Ухвала суду № 97207114, 27.05.2021, Холодногірський районний суд міста Харкова (до 25.04.2025 - Ленінський районний суд м. Харкова)

Дата ухвалення
27.05.2021
Номер справи
642/3154/21
Номер документу
97207114
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

27.05.2021

Справа№642/3154 /21

Провадження № 1-кс/642/1404/21

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 травня 2021 року м. Харків

Слідчий суддя Ленінського районного суду м.Харкова ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого другого СВ (з дислокацією у м.Харкові) ТУ ДБР розташованого у м.Полтаві ОСОБА_4 у кримінальному провадженні №62021170020000041 від 30.03.2021, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України про надання дозволу на вже проведений обшук,-

В С Т А Н О В И В:

Слідчий другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Харкові) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві підполковник Державного бюро розслідувань ОСОБА_4 звернулася до слідчого судді Ленінського районного суду м.Харкова з клопотанням про надання дозволу на вже проведений 25.05.2021р. обшук.

У провадженні другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Харкові) ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за№62021170020000041 від 30.03.2021 за ч. 3 ст. 368 КК України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об`єднаних сил.

Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до наказу начальника ІНФОРМАЦІЯ_1 від 29.07.2020 року №469-ОС вважати таким, що приступив до виконання обов`язків за посадою старший лейтенант ОСОБА_5 (П-020888) заступника начальника відділу адміністративно- юрисдикційної діяльності штабу, з 10 серпня 2020 року.

Відповідно до посадової інструкції заступника начальника відділу адміністративно юрисдикційної діяльності штабу прикордонного загону, затвердженої наказом начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 від 17.07.2020 №66-од ОСОБА_5 відповідає за: удосконалення форм і методів провадження у справах про адміністративні правопорушення; знання та своєчасну організацію ведення всієї службової документації відділу з питань обліку справ про адміністративні правопорушення, справ пов`язаних з відповідальністю перевізників, видачі бланків протоколів, примусового повернення та видворення іноземців правопорушників, реадмісії та заборони в`їзду іноземцям; організацію та контроль виконання накладених адміністративних стягнень у відділах прикордонної служби та вжиття заходів для забезпечення їх виконання в межах чинного законодавства; контроль через КАІС « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за своєчасним виїздом з України іноземців, відносно яких прийнято рішення про їх примусове повернення, у випадку їх невиїзду готувати та направляти встановленим порядком інформування; перевіряти і контролювати дотримання вимог законодавства України під час роботи з іноземцями та адміністративного провадження, а також тримання та конвоювання затриманих осіб; вивчати матеріали справ про адміністративні правопорушення, які знаходяться у провадженні прикордонного загону, надавати щодо них пояснення та висновки.

Відповідно до ст.ст. 3, 11, 16, 58, 59 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, ст. ст. 1, 4 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України лейтенант ОСОБА_5 під час проходження військової служби повинен свято і непорушно додержуватись Конституції України та законів України, Військової присяги, сумлінно і чесно виконувати військовий обов`язок, виконувати службові обов`язки, що визначають обсяг виконання завдань, доручених йому за посадою, показувати приклад неухильного виконання вимог законодавства.

Згідно ч. 7 ст. 14 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» на військовослужбовців Державної прикордонної служби України, крім військовослужбовців строкової служби, курсантів військових навчальних закладів, курсантів факультетів, кафедр та відділень військової підготовки, поширюються вимоги встановлені Законом України «Про запобігання корупції».

Поряд із цим, відповідно пункту г) ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб`єктами, на яких поширюється дія цього закону є військові посадові особи Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України та інших утворених відповідно до законів військових формувань, крім військовослужбовців строкової військової служби, курсантів вищих військових навчальних закладів, курсантів вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, курсантів факультетів, кафедр та відділень військової підготовки.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» правоохоронні органи - органи прокуратури, Національної поліції, служби безпеки, Військової служби правопорядку в Збройних Силах України, Національне антикорупційне бюро України, органи охорони державного кордону, органи доходів і зборів, органи і установи виконання покарань, слідчі ізолятори, органи державного фінансового контролю, рибоохорони, державної лісової охорони, інші органи, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції.

Наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від

15 лютого 2005 року № 116 «Про затвердження Положення про орган охорони Державного кордону Державної прикордонної служби України» встановлено, що органом охорони Державного кордону є прикордонний загін, який є оперативно-службовою та адміністративно-господарською ланкою Державної прикордонної служби України.

Так, згідно ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», корупція це використання особою, зазначеною у частині першій ст. 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов`язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій ст. 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов`язаних з ними можливостей.

Також, відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», неправомірна вигода це грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, будь-які інші вигоди нематеріального чи негрошового характеру, які обіцяють, пропонують, надають або одержують без законних на те підстав.

Статтею 22 Закону України «Про запобігання корупції» особам, зазначеним у частині першій ст. 3 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов`язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Положеннями ст.ст. 3, 22, 24 Закону України «Про запобігання корупції» забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов`язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вимоги для себе чи інших осіб, а у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, незважаючи на приватні інтереси, зобов`язані невідкладно вжити таких заходів: відмовитися від пропозиції; за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію; залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа співробітників; письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб`єктів у сфері протидії корупції.

Частиною 3 ст. 18 КК України передбачено, що службовими особами є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також постійно чи тимчасово обіймають в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління із спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом.

Таким чином, заступник начальника відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності штабу ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 відповідно його посадової інструкції, ч. 3 ст. 18 КК України, Закону України «Про Державну прикордонну службу України», наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 15 лютого 2005 року № 116 «Про затвердження Положення про орган охорони Державного кордону Державної прикордонної служби України», є службовою особою та на ввіреній ділянці правоохоронної діяльності відділу забезпечує надійну охорону Державного кордону, запобігає злочинам чи адміністративним правопорушенням, протидію яким віднесено до компетенції Державної прикордонної служби України, виявляє та затримує осіб, які скоїли злочини або адміністративні правопорушення, протидію яким віднесено до компетенції Державної прикордонної служби України, процесуально оформляє правопорушення, протидію яким віднесено до компетенції Державної прикордонної служби України, контролює дотримання прикордонного режиму та виконання режиму в пунктах пропуску.

Крім того, ОСОБА_5 згідно з Посадовою інструкцією повинен знати Конституцію України, вимоги чинного законодавства України та нормативно-правових актів Державної прикордонної служби щодо завдань, організації, форм і методів пошукової, контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності, боротьби з корупцією та організованою злочинністю; положення Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України; Закони України та інші нормативно-правові акти, що стосуються функціонування (діяльності) об`єктів оперативної зацікавленості; загальновійськові статути Збройних Сил України та інші правові акти, які визначають порядок проходження військової служби; організацію і порядок взаємодії в системі Державної прикордонної служби з органами державної влади при організації та проведенні пошукових, контррозвідувальних та оперативно-розшукових заходів за визначеними лініями діяльності; теорію і практику контррозвідувальної та оперативно-розшукової діяльності.

Таким чином, старший лейтенант ОСОБА_5 , проходячи військову службу на посаді заступника начальника відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності штабу ІНФОРМАЦІЯ_4 , згідно зі ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», являється працівником правоохоронного органу представником влади.

Як військовослужбовець Державної прикордонної служби лейтенант ОСОБА_5 , відповідно до вимог ст.ст. 9, 11 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, ст.ст. 1-4 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, зобов`язаний свято і непорушно додержуватися Конституції та законів України, Військової присяги, віддано служити Українському народові, сумлінно і чесно виконувати військовий обов`язок, суворо дотримуватися Статутів Збройних Сил України, бути дисциплінованим, не допускати негідних вчинків самому та утримувати від них інших військовослужбовців; здійснювати контррозвідувальні заходи з метою попередження, виявлення, припинення і розкриття будь-яких форм розвідувально-підривної діяльності проти України; забезпечувати захист державного суверенітету, конституційного ладу і територіальної цілісності України від протиправних посягань з боку окремих осіб та їх об`єднань; надавати допомогу органам Національної поліції, іншим правоохоронним органам у боротьбі із вчиненням кримінальних правопорушень.

Відповідно до змісту положень статті 19 Конституції України при здійсненні своїх посадових обов`язків ОСОБА_5 зобов`язаний у своїй роботі керуватися лише Конституцією України, Законами України та покладеними на них функціональними обов`язками.

Органом досудовогорозслідування буловстановлено,що ОСОБА_5 ,будучи ознайомленимз посадовоюінструкцією заступниканачальника відділуадміністративно юрисдикційної діяльностіштабу прикордонногозагону,маючи званнястаршого лейтенанта,здійснюючи функціїпредставника владита відповіднодо ч.3ст.18КК України,примітки дост.364КК Українибудучи службовоюособою, наділеною владними повноваженнями, діючи з корисливих мотивів з метою особистого збагачення протиправним шляхом, використовуючи своє службове становище та владні повноваження, значний авторитет та вплив в органах державної влади, зловживаючи ними, вимагав та 25.05.2021 одержав від ОСОБА_6 неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США для себе за зняття заборони на в`їзд на територію України накладеної Державною прикордонною службою на громадянина Республіки Азербайджан ОСОБА_7 , за наступних обставин.

Так, 25.03.2021 до ОСОБА_5 звернулась гр-ка ОСОБА_6 з питанням, щодо порядку зняття заборони на в`їзд на територію України її знайомому іноземцю Республіки Азербайджан ОСОБА_7 накладеної Державною прикордонною службою України.

При цьому, ОСОБА_8 повідомив, що вказане питання необхідно обговорити при особистій зустрічі, час повідомить додатково.

У свою чергу, діючи умисно, з корисливих мотивів з метою одержання неправомірної вигоди 25.03.2021, близько о 17:00 години ОСОБА_5 перебуваючи у попередньо обумовленому місці за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 84/2 в ресторані «Чехов», під час особистої зустрічі повідомив ОСОБА_6 , що зняття заборони на в`їзд на територію України входить саме в його обов`язки, як співробітника ІНФОРМАЦІЯ_2 . При цьому ОСОБА_5 вказав останній, що враховуючи складність зазначеної дії він здійснить зняття заборони на в`їзд на територію України іноземцю Республіки Азербайджан ОСОБА_7 при умові надання йому неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США, а у разі відмови, ОСОБА_5 буде здійснювати перепони іноземцю Республіки Азербайджан ОСОБА_9 .

Разом з цим, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій

ОСОБА_5 , ОСОБА_6 звернувся до ТУ ДБР, розташованого у

м. Полтаві з відповідною заявою про вчинення кримінального правопорушення ОСОБА_5 , та з цього часу діяла під контролем правоохоронних органів.

14.05.2021 ОСОБА_10 на вимогу ОСОБА_5 , для з`ясування ініціатора заборони, надіслала останньому через додаток «Телеграм» копію паспорту громадянина Азербайджана ОСОБА_7 .

19.05.2021 о 13 год 45 хв., продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, спрямованого на вимагання та одержання неправомірної вигоди, ОСОБА_5 у мобільному додатку «Телеграм» зазначив ОСОБА_6 , що ним було перевірено інформацію, та встановлено про дійсність наявності заборони на в`їзд на територію України ОСОБА_9 через порушення строку перебування на території України.

При цьому, ОСОБА_5 повторно повідомив ОСОБА_6 , що він скасує заборону на в`їзд іноземцю виключно після надання йому неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США.

Крім того, під час телефонної розмови 19.05.2021 року ОСОБА_5 запевнив ОСОБА_6 , щодо відсутності в подальшому будь- яких негативних наслідків після заняття заборони на в`їзд ОСОБА_9 при перетині Державного кордону України

25 травня 2021 року близько 14 год. 00 хв. громадянка України ОСОБА_6 , діючи під контролем правоохоронних органів, прибула за раніше обумовленою ОСОБА_5 адресою до кафе « ІНФОРМАЦІЯ_5 », розташованого за адресою: м. Харків, вул. Культури, 11, де за вимогою ОСОБА_5 передала неправомірну вигоду останньому у розмірі 500 доларів США за зняття заборони на в`їзд на територію України громадянина Азербайджана ОСОБА_7 .

Після одержання неправомірної вигоди ОСОБА_5 був затриманий працівниками правоохоронних органів у порядку ст. 208 КПК України, у зв`язку із чим його злочинна діяльність була припинена.

25.05.2021 ОСОБА_5 затриманий в порядку ст.208 КПК України.

25.05.2021 під час проведення невідкладного обшуку кабінету № НОМЕР_1 ІНФОРМАЦІЯ_4 за адресою: АДРЕСА_1 , в якому працює заступник начальника відділу адміністративно-юрисдикційної діяльності штабу ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , якого 25.05.2021 було затримано в порядку ст. 208 КПИК України за підозрою у вчиненні злочину, виявлено та вилучено:

1)роздруківка документа з файлу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_7 » з робочого комп`ютеру ОСОБА_5 на 6-ти арк.;

2)контракт №3807 укладений між ОСОБА_5 та ОСОБА_11 який набирає чинності 25.05.2020 на 2-х арк.;

3)рапорт від імені ОСОБА_5 від 18.03.2021 за вх.№5646 на 1-му арк.;

4)рапорт від 23.03.2021 від імені ОСОБА_12 на 1-му арк.;

5)витяг з наказу №161-ос від 26.04.2021 на 1-му арк.;

6)витяг з наказу №99-ВВ від 11.05.2021 на 1-му арк.;

7)журнал синього кольору №44-18 обліку вихідних документів за порядковим номером 4223-том3, прошитий пронумерований та скріплений печаткою на 197 арк.;

8)журнал №12-33 обліку наказів начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 по особовому складу ТОМ №1 , прошитий пронумерований та скріплений печаткою на 199 арк.;

9)книга обліку наказів начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 по особовому складу про надання відпусток, відряджена прошито, пронумеровано та скріплено печаткою на 200 арк.

Вказані предмети та документи є речовими доказами по провадженню і мають суттєве значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, свідчать про виконання своїх обов`язків ОСОБА_13 , і існувала реальна загроза знищення даного майна чи спотворення їхнього змісту.

Вилучені 25.05.2021 під час зазначеної слідчої дії документи, предмети, були направлені до приміщення Другого слідчоговідділу (здислокацією ум.Харкові)Територіального управлінняДержавного бюророзслідувань,розташованого умісті Полтаві,за адресою:м. Харків, вул. Євгена Котляра, 7.

26.05.2021 ОСОБА_5 вручено письмове повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України тобто в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третьої особи дії з використанням наданого службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

В обгрунтування клопотання, слідчий зазначає, що дана слідча дія була проведена до постановлення ухвали слідчого судді на проведення обшуку в зв`язку з невідкладністю, пов`язаною із врятуванням майна, оскільки могли бути знищені, сховані або спотворені речі та документи, в тому числі речові докази, які мають значення для встановлення істини у даному кримінальному провадженні.

Суд, вислухавши прокурора, який підтримав клопотання, дослідивши надані матеріали, приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню на підставі наступного.

Згідно зі ст. 223 КПК України підставами для проведення слідчої дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети.

Згідно зі ст. 234 КПК України обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також місце встановлення розшукуваних осіб.

Слідчий, прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов`язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов`язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді. Слідчий суддя розглядає таке клопотання згідно з вимогамистатті 234цього Кодексу, перевіряючи, крім іншого, чи дійсно були наявні підстави для проникнення до житла чи іншого володіння особи без ухвали слідчого судді. Якщо прокурор відмовиться погодити клопотання слідчого про обшук або слідчий суддя відмовить у задоволенні клопотання про обшук, встановлені внаслідок такого обшуку докази є недопустимими, а отримана інформація підлягає знищенню в порядку, передбаченомустаттею 255цього Кодексу.

Слідчим доведено, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення тяжкого кримінального правопорушення, що може бути достатньою підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, та завдання, для виконання якого слідчий звертається із клопотанням, було виконане.

Згідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 255545446 за адресою: АДРЕСА_1 : нежитлова будівля літ. «АБ» загальною площею 30,2 кв.м., літ. «АА» загальною площею 660,9 кв.м. на праві державної власності належить Державі Україна в особі Міністерства оборони України код ЄДРПОУ 00034022 на підставі Витягу з Єдиного реєстру об`єктів державної власності щодо державного майна № 10-15-6473 від 02.04.2019, виданого Фондом Державного майна України; нежитлова будівля літ. «2А-14» заг. Пл. 7476,2 кв.м., літ. «2Б-1» заг. Пл. 242 кв.м. на праві державної власності належить Державі Україна в особі Міністерства оборони України код ЄДРПОУ 00034022 на підставі Витягу з Єдиного реєстру об`єктів державної власності щодо державного майна № 10-15-4929 від 13.03.2018, виданого Фондом Державного майна України; нежитлові будівлі літ. М/1-1, Х/1-1, Ч/1-1, Ш/1-1, Щ/1-1, Н/1-1, С/1-1, П/1-1, Л/1-3, У/1-3, на праві державної власності належить Державі Україна в особі Міністерства оборони України код ЄДРПОУ 00034022 на підставі Витягу з Єдиного реєстру об`єктів державної власності щодо державного майна № 10216 від 01.06.2016, виданого Фондом Державного майна України; нежитлові будівлі літ. С-1, Е-4, Ж-1.К-3, Л-1,М-1, Н-1, О-1, Р-1, И-1, У-1, Ф-1, Х\1, Ж/1-1, Ч-1, Ш-1, Щ-1, Є-1, Ю-1, Я-1, Г/1-1, Д/1-2, Б/1-1, Е/1-1, Ц-1, З/1-1, И/1-1, К/1-1, А/1-2, на праві державної власності належить Державі Україна в особі Міністерства оборони України код ЄДРПОУ 00034022 на підставі Витягу з Єдиного реєстру об`єктів державної власності щодо державного майна № 10216 від 01.06.2016, виданого Фондом Державного майна України.

З наданих органом досудового розслідування до суду матеріалів вбачається, що у органа досудового слідства було достатньо підстав вважати, що у службовому кабінеті № НОМЕР_1 ІНФОРМАЦІЯ_8 , за адресою АДРЕСА_1 , можуть зберігатися предмети, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди, є об`єктом кримінально противоправних дій, та інші предмети і документи, які можуть бути доказами в кримінальному провадженні. Несвоєчасні дії, направлені на отримання цих доказів, могли призвести до того, що вони були б втрачені і встановити істину було б неможливо.

При цьому суд приймає до уваги, що завдання слідчої дії обшуку, було виконано і у службовому кабінеті № НОМЕР_1 ІНФОРМАЦІЯ_8 , в якому працює ОСОБА_5 , за адресою АДРЕСА_1 , було вилучено ряд документів, які визнані речовими доказами у кримінальному провадженні.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 234, 235 КПК України,-

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого другого СВ (з дислокацією у м.Харкові) ТУ ДБР розташованого у м.Полтаві ОСОБА_4 про надання дозволу на вже проведений обшук задовольнити.

Надати дозвіл на проведення вже проведеного слідчим другого СВ (з дислокацією у м.Харкові) ТУ ДБР розташованого у м.Полтаві ОСОБА_4 обшуку 25.05.2021 року, в період часу з 14 годин 43 хвилин по 16 годин 50 хвилин у службовому кабінеті № НОМЕР_1 ІНФОРМАЦІЯ_8 , в якому працює ОСОБА_5 , за адресою АДРЕСА_1 (право власності на нерухоме майно належить Державі Україні), в ході якого було виявлено та вилучено: роздруківку документа з файлу під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_7 » з робочого комп`ютеру ОСОБА_5 на 6-ти арк.; контракт №3807 укладений між ОСОБА_5 та ОСОБА_11 який набирає чинності 25.05.2020 на 2-х арк.; рапорт від імені ОСОБА_5 від 18.03.2021 за вх.№5646 на 1-му арк.; рапорт від 23.03.2021 від імені ОСОБА_12 на 1-му арк.; витяг з наказу №161-ос від 26.04.2021 на 1-му арк.; витяг з наказу №99-ВВ від 11.05.2021 на 1-му арк.; журнал синього кольору №44-18 обліку вихідних документів за порядковим номером 4223-том3, прошитий пронумерований та скріплений печаткою на 197 арк.; журнал №12-33 обліку наказів начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 по особовому складу ТОМ №1 , прошитий пронумерований та скріплений печаткою на 199 арк.; книга обліку наказів начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 по особовому складу про надання відпусток, відряджена прошито, пронумеровано та скріплено печаткою на 200 арк.; які є речовими доказами у кримінальному провадженні.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали виготовлено 27.05.2020р.

Слідчий суддя ОСОБА_1