ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2а-680/10/1770
29 квітня 2010 року 13год. 15хв. м. Рівне Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Друзенко Н.В. за участю секретаря судового засідання Яковчук В.В. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: представник Мартинович Н.І.
відповідача: представник Полюхович І.О., Бортнік С.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Державна податкова інспекція в Рівненському районі
доПідприємство Городищенська виправна колонія № 96
про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ :
Позивач - Державна податкова інспекція в Рівненському районі звернувся з позовом до Підприємства Городищенська виправна колонія № 96 про стягнення податкового боргу на загальну суму 904230 грн. 68 коп., в тому числі: заборгованість по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету в сумі 577,74 грн.; заборгованість по податку на додану вартість в сумі 382229,79 грн.; заборгованість по частині прибутку (доходу) господарських організацій в сумі 632,35 грн.; заборгованість по адміністративних штрафах за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн.; заборгованість по податку з власників транспортних засобів в сумі 20216,54 грн.; заборгованість по земельному податку з юридичних осіб в сумі 1472,43 грн.; заборгованість по комунальному податку в сумі 141,83 грн.
В судовому засіданні представник позивача надав суду пояснення, що співпадають з позицією, викладеною в позовній заяві, повністю підтримав позовні вимоги, просить стягнути з відповідача податкову заборгованість на загальну суму 904230 грн. 68 коп.
Представником відповідача подано письмові пояснення на адміністративний позов, в яких зазначено, що відповідач позов визнає частково на суму 405270,68 грн., в задоволенні позовних вимог в частині стягнення заборгованості по адміністративних штрафах за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн. просить суд позивачу відмовити, з огляду на безпідставність застосування до Підприємства адміністративних штрафів за порушення податкового законодавства на вказану суму.
В судовому засіданні представники позивача надали суду пояснення, що співпадають з позицією, викладеною в поданих письмових поясненнях, зазначили, що позовні вимоги визнають частково на суму 405270,68 грн., в задоволенні решти позовних вимог, зокрема в частині стягнення з відповідача заборгованості по сплаті адміністративних штрафів за порушення податкового законодавства на суму 498960,00 грн. - просили суд позивачу відмовити.
Заслухавши пояснення представника позивача та представників відповідача, повно і всебічно зясувавши всі обставини справи в їх сукупності на підставі чинного законодавства, перевіривши їх дослідженими у судовому засіданні доказами, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що відповідач - Підприємство Городищенська виправна колонія №96 зареєстрований як юридична особа розпорядженням голови Рівненської райдержадміністрації 13.03.2000 року (а.с.12 на звороті), включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 22.02.2007 року з присвоєнням ідентифікаційного номеру 08680721 (а.с.13,14), як платник податків перебуває на обліку у Державній податковій інспекції в м. Рівне з 12.12.1991 року за № 22 (а.с.12) та з 03.07.1997 року є зареєстрованим платником податку на додану вартість (а.с.11).
Станом на день звернення позивача до суду, за відповідачем рахувалась податкова заборгованість на загальну суму 904230 грн. 68 коп., в тому числі: заборгованість по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету в сумі 577,74 грн.; заборгованість по податку на додану вартість в сумі 382229,79 грн.; заборгованість по частині прибутку (доходу) господарських організацій (державних, казенних підприємств) в сумі 632,35 грн.; заборгованість по адміністративних штрафах за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн.; заборгованість по податку з власників транспортних засобів в сумі 20216,54 грн.; заборгованість по земельному податку з юридичних осіб в сумі 1472,43 грн.; заборгованість по комунальному податку в сумі 141,83 грн.
Заборгованість відповідача по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету виникла на підставі самостійно поданих відповідачем розрахунків збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету: розрахунку за І квартал 2009 року №6783 від 08.04.2009р., згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету на вказаний період в сумі 193,89 грн. (а.с.19), розрахунку за ІІ квартал 2009 року №19160 від 17.07.2009р., згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання на вказаний період в сумі 198,85 грн. (а.с.20) та розрахунку за ІІІ квартал 2009 року №29514 від 15.10.2009р., згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання на вказаний період в сумі 186,85 грн. (а.с.21).
Заборгованість відповідача з податку на додану вартість виникла на підставі самостійно поданих відповідачем податкових декларацій з податку на додану вартість: №34322 від 18.01.2007 року (а.с.34-35); № 1800 від 16.02.2007 року (а.с.36-37); № 3328 від 16.03.2007 року (а.с.38-39); № 7052 від 17.04.2007 року (а.с.40-41); № 11025 від 17.05.2007 року (а.с.42-43); № 12842 від 20.06.2007 року (а.с.44-45); № 17791 від 19.07.2007 року (а.с.46-47); № 20809 від 17.08.2007 року (а.с.48-49), № 26822 від 18.10.2007 року (а.с.52-53); №30621 від 20.11.2007 року (а.с.54-55); №32203 від 19.12.2007 року (а.с.56-57); № 35963 від 15.01.2008 року (а.с.58-59); № 1880 від 15.02.2008 року (а.с.60-61); № 3103 від 17.03.2008 року (а.с.62-63); № 11517 від 15.05.2008 року (а.с.66-67); № 13294 від 19.06.2008 року (а.с.68-69), №13299 від 19.06.2008 року (а.с.70); № 21402 від 19.08.2008 року (а.с.73-74); № 22645 від 17.09.2008 року (а.с.75-76); № 27481 від 17.10.2008 року (а.с.77-78); № 31472 від 20.11.2008 року (а.с.79-80); № 38171 від 20.01.2009 року (а.с.83-84); № 2379 від 19.02.2009 року (а.с.87-88); № 3328 від 17.03.2009 року (а.с.89-90), № 8478 від 17.04.2009 року (а.с.91-92); № 12019 від 19.05.2009 року (а.с.93-94); №13801 від 18.06.2009 року (а.с.95-96); № 19374 від 17.07.2009 року (а.с.97-98); № 23434 від 19.08.2009 року (а.с.101-102); № 25224 від 18.09.2009 року (а.с.103-104); № 29498 від 13.10.2009 року (а.с.105-106); № 34108 від 18.11.2009 року (а.с.107-108). Крім того, 19.06.2009 року податковим органом щодо відповідача проведено перевірку своєчасності сплати узгодженого податкового зобовязання, за результатами якої складено акт № 97/16/08680721 від 19.06.2009 року, яким зафіксовано порушення п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року №2181-ІІІ порушення граничного строку сплати узгодженого податкового зобовязання по податку на додану вартість (а.с.111 на звороті). На підставі акту №97/16/08680721 від 19.06.2009 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення форми "Ш" №0000611650/0 від 19.06.2009 року, яким відповідачу, відповідно до пп.17.1.7. п.17.1 ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, визначено суму штрафу в розмірі 9759,99 грн. (а.с.111).
Заборгованість відповідача по платежу - частина прибутку (доходу) господарських організацій (державних, казенних підприємств та їх об"єднань), виникла внаслідок проведення 18.06.2009 року податковим органом щодо відповідача невиїзної документальної перевірки своєчасності сплати податку на прибуток до бюджету, за результатами якої складено акт № 54 від 18.06.2009 року, яким зафіксовано порушення п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року №2181-ІІІ порушення граничного строку сплати узгодженого податкового зобовязання (а.с.115). На підставі акту №54 від 18.06.2009 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення форми "Ш" №0001381550/0 від 18.06.2009 року, яким відповідачу, відповідно до пп.17.1.7. п.17.1 ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, визначено суму штрафу в розмірі 633,60 грн. (а.с.114).
Заборгованість відповідача по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів виникла на підставі самостійно складеного відповідачем і поданого до податкового органу Розрахунку суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на 2009 рік №1855 від 10.02.2009 року, яким платником самостійно визначено податкове зобов'язання по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на вказаний календарний рік в розмірі 8863,00 грн. (а.с.131). Крім того, 07.08.2009 року податковим органом щодо відповідача проведено перевірку своєчасності сплати узгодженого податкового зобовязання, за результатами якої складено акт № 69 та акт № 70 від 07.08.2009 року, якими зафіксовано порушення п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року №2181-ІІІ порушення граничного строку сплати узгодженого податкового зобовязання податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (а.с.132 на звороті та 133 на звороті, відповідно). На підставі акту №69 від 07.08.2009 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення форми "Ш" №0002651550/0 від 07.08.2009 року, яким відповідачу, відповідно до пп.17.1.7. п.17.1 ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, визначено суму штрафу в розмірі 368,00 грн. (а.с.132). На підставі акту №70 від 07.08.2009 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення форми "Ш" №0002661550/0 від 07.08.2009 року, яким відповідачу, відповідно до пп.17.1.7. п.17.1 ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, визначено суму штрафу в розмірі 11002,50 грн. (а.с.133).
Заборгованість відповідача по сплаті земельного податку виникла на підставі податкового розрахунку земельного податку на 2009 рік № 10700 від 08.05.2009 року, згідно якого платником (відповідачем) самостійно визначено податкове зобов'язання по земельному податку на вказаний календарний рік в сумі 2100,00 грн. (а.с.141).
Заборгованість відповідача по сплаті комунального податку виникла на підставі :
- податкового розрахунку комунального податку за І квартал 2009 року № 6785 від 09.04.2009 року, згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання по комунальному податку на вказаний період в сумі 51,00 грн. (а.с.146);
- податкового розрахунку комунального податку за ІІ квартал 2009 року № 18694 від 15.07.2009 року, згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання по комунальному податку на вказаний період в сумі 45,90 грн. (а.с.147);
- податкового розрахунку комунального податку за ІІІ квартал 2009 року № 29730 від 16.10.2009 року, згідно якого платником самостійно визначено податкове зобов'язання по комунальному податку на вказаний період в сумі 45,90 грн. (а.с.148).
Пунктом 5.1 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” №2181-III від 21.12.2000 року, встановлено, що податкове зобовязання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобовязання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку.
Відповідно до пп.5.3.1. п.5.3 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 цього Закону для подання податкової декларації.
Доказів подання відповідачем уточнюючих розрахунків до податкових розрахунків та податкових декларацій суду не надано, а тому, визначені ним суми податкових зобов'язань вважаються узгодженими.
Відповідно до пп.17.1.7. п.17.1 ст.17 Закону, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу. Платник податків сплачує один із зазначених у цьому підпункті штрафів відповідно до загального строку затримки незалежно від того, чи були застосовані штрафи, визначені у підпунктах 17.1.1 - 17.1.6 цього пункту, чи ні.
Доказів оскарження відповідачем податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції в Рівненському районі в адміністративному чи судовому порядку не надано. Відповідно до пп.5.2.1 п.5.2 ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, податкові зобов'язання платника податків, визначені вказаними податковими повідомленнями-рішеннями, вважаються узгодженими.
Крім того, позивачем для відповідача, відповідно до вимог ст.6 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року виставлено першу податкову вимогу форми "Ю1" №7416696/24 від 03.10.2001 року (а.с.149) та другу податкову вимогу №2/327/7568 від 12.11.2001 року (а.с.150) та здійснено запис у державний реєстр застав рухомого майна про податкову заставу (а.с.151). За змістом податкових вимог та згідно з абз. «а»пп.8.6.1 п.8.6 ст.8 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі, здійснює вільне розпорядження ними, за винятком операцій, що підлягають письмовому узгодженню з податковим органом, а саме: купівлі чи продажу, інших видів відчуження або оренди (лізингу) нерухомого та рухомого майна, майнових чи немайнових прав, за винятком майна, майнових та немайнових прав, що використовується у підприємницькій діяльності платника податків (інших видах діяльності, які за умовами оподаткування прирівнюються до підприємницької), а саме готової продукції, товарів і товарних запасів, робіт та послуг за кошти за цінами, що не є меншими за звичайні. А відповідно до пп.17.1.8. п.17.1 ст.17 Закону, у разі коли платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі, відчужив такі активи без попередньої згоди податкового органу, якщо отримання такої згоди є обов'язковим згідно з цим Законом, платник податків додатково сплачує штраф у розмірі суми такого відчуження, визначеної за звичайними цінами.
04.02.2009 року податковим органом щодо відповідача проведено перевірку збереження активів та виявлення безхазяйного майна, за результатами якої складено акт №00001/2450/8680721 від 04.02.2009 року, яким зафіксовано порушення абз. «а»пп. 8.6.1 п.8.6 ст.8 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року , а саме: реалізація заставного майна без погодження з податковим органом на загальну суму 498960,00 грн. (а.с.121-124). На підставі акту №00001/2450/8680721 від 04.02.2009 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення форми "З" №0000012450/0 від 06.02.2009 року, яким відповідачу, відповідно до пп.17.1.8. п.17.1 ст.17 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, визначено суму штрафу в розмірі суми відчуження, визначеної за звичайними цінами, що складає 498960,00 грн. (а.с.120).
Доказів оскарження відповідачем податкового повідомлення-рішення №0000012450/0 від 06.02.2009 року в адміністративному чи судовому порядку не надано, а тому в силу вимог пп.5.2.1 п.5.2 ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, податкове зобов'язання платника податків зі штрафних санкцій, визначене вказаним рішенням, вважається узгодженим.
В силу положень пп.5.2.4 п.5.2 ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків протягом десяти календарних днів, наступних за днем такого узгодження, визнається сумою податкового боргу платника податків.
Відповідно до пп.16.1.1. п.16.1. ст.16 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Згідно даних обліку позивача станом на день розгляду справи у суді за відповідачем, з урахуванням сум заборгованості відповідача, які підлягають стягненню на підставі рішень суду, часткової сплати, переплат попередніх періодів, пені та штрафних санкцій обліковується податкова заборгованість в сумі 904230 грн. 68коп., в тому числі:
-заборгованість по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету в сумі 577,74 грн.;
-заборгованість по податку на додану вартість в сумі 382229,79 грн.; заборгованість по частині прибутку (доходу) господарських організацій (державних, казенних підприємств та їх об"єднань) в сумі 632,35 грн.;
-заборгованість по адміністративних штрафах за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн.;
-заборгованість по податку з власників транспортних засобів в сумі 20216,54 грн.;
-заборгованість по земельному податку з юридичних осіб в сумі 1472,43 грн.;
-заборгованість по комунальному податку в сумі 141,83 грн.
Вказані обставини підтверджуються дослідженими у судовому засіданні доказами : обліковою карткою платника податків (а.с.15-18, 22-33, 112-113, 116-119, 125-130, 134-140, 142-145, ), довідкою про стан розрахунків з бюджетом (а.с.10), довідкою про відкриті рахунки в установах банків (а.с.152), копією статуту відповідача (а.с.6-9).
Відповідно до п. 3.1.1 ст.3 Закону України "Про порядок погашення податкових зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
У відповідності зі ст.124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі, водночас ч.2 ст.19 Конституції України визначено, що органи державної влади (до яких належать і органи державної податкової служби) та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з п.11 ст.10 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” №509-XII від 04.12.1990 року, державним податковим інспекціям надано право подавати до суду позови до підприємств, установ, організацій та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Примусове стягнення податкової заборгованості це передбачена законодавством України процедура погашення податкової заборгованості платника податків шляхом звернення стягнення на активи відповідного платника податків. Згідно зі ст.3 Закону України “Про порядок погашення податкових зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” №2181-III від 21.12.2000 року, активи платників податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкових зобов'язань виключно за рішенням суду. Активами платника податків, як зазначено у п.1.7 ст.1 Закону, є кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать юридичній або фізичній особі за правом власності або повного господарського відання.
Завершальною стадією судового провадження є виконавче провадження. Згідно з вимогами ст.50 Закону України “Про виконавче провадження” №606-XIV від 21.04.1999 року, стягнення за виконавчими документами в першу чергу звертається на кошти боржника в гривнях та іноземній валюті, інші цінності, в тому числі кошти на рахунках та вкладах боржника в установах банків та інших кредитних організаціях, на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів, а у разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається також на належне боржникові інше майно, за винятком майна, на яке згідно з законом не може бути накладено стягнення.
За таких підстав, податковий борг відповідача підлягає стягненню в судовому порядку, при цьому немає необхідності визначати спосіб і порядок такого стягнення, позаяк примусове стягнення здійснюється за рахунок активів боржника в силу Закону. За наведених обставин, позовні вимоги підтверджені належними та допустимими доказами і підлягають до задоволення повністю.
Заперечення відповідача на позов і докази на обґрунтування безпідставності застосування до Підприємства Городищенська виправна колонія №96 адміністративних штрафів за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн., не можуть буті прийняті судом в якості належних та допустимих, позаяк згідно з п.4 ст.70 КАС України обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору. Відповідач у встановленому порядку не оскаржував податкове повідомлення-рішення форми "З" №0000012450/0 від 06.02.2009 року, яким останньому, відповідно до пп.17.1.8. п.17.1 ст.17 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" №2181-ІІІ від 21.12.2000 року, визначено суму штрафу в розмірі суми відчуження, визначеної за звичайними цінами, що складає 498960,00 грн. Відтак, надання правової оцінки вищезазначеному податковому повідомленню-рішенню судом, суперечитиме нормам КАС України стосовно розподілу обов'язку доведення, оскільки вимог про скасування податкового повідомлення-рішення форми "З" №0000012450/0 від 06.02.2009 року не заявлялося.
За таких обставин суд прийшов до висновку про обґрунтованість та підставність позовних вимог.
Судові витрати по справі згідно ч.4 ст.94 КАС України з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з відповідача-Підприємства Городищенська виправна колонія № 96 на користь Державної податкової інспекції в Рівненському районі податкову заборгованість в сумі 904 230 (дев"ятсот чотири тисячі двісті тридцять) грн. 68коп., в тому числі :
- заборгованість по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету в сумі 577,74 грн., яку перерахувати до Держаного бюджету України на р/р 31317300700295 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 3013040100;
- заборгованість по податку на додану вартість в сумі 382229,79 грн., яку перерахувати до Держаного бюджету України на р/р 31115029700295 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 3013040100;
- заборгованість по частині прибутку (доходу) господарських організацій (державних, казенних підприємств та їх об"єднань) в сумі 632,35 грн., яку перерахувати до Держаного бюджету України на р/р 31115074700295 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 3021010100;
- заборгованість по адміністративних штрафах за порушення податкового законодавства в сумі 498960,00 грн., яку перерахувати до Держаного бюджету України на р/р 31113106700295 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 3021081100;
- заборгованість по податку з власників транспортних засобів в сумі 20216,54 грн., яку перерахувати до місцевого бюджету Городищенської сільської ради на р/р 33214807700305 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 5112020143;
- заборгованість по земельному податку з юридичних осіб в сумі 1472,43 грн., яку перерахувати до місцевого бюджету Городищенської сільської ради на р/р 33112329700305 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 5113050143;
- заборгованість по комунальному податку в сумі 141,83 грн., яку перерахувати до місцевого бюджету Городищенської сільської ради на р/р 33215828700305 в ГУДКУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 22586549, код платежу 5116010243.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції, який ухвалив постанову. Заява про апеляційне оскарження подається протягом 10-ти днів з дня складання постанови в повному обсязі. Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя <Підпис >Друзенко Н.В.
Постанова складена в повному обсязі 05.05.10р.