про проведення обшуку у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32021100000000336 від 24.06.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
До Святошинського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві полковник податкової міліції Яковлєва Р.М. про проведення обшуку у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32021100000000336 від 24.06.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.
В ході досудового розслідування по вказаному провадженню встановлено, що невстановлені особи діючи навмисно за попередньою домовленістю групою осіб, в період часу з 2019 р. по 2020 р., використовуючи реквізити фізичних осіб підприємців, а саме: ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ), які є платниками єдиного податку ІІІ групи, уклали від імені зазначених фізичних осіб підприємців договори з службовими особами КП «Світоч» (код ЄДРПОУ 21586843), щодо надання послуг з адміністративно-господарського управління на сільськогосподарських та сезонних ярмарках на території міста Києва. Крім того, в результаті здійснення зазначених фінансово-господарських операцій ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ) в порушення п.298.2.3 ст.298 Податкового кодексу України перевищили протягом календарного року, встановлений обсяг доходу платниками єдиного податку І-ІІІ груп, не здійснили перехід на застосування іншої ставки з 1 числа місяця, наступним за звітним кварталом, у якому відбулося таке перевищення.
Крім того, в ході досудового розслідування встановлено, що відповідно до офіційної інформації щодо тендерних закупівель https://prozorro.gov.ua КП «Світоч» (ЄДРПОУ 21586843) укладало договори та додатки до них щодо надання послуг з адміністративно-господарського управління на сільськогосподарських та сезонних ярмарках в Дніпровському, Дарницькому та Голосіївському районах м. Києва.
Встановлено, що вартість одного торгівельного місця становить 300 (триста) грн., загалом в Дніпровському, Дарницькому та Голосіївському районах м. Києва під час проведення ярмарок розміщується 1740 торгівельних місць протягом однієї неділі, що в еквіваленті одного місяця становить 6 960 торгівельних місць. в т.ч. числі:
-ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) 2 320 торгівельних місць;
-ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) 2 320 торгівельних місць;
-ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) 2 320 торгівельних місць.
Відповідно до п. 291.4 Податкового кодексу України в 2019 році сума
перевищення доходу для переходу на загальну систему оподаткування складає 5 000 000,00 грн.
Відповідно до Закону від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності з 2 квітня 2020 року для фізосіб-«єдинників» та юросіб-«єдинників» ІІІ групи - 7 000 000,00 грн.
Отже, ліміт на весь 2020 рік становить: 6 497 267,76 грн, тобто менше ніж 7 000 000 грн.
Порядок визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення розрахунків визначено розділом V Податкового кодексу України.
Підпунктами 1, 2 пункту 180.1 статті 180 Податкового кодексу України, встановлено, що для цілей оподаткування платником податку є, зокрема, будь-яка особа, яка здійснює або планує здійснювати господарську діяльність, і реєструється за своїм добровільним рішенням як платник податку в порядку, визначеному статтею 183 цього розділу; будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку.
Виходячи з вищевикладеного, враховуючи, що ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) здійснював діяльність, в розумінні пункту 14.1.36 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, є господарською діяльністю, тому він у відповідних випадках підлягає обов`язковій реєстрації платником податку на додану вартість, а операції продажу підлягають оподаткуванню податком на додану вартість.
Відповідно до пункту 181.1 статті 181 Податкового кодексу України, в разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів / послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп`ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000 гривен (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов`язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем їм проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.
З огляду на викладене, вирішуючи питання про необхідність ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) зареєструватися платником податку на додану вартість, слід враховувати перевищена сума загального доходу особи від здійснення операцій з поставки товарів (послуг) протягом останніх дванадцяти календарних місяців в розмірі 1 000 000,00 гривень, без урахування суми податку на додану вартість, яка була включена в ціну товару.
Отже, ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) повинні були зареєструватися платниками податку на додану вартість і обкласти операції з надання послуг, податком на додану вартість в 2019-2020 роках в розмірі визначеному статтею 193 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України, об`єктом оподаткування є операції платників податку, зокрема, з поставки товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, в тому числі операції з передачі права власності на об`єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об`єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу / орендарю.
Відповідно до пункту 187.1 статті 187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів / послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
а) дата зарахування коштів від покупця / замовника на банківський рахунок платника податку в оплату товарів / послуг, що підлягають поставці, а в разі поставки робіт / послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;
б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Відповідно до вимог пункту 183.10 статті 183 Податкового кодексу України, будь-яка особа, яка підлягає обов`язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбачених цією статтею, не подала до органу державної податкової служби реєстраційну заяву, несе відповідальність за не нарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
Крім того, відповідно в період 2019-2020 років дохід від надання послуг щодо організації сільськогосподарських та сезонних ярмарок склав 50 112 000, 00 грн. (6 960 - торгівельних місць * 24 - місяці * 300 грн. - вартість одного торгівельного місця). В т.ч.:
-ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) 16 704 000,00 грн. (2 320 - торгівельних місць * 24 - місяці * 300 грн. - вартість одного торгівельного місця);
-ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) 16 704 000,00 грн. (2 320 - торгівельних місць * 24 - місяці * 300 грн. - вартість одного торгівельного місця);
-ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) 16 704 000,00 грн. (2 320 - торгівельних місць * 24 - місяці * 300 грн. - вартість одного торгівельного місця).
Відповідно до п.298.2.3 ст.298 Податкового кодексу України у разі перевищення протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками І-ІІІ груп та не здійснення ними переходу на застосування іншої ставки з 1 числа місяця, наступного за звітним кварталом, у якому відбулося таке перевищення.
Враховуючи вищевикладене, сума перевищення доходу лімітів доходів для платників єдиного податку становить 5 623 196,99 грн.
Але, згідно наданих послуг сума оборотних грошових сум складає: ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) 16 704 000,00 грн., по періодам 2019 р. - 3 352 000 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 5 000 000,00 грн.), 2020 р. - 1 854 732,33 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 6 497 267,76 грн.). Тобто, всього дохід, який підлягає оподаткуванню складає 5 207 732,33 грн.
-ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) 16 704 000,00 грн., по періодам: 2019 р. - 3 352 000 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 5 000 000,00 грн.), 2020 р. - 1 854 732,33 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 6 497 267,76 грн.). Тобто, всього дохід, який підлягає оподаткуванню складає 5 207 732,33 грн.
-ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) 16 704 000,00 грн., по періодам 2019 р. - 3 352 000 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 5 000 000,00 грн.), 2020 р. - 1 854 732,33 грн. (16 704 000,00 грн./24 міс. = 635 200 грн. х 12 міс. = 8 352 000 грн.- 6 497 267,76 грн.).
Таким чином, всього дохід, який підлягає оподаткуванню складає 5 207 732,33 грн.
Так, згідно з пунктом 177.2 Податкового кодексу України зазначеної статті, об`єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов`язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.
До переліку витрат, безпосередньо пов`язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу (пункт 177.4 статті 177 Податкового кодексу України).
Отже, зазначеними нормами встановлено, що будь-яка діяльність фізичної особи - підприємця, за своїм характером є підприємницькою, а, отже не спрямована на задоволення особистих потреб фізичної особи, повинна обкладатися податками незалежно від певних видів господарської діяльності платника.
Тобто, зазначені операції підлягають оподаткуванню за нормами статті 177 Податкового кодексу України. А саме:
177.1. Податкового кодексу України Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 розд. IV цього Кодексу з 1 січня 2016р. встановлено ставку податку на доходи фізичних осіб 18% суми зарплати (доходу), незалежно від її розміру.
Отже, з урахуванням зазначеної діяльності та отримання суми доходів, та податку з отриманого доходу, ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) не сплачені до державного бюджету України за період 2019-2020 року податки з доходів фізичних осіб - підприємців складає 2 812 176 грн., в т.ч., в т.ч. по кожному:
-ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 937 392 грн. (5 207 732,33 грн. х 18%).
-ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 937 392 грн. (5 207 732,33 грн. х 18%).
-ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 937 392 грн. (5 207 732,33 грн. х 18%).
Також встановлено, що з отриманого доходу ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) не сплаченого до державного бюджету України за період 2019-2020 року податку на додану вартість в сумі 9 422 400 грн., в т.ч. по кожному:
-ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 3 140 800 грн. (16 704 000,00 грн. - 1000 000,00 грн. х 20%).
-ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 3 140 800 грн. (16 704 000,00 грн. - 1000 000,00 грн. х 20%).
-ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) за податковий період 2019-2020 роки повинен бути нарахований в сумі 3 140 800 грн. (16 704 000,00 грн. - 1000 000,00 грн. х 20%).
Таким чином, всього зазначеними підприємцями не сплачено до державного бюджету України податку на доходи з фізичних осіб - підприємців та податку на додану вартість 12 234 576 грн., в т.ч., а саме: податок з доходів фізичних осіб - підприємців - 2 812 176 грн. та податок на додану вартість 9 422 400 грн.
Що привело до порушення фінансово-економічних інтересів держави, її бюджетної системи, тобто об`єктивно призводить до порушення інтересів Держави і суспільства в цілому.
При цьому доходи бюджету складаються, в тому числі, і з податкових надходжень, під якими розуміються обов`язкові внески до бюджетів, здійснені платниками в порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування. Сукупність податків і зборів, які здійснюються в установленому законами України порядку, становить систему оподаткування.
Згідно п.13 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про деякі питання застосування законодавства про відповідальність за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов`язкових платежів» від 08.10.04 № 15 ухилення від сплати податків, зборів, інших обов`язкових платежів може бути скоєно як шляхом неподання документів, з їх обчисленням і сплатою до бюджетів чи державних цільових фондів (податкових декларацій, розрахунків, бухгалтерських звітів і балансів тощо), так і шляхом приховування об`єктів оподаткування, а також шляхом заниження об`єктів оподаткування та іншими способами. При цьому неподання податкової декларації, як правило, є одночасно і приховуванням об`єктів оподаткування.
Суб`єкт господарювання, який за результатами здійснення господарської операції не задекларував податкові зобов`язання та не сплатив відповідні суми в бюджет, не міг не усвідомлювати протиправність своїх дій і протиріччя їх цілі інтересам держави і суспільства; хотів настання протиправних наслідків у вигляді ненадходження сум податків до державного бюджету.
Також встановлено, що, згідно висновку економічного дослідження № 16/06/21-1 від 18.06.2021 ФОП ОСОБА_1 , ФОП ОСОБА_2 та ФОП ОСОБА_3 в порушення ст.ст. 14, 177, 180, 181, 183, 185 та 187 Податкового кодексу України не сплатили до державного бюджету України податки на доходи з фізичних осіб - підприємців у сумі 2 812 176 грн. та податок на додану вартість у розмірі 9 422 400 грн., що спричинило до фактичного ненадходження до бюджету України коштів в сумі 12 234 576 грн., що є особливо великим розміром.
Тобто, вказана злочинна схема забезпечує незаконне отримання прибутку та виведення грошових коштів у тіньовий неконтрольований державою обіг, минаючи при цьому систему оподаткування, ухиляючись від сплати податків, що призвело до збитків до бюджету коштів у особливо великому розмірі з метою подальшої легалізації коштів отриманих злочинним шляхом, що призвело до ненадходження до бюджету України коштів, з використанням підроблених документів фінансово-господарської діяльності, та подальшого умисного привласнення коштів.
Отже, в ході подальшого досудового розслідування кримінального провадження виникла процесуальна необхідність в проведенні обшуку в транспортному засобі NisanPathfinderд.н.з НОМЕР_5 , яке використовує безпосередньо ОСОБА_2 , з метою транспортування не облікованих грошових коштів отриманих від зазначеної злочинної діяльності, договори та специфікації до них,чорнової бухгалтерії, чорнових записів, акти приймання послуг та інші документи, які підтверджують проведення господарських операцій з зазначеними підприємцями та з метою встановлення схеми виведення грошових коштів у тіньовий неконтрольований державою обіг, минаючи при цьому систему оподаткування, ухилення від сплати податків, з подальшої легалізації коштів отриманих злочинним шляхом, з використанням підроблених документів фінансово-господарської діяльності.
Зберігання зазначених документів, здійснюється за адресою: АДРЕСА_1 . За вказаною адресою розташоване нежитлове офісне приміщення.
Крім того, інформацію, що міститься на комп`ютерній техніці, електронних та магнітних носіях інформації, флеш-накопичувачах, що стосується обставин ведення фінансово - господарської діяльності КП «Світоч» (код ЄДРПОУ 21586843), ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ) та обставин вчинення злочину, можливо отримати лише після проведення експертного дослідження. Також у разі, якщо доступ до комп`ютерної техніці, електронних та магнітних носіїв інформації, флеш-накопичувачів обмежується їх власником, володільцем або утримувачем чи пов`язаний с подоланням системи логічного захисту, вбачається необхідність в обов`язковому вилучені зазначеної техніці, відповідно до ст.168 КПК України, з метою збереження джерела інформації, щодо вчинення противоправних дій зазначених вище осіб.
Виявлення та вилучення зазначених документів, чорнових записів та «чорнової» бухгалтерії також в подальшому необхідні для проведення почеркознавчої та судово-економічної експертиз, призначення податкових перевірок, які будуть використані, як основні докази для оголошення підозри та направлення кримінального провадження до суду та відшкодування завданих збитків державі.
В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав.
Дослідивши клопотання та копії матеріалів, якими обґрунтовуються доводи клопотання, слідчий суддя вважає клопотання обґрунтованим за наступних підстав.
Судовим розглядом встановлено, що восьмим слідчим відділом РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 32021100000000336 від 24.06.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.
В ході досудового розслідування по вказаному провадженню встановлено, що ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) не сплатили до державного бюджету України за період 2019-2020 року податки з доходів фізичних осіб - підприємців складає 2 812 176 грн. Також встановлено, що з отриманого доходу ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_4 ) не сплаченого до державного бюджету України за період 2019-2020 року податку на додану вартість в сумі 9 422 400 грн.
Речі та документи, про необхідність відшукання яких клопоче слідчий, можуть зберігаються в транспортному засобі NisanPathfinderд.н.з НОМЕР_5 , яке використовує безпосередньо ОСОБА_2 .
Згідно із реєстраційною карткою транспортний засіб NisanPathfinderд.н.з НОМЕР_5 , на праві власності належить ОСОБА_2 .
Згідно з ст. 234 ч. 1 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.
Відповідно ч. 3 ст. 233 КПК України слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов`язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді.
З огляду на викладене, з урахуванням доведеності наявності достатніх підстав вважати, що було вчинено кримінальне правопорушення; відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; за встановлених обставин обшук є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей і документів, а тому клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 234, 235, 369-372 КПК України, слідчий суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві полковник податкової міліції Яковлєва Р.М. про проведення обшуку у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32021100000000336 від 24.06.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України - задовольнити.
Надати дозвіл старшому слідчому з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ГУ ДФС у місті Києві полковнику податкової міліції Яковлєву Роману Миколайовичу, старшому слідчому з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві капітану податкової міліції Бойку Богдану Васильовичу; заступнику начальника восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві майору податкової міліції Стоянову Олександру Олександровичу; старшому слідчому з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві підполковнику податкової міліції Яковлеву Андрію Миколайовичу; старшому слідчому з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві капітану податкової міліції Войцеховській Марині Вячеславівні; слідчому з ОВС восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві лейтенанту податкової міліції Нестерук Юлії Володимирівни; старшому слідчому восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві лейтенанту податкової міліції Кравчуку Руслану Ігоровичу; старшому слідчому восьмого слідчого відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві лейтенанту податкової міліції Плугатаренко Дмитру Борисовичу; прокурору та групі прокурорів, що здійснюють нагляд у кримінальному провадженні у формі процесуального керівництва, слідчим, що входять до складу слідчої групи, дозвіл на проведення обшуку транспортного засобу Nisan Pathfinder д.н.з НОМЕР_5 , яке використовує та на праві власності належить ОСОБА_2 , з метою виявлення та вилучення: оригіналів та копій договорів, додатків до них, специфікацій, документів бухгалтерського, податкового обліку, фінансово-господарської діяльності, в т.ч. документи, які свідчать про дійсні об`єми здійснення реалізації та придбання товарно-матеріальних цінностей за період 2019 рік по час проведення обшуку, документів складського обліку, акти ревізій та інвентаризацій, відомості щодо залишку товарно-матеріальних цінностей на складських приміщеннях, реєстраційні, установчі та звітні документи; документи про функціонування банківських рахунків; очевидно підроблені (фіктивні) документи фінансово-господарської діяльності, в тому числі, які відображають здійснення псевдо-розрахункових операцій, щодо отримання товарно-матеріальних цінностей, сертифікати якості на придбаний та реалізований товар від виробників; митна документація щодо розмитнення ТМЦ,товарно-транспортних накладних, інші документи та інші знаряддя створення мнимих фінансових операцій; чорнових записів та зіпсованих документів, блокнотів, робочих зошитів, документів з вільними зразками почерку, підписів, вказаних осіб та підконтрольних їм співробітників та відбитків печаток; значних готівкових коштів які не мають законного походження, електронно-обчислювальної техніки, яка використовувалась задля вчинених вказаних кримінальних правопорушень (виготовлення «фіктивних» документів в електронному вигляді), мобільних засобів зв`язку, які використовувалися та використовуються з метою координації та контролю за учасниками (співучасниками) даної схеми, програмного забезпечення, щодо управління банківськими рахунками та електронних носіїв інформації з документами та реквізитами підприємств, зовнішні носії інформації, які містять відомості про фінансово-господарські операції наступних підприємств:КП «Світоч», ФОП ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ФОП ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ) та ФОП ОСОБА_3 (РНОКПП НОМЕР_3 ) та інших СПД, та осіб які можуть безпосередньо приймати участь як співучасники даної схеми; чекові книжки та грошові чеки, банківські картки тощо на зняття грошових коштів вказаними особами; предметів і документів, які мають значення для забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування, встановлення істини у вказаному кримінальному провадженні та будуть використані як докази у кримінальному провадженні № 32021100000000336 від 24.06.2021.
Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Новик В.П.