
Справа № 560/3047/19
РІШЕННЯ
іменем України
02 червня 2021 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Блонського В.К.
за участю:секретаря судового засідання Троян О.А. представника позивача Бабіча О.О. представника відповідача Кундиловської М.М. розглянувши адміністративну справу за позовом Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" до Головного управління ДПС у Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення форми "Ш" від 06.06.2019 року № 0025575005, прийняте ГУ ДФС у Хмельницькій області про сплату штрафу у розмірі 20%, що становить суму 142075,06 грн.
В обгрунтування позовних вимог зазначив, що за результатами камеральної перевірки Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" з питань своєчасності сплати грошового зобов`язання з податку на додану вартість за серпень 2018 року, вересень 2018 року, жовтень 2018 року та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року, складено акт № 287/22-01-50-05/00373735 від 14.05.2019 року "Про результати камеральної перевірки своєчасності сплати грошового зобов`язання з ПДВ за серпень 2018 року, вересень 2018 року, жовтень 2018 року та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року, по ДП "Закупнянський кар`єр", податковий номер 003373735".
Перевіркою встановлено порушення платником податків вимог пунктів 57.1, 57.3 статті 57, пункту 203.1 статті 203 ПК України, за що передбачена відповідальність за статтею 126 ПК України.
На підставі акта перевірки, ГУ ДФС у Хмельницькій області винесло податкове повідомлення-рішення форми "Ш" від 06.06.2019 року № 0025575005 про сплату штрафу в розмірі 20%, що становить суму 142075,06 грн.
Позивач оскаржив податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку до ДФС України, однак за результатами розгляду скарги ним прийнято рішення яким податкове повідомлення-рішення залишено без змін, а скарга без задоволення.
Позивач вважає податкове повідомлення-рішення протиправним, оскільки до позивача застосовується штраф за несвоєчасну сплату узгоджених сум податкових зобов`язань хоча позивач вчасно і повністю сплатив поточні зобов`язання із податку на додану вартість, що підтверджується платіжними дорученнями.
Контролюючий орган протиправно визначив позивачу податковий борг станом на 14.05.2019 року та на 24.12.2018 року, та без достатніх підстав, за рахунок коштів, сплачених позивачем за поточними податковими зобов`язаннями, погасив податковий борг за минулий період, в той час коли такого боргу не існує.
За відсутності боргу, його погашення сумами сплати податку позивачем за податковими зобов`язаннями, визначеними у податкових деклараціях за відповідні звітні періоди, є протиправним, відповідно застосування штрафу за порушення строків сплати податкових зобов`язань за поточні звітні періоди є також протиправним.
Відсутність податкового боргу за минулий період підтверджується доказами, доданими до матеріалів справи.
Також є протиправними дії контролюючого органу щодо здійснення погашення податкового боргу з рахунка в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.
Позивач вважає, що на підставі викладеного позовні вимоги необхідно задовольнити.
Ухвалою від 07 жовтня 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі до розгляду за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 20.10.2019 року.
Ухвалою від 29 жовтня 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі до розгляду за правилами загального позовного провадження, та призначив справу до розгляду по суті на 12.11.2019 року.
Ухвалою від 29 листопада 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив клопотання Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" та призначив по справі судово-економічну експертизу.
Провадження у справі зупинено до отримання висновку судово-економічної експертизи.
Ухвалою від 27 квітня 2021 року Хмельницький окружний адміністративний суд поновив провадження у справі.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, та надав суду пояснення, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві та у додаткових поясненнях від 11.11.2019 року.
Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнала повністю, та надала суду пояснення згідно із поданим відзивом на адміністративний позов від 18.10.2019 року.
В обгрунтування заперечень позовних вимог представник відповідача пояснила, що Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області проведена камеральна перевірка Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" з питань своєчасності сплати грошового зобов`язання з податку на додану вартість за серпень 2018 року, вересень 2018 року, жовтень 2018 року та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року.
За результатами перевірки складено акт № 287/22-01-50-05/00373735 від 14.05.2019 року "Про результати камеральної перевірки своєчасності сплати грошового зобов`язання з ПДВ за серпень 2018 року, вересень 2018 року, жовтень 2018 року та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року, по ДП "Закупнянський кар`єр", податковий номер 003373735".
Перевіркою встановлено порушення платником податків вимог пунктів 57.1, 57.3 статті 57, пункту 203.1 статті 203 ПК України, за що передбачена відповідальність за статтею 126 ПК України.
На підставі акта перевірки, ГУ ДФС у Хмельницькій області винесло податкове повідомлення-рішення форми "Ш" від 06.06.2019 року № 0025575005 про сплату штрафу в розмірі 20% на суму 142075,06 грн.
Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" подало до контролюючого органу податкові декларації в яких самостійно задекларувало податкові зобов`язання з податку на додану вартість, а саме: за серпень 2018 року в сумі 406805,10 грн., за вересень 2018 року в сумі 93689 грн., за жовтень 2018 року в сумі 209640 грн.
Згідно із пунктом 57.1 статті 57 ПК України, платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до статті 203 ПК України, податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
На підставі аналізу даних інтегрованих карток платника за 2018-2019 роки перевіркою встановлено, що Державним підприємством "Закупнянський кар`єр" несвоєчасно сплачено самостійно узгоджені податкові зобов`язання з податку на додану вартість на загальну суму 710134,09 грн.
Згідно із пунктом 57.3 статті 57 ПК України, у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
На підставі аналізу даних інтегрованих карток платника за 2018-2019 роки перевіркою встановлено, що позивач сплатив штраф згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року також із порушенням строків його сплати.
Докази, наведені у позовній заяві не спростовують висновки викладені в акті перевірки, виходячи із наступного.
В інтегрованій картці платника податку станом на 27.09.2018 року рахувалася недоїмка по податку на додану вартість в сумі 288383,11 грн.
Пунктом 87.9 статті 87 ПК України передбачено, що у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов`язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків. У такому ж порядку відбувається зарахування коштів, що надійдуть у рахунок погашення податкового боргу платника податків відповідно до статті 95 цього Кодексу або за рішенням суду у випадках, передбачених законом.
Отже перераховані кошти з рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника на бюджетний рахунок ПДВ враховуються при погашенні заборгованості згідно із черговістю її виникнення.
На підставі викладеного відповідач просить відмовити у задоволенні позову.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що 14.05.2019 року Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області провело камеральну перевірку Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" з питань своєчасності сплати грошового зобов`язання з податку на додану вартість за серпень 2018 року, вересень 2018 року, жовтень 2018 року та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року.
За результатами перевірки складено акт № 287/22-01-50-05/00373735 від 14.05.2019 року "Про результати камеральної перевірки своєчасності сплати грошового зобов`язання з ПДВ за серпень 2018 року, за вересень 2018 року, за жовтень 2018 року, та згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року, по ДП "Закупнянський кар`єр", податковий номер 003373735".
Перевіркою своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов`язання з ПДВ згідно поданих податкових декларацій з ПДВ за серпень 2018 року в сумі 406805,10 грн., за вересень 2018 року в сумі 93689 грн., за жовтень 2018 року в сумі 209640 грн., узгодженої суми податкового зобов`язання з ПДВ згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 001627005 від 14.12.2018 року в сумі 241,20 грн., встановлено порушення платником податків вимог пунктів 57.1, 57.3 статті 57, пункту 203.1 статті 203 ПК України.
За несвоєчасність сплати суми узгодженого грошового зобов`язання відповідальність платника передбачена статтею 126 ПК України.
Висновки акту про порушення позивачем податкового законодавства базуються на тому, що податкова декларація з податку на додану вартість за серпень 2018 року подана до податкової інспекції 20.09.2018 року, згідно якої виникло податкове зобов`язання в сумі 406805,10 грн., яке необхідно було сплатити до 30.09.2018 року: податкова декларація з податку на додану вартість за вересень 2018 року подана до податкової інспекції 17.10.2018 року, згідно якої виникло податкове зобов`язання в сумі 93689 грн., яке необхідно було сплатити до 30.10.2018 року: податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2018 року подана до податкової інспекції 16.11.2018 року, згідно якої виникло податкове зобов`язання в сумі 209640 грн., яке необхідно було сплатити до 30.11.2018 року.
Станом на 14.05.2019 року згідно даних ІКП по податку на додану вартість рахується податковий борг в сумі 720034,07 грн., в тому числі недоїмка в сумі 710134,11 грн.
Стан розрахунків за податковим боргом та кількість днів порушення сплати узгодженої суми податкового зобов`язання по податку на додану вартість в розрізі звітних періодів відображені в таблиці № 1 акта перевірки.
Отже Державним підприємством "Закупнянський кар`єр" несвоєчасно сплачено узгоджені суми податкового зобов`язання з податку на додану вартість згідно поданих податкових декларацій з ПДВ за серпень 2018 року, за вересень 2018 року, за жовтень 2018 року в сумі 710134,10 грн.
Також Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" зобов`язано було сплатити грошове зобов`язання за податковим повідомленням-рішенням форми "Н" № 0016275005 від 14.12.2018 року в сумі 241,21 грн., в строк до 24.12.2018 року.
Стан розрахунків за податковим боргом та кількість днів порушення сплати узгодженої суми податкового зобов`язання по податку на додану вартість в розрізі звітних періодів відображені в таблиці № 2 акта перевірки.
Фактично сума визначеного грошового зобов`язання згідно податкового повідомлення-рішення форми "Н" № 0016275005 від 14.12.2018 року в сумі 241,21 грн., сплачена Державним підприємством "Закупнянський кар`єр" з порушенням строків, передбачених пунктом 57.3 статті 57 ПК України.
На підставі акта перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області винесло податкове повідомлення-рішення форми "Ш" від 06.06.2019 року № 0025575005 про сплату штрафу в розмірі 20% за платежем податок на додану вартість в сумі 142075,06 грн.
Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" подало до контролюючого органу податкові декларації в яких самостійно задекларувало податкові зобов`язання з податку на додану вартість, а саме: за серпень 2018 року в сумі 406805,10 грн., за вересень 2018 року в сумі 93689 грн., за жовтень 2018 року в сумі 209640 грн.
На підставі акта перевірки, ГУ ДФС у Хмельницькій області винесло податкове повідомлення-рішення форми "Ш" від 06.06.2019 року № 0025575005 яким зобов`язано Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" сплатити штраф в розмірі 20% в сумі 142075,06 грн., за платежем податок на додану вартість, за затримку сплати грошового зобов`язання в сумі 710375,3 грн.
Позивач оскаржив податкове повідомлення-рішення в адміністративному порядку до ДФС України, яка рішенням за результатами розгляду скарги від 28.08.2019 року № 41542/6/99-99-11-06-01-25 залишила податкове повідомлення-рішення без змін, а скаргу платника податків без задоволення.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час адміністрування податків та зборів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулюються Податковим кодексом України (далі - ПК України).
Відповідно до підпункту 19-1.1.1 пункту 19-1.1 статті 19-1 ПК України, контролюючі органи здійснюють адміністрування податків, зборів, платежів, у тому числі проводять відповідно до законодавства перевірки та звірки платників податків.
Права контролюючих органів для здійснення ними своїх функцій, визначені статтею 20 ПК України, зокрема підпунктом 20.1.4 пункту 20.1 передбачено право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків.
Порядок проведення камеральних перевірок встановлений статтею 76 ПК України.
Згідно із пунктом 86.2 статті 86 ПК України, за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації у контролюючому органі вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.
Із наведених правових норм ПК України вбачається, що контролюючий орган для виконання своїх функцій, передбачених ПК України, має право проводити перевірки платників податків за наявності законодавчо встановлених підстав.
У разі встановлення факту порушення платником податків податкового законодавства, контролюючий орган складає акт перевірки, а платник податків в свою чергу має право подати заперечення до акта перевірки та/або додаткові документи і пояснення.
Згідно із статтею 203 ПК України, податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Відповідно до пунктів 57.1, 57.3 статті 57 ПК України, платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
У разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов`язання платник податків зобов`язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 робочих днів, наступних за днем такого узгодження.
Пунктом 87.9 статті 89 ПК України передбачено, що у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов`язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків. У такому ж порядку відбувається зарахування коштів, що надійдуть у рахунок погашення податкового боргу платника податків відповідно до статті 95 цього Кодексу або за рішенням суду у випадках, передбачених законом.
Спрямування коштів платником податків на погашення грошового зобов`язання перед погашенням податкового боргу забороняється, крім випадків спрямування цих коштів на виплату заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Із змісту наведених правових норм ПК України вбачається, що контролюючий орган зобов`язаний зараховувати кошти які сплачує платник податків на погашення податкового боргу незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків, а останньому забороняється спрямовувати кошти на погашення грошового зобов`язання у випадку наявності податкового боргу за минулі періоди.
Таким чином суд визнає обов`язок контролюючого органу погашати податковий борг платника податку за рахунок коштів які сплачуюються ним на погашення поточних грошових зобов`язань за податковими деклараціями.
Отже у разі якщо платник податку у платіжних дорученнях вказує сплату поточних податкових зобов`язань, визначених ним і задекларованих у податкових деклараціях, а податковий орган спрямовує сплачені кошти на погашення податкового боргу за минулий період, відповідно в послідуючому сплата поточних податкових зобов`язань проводиться вже із порушенням встановлених ПК України строків.
Разом з тим, суд не бере до уваги при вирішенні спору пояснення представника відповідача щодо наявності податкового боргу у позивача та матеріали перевірки, якими встановлено наявність станом на 14.05.2019 року податкового боргу у позивача в сумі 720034,07 грн., в тому числі і недоїмки в сумі 710134,11 грн., враховуючи наступне.
Із пояснень представника позивача та матеріалів справи судом встановлено, що податковий борг, на погашення якого контролюючий орган спрямовував сплачені позивачем кошти за податковими зобов`язаннями по податкових деклараціях за серпень, вересень, жовтень 2018 року, а також сплату штрафу за податковим повідомленням-рішенням, не знаходить свого підтвердження, оскільки складається із податкового боргу, нарахованого контролюючим органом за податковими повідомленнями-рішеннями які оскаржені в судовому порядку і податкові зобов`язання визначені такими податковими повідомленнями-рішеннями не можуть вважатися узгодженими, тобто такими, що підлягають обов`язковій сплаті платником податку як податкового боргу за відсутності процедури його узгодження в установленому ПК України порядку.
Крім того суд звертає увагу на те, що є ряд судових рішень якими суд проводив відстрочення і розстрочення сплати податку який підлягав сплаті за рішеннями суду.
Протиправність наявності податкового боргу який відображений в інтегрованій картці платника податку на додану вартість полягає в тому, що всупереч вимогам підпункту 66.1.5 пункту 66.1 статті 66 ПК України, відповідач не відобразив в облікових даних всіх платежів, проведених позивачем, а також рішень суду про розстрочення виконання рішення суду про стягнення податкового боргу.
Внаслідок таких дій відбувається порушення відповідачем черговості погашення податкових зобов`язань позивача.
Суд погоджується із позицією позивача відносно того, що ним своєчасно сплачувалися податкові зобов`язання з податку на додану вартість в тому числі, починаючи із 13.11.2017 року, що підтверджується судовим рішенням у справі № 822/1628/18.
Також при вирішенні спору суд враховує висновок судово-економічної експертизи № 25 від 31.03.2021 року, яким з врахуванням результатів дослідження черговості зарахування платежів платника податку на додану вартість Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" щодо погашення податкового боргу за період з 14 листопада 2017 року по 14.05.2019 рік встановлено, що в обсязі наданих на дослідження первинних документів та облікових регістрів Державного підприємства "Закупнянський кар`єр", даних інтегрованих карток платника податків з податку на додану вартість за 2017-2019 роки, фактична сума податкового боргу з податку на додану вартість станом на 14.05.2019 року підтверджується у сумі 8217,97 грн., в тому числі основний платіж 8217,10 грн., пеня-0,87 грн.
За фактичної відсутності податкового боргу за минулий період, сплата податкових зобов`язань, визначених платником податку у податкових деклараціях за серпень, вересень, жовтень 2018 року проведена в строки, передбачені відповідними правовими нормами ПК України, що підтверджується відповідними платіжними документами позивача.
За відсутності порушення строків сплати грошового зобов`язання, позивач не підлягає відповідальності у вигляді штрафу відповідно до статті 126 ПК України.
Аналізуючи все в сукупності, із врахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, а саме: необхідно визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області від 06.06.2019 року № 0025575005, яким Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" зобов`язано сплатити штраф в сумі 142075,06 грн., за платежем-податок на додану вартість.
Оскільки судові витрати підлягають розподілу, суд вважає, що необхідно стягнути на користь Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" судовий збір у розмірі 2131,13 грн., за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Хмельницькій області (код ЄДРПОУ ВП 44070171).
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Позов Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" до Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області від 06.06.2019 року № 0025575005, яким Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" зобов`язано сплатити штраф в сумі 142075,06 грн., за платежем-податок на додану вартість.
Стягнути на користь Державного підприємства "Закупнянський кар`єр" судові витрати-судовий збір в розмірі 2131,13 грн., (дві тисячі сто тридцять одна гривня шість копійок) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Хмельницькій області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 14 червня 2021 року
Позивач:Державне підприємство "Закупнянський кар`єр" (вул. Кар`єрна, 1,Закупне,Чемеровецький район, Хмельницька область,31614 , код ЄДРПОУ - 00373735) Відповідач:Головне управління ДПС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 44070171)
Головуючий суддя В.К. Блонський