Єдиний державний реєстр судових рішень Копія
Справа № 2-а-628/10/2270
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14 квітня 2010 рокум. Хмельницький Хмельницький окружний адміністративний суд
в складі:головуючого-суддіКасапа В.М.
при секретаріФедику Р.С.
< за участі >< перелік сторін >
розглянувши у судовому засіданні в залі суду м. Хмельницького адміністративну справу за позовом <в особі ><в чиїх інтересах >закритого акціонерного товариства "Тепловоденергія" третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача <3-тя особа >до Кам'янець-Подільської об'єднаної Державної податкової інспекції третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача <3-тя особа >про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень № 00016523442/0 та № 0001662342/0 від 29.12.2009,
В С Т А Н О В И В:
ЗАТ "Тепловоденергія" звернулося з позовом до Камянець-Подільської ОДПІ про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень № 0001652342/0 та № 0001662342/0 від 29 грудня 2009 року. В обгрунтування своїх вимог вказує, що 16 грудня 20009 року за результатами позапланової виїзної перевірки ЗАТ «Тепловоденергія» з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства по фінансово-правових взаємовідносинах з Концерном «Укргаз» та з ТОВ «Газовий альянс» за період з 01.10.2007 року по 30.06.2009 року складено акт №2776/234/32844038. 29 грудня 2009 року Кам'янець-Подільською ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення № 0001662342/0 з посиланням на підпункт «б» підпункту 4.2.2. статті 4, п.п. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та згідно з пп. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, встановлено порушення пп. 7.4.1, п. 7.4. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 року № 168/97-ВР визначено суму податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій за платежем податок на додану вартість в сумі 527249,00 грн., з яких 151499,00 грн. за основним платежем та 175750,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями та податкове повідомлення-рішення № 0001652342/0 з посиланням на підпункт «б» підпункту 4.2.2. статті 4, пп. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», встановлено порушення п. 5.1, пп. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року № 334/94-ВР в редакції Закону від 22.05.1997 року № 283/97-ВР, визначено суму податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій податок на прибуток приватних підприємств 635958,00 грн. з яких 439375,00 грн. за основним платежем та 196583,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями, оскільки на думку податкового органу не підтверджені дані обліку ЗАТ «Тепловоденергія», зазначених в акті № 2134/7/32944038 від 01.10.2009 року.
Станом на 30.06.2009 року по оборотно-сальдовій відомості бухгалтерського обліку за ЗАТ «Тепловоденергія» рахується дебіторська заборгованість по розрахунках з Концерном «Укргаз» в сумі 1000000 грн. та з ТОВ «Газовий альянс» в сумі 1109000 грн., яка виникла внаслідок відображення по бухгалтерському обліку операцій із здійснення попередньої оплати за природний газ. Підставою для здійснення перерахування коштів є Договори купівлі-продажу природного газу від 14.01.2008 року. Сума податку на додану вартість з попередньої оплати за природний газ яка визначена в платіжних дорученнях окремим рядком, включено до податкового кредиту з податку на додану вартість податкової декларації з ПДВ за березень 2008 року та листопад 2008 року, подані до Кам'янець-Подільської ОДПІ за № 16550 від 21.04.2008 року і № 82425 від 20.01.2009 року складає 166667 грн. та 184832,33 грн. відповідно. Сума валових витрат в розмірі 833333 грн. та 924167,67 грн. включені в рядок 04.1 Декларації з податку на прибуток, подані до Кам'янець-Подільської ОДПІ, що призвела до їх збільшення.
Відповідно умов Договорів продавець - Концерн «Укргаз» і ТОВ «Газовий альянс» зобов'язалися передати у власність Покупця природний газ, а Покупець - ЗAT «Тепловоденергія» зобов'язався прийняти та оплатити газ на умовах, даних договорів.ЗАТ «Тепловоденергія» є правонаступником КП «Кам'янець-Подільськтеплокомуненерго», основним видом діяльності якого є виробництво та постачання теплової енергії, надання комунальних послуг.
Відповідно до п.2 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону. Питання відповідності затверджених тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення їх фактичним витратам були предметом розгляду не однієї сесії міської ради, виконавчого комітету. Неврегульованість затверджених тарифів з собівартістю послуг та не покриття витрат ЗАТ «Тепловоденергія» по виробництву комунальних послуг сприяло виникненню заборгованості перед поставщиком, та загрози по відключенню газопостачання міста, про що систематично попереджалось підприємство уповноваженими на те органами, установами. З метою недопущення відключення міста від газопостачання, в зв'язку з постійним зростанням боргу перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» за спожитий і неоплачений природний газ, тому підприємство ЗАТ «Тепловоденергія» вирішило застрахуватись від ймовірного відключення шляхом укладання договорів на постачання природного газу з іншими поставщиками газу. Не погоджується з тлумаченням відповідача, що підприємством перераховувалися кошти без мети реального настання правових наслідків, з метою заниження об'єкту оподаткування, несплати податків. Вважає, що Кам'янець-Подільською ОДПІ не наведено належних доказів недійсності договорів, укладених між ЗАТ «Тепловоденергія» з Концерном «Укргаз» та ТОВ «Газовий альянс», а прийняті повідомлення-рішення такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства, просить визнати нечинними податкові повідомлення-рішення № 0001652342/0 та № 0001662342/0 від 29 грудня 2009 року. В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Представники відповідача в судовому засіданні позов не визнали, подали до суду заперечення та пояснили, що з 03.12.2009 року по 16.12.2009 року працівниками Кам'янець-Подільської ОДПІ на підставі Закону України від 04.12.1990 року № 509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні", наказу ОДПІ №909 від 03.12.09 року проведена позапланова виїзна перевірка ЗАТ «Тепловоденергія» з питань правомірності дотримання вимог податкового, валютного законодавства по фінансово-правових взаємовідносинах з Концерном «Укргаз» та з ТОВ «Газовий альянс» за період з 01.10.2007 р. по 30.06.2009 р., про що складено акт №2776/234/32844038 та винесено податкові повідомлення-рішення № 0001652342/0 та № 0001662342/0 від 29 грудня 2009 року. Під час перевірки встановлено, що позивачем порушено вимоги Законів України «Про оподаткування прибутку підприємств», «Про податок на додану вартість» та положення Цивільного кодексу України.
Станом на 30.06.2009 року на ЗАТ «Тепловоденергія» рахується дебіторська заборгованість за природний газ, яка виникла внаслідок відображення по бухгалтерському обліку операцій із здійснення попередньої оплати за природний газ:- по розрахунках з Концерном «Укргаз» в сумі 1000000 грн. Підставою для здійснення перерахування коштів є Договір купівлі-продажу природного газу від 14.01.2008р. № ГП-01/08; - по розрахунках ТОВ «Газовий альянс» в сумі 1109000 грн. Підставою для здійснення перерахування коштів є договір купівлі-продажу природного газу від 14.11.2008р. № 141108-ТВЕ.
Сума податку на додану вартість з попередньої оплати за природний газ по договорам які визначені в платіжних дорученнях окремим рядком, включено до податкового кредиту з податку на додану вартість податкової декларації з ПДВ за березень 2008 року подана до Кам'янець-Подільської ОДПІ за №16550 від 21.04.2008 року та складає 166667 грн., та листопад 2008 року подана до Кам'янець-Подільської ОДПІ за № 82425 20.01.2009 року та складає 184832,33 грн. Сума валових витрат в розмірі 833333 грн. та 924167,67 грн. включені в рядок 04.1 Декларації з податку на прибуток, подані до Кам'янець-Подільської ОДПІ, що призвела до їх збільшення.
Позивачем у періоді, що перевірявся укладено договора з Концерном «Укргаз» та ТОВ «Газовий альянс». Відповідно до умов Договорів продавець - Концерн Укргаз» і ТОВ «Газовий альянс» зобов'язалися передати у власність покупця природний газ, Покупець - ЗАТ «Тепловоденергія» зобов'язався прийняти та оплатити газ на умовах даних договорів.
На виконання вищезазначених договорів позивачем перераховано кошти на розрахунковий рахунок Концерна «Укргаз»та ТОВ «Газовий альянс» згідно платіжних доручень на загальну суму 2 109 000 грн.
На їх запит до Об'єднаного диспетчерського управління ДК «Укртрансгаз НАК «Нафтогаз України» № 23862/10/23-208 від 26.10.2009 р. щодо укладення договорів на транспортування природного газу по території України із газотранспортним підприємством ДК «Укртрансгаз НАК «Нафтогаз Україна» за період з 01.10.2007 р. по 30.06.2009 р. отримана відповідь від 04.11.2009 №64-2178/7 щодо отриманого та реалізованого природного газу Концерном «Укргаз» в розрізі споживачів, - ЗАТ «Тепловоденергія» відсутнє у переліку споживачів газу. На запит до Кам'янець-Подільської філії ВАТ по газопостачанню та газифікації «Хмельницькгаз» від 24.09.09 р. №21029/10/23-208 про надання інформації щодо підприємств, які здійснювали транспортування природного газу магістральними та розподільними мережами на ЗАТ «Тепловоденергію» отримана відповідь від 06.10.2009 р. №9-1746 отримана інформація, що на ЗАТ «Тепловоденергія» здійснювалось транспортування газу, який належить ДК «Газ України».
На момент укладення договору купівлі-продажу природного газу від 14.01.2008 р. № ГП-01/08» укладеного з Концерном «Укргаз» та договору купівлі-продажу природного газу від 14.11.2008р. № 141108-ТВЕ» укладеного з ТОВ «Газовий альянс», ЗАТ «Тепловоденергія» фактично отримувало природний газ за договорами купівлі-продажу, укладеними з ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України». Вважає, що позивачем перераховувались кошти без мети реального настання передбачених наслідків, виключно з метою завищення суми податкового кредиту з ПДВ, заниження суми ПДВ в розмірі 351499 грн., що підлягала сплаті до бюджету, завищення валових витрат в розмірі 1757501 грн., несплати податку на прибуток в розмірі 439375 грн., в зв'язку з чим дії підприємства призвели до втрат дохідної частини Державного бюджету України та порушення вимог п. 5.1, п.п. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР , п.п. 7.4.1 пункту 7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість". Податкові повідомлення-рішення №0001652342/0 від 29.12.2009 р., яким визначено суму податкового зобов'язання за платежем: податок на прибуток на суму 635958 грн., № 0001662342/0 від 29.12.2009 р., яким визначено суму податкового зобов'язання за платежем: податок на додану вартість на суму 527249 грн. прийняті правомірно та відповідають чинному законодавству, в задоволенні позову просить відмовити.
Заслухавши пояснення представників сторін, зясувавши повно і всебічно обставини справи, суд вважає, що позов до задоволення не підлягає.
Судом встановлено, що Камянець-Подільською ОДПІ 16 грудня 20009 року за результатами позапланової виїзної перевірки ЗАТ «Тепловоденергія» з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства по фінансово-правових взаємовідносинах з Концерном «Укргаз» та з ТОВ «Газовий альянс» за період з 01.10.2007 року по 30.06.2009 року складено акт №2776/234/32844038.
29 грудня 2009 року Кам'янець-Подільською ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення форми № 0001662342/0 з посиланням на підпункт «б» підпункту 4.2.2. статті 4, п.п. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та згідно з пп. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, встановлено порушення пп. 7.4.1, п. 7.4. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 року № 168/97-ВР визначено суду податкового зобов'язання з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій податок на додану вартість 527249,00 грн., з яких 151499,00 грн. за основним платежем та 175750,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.та податкове повідомлення-рішення № 0001652342/0 з посиланням на підпункт «б» підпункту 4.2.2. статті 4, пп. 17.1.3 п.17 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», встановлено порушення п. 5.1, пп. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року № 334/94-ВР в редакції Закону від 22.05.1997 року № 283/97-ВР, визначено суду податкового зобов'язання (з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій податок на прибуток приватних підприємств 635958,00 грн. (з яких 439375,00 грн. за основним платежем та 196583,00 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Станом на 30.06.2009 року на ЗАТ «Тепловоденергія» рахується дебіторська заборгованість за природний газ, яка виникла внаслідок відображення по бухгалтерському обліку операцій із здійснення попередньої оплати за природний газ: - по розрахунках з Концерном «Укргаз» в сумі 1000000 грн. Підставою для здійснення перерахування коштів є Договір купівлі-продажу природного газу від 14.01.2008 р. № ГП-01/08; - по розрахунках ТОВ «Газовий альянс» в сумі 1109000 грн. Підставою для здійснення перерахування коштів є Договір купівлі-продажу природного газу від 14.11.2008 р. № 141108-ТВЕ. Сума податку на додану вартість з попередньої оплати за природний газ по договорах, які визначені в платіжних дорученнях окремим рядком, включено до податкового кредиту з податку на додану вартість податкової декларації з ПДВ за березень 2008 року подана до Кам'янець-Подільської ОДПІ за №16550 від 21.04.2008 року та складає 166667 грн., та листопад 2008 року подана до Кам'янець-Подільської ОДПІ за № 82425 20.01.2009 року та складає 184832,33 грн. Сума валових витрат в розмірі 833333 грн. та 924167,67 грн. включені в рядок 04.1 Декларації з податку на прибуток, подані до Кам'янець-Подільської ОДПІ, що призвела до їх збільшення.
Позивачем у періоді, що перевірявся укладено договора з Концерном «Укргаз» та ТОВ «Газовий альянс». Відповідно до п.1.1 умов Договорів продавець - Концерн Укргаз» і ТОВ «Газовий альянс» зобов'язалися передати у власність покупця природний газ, покупець - ЗАТ «Тепловоденергія» зобов'язався прийняти та оплатити газ на умовах даних договорів. На виконання вказаних договорів позивачем перераховано кошти на розрахунковий рахунок Концерна «Укргаз» та ТОВ «Газовий альянс» згідно платіжних доручень на загальну суму 2 109 000 грн.
Згідно п. 3.1 Договорів приймання-передачі газу здійснюється протягом місяця поставки рівномірно з припустимим відхиленням добових обсягів від середньодобового не більше (плюс мінус) 5%. При необхідності відступу від середньодобової норми між Продавцем і Покупцем встановлюється нерівномірна подача газу за взаємно узгодженими графіками.
Пунктом 3.2 Договору передбачено, що кількість газу, поставленого покупцю за цим договором, закріплюється щомісячними актами приймання-передачі газу, які підписуються повноважними представниками продавця, покупця і газотранспортного підприємства. Для оформлення 3-х стороннього акту приймання передачі газу покупець зобов'язаний по закінченню місяця, не пізніше 3-го числа місяця, наступного за звітним, з'явитися до газотранспортного підприємства з журналом обліку використання природного газу. Акт приймання-передачі газу підписується покупцем, газотранспортним підприємством та направляється для погодження продавцю. Покупець зобов'язується надати продавцю три примірника акта приймання-передачі газу, підписані ним, газотранспортною організацією та скріплені відповідними печатками не пізніше 5-го числа місяця, наступного за звітним. Акт приймання-передачі газу є підставою для остаточних розрахунків.
Пунктом 3.8 Договору передбачено, що покупець зобов'язується укласти договір на транспортування природного газу по території України із газотранспортним підприємством ДК «Укртрансгаз» відповідно до встановленого порядку, а також договір на транспортування природного газу розподільними мережами.
Відповідно до інформації від 04.11.2009 року №64-2178/7 Об'єднаного диспетчерського управління щодо отриманого та реалізованого природного газу Концерном «Укргаз» в розрізі споживачів - ЗАТ «Тепловоденергія» відсутнє у переліку споживачів газу.
Згідно повідомлення Кам'янець-Подільської філії ВАТ по газопостачанню та газифікації «Хмельницькгаз» від 06.10.2009 р. №9-1746 на ЗАТ «Тепловоденергія» здійснювалось транспортування газу, який належить ДК «Газ України».
На момент укладення Договорів купівлі-продажу природного газу ЗАТ «Тепловоденергія» фактично отримувало природний газ за договорами купівлі-продажу, укладеними з ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України».
Статтями 626, 629 ЦК України передбачено, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. При цьому договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Згідно ст. 655 ЦК України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві) покупець приймає або зобов'язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Предметом договору купівлі-продажу може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому (ст. 656 ЦК України).
Відповідно до ст. 662 ЦК України продавець зобов'язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу. Продавець повинен одночасно з товаром передати покупцеві його приналежності та документи (технічний паспорт, сертифікат якості тощо), що стосуються товару та підлягають переданню разом із товаром відповідно до договору або актів цивільного законодавства.
Згідно ст. 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства. Правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.
Згідно п. «б» пп.4.2.2 п.4.2 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі якщо дані документальних перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових деклараціях.
Відповідно до пп.17.1.3. п.17 ст. 17 цього Закону у разі коли контролюючий орган самостійно донараховує суму податкового зобов'язання платника податків за підставами, викладеними у підпункті "б" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону, такий платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обов'язкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше п'ятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.
Згідно п.п.7.4.1. п. 7.4. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
Відповідно до п. 5.1. ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» валові витрати виробництва та обігу - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.
Згідно п.п. 5.2.1. п. 5.2. цієї ж статті Закону до складу валових витрат включаються суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв'язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці, у тому числі витрати з придбання електричної енергії (включаючи реактивну), з урахуванням обмежень, установлених пунктами 5.3 - 5.7 цієї статті.
Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
З врахуванням наведеного, суд вважає, що висновки відповідача про те, що позивачем перераховувались кошти без мети реального настання передбачених наслідків, виключно з метою завищення суми податкового кредиту з ПДВ, заниження суми ПДВ в розмірі 351499 грн., що підлягала сплаті до бюджету, завищення валових витрат в розмірі 1757501 грн., несплати податку на прибуток в розмірі 439375 грн., в зв'язку з чим дії підприємства призвели до втрат дохідної частини Державного бюджету України та порушення вимог п. 5.1, п.п. 5.2.1 п. 5.2 статті 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР , п.п. 7.4.1 п. 7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" є обґрунтованими та такими, що підтверджуються матеріалами справи, податкові повідомлення-рішення № 0001652342/0 та № 0001662342/0 від 29 грудня 2009 року прийняті законно та відповідають чинному законодавству.
Керуючись ст.ст. 158 - 163 КАС України, Законом України "Про податок на додану вартість", Законом України „Про оподаткування прибутку підприємств", Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», ст.19 Конституції України
П О С Т А Н О В И В:
в задоволенні позову закритого акціонерного товариства "Тепловоденергія" до Кам'янець-Подільської об'єднаної Державної податкової інспекції про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень № 0001652342/0 та № 0001662342/0 від 29 грудня 2009 року - відмовити.
Постанова відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Постанова суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду шляхом подання заяви про апеляційне оскарження постанови суду та апеляційної скарги. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня складення постанови в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Повний текст постанови виготовлено 19 квітня 2010 року
Постанова не набрала законної сили <Дата набрання законної сили >
Суддя/підпис/< Суддя >
"Згідно з оригіналом" СуддяВ.М. Касап