
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
справа№380/2112/21
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
24 травня 2021 року
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Потабенко В.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у Львівській області, Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 (далі – ОСОБА_1 , позивач) звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДФС у Львівській області (далі – ГУ ДФС у Львівській області, відповідач 1), Головного управління ДФС у Донецькій області (далі – ГУ ДФС у Донецькій області, відповідач 2), в якому, з врахуванням уточнень, просив:
- визнати протиправною бездіяльність ГУ ДФС у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 у включенні до вислуги років для призначення пенсії у календарному обчисленні стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020;
- зобов`язати ГУ ДФС у Львівській області зарахувати ОСОБА_1 до вислуги років для призначення пенсії стаж роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020;
- зобов`язати ГУ ДФС у Львівській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок грошових виплат за час роботи в ГУ ДФС у Львівській області з 06.07.2020 р. по 22.10.2020 року із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019. по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020;
- зобов`язати ГУ ДФС у Донецькій області здійснити ОСОБА_1 перерахунок грошових виплат за час роботи в ГУ ДФС у Донецькій області з 23.10.2020 року із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив,що з 17.09.1992 працював в органах податкової міліції і наказом ДФС України від 26.12.2014 №2119-о був звільнений зі служби 30.12.2014. Однак, до вислуги років в календарному обчисленні йому не було зараховано періоду роботи з 25.02.2015 по 22.04.2020, в який позивач працював з 25.02.2015 по 27.07.2015 на посаді головного консультанта з питань юридично - наукового забезпечення секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції; з 11.02.2019 по 05.09.2019 на посаді начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Львівській області; з 06.09.2019 по 21.10.2019 на посаді начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Львівській області; з 22.10.2019 по 22.04.2020 на посаді заступника начальника відділу чергових Львівської митниці ДФС. У зв`язку з цим, позивач звертався до начальника ГУ ДФС у Львівській області із заявою про зарахування до вислуги років для призначення пенсії період роботи на державній службі, змінити розмір надбавки за вислугу років та здійснити перерахунок заробітної плати за період роботи в ГУ ДФС у Львівській області з 06 липня 2020 року. Однак, листом від 25.01.2021 №12/10/13-97-07 ГУ ДФС у Львівській області повідомило, що оскільки центральними органами виконавчої влади не затверджений перелік посад офіцерського та начальницького складу, у разі переведення на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах, то відсутні підстави для зарахування до вислуги років періоду роботи на державній службі. Вважаючи вказану бездіяльність відповідача протиправною, позивач звернувся з цим позовом до суду.
Ухвалою від 22.02.2021 позовну заяву було залишено без руху.
Ухвалою судді від 09.03.2021 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін.
Відповідачі відзивів на позовну заяву не надали. Належним чином повідомлялися про відкриття провадження у справі та її розгляд в порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін.
Таким чином, суд на підставі ч.6 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) дійшов висновку проводити розгляд справи на підставі наявних доказів у матеріалах справи.
Відповідно до ч.5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Оскільки відсутні клопотання будь-якої зі сторін про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
В зв`язку з перебуванням судді Потабенко В.А у відпустці до 17.05.2021, розгляд справи здійснюється 24.05.2021.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі факти, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для вирішення спору по суті, суд дійшов до наступних висновків.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 в періоді з 17.09.1992 працював в органах податкової міліції.
Наказом ДФС України від 26.12.2014 №2119-о позивача було звільнений зі служби 30.12.2014.
Як видно із позовної заяви, на день звільнення зі служби вислуга років позивача в календарному обчисленні становила 24 роки 01 місяць 10 днів.
В подальшому, відповідно до Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області з 31.12.2014 позивачу було призначено пенсію за вислугу років.
Позивач наголосив, що в періоді з 25.02.2015 по 22.04.2020 включно працював на посадах державного службовця, а саме:
- з 25.02.2015 по 27.07.2015 на посаді головного консультанта з питань юридично- наукового забезпечення секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції;
- з 11.02.2019 по 05.09.2019 на посаді начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Львівській області;
- з 06.09.2019 по 21.10.2019 на посаді начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Львівській області;
- з 22.10.2019 по 22.04.2020 на посаді заступника начальника відділу чергових Львівської митниці ДФС.
Наказом Державної фіскальної служби України від 01.07.2020 №914-о позивач прийнятий на службу до податкової міліції з 06.07.2020.
З 23.10.2020 і дотепер позивач перебуває на посаді в.о. начальника шостого відділу У03 на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області.
Позивач зазначав, що згідно грошового атестату позивача від 24.11.2020 №19 вислуга років станом на 06.07.2020 становить 24 роки 01 місяць 10 днів і визначена надбавка за вислугу років в розмірі 45%.
У зв`язку з цим, позивачем було встановлено, що йому не було зараховано до вислуги років в календарному обчисленні періоду роботи з 25.02.2015 по 22.04.2020.
12.01.2021 позивач звернувся з заявою до начальника ГУ ДФС у Львівській області з проханням зарахувати до вислуги років для призначення пенсії період роботи на державній службі, змінити розмір надбавки за вислугу років та здійснити перерахунок заробітної плати за період роботи в ГУ ДФС у Львівській області з 06.07.2020.
У відповіді від 25.01.2021 №12/10/13-97-07 ГУ ДФС у Львівській області повідомило, що оскільки центральними органами виконавчої влади не затверджений перелік посад офіцерського та начальницького складу, у разі переведення на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах, то відсутні підстави для зарахування до вислуги років періоду роботи на державній службі.
Вважаючи протиправною бездіяльність ГУ ДФС у Львівській області щодо зарахування позивачу до вислуги років для призначення пенсії у календарному обчисленні спірного часу роботи, часу роботи в Комітеті Верховної Ради України з 25.02.2015 по 27.07.2015, в ГУ ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в ГУ ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020, позивач звернувся із цим позовом до суду.
При вирішенні даного спору суд виходить з наступного.
Частиною 2 ст. 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію, визначає Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 1 вказаного Закону особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за цим Законом, при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.
Право на пенсійне забезпечення, відповідно до вимог п. ”б” ст. 12 цього Закону, мають особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, особи начальницького складу податкової міліції, особи начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, особи начальницького і рядового складу органів і підрозділів цивільного захисту.
Згідно з ч.1 ст. 2 вказаного Закону військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, які мають право на пенсійне забезпечення, пенсії відповідно до цього Закону призначаються і виплачуються після звільнення їх зі служби.
Статтею 12 цього Закону визначено, що пенсія за вислугу років призначається:
а) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах «б» - «д» ст. 12 цього Закону (крім осіб, зазначених у ч.3 ст. 5 цього Закону), незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби, зокрема, з 01 жовтня 2014 року по 30 вересня 2015 року, і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки і більше;
б) особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, іншим особам, зазначеним у пунктах «б» - «д» ст. 12 цього Закону, в разі досягнення ними на день звільнення зі служби 45-річного віку, крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону, за наявності у них страхового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв`язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України.
За вимогами п. «и» частини першої статті 17 Закону №2262-ХІІ особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби і військової служби за контрактом, іншим особам, зазначених у пунктах «б» - «д» статті 12 даного Закону, які мають право на пенсію за цим Законом, до вислуги років для призначення пенсії зараховуються час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки України, Управління державної охорони України, органи внутрішніх справ, державну пожежну охорону. Державну службу спеціального зв`язку та захисту інформації України, органи і підрозділи цивільного захисту, податкову міліцію або Державну кримінально-виконавчу службу України на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, затверджуваними відповідно Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, Державною службою спеціального зв`язку та захисту інформації України, центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах виконання кримінальних покарань, цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки, державної фінансової політики.
Відповідно до ст. 17-1 вказаного Закону порядок обчислення вислуги років та визначення пільгових умов призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до абзацу 12 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України “Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членів їхніх сімей” від 17.07.1992 №393, установити, що для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським, особам, зазначеним у пункті "ж" статті 1-2 такого Закону, до вислуги років зараховується час роботи в державних органах у разі переходу на службу в органи внутрішніх справ на посади начальницького складу, на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки за направленням Кабінету Міністрів України, Ради Міністрів Республіки Крим, Представника Президента України в області, містах Києві та Севастополі згідно з переліками посад і на умовах, затверджуваних відповідно Міністерством внутрішніх справ і Центральним управлінням Служби безпеки.
Аналізуючи вищенаведені норми законодавства та фактичні обставини справи, суд зазначає, що особам, які мають право на призначення пенсії на підставі Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу в органи внутрішніх справ, податкову міліцію на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, затверджуваними відповідно Міністерством внутрішніх справ України, центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері державної фінансової політики.
З матеріалів справи видно, що відмова ГУ ДФС у Львівській області в перерахунку стажу позивача обґрунтована тим, що оскільки центральними органами виконавчої влади не затверджений перелік посад офіцерського та начальницького складу, у разі переведення на які до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах, то відсутні підстави для зарахування до вислуги років періоду роботи на державній службі в період з 25.02.2015 по 22.04.2020.
Як видно із матеріалів справи, а саме із записів у трудовій книжці за № 11, 12, 13, 15, 18, 20, позивач в період з 25.02.2015 по 22.04.2020 займав такі посади, а саме:
- розпорядженням №2673 від 27.02.2015 позивач був призначений на посаду головного консультанта з питань юридично-наукового забезпечення секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції;
- наказом від 11.02.2019 р. №68-о я був прийнятий на посаду начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Львівській області;
- наказом від 06.09.2019 р. №86-о я був призначений в порядку переведення на посаду начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Львівській області;
- наказом від 21.10.2019 р. №721-о я був призначений на посаду заступника начальника відділу чергових Львівської митниці ДФС;
Слід зазначити, що ще 25.02.2015 позивачем було прийнято присягу державного службовця і присвоєно шостий ранг державного службовця.
Таким чином, позивач в періоді з 25.02.2015 по 22.04.2020 займав посади державної служби.
Доказів протилежного відповідачами не надано.
Крім того, суд зазначає, що Європейський суд з прав людини неодноразова наголошував у своїх рішеннях про те, що принцип верховенства права зобов`язує державу поважати і застосовувати запроваджені нею закони, створюючи правові й практичні умови для втілення їх в життя.
Суд наголошує, що Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” для осіб начальницького складу податкової міліції передбачені гарантії формування вислуги років, необхідної для призначення та нарахування пенсії. Реалізація зазначеної гарантії не повинна залежати від невиконання державними органами, покладених на них обов`язків, зокрема, щодо створення та затвердження списку посад. Правовідносини, що виникають в процесі реалізації права на встановлену державою гарантію для осіб начальницького складу податкової міліції як складової їхнього правового статусу, будуються на принципі юридичної визначеності. Зазначений принцип не дозволяє державі посилатися на відсутність певного нормативного акта, який визначає механізм реалізації прав та свобод громадян, закріплених у конституційних та інших актах.
Отже, неправомірним є посилання відповідача на відсутність затвердженого переліку посад, як на підставу відмови позивачу у зарахуванні до вислуги років для призначення пенсії часу попередньої роботи в державних органах.
Таким чином, при вирішенні даної справи суд не погоджується із твердженням відповідача про відсутність правових підстав для зарахування позивачу до вислуги років для призначення пенсії вищевказаного періоду роботи у зв`язку з відсутністю затвердженого переліку посад, оскільки Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” передбачені гарантії щодо формування вислуги років, необхідної для призначення та нарахування пенсії. Реалізація зазначеної гарантії не повинна залежати від невиконання державними органами покладених на них обов`язків, зокрема, щодо створення та затвердження списку посад.
Таким чином, за результатами розгляду справа, суд дійшов висновку, що Головним управління ДФС у Львівській області допущено протиправну бездіяльність щодо включення позивачу до вислуги років для призначення пенсії у календарному обчисленні спірного стажу роботи.
Вирішуючи питання щодо способу відновлення порушеного права позивача, суд дійшов висновку зобов`язати ГУ ДФС у Львівській області зарахувати ОСОБА_1 до вислуги років для призначення пенсії стаж роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції в період з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області період з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області період з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС період з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Крім того, суд враховує, що спосіб відновлення порушеного права позивача має бути ефективним та таким, який виключає подальші протиправні рішення, дії чи бездіяльність суб`єкта владних повноважень, а у випадку невиконання, або неналежного виконання рішення не виникала б необхідність повторного звернення до суду, а здійснювалося виконання рішення.
Таким чином, обираючи належний спосіб захисту порушеного права позивача, суд вважає за необхідне зобов`язати Головне управління ДФС у Львівській області здійснити позивачу перерахунок грошових виплат за час роботи в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 06.07.2020 по 22.10.2020, із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020, та зобов`язати Головне управління ДФС у Донецькій області здійснити позивачу перерахунок грошових виплат за час роботи в Головному управлінні ДФС у Донецькій області з 23.10.2020 із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Таким чином, позовні вимоги підлягають задоволенню повністю.
Відповідно до ч.2 ст. 19 Конституції України та ч.2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з вимогами ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Виходячи із заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та доказів, зібраних у справі, суд дійшов висновку, що позов необхідно задовольнити повністю.
Враховуючи задоволення позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, відповідно до ст. 139 КАС України, суд вважає за необхідне стягнути на користь позивача судові витрати у вигляді судового збору за рахунок бюджетних асигнувань відповідачів у справі, пропорційно до задоволених позовних вимог.
Керуючись ст.ст. 2, 19-20, 22, 25-26, 90, 139, 143, 241-246, 255, 257-258, 293, 295, пп. 15.5 п.15 розділу VII “Перехідні положення” КАС України, суд, –
В И Р І Ш И В :
адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління ДФС у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 у включенні до вислуги років для призначення пенсії у календарному обчисленні стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції період з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області період з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області період з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС період з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Зобов`язати Головне управління ДФС у Львівській області (код ЄДРПОУ 39462700, місцезнаходження: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35) зарахувати ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) до вислуги років для призначення пенсії стаж роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Зобов`язати Головне управління ДФС у Львівській області (код ЄДРПОУ 39462700, місцезнаходження: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35) здійснити ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) перерахунок грошових виплат за час роботи в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 06.07.2020 по 22.10.2020, із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції періоду з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області періоду з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області періоду з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС періоду з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Зобов`язати Головне управління ДФС у Донецькій області (код ЄДРПОУ 39406028, місцезнаходження: 87526, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130 Таганрозької дивізії, 114) здійснити ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) перерахунок грошових виплат за час роботи в Головному управлінні ДФС у Донецькій області з 23.10.2020 року,із врахуванням у вислузі років стажу роботи в Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції з 25.02.2015 по 27.07.2015, в Головному управлінні ДФС у Львівській області з 11.02.2019 по 05.09.2019, в Головному управлінні ДПС у Львівській області з 06.09.2019 по 21.10.2019, в Львівській митниці ДФС з 22.10.2019 по 22.04.2020.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головне управління ДФС у Львівській області (код ЄДРПОУ 39462700, місцезнаходження: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35) в користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 2724 (дві тисячі сімсот двадцять чотири) гривень рівно.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головне управління ДФС у Донецькій області(код ЄДРПОУ 39406028, місцезнаходження: 87526, Донецька область, м. Маріуполь, вул. 130 Таганрозької дивізії, 114) в користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 908 (дев`ятсот вісім) гривень рівно.
Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом тридцяти днів з дня складення його повного тексту. Апеляційна скарга подається до суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який постановив рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повний текст рішення складено 28.05.2021
Суддя Потабенко В.А.