Рішення № 97525743, 08.06.2021, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.06.2021
Номер справи
380/12648/20
Номер документу
97525743
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 червня 2021 року справа №380/12648/20

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого-судді Сакалоша В.М.,

секретаря судового засідання Наум`як Х.О.,

за участю позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача Кривецької О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання до вчинення дій,

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10) у якій позивач просить суд:

1.Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 від 31.12.2020, поновити при потребі процесуальний строк на оскарження, відкрити провадження в адміністративній справі та вирішити спір у користь ОСОБА_1 .

2. У відповідності до вимог ст. 257 КАС України розглянути цю адміністративну справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, що вважати відповідним клопотанням ОСОБА_1 .

3. За наслідками розгляду позовної заяви ОСОБА_1 від 30.12.2020:

3.1. Визнати протиправною бездіяльність Головного управління пенсійного фонду України у Львівській області щодо непроведення ОСОБА_1 перерахунку та сплати існуючої грошової заборгованості до щомісячної пенсії «за службу у нічний час» з 01.01.2016 по даний час, як недоплаченої частини до основного розміру його пенсійного грошового забезпечення із урахуванням виплачених сум, у відповідності до довідки від 24.01.2020 №91-00416 виданої Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області на підставі рішення від 28.05.2019 Львівського окружного адміністративного суду у справі №1.380.2019.000760, яке набрало законної сили 13.09.2019.

3.2. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області здійснити перерахунок та сплату існуючої заборгованості «за службу в нічний час» щомісячно у сумі 147 грн. станом від 01.01.20116 по даний час, через що для сплати існуючої заборгованості залучити Державну казначейську службу України, і у подальшому зобов`язати сплачувати з урахуванням цієї щомісячної доплати «за службу в нічний час» у сумі 147 грн. із урахуванням виплачених сум, як недоплаченої частини до основного розміру щомісячної пенсії-безстроково, без обмеження у часі та просторі, без подальшого виключення суми147 грн. станом від 01.01.2016 по даний час і подальшому з грошового щомісячного пенсійного забезпечення ОСОБА_1 при перерахунку та при сплаті до щомісячного пенсійного грошового забезпечення ОСОБА_1 , на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду у цій справі існуючої заборгованості «за роботу у нічний час» до щомісячного пенсійного грошового забезпечення у сумі 147 грн., як сплату недоплаченої частини грошової суми до основного розміру щомісячної пенсії, з урахуванням грошового забезпечення «за службу в нічний час» у сумі 147 грн. із урахуванням виплачений сум, визначеного у довідці від 24.01.2020 №91-00416 про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії для осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), виготовленої та скерованої Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для сплати ОСОБА_1 до основного розміру щомісячної пенсії, з урахуванням грошового забезпечення «за службу в нічний час» у сумі 147 грн. із урахуванням виплачених сум, починаючи з 01.01.2016 по даний час і в подальшому сплачувати щомісячну доплату «за службу в нічний час» у сумі 147 грн. із урахуванням виплачених сум, до щомісячної пенсії безстроково, без обмеження у часі та просторі, без подальшого виключення її із грошового забезпечення при перерахунку щомісячної пенсії через Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Державну казначейську службу України.

3.3. Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Державну казначейську службу України подати до Львівського окружного адміністративного суду звіт про виконання судового рішення та встановити судовий контроль та строк подачі звіту через можливе нездійснення виплати недоплаченої частини до основного розміру щомісячного пенсійного грошового забезпечення «за службу в нічний час» у сумі 147 грн. з 01.01.2016 по даний час та у подальшому з урахуванням виплачених сум у цій адміністративній справі.

Вимоги обґрунтовані незгодою позивача із бездіяльність пенсійного органу. ОСОБА_2 вважає, що виплата його пенсії внаслідок проведених перерахунків здійснюється у меншому розмірі, що порушує його право на належне соціальне забезпечення.

Провадження у справі суд відкрив ухвалою від 01.02.2021.

ГУ ПФУ у Львівській області надало відзив на позов. Заявлені вимоги заперечує, зазначає, що довідка про розмір грошового забезпечення сама по собі не породжує право позивача на перерахунок його пенсії, адже підставою перерахунку є нормативно-правовий акт Кабінету Міністрів України і за цих підстав ОСОБА_1 був проведений перерахунок пенсії з 01.01.2016. Крім того після проведення останнього перерахунку пенсії позивача Кабінет Міністрів не приймав рішень про зміну розміру видів грошового забезпечення поліцейських за відповідною посадою, як і не були введені для них нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення, а тому підстави для перерахунку пенсії відсутні. Щодо виплати існуючої заборгованості «за службу в нічний час» то така на думку ГУ ПФУ у Львівській області заявлена на майбутнє. Отже пенсія позивачу виплачується відповідно до вимог чинного законодавства.

ОСОБА_1 надав відповідь на відзив. Вважає заперечення відповідача необґрунтованими та надуманими, а заявлені вимоги такими що підлягають до задоволення.

В судовому засіданні позивач заявлені вимоги підтримав.

Представник відповідача проти позову заперечила з підстав викладених у відзиві.

Заслухавши доводи сторін та дослідивши матеріали справи. Суд встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини.

ОСОБА_1 є пенсіонером органів внутрішніх справ, перебуває на обліку в ГУ ПФ України у Львівській області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-ХІІ, що підтверджується пенсійним посвідченням.

На виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28.05.2019 по справі №380.2019.000760 Головне управління МВС у Львівській області видало довідку від 24.01.2020 №91-00416 про розмір грошового забезпечення що враховується для перерахунку пенсії для начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) ОСОБА_1 . Згідно довідки, відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови КМУ від 11.11.2015 №988, постанови КМУ від 21.02.2018 310, наказу МВС від 06.04.2016 №260 розмір грошового забезпечення за нормами чинними на січень 2016 року за прирівняною посадою поліцейського до посади на день звільнення зі служби становить:

Посадовий оклад 2500, грн.,

Підвищення посадового окладу 0 грн.,

Оклад за спеціальним званням 2000,00 грн.,

Надбавка за стаж служби 2250,00 грн.,

Доплата за службу в нічний час 147,00 грн.,

Премія 141,39, грн.

Всього: 7038,39 грн.

З матеріалів справи видно що позивач неодноразово звертався до ГУ ПФУ у Львівській області із інформаційними запитами, щодо перерахунку його пенсії.

Листами відповідач повідомляв ОСОБА_1 , що пенсія перерахована і виплачується позивачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

Вважаючи бездіяльність ГУ ПФУ у Львівській області протиправною ОСОБА_1 звернувся до суду з цим позовом.

Вирішуючи спір суд керувався наступним.

Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, є Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 за №2262-ХІІ. Цим Законом держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв`язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Згідно з ч.4 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин), усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв`язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч.2 ст. 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», постановлено перерахувати з 01.01.2016 пенсії, призначені згідно із Законом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 за №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції».

Пунктом 5 цієї ж постанови передбачено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до пункту 3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих Міністерством внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених та поданих відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 за №45.

З аналізу вищенаведених норм можна дійти висновку, що перерахунок призначеної пенсії здійснюється виключно у зв`язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв`язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій.

Будь-яких інших підстав, які б впливали на розмір призначеної пенсії при її перерахунку ні Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», ні постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 за №103 не передбачено.

Пунктом 1, 2 Порядку № 45 визначено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв`язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством. На підставі такого рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв`язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п`ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Пенсійний фонд України повідомляє у п`ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі - списки).

Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком (пункт третій).

Відповідно до пункту 4 Порядку № 45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону №2262-ХІІ. Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

Статтею 51 Закону № 2262-ХІІ визначено, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв`язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв`язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Відповідно до абзацу другого розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 № 580-VIII за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Положення Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", зокрема, стаття 63 передбачає, що перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей у зв`язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.

Отже, перерахунок пенсії за цим Законом провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Водночас відповідно до п.4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону №2262-ХІІ.

Як вже встановлено судом На виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28.05.2019 по справі №380.2019.000760 Головне управління МВС у Львівській області видало довідку від 24.01.2020 №91-00416 про розмір грошового забезпечення що враховується для перерахунку пенсії для начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) ОСОБА_1 .

При цьому, згідно висновку Верховного Суду України (постанова від 22 квітня 2014 року у справі № 21-484а13) про правильне застосування статей 43 та 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) щодо підстав для повідомлення про відмову в перерахунку пенсії вказує, що підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком проведення перерахунку, повідомляють орган Пенсійного фонду України.

Разом з цим, відповідно до частини 1 статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ, перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв`язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Отже, у разі відсутності у пенсійній справі необхідних для перерахунку пенсії документів, такий перерахунок здійснюється на підставі поданих пенсіонером додаткових документів.

Аналіз наведених норм законодавства України дозволяє суду дійти висновку про те, що перерахунок пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" здійснюється органами Пенсійного фонду України лише після отримання повідомлення про підвищення грошового забезпечення та отримання довідок про розмір грошового забезпечення, складених відповідними уповноваженими структурними підрозділами або на підставі поданих пенсіонером додаткових документів.

При цьому, суд наголошує, що Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" не позбавляє позивачів права на самостійне звернення до органів Пенсійного фонду України для перерахунку пенсії.

Окрім цього, право на перерахунок пенсії є об`єктом захисту за статтею 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Враховуючи наведене позивач має право на перерахунок пенсії на підставі довідки про розмір грошового забезпечення від 24.01.2020 №91-00416.

Щодо вимог в частині зобов`язання відповідача здійснити перерахунок та сплату існуючої заборгованості «за службу в нічний час» щомісячно у сумі 147 грн. станом від 01.01.20116 по даний час то такі задоволенню не підлягають з огляду на наступне.

Право на захист це суб`єктивне право певної особи, тобто вид і міра її можливої (дозволеної) поведінки із захисту своїх прав. Воно випливає з конституційного положення: "Права і свободи людини і громадянина захищаються судом" (ст. 55 Конституції України).

Отже, кожна особа має право на захист свого права у разі його порушення, невизнання чи оспорювання у сфері цивільних, господарських, публічно-правових відносин та за наявності неврегульованих питань.

Порушення права означає необґрунтовану заборону на його реалізацію або встановлення перешкод у його реалізації, або значне обмеження можливостей його реалізації тощо.

Відповідно до частини першої статті 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Із системного аналізу вказаних норм випливає, що суд захищає лише порушені, невизнані або оспорювані права, свободи та інтереси учасників адміністративних правовідносин.

Отже, вимога, на переконання суду, є передчасною, адже спір в цій частині фактично не існує, оскільки відповідний перерахунок на підставі оновленої довідки з урахуванням висновків, викладених у цьому рішенні, та наслідком якого є здійснення виплати, ще не проведено.

Згідно положень ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Суд зобов`язаний перевірити дотримання вказаних критеріїв суб`єктом владних повноважень при прийнятті оскаржуваного рішення, вчиненні дій чи допущенні бездіяльності.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Закріплений у ч. 1 ст. 9 КАС України принцип змагальності сторін передбачає, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Адміністративний суд не обмежений у виборі способу захисту порушених прав для ефективності їх відновлення. З огляду на наведене суд вважає що для належного захисту прав позивача слід зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області провести перерахунок основного розміру пенсії ОСОБА_1 та її виплату згідно оновленої довідки про грошове забезпечення від 24.01.2020 №123/3101-2020.

Таким чином, виходячи із заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та доказів, зібраних у справі, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Підстав для розподілу судових витрат відповідно до ст. 139 КАС України судом не встановлено.

Керуючись ст. ст. 2, 8-10, 14, 72-79, 90, 139, 241-246, 250, Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області (ЄДРПОУ 13814885) провести перерахунок основного розміру пенсії ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) та її виплату з урахуванням раніше виплачених коштів, згідно оновленої довідки про грошове забезпечення від 24.01.2020 №123/3101-2020 з обов`язковим включенням додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, відповідно до п.4 Порядку №45 і в терміни передбачені частинами другою і третьою ст.51 Закону №2262-ХІІ.

В решті вимог відмовити.

Судові витрати розподілу не підлягають.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до суду апеляційної інстанції через Львівський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення складено 09.06.2021.

Суддя В.М. Сакалош