
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Вінниця
13 травня 2021 р. Справа № 120/5651/20-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Заброцької Людмили Олександрівни,
за участю:
секретаря судового засідання: Карпінської Т.В.,
представника позивача: Ониська М.М.,
представника відповідача: Черпітяк О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративну справу
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Чарівна нива"
до: Головного управління ДПС у Вінницькій області, як відокремленого підрозділу ДПС
про: визнання бездіяльності неправомірною та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Чарівна Нива» (далі – позивач, ТОВ «Чарівна Нива») з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Вінницькій області (далі - відповідач) про визнання бездіяльності неправомірною та зобов`язання вчинити дії.
Обгрунтовуючи заявлені вимоги позивач зазначає, що у зв`язку з допущенням платником податку помилки у реквізитах платіжних доручень у платника виникли надміру сплачені грошові зобов`язання з військовогго збору. Зокрема у платіжних дорученнях платник податку відобразив код класифікації доходів бюджету 11010100 «ПДФО з доходів платника податку у вигляді заробітної плати», при цьому розрахунковий рахунок у платіжному доручення відображено військового збору (31110063002041). Відповідно всі платежі згідно вищенаведених платіжних доручень податковим органом було зараховано в рахунок сплати військового збору.
У зв`язку з чим, в червні 2020 року ТОВ «Чарівна Нива» звернулось до Головного управління ДПС у Вінницькій області з заявою про повернення надміру сплачених грошових зобов`язань у сумі 385164,39 грн., яка була погашена/сплачена відповідно до вказаних платіжних доручень. Розглянувши заяву, відповідач листом від 24.06.2020р. №8833/10/02-32-57-05 повідомив позивача, що встановлення факту наявності у податкового агента надміру сплачених сум з військового збору можливо виключно під час проведення документальної перевірки такого платника. Також, рекомендовано звернутись до Головного управління ДПС у Вінницькій області із заявою про проведення перевірки.
Позивач вважає таку позицію відповідача безпідставною, оскільки обов`язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов`язання та пені є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми та/або пені, за умови наявності надміру сплачених грошових зобов`язань та відсутності податкового боргу. У зв`язку з чим позивач просить суд:
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління ДПС у Вінницькій області щодо невжиття заходів, передбачених ст. 43 Податкового кодексу України, з повернення ТОВ «Чарівна Нива» надміру сплаченої суми грошового зобов`язання з військового збору у розмірі 385164,39 грн.;
- зобов`язати Головне управління ДПС у Вінницькій області підготувати та подати для виконання до відповідного органу Державної казначейської служби висновок про повернення на розрахунковий рахунок ТОВ «Чарівна Нива» надміру сплачену суму грошового зобов`язання з військового збору у розмірі 385164,39 грн.
Ухвалою суду від 19.10.2020 позовну заяву залишено без руху та надано позивачу 10-денний строк для усунення недоліків.
У встановлений судом строк позивач подав до суду заяву з додатками, відповідно до якої недоліки позовної заяви усунуто.
Ухвалою від 03.11.2020 року відкрито провадження у справі та призначено її до розгляду в порядку загального позовного провадження, призначено підготовче засідання у справі.
24.11.2020 року від представника відповідача на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач просив відмовити в задоволенні позову мотивуючи це тим, що відповідно до п. 43.3 ст. 43 ПКУ обов`язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов`язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб (дачі - ПДФО), які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника ПДФО протягом 1095 днів від дня виникнення помилково або надміру сплаченої суми.
Відповідно до п. 43.4 ст. 43 ПКУ платник податків подає заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов`язань та пені у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів, на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов`язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку.
Відповідно до пп. 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 ПКУ надміру сплачені грошові зобов`язання - суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов`язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.
Отже, податковий агент має право повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів тільки ту суму надміру сплаченого військового збору, який був перерахований до бюджету понад суму грошових зобов`язань, граничний строк сплати якої настав на таку дату.
Єдиною звітністю, яка містить дані, зокрема, щодо сум перерахованого до бюджету військового збору, є податковий розрахунок, форма та порядок якого затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4.
Пунктом 1.2 розділу І порядку заповнення податкового розрахунку встановлено, що на підставі відомостей щодо сум утриманого та/або сплаченого військового збору, які зазначаються у податковому розрахунку, нарахування податкового зобов`язання не проводиться.
Відповідно до Наказу ДФС від 10.04.2015 року №267 Про організацію оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, ЄСВ для обліку військового збору передбачено відкриття інтегрованої картки платника за формою №15, яка не передбачає обліку нарахованих сум та визначення наявної переплати або податкової заборгованості.
Таким чином, встановлення факту наявності у податкового агента надміру сплачених сум з військового збору можливо виключно під час проведення документальної перевірки такого платника.
Тому відповідачем надано відповідь із рекомендацією звернутися до ГУ ДПС у Вінницькій області із заявою про проведення такої перевірки. Оскільки із наданих документів не можливо встановити та підтвердити правомірність поверненпя/неповернення сплачено військового збору, у задоволення позовних вимог слід відмовити.
Окрім того представник зазначає, що позовна вимога, щодо зобов`язання ГУ ДПС у Вінницькій області підготувати та подати висновок, є втручання в дискреційні повноваження контролюючого органу.
Ухвалою суду від 28.01.2021 відкладено підготовче судове засідання, у зв`язку з поданням представницею відповідача заяви про відкладення розгляду справи.
16.03.2021 представницею відповідача подано клопотання про заміну відповідача правонаступником.
Усною ухвалою суду із занесенням до протоколу судового засідання від 16.03.2021 задоволено клопотання представниці відповідача про заміну відповідача правонаступником, вирішено замінити первинного відповідача - Головне управління ДПС у Вінницькій області на його правонаступника Головне управління ДПС у Вінницькій області, як відокремлений підрозділ ДПС.
30.03.2021 представником позивача подано клопотання про долучення письмових доказів.
Усною ухвалою суду із занесенням до протоколу судового засідання від 30.03.2021, закрито підготовче провадження, призначено справу до розгляду по суті на 08.04.2021.
Ухвалою суду від 08.04.2021 відкладено розгляд справи по суті на 13.05.2021, у зв`язку з поданням представником відповідача заяви про відкладення розгляду справи.
У судовому засіданні 13.05.2021 представник позивача позовні вимоги підтримав, просив задовольнити позов у повному обсязі, посилаючись на доводи, викладені у позовній заяві.
Представниця відповідача просила у задоволенні позовних вимог відмовити, посилаючись на мотиви, наведені у відзиві на позовну заяву.
З`ясувавши доводи сторін, викладені в заявах по суті справи, заслухавши усні пояснення позивача та представника відповідача, дослідивши матеріали справи та надавши оцінку доказам, судом встановлено наступні фактичні обставини.
У період з 10.06.2019 року по 19.09.2019 року ТОВ «Чарівна Нива» сплачено грошові зобов`язання на загальну суму 385164,39 грн., відповідно до платіжних доручень:
№17952397 від 19.09.2019, №49 від 13.09.2019, №46 від 06.06.2019, №17952282 від 06.09.2019, №17952244 від 30.08.2019, №17952150 від 20.08.2019, №17952154 від 20.08.2019, №17952087 від 16.08.2019, №17951979 від 09.08.2019, №17951941 від 07.08.2019, №17951881 від 02.08.2019, №17951775 від 23.08.2019, №17951728 від 19.07.2019, №17951691 від 16.07.2019, №17951534 від 05.07.2019, №17774750 від 25.06.2019, №17774746 від 25.06.2019, №17774677 від 18.06.2019, №17774580 від 10.06.2019.
При цьому у реквізитах платіжних доручень ТОВ «Чарівна Нива» зазначено код класифікації доходів бюджету 11010100 «ПДФО з доходів платника податку у вигляді заробітної плати», в той же час розрахунковий рахунок у платіжному доручення відображено військового збору (31110063002041).
Відповідно всі платежі згідно вищенаведених платіжних доручень податковим органом було зараховано в рахунок погашення військового збору.
У зв`язку з виявленою помилкою, позивач 17.06.2020 звернувся до відповідача із заявою про повернення надміру сплачених грошових зобов`язань.
Відповідач листом від 24.06.2020р. №8833/10/02-32-57-05 повідомив позивача, що встановлення факту наявності у податкового агента надміру сплачених сум з військового збору можливо виключно під час проведення документальної перевірки такого платника. Також, рекомендовано звернутись до Головного управління ДПС у Вінницькій області із заявою про проведення перевірки.
Не погоджуючись з бездіяльністю відповідача щодо неповернення надміру сплачених грошових коштів з сплати військового збору в сумі 385164,39 грн., позивач звернувся до адміністративного суду за захистом своїх прав.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам та визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходить із наступного.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулює Податковий кодекс України, який, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Відповідно до пп. 16.1.2, 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 ПК України платник податків зобов`язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
Згідно з п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 ПК України грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Підпунктом 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 ПК України визначено, що надміру сплачені грошові зобов`язання - це суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов`язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.
Відповідно до п.п. 17.1.10 п. 17.1 ст. 17 ПК України платник податків має право на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому цим Кодексом.
Пунктами 43.1 та 43.3 ст. 43 ПК України встановлено, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов`язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу. Обов`язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов`язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.
Відповідно до п. 43.2 ст. 43 ПК України у разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов`язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.
Пунктом 43.4 ст. 43 ПК України встановлено, що платник податків подає заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов`язань у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов`язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.
Згідно з п. 43.5 ст. 43 ПК України контролюючий орган не пізніше ніж за п`ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.
На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п`яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов`язань та пені платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Контролюючий орган несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.
Порядком про повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 вересня 2013 року №787 (далі по тексту - Порядок №787), визначено процедуру повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, а саме: податків, зборів, пені, платежів та інших доходів бюджету, коштів від повернення до бюджетів бюджетних позичок, фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, та кредитів, у тому числі залучених державою (місцевими бюджетами) або під державні (місцеві) гарантії (далі - платежі).
Відповідно до пункту 3 Порядку №787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету платежів у національній валюті здійснюється органами Державної казначейської служби України (далі - органи Казначейства) з відповідних бюджетних рахунків для зарахування надходжень (далі - рахунки за надходженнями), відкритих в органах Казначейства відповідно до законодавства, шляхом оформлення розрахункових документів.
Повернення платежів у національній валюті здійснюється на рахунки одержувачів коштів, відкриті в банках або органах Казначейства, вказані заяві платника. Повернення платежів фізичним особам, які не мають рахунків у банках, може здійснюватись шляхом повернення у готівковій формі коштів за чеком органу Казначейства з відповідних рахунків, відкритих у банках на ім`я органу Казначейства, або поштовим переказом через підприємства поштового зв`язку, вказані у заяві платника (його довіреної особи).
Пунктом 4 Порядку №787 визначено, що повернення помилково або надміру зарахованих до державного бюджету платежів в іноземній валюті здійснюється у валюті платежу з валютних рахунків Казначейства, відкритих на ім`я Казначейства в банках, або у гривневому еквіваленті іноземної валюти, розрахованому за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату повернення коштів з бюджету, з відповідних рахунків за надходженнями, відкритих в Казначействі відповідно до законодавства, про що платник зазначає у своїй заяві.
Згідно з пунктом 5 Порядку №787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, пені, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням (висновком) органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
У разі повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, пені, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС, органи Держмитслужби, до Казначейства подається висновок, погоджений з відповідним місцевим фінансовим органом, у випадках повернення податків, зборів, пені, платежів, що зараховані до місцевих бюджетів або підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами. Надання та погодження висновку здійснюється відповідно до Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов`язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11 лютого 2019 року № 60, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 квітня 2019 року за № 370/33341, та Порядку повернення авансових платежів (передоплати) та помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18 липня 2017 року № 643, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 серпня 2017 року за № 976/30844.
Системний аналіз наведених положень дає підстави для висновку про те, що забезпечення реалізації гарантованого платнику права на повернення надміру сплачених грошових зобов`язань здійснюється шляхом підготовки податковим органом відповідного висновку про таке повернення та подання його органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, за умови: подання платником податків відповідної заяви протягом 1095 днів від дня виникнення надміру сплаченої суми, а також відсутності податкового боргу.
Судом встановлено, що відповідно до до платіжних доручень №17952397 від 19.09.2019, №49 від 13.09.2019, №46 від 06.06.2019, №17952282 від 06.09.2019, №17952244 від 30.08.2019, №17952150 від 20.08.2019, №17952154 від 20.08.2019, №17952087 від 16.08.2019, №17951979 від 09.08.2019, №17951941 від 07.08.2019, №17951881 від 02.08.2019, №17951775 від 23.08.2019, №17951728 від 19.07.2019, №17951691 від 16.07.2019, №17951534 від 05.07.2019, №17774750 від 25.06.2019, №17774746 від 25.06.2019, №17774677 від 18.06.2019, №17774580 від 10.06.2019, позивачем сплачену суму грошового зобов`язання з військового збору в загальній сумі 385164,39 грн.
У реквізитах вказаних платіжних доручень зазначено код класифікації доходів бюджету 11010100 «ПДФО з доходів платника податку у вигляді заробітної плати», при цьому розрахунковий рахунок у платіжному доручення відображено військового збору ( НОМЕР_1 ).
Відповідно до податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманих з них податків форми №1-ДФ за 2019 рік ТОВ «Чарівна нива» нараховано військового збору на загальну суму 660676,46 грн., а відповідно до інтегрованої картки платника податку позивачем фактично сплачено військовий збір у сумі 1041069,17 грн.
Таким чином, співставивши показники розрахунків сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податку в частині нарахованого військового збору і сум утриманого/перерахованого військового збору, суд приходить до висновку, що сума військового збору, яка заявлено позивачем до повернення, відповідає сумі надміру сплачених грошових зобов`язань.
У зв`язку з виявленою помилкою, позивач 17.06.2020 звернувся до відповідача із заявою про повернення надміру сплачених грошових зобов`язань.
Відповідач листом від 24.06.2020р. №8833/10/02-32-57-05 повідомив позивача, що встановлення факту наявності у податкового агента надміру сплачених сум з військового збору можливо виключно під час проведення документальної перевірки такого платника. Також, рекомендовано звернутись до Головного управління ДПС у Вінницькій області із заявою про проведення перевірки.
Натомість, ані ПК України, ані Порядком № 1146 не передбачено проведення контрольно-перевірочних заходів як передумови повернення надміру сплаченого військового збору. Як зазначалось судом вище, передумовою повернення грошових коштів, що обліковуються за платником податку як переплата з обов`язкових платежів, є лише подання заяви про повернення коштів на рахунок платника податків у визначений законом строк.
За вказаних обставин суд вважає, що бездіяльність податкового органу, яка полягає у не підготовці висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та, відповідно, не подані відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, є порушенням вимог ст. 43 ПК України та Порядку, як наслідок, відповідач допустив протиправну бездіяльність та порушив право позивача на повернення надміру сплачених грошових зобов`язань з військового збору.
В силу приписів абзацу першого пункту 43.5 Податкового кодексу України контролюючий орган не пізніше ніж за п`ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.
Отже, чинним законодавством на відповідача покладений обов`язок не пізніше ніж за п`ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку із дня подання позивачем заяви підготувати висновок про повернення надміру сплаченої суми грошового зобов`язання з податку на прибуток та подати його для виконання відповідному органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Проте, як встановлено судом, підтверджено матеріалами справи та не спростовано сторонами, відповідач таких дій не вчинив.
Таким чином, відповідач не виконав покладених на нього чинним законодавством обов`язків щодо надання органу казначейства висновку про повернення відповідних сум коштів із відповідного бюджету, чим допустив протиправну бездіяльність та порушив право позивача на повернення надміру сплачених грошових зобов`язань з військового збору.
За загальним правилом, що випливає з принципу змагальності, кожна сторона повинна подати докази на підтвердження обставин, на які вона посилається, або на спростування обставин, про які стверджує інша сторона.
Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Системно проаналізувавши приписи законодавства України, що були чинними на момент виникнення спірних правовідносин між сторонами, зважаючи на взаємний та достатній зв`язок доказів у їх сукупності, суд дійшов висновку, що адміністративний позов є обґрунтованим та підлягає задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Отже, сплачений при зверненні до суду судовий збір в розмірі 5777,47 грн., належить стягнути на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Вінницькій області
Керуючись ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління ДПС у Вінницькій області щодо невжиття заходів з повернення товариству з обмеженою відповідальністю "Чарівна нива" надміру сплаченої суми грошових зобов`язань з військового збору в сумі 385164,39 грн. (триста вісімдесят п`ять тисяч сто шістдесят чотири гривні 39 коп.).
Зобов`язати Головне управління ДПС у Вінницькій області, як відокремлений підрозділ ДПС, підготувати висновок про повернення товариству з обмеженою відповідальністю "Чарівна нива" з бюджету надміру сплачені грошові зобов`язання з військового збору на загальну суму 385164,39 грн. (триста вісімдесят п`ять тисяч сто шістдесят чотири гривні 39 коп.) та подати його на виконання до Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.
Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Чарівна нива" сплачений судовий збір в сумі 5777,47 (п`ять тисяч сімсот сімдесят сім гривень 47 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Вінницькій області, як відокремленого підрозділу ДПС.
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Чарівна нива" (вул. Центральна, буд. 39Б, с. Березівка, Бершадський район, Вінницька область, 24442, код ЄДРПОУ 35778199);
Відповідач: Головне управління ДПС у Вінницькій області, як відокремлений підрозділ ДПС (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21036, код ЄДРПОУ ВП 44069150).
Суддя Заброцька Людмила Олександрівна