
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
31 травня 2021 року м. Київ № 640/19238/19
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Балась Т.П., розглянувши у порядку письмового провадження заяву про визнання протиправними дій на виконання рішення суду у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Київського міського військового комісаріату, Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві про визнання неправомірними дій та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 (далі - позивач або ОСОБА_1 ) з позовом до Київського міського військового комісаріату (далі - відповідач -1), Головного управління Пенсійного фонду України у місті Києві (далі - відповідач-2), в якому з урахуванням уточнення позовних вимог просить суд:
- визнати неправомірними дії Київського міського військового комісаріату щодо відмови у складанні довідки за формою додатку другого Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45, у редакції чинній з 05 березня 2019 року;
- зобов`язати Київський міський військовий комісаріат скласти та встановленим порядком надіслати довідку щодо ОСОБА_1 за формою встановленою чинною з 05 березня 2019 року редакцією додатка другого Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45;
- визнати неправомірними дії та зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві з 01 січня 2018 року перерахувати розмір пенсії позивача з урахування максимального відсоткового її розміру, встановленого законодавством на час призначення (71%), а також зобов`язати з 05 березня 2019 року виплачувати пенсію у повному розмірі, без обмеження її максимального розміру і врахувати для перерахунку, надану після зазначеної дати довідку про складові грошового забезпечення.
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 11.06.2020 позов ОСОБА_1 задоволено частково, вирішено:
«Визнати протиправними дії Київського міського військового комісаріату щодо відмови у складанні довідки за формою додатку другого Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45, у редакції станом на 05 березня 2019 року з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.
Зобов`язати Київський міський військовий комісаріат скласти та встановленим порядком надіслати до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві довідку щодо ОСОБА_1 з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення за формою встановленою у додатку другого Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45, у редакції, чинній станом на 05 березня 2019 рік.
Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо зменшення відсоткового значення розміру пенсії ОСОБА_1 при здійсненні її перерахунку з 71 до 70% сум грошового забезпечення.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 01.01.2018 перерахунок та виплату позивачу пенсію, з урахуванням виплачених сум, виходячи з відсоткового значення розміру пенсії 71% сум грошового забезпечення.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити виплату пенсії ОСОБА_1 (з урахуванням раніше виплачених сум) з 05.03.2019 з урахуванням 100 % суми підвищеної пенсії.
У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовити.
Стягнути на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) за рахунок бюджетних асигнувань Київського міського військового комісаріату (ідентифікаційний код 07774420, місцезнаходження: 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 19) судовий збір у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.
Стягнути на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (ідентифікаційний код 42098368, місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16) судовий збір у розмірі 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 30 коп.».
30.10.2020 Окружним адміністративним судом міста Києва видано виконавчі листи у справі.
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява ОСОБА_1 про визнання протиправними дій, вчинених Київським міським військовим комісаріатом на виконання рішення суду, та про зобов`язання подати звіт про виконання судового рішення у встановлений судом строк.
Заявник вказав, що на виконання рішення суду відповідач не зазначив у довідці від 04.12.2020 № ВСЗ/6217 додаткових видів грошового забезпечення та не розрахував їх розміри відносно основних видів грошового забезпечення, встановлених на час виникнення права на перерахунок пенсії.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.04.2021 вирішено здійснювати розгляд заяви в порядку письмового провадження, витребувано від Київського міського військового комісаріату письмові пояснення та докази на їх підтвердження щодо викладених у заяві обставин.
КМВК (Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки) надано письмові пояснення щодо поданої позивачем заяви, в яких зазначено, що додатком 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45, передбачено зазначення у довідці про розмір грошового забезпечення такі види грошового забезпечення: посадовий оклад; оклад за військовим (спеціальним) званням; надбавка за вислугу років.
Разом з тим, додаткових видів грошового забезпечення у додатку 2 за формою чинною із 05.03.2019 не передбачено, зміни до порядку не вносились, а позивач звернувся з позовом до суду із вимогою видачі довідки, відповідно до редакції додатку другого Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45.
Таким чином, відповідач просить суд врахувати пояснення та у задоволенні заяви ОСОБА_1 відмовити.
У контексті з цим суд враховує, що відповідно до частини 1 статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України, особа-позивач, на користь якої ухвалено рішення суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб`єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такого рішення суду, або порушення прав позивача, підтверджених таким рішенням суду.
Згідно із статтею 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов`язковим до виконання.
Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку.
Контроль за виконанням судового рішення здійснює суд.
Відповідно до статті 14 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення, яким закінчується розгляд справи в адміністративному суді, ухвалюється іменем України.
Судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України.
Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Обов`язковість судового рішення не позбавляє осіб, які не брали участі у справі, можливості звернутися до суду, якщо ухваленим судовим рішенням вирішено питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки.
Відповідно до резолютивної частини рішення суду від 23.07.2020 зобов`язано Київський міський військовий комісаріат скласти та встановленим порядком надіслати Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві довідку щодо ОСОБА_1 за формою встановленою чинною із 05.03.2019 редакцією додатка другого Порядку затвердженого постановою КМУ від 13.02.2008 №45.
Питання перерахунку раніше призначених пенсій регламентовано статтею 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-ХІІ від 09.04.1992 (далі Закон №2262-XII).
Статтею 42 Закону № 2262 передбачено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Згідно з ч. 4 ст. 63 Закону № 2262 усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 був затверджений Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Пунктом 1 Порядку № 45 було передбачено, що для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:
посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;
надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання «заслужений» чи «народний», службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;
щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;
інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію;
щомісячні надбавки за особливі умови служби (крім надбавки за службу у віддаленій місцевості) особам, звільненим з військової служби, які проходили службу та обслуговували ядерну зброю на об`єктах «С», у складальних бригадах ремонтно-технічних баз, у складі екіпажів атомних підводних човнів, на території військових полігонів, де проводилися випробування ядерної зброї або навчання із застосуванням такої зброї, та у військових частинах, що обслуговували космодром "Байконур", якщо такі надбавки виплачувалися їм на день звільнення із служби у відсотках посадового окладу, що встановлювалися до 1 січня 2008 р. для обчислення розміру пенсії, але не більше розміру надбавок за особливі умови служби відповідно до законодавства.
30.08.2017 Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» № 704 (далі по тексту Постанова № 704), яка набрала чинності 01.03.2018 та якою затверджено тарифні сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів, схеми тарифних розрядів, тарифних коефіцієнтів, додаткові види грошового забезпечення, розміри надбавки за вислугу років.
21.02.2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», згідно з пунктом 1 якої постановив перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон) до 1 березня 2018 р. (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».
Таким чином, довідка про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 містить лише три види грошового забезпечення: 1) посадовий оклад; 2) оклад за військовим (спеціальним) званням; 3) надбавка за вислугу років.
Однак, рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 у справі № 826/3858/18, що набрало законної сили 05.03.2019, визнано протиправними та нечинними зміни до додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Відтак з 05.03.2019 - дня набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва у справі №826/3858/18, діє редакція додатку 2 до Порядку №45, яка діяла до зазначених змін, що передбачає такі вили грошового забезпечення: посадовий оклад; підвищення посадового окладу; оклад за військовим (спеціальним) званням; надбавка за вислугу років; надбавка за виконання особливо важливих завдань; надбавка за службу в умовах режимних обмежень; надбавка за знання та використання в роботі іноземної мови; надбавка за почесне звання "заслужений" чи "народний"; доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук чи вчене звання; надбавка за спортивні звання; премія.
У зв`язку з набранням законної сили рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 12.12.2018 у адміністративній справі № 826/3858/18 Верховний Суд прийняв рішення від 17.12.2019 у зразковій справі № 160/8324/19, згідно з яким у військовослужбовців з 05.03.2019 виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення.
Отже, видана ОСОБА_1 довідка від 04.12.2020 № ВСЗ/6218 про розмір грошового забезпечення на виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11.06.2020 та Шостого апеляційного адміністративного суду від 23.10.2020 у справі № 640/19238/19 з зазначенням посадового окладу, окладу за військовим званням, надбавкою за вислугу років без урахування додаткових видів грошового забезпечення не відповідає чинному на 05.03.2019 Додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Таким чином, виготовлена відповідачем на виконання рішення суду довідка не відповідає формі, визначеній Додатком 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що є чинною з 05.03.2019, не відповідає вимогам ст. 43 та 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Статтею 90 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Враховуючи, що відповідачем не надано достатніх доказів правомірності складення довідки про розмір грошового забезпечення від 04.12.2020 № ВСЗ/6218, заява позивача про визнання протиправними дій відповідача на виконання рішення суду, подана у порядку ст.383 Кодексу адміністративного судочинства України, на думку суду, є обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.
Європейський Суд з прав людини звертав увагу, що судове та виконавче провадження є першою та другою стадіями у загальному провадженні (рішення у справі «Скордіно проти Італії» (Scordino v. Italy). Таким чином, виконання рішення не відокремлюється від судового розгляду і провадження повинно розглядатися загалом (рішення у справі «Сіка проти Словаччини» (Sika v. Slovaki), № 2132/02, пп. 24-27, від 13 червня 2006 року, пп. 18 рішення «Ліпісвіцька проти України» № 11944/05 від 12 травня 2011 року).
Крім того, у рішеннях Європейського Суду з прав людини у справах «Бурдов проти Росії» від 07 травня 2002 року, «Ромашов проти України» від 27 липня 2004 року, «Шаренок проти України» від 22 лютого 2004 року зазначається, що право на судовий захист було б ілюзорним, якби правова система держави дозволяла щоб остаточне зобов`язальне рішення залишалося бездієвим на шкоду одній із сторін; виконання рішення, винесеного будь-яким судом, має вважатися невід`ємною частиною судового процесу.
Держава несе відповідальність за виконання остаточних рішень, якщо чинники, які затримують чи перешкоджають їх повному й вчасному виконанню, перебувають у межах контролю органів влади (рішення у справі «Сокур проти України» (Sokur v. Ukraine), №29439/02, від 26 квітня 2005 року, та у справі «Крищук проти України» (Kryshchuk v. Ukraine), №1811/06, від 19 лютого 2009 року).
Аналіз зазначених вище рішень Європейського Суду з прав людини свідчить про те, що з метою забезпечення права особи на ефективний судовий захист в адміністративному судочинстві існує інститут судового контролю за виконанням судового рішення. Судовий контроль - це спеціальний вид провадження в адміністративному судочинстві, відмінний від позовного, що має спеціальну мету та полягає не у вирішенні нового публічно-правового спору, а у перевірці всіх обставин, що перешкоджають виконанню такої постанови суду та відновленню порушених прав особи-позивача.
Згідно зі статтею 124 Конституції України, судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов`язковими до виконання на всій території України. Суб`єктами, на яких поширюється обов`язковість судових рішень являються всі органи державної влади і органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, посадові чи службові особи та громадяни.
При цьому, відповідно до приписів частини 2 статті 14 Кодексу адміністративного судочинства України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України.
Відповідно до частини 6 статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України за відсутності обставин протиправності відповідних рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень - відповідача та порушення ним прав, свобод, інтересів особи-позивача, суд залишає заяву без задоволення. За наявності підстав для задоволення заяви суд постановляє ухвалу в порядку, передбаченому статтею 249 цього Кодексу.
Згідно статті 249 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним суб`єктам владних повноважень для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону.
У разі необхідності суд може постановити окрему ухвалу про наявність підстав для розгляду питання щодо притягнення до відповідальності осіб, рішення, дії чи бездіяльність яких визнаються протиправними.
Суд може постановити окрему ухвалу у випадку зловживання процесуальними правами, порушення процесуальних обов`язків, неналежного виконання професійних обов`язків (в тому числі якщо підписана адвокатом чи прокурором позовна заява містить суттєві недоліки) або іншого порушення законодавства адвокатом або прокурором. Окрема ухвала щодо прокурора або адвоката надсилається органу, до повноважень якого належить притягнення до дисциплінарної відповідальності прокурора або адвоката відповідно.
В окремій ухвалі суд має зазначити закон чи інший нормативно-правовий акт (у тому числі його статтю, пункт тощо), вимоги яких порушено, і в чому саме полягає порушення.
З метою забезпечення виконання вказівок, що містяться в окремій ухвалі, суд встановлює у ній строк для надання відповіді залежно від змісту вказівок та терміну, необхідного для їх виконання.
Враховуючи те, що відповідачем на час розгляду заяви в суді не надано доказів належного виконання рішення суду в частині складення довідки про розмір грошового забезпечення щодо ОСОБА_1 за формою встановленою чинною із 05 березня 2019 року редакцією додатка другого Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45, суд вважає за необхідне зобов`язати Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомити Окружний адміністративний суд міста Києва у місячний строк з дня набрання законної сили даною окремою ухвалою суду про вжиті заходи щодо усунення встановлених порушень.
Отже, з урахуванням вимог, встановлених частиною 2 статті 19 Конституції України та частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, виходячи з системного аналізу положень законодавства України та фактичних обставин справи, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви ОСОБА_1 .
Відповідно до Переліку органів військового управління, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, міста Києва або Севастополя, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 20.05.2016 № 270 Київський міський військовий комісаріат переформатовано у Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. При цьому, змінено лише назву юридичної особи, тоді як код ЄДРПОУ та місцезнаходження не змінювались, з огляду на що суд вважає за необхідне враховувати обставини зміни назви державного органу.
Керуючись статтями 249, 382, 383 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. Заяву ОСОБА_1 про визнання протиправними дій, вчинених Київським міським військовим комісаріатом (Київським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки) на виконання рішення суду - задовольнити.
2. Визнати протиправними дії Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо складення ОСОБА_1 довідки від 04.12.2020 № ВСЗ/6218 про розмір грошового забезпечення на виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11.06.2020 та Шостого апеляційного адміністративного суду від 23.10.2020 у справі № 640/19238/19 з зазначенням посадового окладу, окладу за військовим званням, надбавкою за вислугу років без зазначення додаткових видів грошового забезпечення.
3. Надати Київському міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки місячний строк з дня набрання законної сили даною ухвалою для вжиття заходів щодо усунення встановлених порушень.
Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена.
Суддя Т.П. Балась