Рішення № 97111021, 12.05.2021, Хмельницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.05.2021
Номер справи
560/5526/20
Номер документу
97111021
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 560/5526/20

РІШЕННЯ

іменем України

12 травня 2021 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд головуючого-судді Блонського В.К.

за участю:секретаря судового засідання Троян О.А. представника позивача Бейлика А.Б. представника відповідача Кундиловської М.М. розглянувши адміністративну справу за позовом приватного підприємства "Ультрасервіс" до Головного управління ДПС у Хмельницькій області про визнання дій неправомірними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області, в якому просить:

-визнати неправомірними дії Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області щодо нарахування приватному підприємству "Ультрасервіс" податкового боргу по орендній платі за землю в сумі 13703,25 грн.;

-скасувати податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0052131208 на суму 718,27 грн.;

-скасувати податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0051961208 на суму 8857,51 грн.

В обгрунтування позовних вимог зазначає, що нарахування податкового боргу по орендній платі за землю та прийняття податкових повідомлень-рішень від 19.12.2017 року є неправомірним, з огляду на наступне.

Згідно із пунктом 288.1 статті 288 Податкового кодексу України, підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

27.01.2016 року рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради № 44 вирішено не поновлювати договір оренди землі № 96-01-2013/1994210 від 02.08.2013 року, укладений між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством "Ультрасервіс".

Земельна ділянка площею 3800 кв.м., розташована по вулиці Нижня Берегова 2/4Б.

В зв`язку із припиненням користування земельною ділянкою у позивача відсутній обов`язок щодо сплати орендної плати, а в податкового органу відсутні підстави щодо стягнення орендної плати.

Що стосується податкової декларації з плати за землю в 2017 році, поданої від імені приватного підприємства "Ультрасервіс" невідомою на даний час особою для керівництва підприємства, то вона була подана помилково, оскільки рішення про припинення користування земельною ділянкою прийняте 27.01.2016 року.

В зв`язку із існуванням такої декларації позивач подав до податкового органу уточнюючу податкову декларацію з плати за землю за 2017 рік де вказав про відсутність договору оренди та відповідно орендної плати.

З огляду на відсутність у позивача обов`язку по сплаті орендної плати за землю, прийняття податкових повідомлень-рішень є неправомірними.

Відповідно до викладеного позивач просить задовольнити позовні вимоги.

Ухвалою від 22 вересня 2020 року Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі та призначив до розгляду за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю, та надав суду пояснення, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві та у відповіді на відзив, зареєстрованої в суді 09.11.2020 року.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнала повністю, та надала суду пояснення згідно поданого відзиву на позов, зареєстрованого в суді 09.10.2020 року.

Обґрунтовуючи заперечення позову, представник відповідача пояснила, що камеральною перевіркою приватного підприємства "Ультрасервіс" встановлено порушення пункту 287.3 статті 287 ПК України, а саме: несвоєчасну сплату узгоджених сум податкових зобов`язань по орендній платі за землю з юридичних осіб.

Відповідно до висновків акту перевірки, податковим органом приватному підприємству "Ультрасервіс" надіслані податкові повідомлення-рішення якими до платника податків застосовані штрафи за затримку сплати грошового зобов`язання по орендній платі з юридичних осіб.

Правові підстави для скасування податкових повідомлень-рішень відсутні.

Враховуючи наведене у задоволенні позову необхідно відмовити.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що 07.11.2017 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проведено камеральну перевірку з питання своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов`язання по орендній платі за землю з юридичних осіб приватним підприємством "Ультрасервіс" (код ЄДРПОУ 32679926).

За результатами перевірки складено акт від 07.11.2017 року № 657522-01-12-08-12/32626.

Перевіркою приватного підприємства "Ультрасервіс" встановлено порушення пункту 287.3 статті 287 ПК України, а саме: підприємством несвоєчасно сплачені узгоджені суми податкових зобов`язань по орендній платі за землю юридичних осіб.

19 грудня 2017 року відповідачем на підставі акту перевірки прийняті податкові повідомлення-рішення за порушення строків сплати суми грошового зобов`язання з орендної плати з юридичних осіб:

-№ 0052131208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 718,27 грн.;

-№ 0051961208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 8857,51 грн.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Податковий кодекс України (далі - ПК України), регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до підпункту 19-1.1.1 пункту 19-1.1 статті 19-1 ПК України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, виконують такі функції, крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій статтею 19-3 цього Кодексу, а саме: здійснюють адміністрування податків, зборів, платежів, у тому числі проводять відповідно до законодавства перевірки та звірки платників податків.

Згідно із підпунктом 20.1.4 пункту 20.1 статті 20 ПК України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків.

Підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 ПК України, встановлено, що контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи).

Порядок проведення камеральних перевірок регламентований статтею 76 ПК України.

Оформлення результатів перевірок встановлено статтею 86 ПК України.

Із змісту наведених правових норм вбачається, що відповідач-Головне управління ДПС у Хмельницькій області як контролюючий орган має право проводити камеральні перевірки платників податків.

Орендна плата за земельну ділянку регулюється статтею 288 ПК України.

Відповідно до пунктів 288.1-288.4, 288.7 статті 288 ПК України, підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Форма надання інформації затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Договір оренди земель державної і комунальної власності укладається за типовою формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

Об`єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285 - 287 ПК України.

Відповідно до статті 285 ПК України, базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв`язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

Згідно із пунктом 286.2, 186.4 статті 286 ПК України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов`язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

У разі зміни протягом року об`єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Згідно із пунктом 287.1 статті 287 ПК України, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Пунктом 57.1 статті 57 ПК України, платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до пункту 287.3 статті 287 ПК України, податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Досліджуючи зміст наведених правових норм ПК України, суд приходить до висновку, що початок обрахування орендної плати за земельну ділянку розпочинається із дати набрання чинності укладеного договору оренди земельної ділянки та закінчується датою припинення права користування (оренди) земельної ділянки.

Платники плати за землю-юридичні особи, самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за базовий податковий (звітний) рік, що починається 1 січня і закінчується 31 грудня, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Платники плати за землю-юридичні особи, зобов`язані сплачувати нараховану суму орендної плати за земельну ділянку щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Як встановлено в судовому засіданні та зазначено вище у мотивувальній частині позову, в акті "Про результати камеральної перевірки з питання своєчасності сплати узгодженої суми податкового зобов`язання по орендній платі за землю з юридичних осіб приватним підприємством "Ультрасервіс" (код ЄДРПОУ 32679926) від 07.11.2017 року № 657522-01-12-08-12/32626 зафіксовано, що перевіркою приватного підприємства "Ультрасервіс" встановлено порушення пункту 287.3 статті 287 ПК України, а саме: підприємством несвоєчасно сплачені узгоджені суми податкових зобов`язань по орендній платі за землю юридичних осіб, що безпосередньо підтверджується таблицею 1 акту.

Позивач не оскаржував прийняті податкові повідомлення-рішення з тих підстав, що сплата орендної плати за земельну ділянку проводилася ним вчасно, в строки, передбачені пунктами 287.3, 287.4 статті 287 ПК України та не надав належних доказів таких обставин.

Таким чином суд погоджується із висновком камеральної перевірки про те, що приватним підприємством "Ультрасервіс" порушено пункт 287.3 статті 287 ПК України, а саме: підприємством несвоєчасно сплачені узгоджені суми податкових зобов`язань по орендній платі за землю юридичних осіб.

Згідно із пунктом 126.1 статті 126 ПК України (в редакції статті яка була чинною на дату прийняття податкових повідомлень-рішень), у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання (крім випадків, передбачених пунктом 126.2 цієї статті) протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

-при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов`язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

-при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов`язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Згідно із статтею 109 ПК України (в редакції статті яка була чинною на дату прийняття податкових повідомлень-рішень), податковими правопорушеннями є протиправні діяння (дія чи бездіяльність) платників податків, податкових агентів, та/або їх посадових осіб, а також посадових осіб контролюючих органів, що призвели до невиконання або неналежного виконання вимог, установлених цим Кодексом та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Вчинення платниками податків, їх посадовими особами та посадовими особами контролюючих органів порушень законів з питань оподаткування та порушень вимог, встановлених іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, тягне за собою відповідальність, передбачену цим Кодексом та іншими законами України.

Контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи (підпункт 20.1.19 пункту 20.1 статті 20 ПК України).

Відповідно до пункту 58.2 статті 58 ПК України (в редакції статті яка була чинною на дату прийняття податкових повідомлень-рішень), податкове повідомлення-рішення надсилається (вручається) за кожним окремим податком, збором та/або разом із штрафними санкціями, передбаченими цим Кодексом, а також за кожною штрафною (фінансовою) санкцією за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на такий контролюючий орган, та/або пенею за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

В зв`язку із тим, що позивач сплачував узгоджені суми податкових зобов`язань з порушенням встановлених ПК України строків сплати, 19 грудня 2017 року відповідач на підставі акту перевірки прийняв податкові повідомлення-рішення:

-№ 0052131208, яким за затримку до 30 календарних днів сплати грошового зобов`язання з орендної плати за земельну ділянку з юридичних осіб, до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в розмірі 10 % в сумі 718,27 грн.;

-№ 0051961208, яким за затримку понад 30 календарних днів сплати грошового зобов`язання з орендної плати за земельну ділянку з юридичних осіб, до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в розмірі 20 % в сумі 8857,51 грн.

Разом з тим згідно із пунктом 287.10 статті 287 ПК України, податкове зобов`язання з цього податку (орендної плати за земельну ділянку) може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу.

Пунктом 102.1 статті 102 ПК України, встановлено, що контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов`язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 цього Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної пунктом 133.4 статті 133 цього Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов`язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов`язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов`язання (в тому числі від нарахованої пені), а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов`язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Із змісту акту камеральної перевірки від 07.11.2017 року № 657522-01-12-08-12/32626, зокрема таблиці 1 вбачається, що відповідач визначив позивачу суму грошових зобов`язань з порушенням вимог пункту 102.1 статті 102 ПК України, тобто після закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати грошових зобов`язань.

Зокрема нарахування штрафів розпочато з 30.06.2014 року тоді як перевірка проведена 07.11.2017 року, а податкові повідомлення-рішення прийняті 19.12.2017 року.

На підставі наведеного, суд приходить до висновку, що в частині нарахування штрафів позивачу за період понад 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати грошових зобов`язань, податкові повідомлення-рішення за порушення строків сплати суми грошового зобов`язання з орендної плати за земельну ділянку з юридичних осіб, № 0052131208, яким за затримку до 30 календарних днів сплати грошового зобов`язання, до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в розмірі 10 % в сумі 718,27 грн., та № 0051961208, яким за затримку понад 30 календарних днів сплати грошового зобов`язання з орендної плати за земельну ділянку з юридичних осіб, до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в розмірі 20 % в сумі 8857,51 грн., суперечать вимогам пункту 102.1 статті 102 ПК України, тобто є протиправними.

Суд вважає, що вказані податкові повідомлення-рішення необхідно скасувати повністю, оскільки згідно із підпунктом 60.1.5 пункту 60.1 статті 60 ПК України, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними, якщо рішенням суду, що набрало законної сили, зменшується сума грошового зобов`язання, визначена у податковому повідомленні-рішенні контролюючого органу.

Отже у разі зменшення суми грошового зобов`язання нарахованого контролюючим органом відповідно до рішення суду, таке податкове повідомлення-рішення вважається відкликаним, а натомість податковий орган може прийняти нове податкове повідомлення-рішення.

В таких випадках суд не вправі підміняти контролюючий орган у реалізації ним своїх функцій та прав, встановлених чинним законодавством та фактично приймати нове податкове повідомлення-рішення, провівши розрахунок зменшення податкового зобов`язання платника податків з орендної плати за земельну ділянку і визнаючи протиправним та скасовуючи податкове повідомлення-рішення в частині.

Відповідно до пункту 60.4 статті 60 ПК України, у випадках, визначених підпунктами 60.1.3 і 60.1.5 пункту 60.1 цієї статті, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними з дня надходження до платника податків податкового повідомлення-рішення або податкової вимоги, які містять зменшену суму грошового зобов`язання або податкового боргу.

Крім того суд погоджується із позицією позивача про те, що відповідач протиправно включив в нарахування штрафу розмір суми несвоєчасної сплати узгодженого податкового зобов`язання за 2017 рік, так як 27.01.2016 року рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради № 44 вирішено не поновлювати договір оренди землі № 96-01-2013/1994210 від 02.08.2013 року, укладений між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством "Ультрасервіс".

Відповідно до пункту 286.1 статті 286 ПК України, підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Отже, відповідач для належного контролю за нарахуванням та сплатою орендної плати за земельну ділянку повинен отримувати для цього належну інформацію та слідкувати за її отриманням в установлені строки.

Також, згідно відповіді Хмельницької міської ради на адвокатський запит представника позивача від 02.10.2020 року за № 12-4021-02-20, суд встановив, що відповідач 05.02.2016 року був повідомлений про рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради № 44, яким вирішено не поновлювати договір оренди землі № 96-01-2013/1994210 від 02.08.2013 року, укладений між Хмельницькою міською радою та приватним підприємством "Ультрасервіс".

В зв`язку із тим, що за 2017 рік була помилково подана податкова декларація із орендної плати за земельну ділянку, позивач 18.02.2020 року подав уточнюючу податкову декларацію із орендної плати за земельну ділянку, де вказав про відсутність нарахування орендної плати за земельну ділянку в 2017 році.

Відповідач, отримавши таку податкову декларацію жодним чином не вчинив дій щодо зменшення орендної плати за земельну ділянку чи будь-яких інших дій.

Підсумовуючи та аналізуючи встановлені по справі обставини, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, тому необхідно визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0052131208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 718,27 грн., (сімсот вісімнадцять гривень двадцять сім копійок) за платежем орендна плата з юридичних осіб, та податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0051961208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 8857,51 грн., (вісім тисяч вісімсот п`ятдесят сім гривень п`ятдесят одна копійка) за платежем орендна плата з юридичних осіб.

Відповідно до частини 1 статті 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов приватного підприємства "Ультрасервіс" до Головного управління ДПС у Хмельницькій області про визнання дій неправомірними та скасування податкових повідомлень-рішень задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0052131208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 718,27 грн., (сімсот вісімнадцять гривень двадцять сім копійок) за платежем орендна плата з юридичних осіб, та податкове повідомлення-рішення від 19.12.2017 року № 0051961208, яким до приватного підприємства "Ультрасервіс" застосовано штраф в сумі 8857,51 грн., (вісім тисяч вісімсот п`ятдесят сім гривень п`ятдесят одна копійка) за платежем орендна плата з юридичних осіб.

Стягнути на користь приватного підприємства "Ультрасервіс" судові витрати в розмірі 2102 грн., (дві тисячі сто дві гривні) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 17 травня 2021 року

Позивач:Приватне підприємство "Ультрасервіс" (вул. Кам`янецька, 74,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 32679926) Відповідач:Головне управління ДПС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17,Хмельницький,Хмельницька область,29000 , код ЄДРПОУ - 44070171)

Головуючий суддя В.К. Блонський