
Справа № 420/3297/21
УХВАЛА
24 червня 2021 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Цховребова М.Г., розглянувши в порядку письмового провадження заяву про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії, -
встановив:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, в якому позивач просить:
- визнати протиправними дії відповідача щодо відмови, викладеної у листі від 25.02.2021 року № 1500-0308-8/22647, у здійсненні перерахунку пенсії за вислугу років позивачу з 01.04.2019 року відповідно до довідки від 10.02.2021 року № 11/365/1-с про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від загальної суми 15703,88 грн.;
- зобов`язати відповідача провести у відповідності до п. а ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (виходячи з 62% грошового забезпечення) перерахунок призначеної пенсії позивачу з 01.04.2019 року у відповідності до довідки від 10.02.2021 року № 11/365/1-с про розмір грошового забезпечення від загальної суми 15703,88 грн. з виплатою різниці в пенсії з 01.04.2019 року по день проведення такого перерахунку.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 року у справі № 420/3297/21, зокрема:
- визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови у проведенні перерахунку та виплати пенсії ОСОБА_1 згідно із довідкою Адміністрації Державної прикордонної служби України від 10 лютого 2021 р. № 11/365/1-с про розмір грошового забезпечення з 01.04.2019 року;
- зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії згідно із довідкою Адміністрації Державної прикордонної служби України від 10 лютого 2021 р. № 11/365/1-с про розмір грошового забезпечення з 01.04.2019 року, з урахуванням вже виплачених сум.
15.06.2021 року від позивача до суду надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, у якій позивач просить: встановити судовий контроль за виконанням рішення Одеського окружного адміністративного суду у справі № 420/3297/21, шляхом зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області подати в 30-денний строк, безпосередньо до Одеського окружного адміністративного суду, звіт по виконанню рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2021 року по справі № 420/3297/21, з таких підстав, зокрема:
- 09 квітня 2021 року Одеським окружним адміністративним судом винесено рішення по адміністративній справі № 420/3297/21, яким зобов`язав Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії згідно із довідкою Адміністрації Державної прикордонної служби України від 10 лютого 2021 р. № 11/365/1-с про розмір грошового забезпечення з 01.04.2019 року, з урахуванням вже виплачених сум;
- 12 травня 2021 року рішення суду набрало законної сили;
- листом від 27.05.2021 року № 1500-0308-8/66266 Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області проінформувало про перерахунок пенсії позивача з 01.04.2019 року в результаті: розмір пенсії з 01.06.2021 року становить 10 620,91 грн; нарахована доплата за період з 01.04.2019 року по 31.05.2021 року у розмірі 96 492,36 грн.;
- 03 червня 2021 року направлено адвокатський запит № 120 в інтересах позивача до відповідача щодо виплати заборгованості у сумі 96 492,36 грн.;
- 09 червня 2021 року отримано відповідь від Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області за № 1500-0308-8/71884 від 08.06.2021 року, зі змісту якої вбачається, що позивачу відмовлено у виплаті заборгованості;
- при цьому відповідач: не зазначив інформацію щодо направлення заявки на виділення коштів до Пенсійного фонду України; результатів її розгляду; не повідомив будь-яких термінів (чи строків), коли саме буде виплачене зазначене нарахування доплати, а також не представив доказів неможливості отримання коштів на виконання рішення суду;
- станом на 09 червня 2021 року рішення суду частково не виконано, а саме в частині виплати позивачу донарахованої доплати з 01.04.2019 року по 31.05.2021 року у розмірі 96492,36 грн.;
- у своїй відповіді відповідач зазначив, що інформація про виконання рішення у справі № 420/3297/21 внесена до реєстру судових рішень, що як слідує з вище наведеного, не в повній мірі відповідає дійсності так як витяг з Реєстру не надано;
- фактично, Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2021 року по справі № 420/3297/21 виконало лише частково: проведено перерахунок призначеної пенсії та здійснено нарахування позивачу суми доплати пенсії за період з 01.04.2019 року по 31.05.2021 року в сумі 96492,36 грн.;
- доплата за рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2021 року по справі № 420/3297/21, в сумі 96492,36 грн. позивачу не виплачена.
До даної заяви додано, зокрема, копії:
- адвокатського запиту представника позивача № 103 від 20.05.2021 щодо виконання рішення суду;
- листа Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області № 1500-0308-8/66266 від 27.05.2021 року, відповідно до якого, за результатом розгляду адвокатського запиту представника позивача останнього повідомлено про таке:
- Головним управлінням на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 по справі № 420/3297/21, яке набрало законної сили 12.05.2021, ОСОБА_1 12.05.2021 проведено перерахунок пенсії за вислугу років з 01.04.2019 на підставі довідки Адміністрації Державної прикордонної служби України про розмір грошового забезпечення від 10.02.2021 № 11/365/1-с, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”, з урахуванням зазначених в ній основних та додаткових видів грошового забезпечення, премій з урахуванням вже виплачених сум (копії перерахунків та розрахунку пенсії додаються);
- розмір пенсії ОСОБА_1 з 01.06.2021 становитиме 10620.91 грн.;
- інформація про виконання рішення у справі № 420/3297/21 Головним управлінням внесена до реєстру судових рішень;
- відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України;
- відповідно до статті 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України;
- згідно з пунктом 29 частини першої статті 116 Бюджетного кодексу України здійснення видатків бюджету без встановлених бюджетних призначень, або їх перевищення всупереч цьому кодексу чи Державному бюджету України, є порушенням бюджетного законодавства;
- відповідно до частини першої статті 121 Бюджетного кодексу України за порушення бюджетного законодавства винні особи несуть відповідальність згідно із законом;
- бюджет Пенсійного фонду України на 2021 рік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 126;
- враховуючи вищезазначене, погашення заборгованості, нарахованої на виконання рішення суду, здійснюватиметься в межах бюджетних асигнувань, виділених на цю мету;
- у зв`язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, починаючи з 1 квітня 2021 року асигнування з державного бюджету, які виділяються для забезпечення пенсійних виплат розподіляє та спрямовує на фінансування пенсій та інших виплат Пенсійний фонд України;
- таким чином, покладені судом зобов`язання виконані в повному обсязі, в порядку, встановленому чинним законодавством, та в межах повноважень, покладених на Головне управління. Виплата нарахованої доплати пенсії за період з 01.04.2019 по 31.05.2021 в сумі 96492,36 грн буде здійснена Пенсійним фондом України після виділення коштів з Державного бюджету України;
- адвокатського запиту представника позивача № 120 від 03.06.2021 щодо проведення виплати нарахованої доплати пенсії;
- листа Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області № 1500-0308-8/71884 від 08.06.2021 року, відповідно до якого, за результатом розгляду адвокатського запиту представника позивача останнього повідомлено про таке:
- відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України;
- відповідно до статті 8 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України;
- згідно з пунктом 29 частини першої статті 116 Бюджетного кодексу України здійснення видатків бюджету без встановлених бюджетних призначень, або їх перевищення всупереч цьому кодексу чи Державному бюджету України, є порушенням бюджетного законодавства;
- відповідно до частини першої статті 121 Бюджетного кодексу України за порушення бюджетного законодавства винні особи несуть відповідальність згідно із законом;
- бюджет Пенсійного фонду України на 2021 рік затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 126;
- враховуючи вищезазначене, погашення заборгованості, нарахованої на виконання рішення суду, здійснюватиметься в межах бюджетних асигнувань, виділених на цю мету;
- у зв`язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, починаючи з 1 квітня 2021 року асигнування з державного бюджету, які виділяються для забезпечення пенсійних виплат розподіляє та спрямовує на фінансування пенсій та інших виплат Пенсійний фонд України;
- виплата нарахованої доплати пенсії за період з 01.04.2019 по 31.05.2021 в сумі 96492,36 грн на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 буде здійснена Пенсійним фондом України після виділення коштів з Державного бюджету України;
- таким чином, покладені судом зобов`язання виконані в повному обсязі, в порядку, встановленому чинним законодавством, та в межах повноважень, покладених на Головне управління.
Статтею 129-1 Конституції України проголошено, що суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов`язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку.
Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016 року № 1402-VIII, судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України. Обов`язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається законом.
Згідно зі ст. 14 КАС України судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Відповідно до ст. 370 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили, є обов`язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Згідно з ч. 2 ст. 372 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили або яке належить виконати негайно, є підставою для його виконання.
Як встановлено судом вище та згідно зі змістом поданих заяв визнається сторонами, рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 року по справі № 420/3297/21 набрало законної сили 12.05.2021 року.
22.06.21 року від представника відповідача до суду електронною поштою надійшли заперечення на заяву позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, у яких представник відповідача просить винести ухвалу суду, якою заяву ОСОБА_1 залишити без задоволення з таких підстав, зокрема:
- Головним управлінням на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 по справі № 420/3297/21, яке набрало законної сили 12.05.2021, ОСОБА_1 12.05.2021 проведено перерахунок пенсії за вислугу років з 01.04.2019 на підставі довідки Адміністрації Державної прикордонної служби України про розмір грошового забезпечення від 10.02.2021 № 11/365/1-с, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», з урахуванням зазначених в ній основних та додаткових видів грошового забезпечення, премії, з урахуванням вже виплачених сум;
- розмір пенсії ОСОБА_1 з 01.06.2021 становить 10620, 91 грн.;
- інформація про виконання рішення у справі № 420/3297/21 Головним управлінням внесена до реєстру судових рішень;
- погашення заборгованості, нарахованої на виконання рішення суду, здійснюватиметься в межах бюджетних асигнувань, виділених на цю мету;
- виплата нарахованої доплати до пенсії за період з 01.04.2019 по 31.05.2021 в сумі 96492,36 грн. на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 буде здійсненна Пенсійним фондом України після виділення коштів з Державного бюджету України. Таким чином, виділення коштів для виплати не залежить від Головного управління;
- покладені судом зобов`язання виконанні в повному обсязі, в порядку, встановленому чинним законодавством, та в межах повноважень, покладених на Головне управління;
- під час ухвалення рішення від 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 суд не встановлював судового контролю в порядку, визначеному ст. 382 КАС України. Зазначений висновок узгоджується з правовою позицією, викладеною Верховним Судом у постановах від 3 жовтня 2018 року по справі № 826/18826/14, 21 червня 2018 року по справі № 826/11347/14;
- зобов`язання позивача щодо встановлення судового контролю є безпідставним та неправомірним, оскільки рішення не набрало законної сили;
- обов`язковість рішення суду, яке набрало законної сили, забезпечується, в першу чергу, через примусове виконання судових рішень відповідно до Закону України «Про виконавче провадження».
Дослідивши доводи заяви позивача про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, заперечення відповідача проти заяви та додані до них документи, суд встановив таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 382 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 382 КАС України за наслідками розгляду звіту суб`єкта владних повноважень про виконання рішення суду або в разі неподання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту, накласти на керівника суб`єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення, штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Виходячи зі змісту поданої позивачем заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, заперечень відповідача проти неї та доданих до них документів, сторонами визнається, що станом на дати подання відповідних заяв, виплата нарахованої доплати до пенсії за період з 01.04.2019 по 31.05.2021 в сумі 96492,36 грн. на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 – відповідачем не здійснена.
Наведені відповідачем обґрунтування – є, по суті, обґрунтуванням поважності невиконання відповідачем рішення суду у вищезазначеній частині (а саме, виплати нарахованої доплати пенсії), а не доказом його фактичного виконання у цій частині.
Отже, твердження відповідача, що останнім виконанні покладені судом зобов`язання в повному обсязі – є необґрунтованим та безпідставним.
Невиплата нарахованих позивачу на виконання рішення суду 96492,36 грн. фактично зумовлена тим, що:
- інформація про виконання рішення у справі № 420/3297/21 Головним управлінням внесена до реєстру судових рішень;
- виплата нарахованої доплати до пенсії за період з 01.04.2019 по 31.05.2021 в сумі 96492,36 грн. на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 буде здійсненна Пенсійним фондом України після виділення коштів з Державного бюджету України. Таким чином, виділення коштів для виплати не залежить від Головного управління.
Суд також враховує, що переслідуючи мету забезпечення реалізації конституційного принципу обов`язковості судових рішень, адміністративні суди мають зважено підходити до вибору процесуальних засобів такого забезпечення, а саме: встановлювати дійсні причини виникнення затримки у виконанні судового рішення, аналізувати акти законодавства, враховувати здійснені відповідною посадовою особою дії, спрямовані на виконання судового рішення, та їх відповідність вимогам законодавства, встановлювати наявність та форму вини такої посадової особи, а також зазначати про співмірність розміру штрафу та доходів (фінансової спроможності) такої посадової особи. Це не повинно зумовлювати порушення основоположних засад адміністративного судочинства, зокрема, пропорційності, необхідності дотримання оптимального балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи та цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія) тощо. Такі засоби не можуть бути надмірними за визначених умов та не мають призводити до порушення прав, гарантованих Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.
Відповідно до ст. 73 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 року № 1058-IV кошти Пенсійного фонду використовуються на:
1) виплату пенсій, передбачених цим Законом;
2) надання соціальних послуг, передбачених цим Законом;
3) фінансування адміністративних витрат, пов`язаних з виконанням функцій, покладених на органи Пенсійного фонду;
4) оплату послуг з виплати та доставки пенсій;
5) формування резерву коштів Пенсійного фонду.
Забороняється використання коштів Пенсійного фонду на цілі, не передбачені цим Законом.
Також, відповідно до ч. 1 ст. 23 та п. 20 ч. 1 ст. 116 БК України, будь-які бюджетні зобов`язання та платежі з бюджету можна здійснювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України. Взяття зобов`язань без відповідних бюджетних асигнування та здійснення видатків бюджету з перевищенням бюджетних призначень є порушенням бюджетного законодавства.
На підставі аналізу зазначених норм права суд дійшов висновку про те, що неповне виконання судового рішення Управлінням в частині виплати грошових коштів, фактично, за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності коштів, та вчинення позивачем дій щодо виділення коштів для виплат за рішенням суду ОСОБА_2 , не може вважатися невиконанням судового рішення без поважних причин.
На виконання ч. 5 ст. 242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд врахував висновки щодо застосування норм права, викладені, зокрема, в постановах Верховного Суду від 07.11.2019 року № 420/70/19 (адміністративне провадження № К/9901/23252/19), від 24.01.2018 року по справі № 405/3663/13-а (адміністративне провадження № К/9901/1598/18) та від 13.06.2018 року по справі № 757/29541/14-а (адміністративне провадження № К/9901/12146/18).
Проте, жодних доказів щодо внесення інформації про виконання рішення у справі № 420/3297/21 Головним управлінням до реєстру судових рішень, а також жодних конкретних доводів та/або доказів щодо вжиття відповідачем конкретних заходів з метою виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 року у справі № 420/3297/21 у невиконаній частині та/або щодо фактичної відсутності коштів для здійснення відповідних виплат за рішенням суду тощо – відповідачем не наведено та не надано.
Обґрунтування відповідача заперечень проти заяви позивача із посиланням на те, що зобов`язання позивача щодо встановлення судового контролю є безпідставним та неправомірним, оскільки рішення не набрало законної сили – є безпідставним, таким що не відповідає обставинам справи.
Також, щодо позиції відповідача, зокрема, що: під час ухвалення рішення від 09.04.2021 по справі № 420/3297/21 суд не встановлював судового контролю в порядку, визначеному ст. 382 КАС України; зазначений висновок узгоджується з правовою позицією, викладеною Верховним Судом у постановах від 3 жовтня 2018 року по справі № 826/18826/14, 21 червня 2018 року по справі № 826/11347/14, – слід зазначити таке.
На виконання ч. 5 ст. 242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд врахував висновки щодо застосування норм права, викладені, зокрема, в постанові Верховного Суду від 4 березня 2020 року по справі № 539/3406/17, у якій зазначено, зокрема:
- суд апеляційної інстанції, дійшов помилкового висновку про те, що стаття 382 КАС України регулює порядок застосування судового контролю таким чином, що процесуальна можливість зобов`язання подати звіт існує у суду тільки та виключно на стадії прийняття судового рішення, яким спір вирішується по суті заявлених позовних вимог;
- тоді як законодавець у зазначеній нормі процесуального кодексу фактично наділив суд повноваженнями контролю за виконанням того, що для суб`єкта владних повноважень передбачив у своєму рішенні адміністративний суд. Такий контроль здійснюється саме після прийняття судового рішення.
З наведеного вбачається, що вищезазначена позиція відповідача, що: встановити судовий контроль за невиконанням рішення суб`єктом владних повноважень - відповідачем у справі суд першої чи апеляційної інстанції може лише під час прийняття постанови у справі, – є помилковою, законодавчо безпідставною та такою, що не узгоджується з новими, актуальними на час розгляду та вирішення поданої позивачем заяви, висновками Верховного Суду щодо застосування норм права до спірних питань.
На виконання ч. 5 ст. 242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд врахував висновки щодо застосування норм права, викладені, зокрема, в постанові Верховного Суду від 31 березня 2020 року по справі № 910/11383/19.
Щодо позиції відповідача, зокрема, що: обов`язковість рішення суду, яке набрало законної сили, забезпечується, в першу чергу, через примусове виконання судових рішень відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», – слід зазначити таке.
Приписи статті 382 КАС України «Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах» не передбачають умови (передумови/тощо), в тому числі примусове виконання судових рішень відповідно до Закону України «Про виконавче провадження», при настанні яких (за відсутності яких/тощо) має бути застосована вказана процесуальна форма судового контролю.
Отже, наведена позиція відповідача – є помилковою, такою, що не відповідає положенням статті 382 КАС України «Судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах», які регулюють порушене позивачем питання.
На підставі наведеного, приймаючи до уваги значимість виконання цього судового рішення для позивача та факт невиконання цього рішення відповідачем у певній частині на час розгляду заяви, суд вважає, що наявні фактичні та правові підстави для задоволення заяви позивача, та вважає за необхідне встановити відповідачу – Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській 30-денний строк для подачі звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 року по справі № 420/3297/21 з дня отримання копії цієї ухвали.
Керуючись ст.ст. 14, 243, 248, 255, 256, 294, 295, 382 та Перехідними положеннями КАС України, суд -
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 , вхід. № 31086/21 від 15.06.2021 року, – задовольнити.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (місцезнаходження: вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012; ідентифікаційний код юридичної особи: 20987385) подати до суду протягом 30 днів з дня отримання копії цієї ухвали звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09.04.2021 року у справі № 420/3297/21.
Ухвала може бути оскаржена в порядку, передбаченому п. 15.5 ч. 1 Розділу VІІ Перехідних положень КАС України, та у строк, встановлений ст. 295 КАС України.
Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 256 КАС України.
Суддя М.Г. Цховребова