
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
06 травня 2021 року м.Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області в складі:
головуючого судді Галінської В.В.
секретар судового засідання Калетинець Т.В.,
справа №569/5752/21
учасники справи:
позивач - ОСОБА_1
відповідачі - Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, об"єднана житлової комісія Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
розглянувши у відкритому судовому засіданні порядку спрощеного позовного провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про визнання незаконними та скасування рішень та зобов`язання відновлення конституційних прав,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Рівненського міського суду Рівненської області із позовом до Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в якому просить прийняти позов ОСОБА_1 до Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про визнання незаконними та скасування рішень відповідачів та зобов"язання відновлення конституційних прав; визнати протиправним та скасувати рішенням об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 4 від 28.12.2020 року, в частині зарахування на обліку для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 08.12.2020 року; визнати протиправним та скасувати пункт 1 наказу військового комісара Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 176 від 30.12.2020 року, в частині зарахування на обліку для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 08.12.2020 року; зобов"язати об"єднану житлову комісію Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки зарахувати на облік для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 24.02.2005 року в загальну чергу, та у чергу на першочергове забезпечення житлом з 02.07.2015 року (як учасника бойових дій).
Позовні вимоги обгрунтовані тим, що з 22.07.1999 року по даний час він проходить військову службу у Збройних Силах України. З 24 лютого 2005 року його було зараховано на квартирний облік у ЗС України Рівненському обласному військовому комісаріаті м. Рівне на підставі заяви від 26 січня 2005 року та протоколу № 8 від 24 лютого 2005 року. Проходячи службу у ЗС України на протязі більше як 21 років він практично постійно перебував у м. Рівне, та на протязі вказаного терміну перебував на квартирному обліку з 24 лютого 2005 року, термін зберігається у відповідності до норм чинного законодавства. Станом на 07.10.2018 року проходив службу у Рівненському ОТЦКСП м. Рівне.
З 08 жовтня 2018 року у зв"язку з службовою необхідністю його було переведено до військової частини А1556 м.Мукачево, де проходив військову службу по 31 жовтня 2019 року. В зв"язку з постійним виконанням обов"язків в зоні АТО, перебування у відрядженні на протязі більше як 300 діб, у нього не було можливості своєчасно звертатися до командування військової частини А1556 про зарахування на квартирний облік. До того ж, посадові особи, які відповідали за квартирний облік у військовій частині А1556 також постійно їздили у відрядження чи виконували обов"язки в зоні АТО.
Вказує, що за попереднім місцем служби в Рівненському ОТЦКСП його було знято з квартирного обліку протоколом № 02 від 28 лютого 2019 року затвердженого наказом № 25 від 18 березня 2019 року, що відповідно затягувало термін звернення про постановку на квартирний облік у військовій частині А1556.
Звернувшись 10 квітня 2019 року до командування військової частини А1556 з клопотанням про зарахування на квартирний облік, він лише в листопаді 2019 року після переведення з військової частини А1556 отримав рішення житлової комісії №16/10.19 від 30 жовтня 2019 року про зарахування його та членів його сім"ї на квартирний облік з 30 жовтня 2019 року і на першочергову чергу з 30 жовтня 2019 року. Вказане рішення затверджене наказом командира військової частини А1556, № 2121 від 01 листопада 2019 року. У відповідності до наказу Командувача військ оперативного командування "Захід" від 22 жовтня 2019 року № 338 його було переведено до нового місця служби Рівненського ОТЦКСП і 31 жовтня 2019 року виключено із списків особового складу в/ч А1556. Рішенням житлової комісії в/ч А1556 від 15 листопада 2019 року № 17/11/2019 його та членів його сім"ї було знято з квартирного обліку у в/ч А1556. Вказане рішення затверджене наказом командира в/ч А1556 № 2309/кп від 25 листопада 2019 року.
З 01 листопада 2019 року його було переведено для подальшого проходження служби у м. Рівне до Рівненського ОТЦКСП. В зв"язку з неможливістю своєчасно забрати документи квартирного обліку з в/ч А1556 (через постійну відсутність відповідних посадових осіб), він лише 12 лютого 2020 року після отримання на руки відповідних документів, звернувся до житлової комісії Рівненського ОТЦКСП, щодо зарахування на квартирний облік. Проте в зв"язку з відсутністю складу житлової комісії його попросили подати документи пізніше.
08 грудня 2020 року він, повторно звернувся з рапортом до військового комісара Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про зарахування мене та членів моєї сім`ї на квартирний облік для поліпшення житлових умов, тому що дізнався, що його попереднє звернення десь пропало, яке він подавав у зв"язку з прибуття для проходження служби в Рівненському ОТЦКСП. У вказаному рапорті, як і в попередньому просив зарахувати на квартирний облік складом сім"ї 4 (чотири) особи в загальну чергу з 24 лютого 2005 року, у чергу на першочергове забезпечення житлом з 02 липня 2015 року. Рішенням об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 4 від 28 грудня 2020 року, було вирішено зарахувати на квартирному обліку для поліпшення житлових умов з 08 грудня 2020 року. Вказане рішення затверджене наказом Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 176 від 30 грудня 2020 року.
Вказує, що приймаючи вищевказані рішення відповідачами було грубо порушено його права та права членів його сім"ї на забезпечення житлом не надавши можливість йому пояснити обставини справи та причини, які сприяли неможливості своєчасного подання відповідних документів. Зазначає, що він є членом житлової комісії, а відповідне засідання було проведено без його присутності, в протоколі житлової комісії зазначено, що при прийнятті рішення він утримався, натомість він взагалі не був присутній при прийнятті такого рішення. Відтак, відповідачами було формально прийнято неправомірні рішення. Відповідно питання зарахування на пільгову чергу взагалі не було розглянуто та не прийнято жодного рішення.
При прийнятті оскаржуваних рішень відповідачами не було враховано той факт, що він та члени його сім"ї постійно перебували на квартирному обліку в м. Рівне, житловою площею від ЗС України забезпечений не був. Під час проходження служби законність терміну перебування його та членів його сім"ї на квартирному неодноразово перевірялося квартирно експлуатаційним відділом м. Рівне (під час щорічної інвентаризації житлових справ), також законність його терміну перебування на квартирному обліку у м. Рівне (з 24 лютого 2005 року), було перевірено та затверджено виконавчим комітетом Рівненської міської ради Рішенням № 34 від 11 березня 2014 року.
Ухвалою суду від 24 березня 2021 року прийнято до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження у справі, перше судове засідання для розгляду справи по суті призначена на 20 квітня 2021 року з повідомленням (викликом) сторін, визначено сторонам строк для подання відзиву на позов, відповіді, заперечень.
В судове засідання представник позивача подав клопотання, в якому просив справу розглянути у його відсутність, позовні вимоги підтримує та просить задоволити, не заперечує проти заочного розгляду справи.
Відповідачі в судове засідання повторно не з"явилися, жодних заяв чи клопотань від них не надходило. Враховуючи, що відповідачі про дату, час та місце розгляду справи повідомлялися своєчасно та належним чином, шляхом направлення судових повісток, а також те, що представник позивача не заперечує проти заочного вирішення справи, відповідачі відзив не подали, наявні всі умови, встановлені ст. 280 ЦПК України, які необхідні для ухвалення заочного рішення.
Таким чином, суд ухвалив провести розглядати справу у відсутність відповідачів за доказами, що містяться в матеріалах справи при заочному розгляді справи відповідно до положень ст. 281 ЦПК України.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з"ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об"єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
Відповідно ч. 1 ст.4 та ч. 1 ст.5 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Судом встановлено, що з 22 липня 1999 року по даний час позивач ОСОБА_1 проходить військову службу у Збройних Силах України, що стверджується Витягом з послужного списку майора ОСОБА_1 ..
З 24 лютого 2005 року ОСОБА_1 було зараховано на квартирний облік у ЗС України Рівненському обласному військовому комісаріаті м.Рівне, згідно заяви та Витягу з Протоколу №8 засідання житлової комісії Рівненського ОВК від 24 лютого 2005 року затвердженого ТВО військового комісара Рівненського ОВК підполковником ОСОБА_2 ..
Відповідно Витягу з рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради №34 від 11 березня 2014 року, затверджено протоколи засідань житлової комісії військової частини А0796 від 23.10.2013 №1, від 26.11.2013 №2 та від 24.12.2013 №3 щодо прийняття на квартирний облік при військовій частині у список загальної черги військовослужбовців, в тому числі ОСОБА_1 ..
Згідно Витягу з Протоколу №17 засідання житлової комісії Рівненського ОВК від 02 липня 2015 року затвердженого Військовим комісаром Рівненського ОВК полковником ОСОБА_3 , задоволено клопотання майора ОСОБА_1 та зараховано його на квартирний облік в Рівненському ОВК з 24 лютого 2005 року складом сім"ї чотири особи в списки осіб на загальну чергу, на підставі п.4 ст.34 ЖК України.
Згідно Витягу з Протоколу №17 засідання житлової комісії Рівненського ОВК від 02 липня 2015 року затвердженого Військовим комісаром Рівненського ОВК полковником ОСОБА_3 , задоволено клопотання майора ОСОБА_1 та зараховано його в першочергову чергу житлової комісії Рівненського ОВК з 02 липня 2015 року складом сім"ї чотри особи.
Проходячи службу у ЗС України на протязі більше як 21 років ОСОБА_1 практично постійно перебував у м. Рівне, та перебував на квартирному обліку з 24 лютого 2005 року. Станом на 07 жовтня 2018 року проходив службу у Рівненському ОТЦКСП м. Рівне.
З 08 жовтня 2018 року у зв"язку з службовою необхідністю ОСОБА_1 було переведено до військової частини А1556 м.Мукачево де проходив військову службу по 31 жовтня 2019 року.
Згідно Витягу з Протоколу №02 від 28 лютого 2019 року затвердженого наказом № 25 від 18 березня 2019 року, постановлено зняти з квартирного обліку Рівненського обласного ТЦК та СП майора ОСОБА_1 з 28 лютого 2019 року.
10 квітня 2019 року позивач звернувся до командування військової частини А1556 з клопотанням про зарахування на квартирний облік. В листопаді 2019 року після переведення з військової частини А1556 отримав рішення житлової комісії №16/10.19 від 30 жовтня 2019 року про зарахування його та членів його сім"ї на квартирний облік з 30 жовтня 2019 року і на першочергову чергу з 30 жовтня 2019 року. Вказане рішення затверджене наказом командира військової частини А1556, № 2121 від 01 листопада 2019 року.
Згідно наказу КВ ОК "Захід" від 22 жовтня 2019 року № 338 ОСОБА_1 було переведено до нового місця служби Рівненського ОТЦКСП.
Рішенням житлової комісії в/ч А1556 від 15 листопада 2019 року № 17/11/2019 ОСОБА_1 та членів його сім"ї було знято з квартирного обліку у в/ч А1556. Вказане рішення затверджене наказом командира в/ч А1556 № 2309/кп від 25 листопада 2019 року.
З 01 листопада 2019 року ОСОБА_1 було переведено для подальшого проходження служби у м. Рівне до Рівненського ОТЦКСП.
Під час подальшого проходження служби, законність терміну перебування позивача та членів його сім"ї на квартирному обліку неодноразово перевірялася квартирно-експлуатаційним відділом м.Рівне (під час щорічної інвентаризації житлових справ).
Однак, 28 грудня 2020 року рішенням №4 об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було змінено термін перебування позивача та членів його сім"ї на квартирному обліку з 08 грудня 2020 року. Вказане рішення затверджене наказом Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 176 від 30 грудня 2020 року.
З позовної заяви вбачається, що при прийнятті вищевказаних рішень відповідачі не повідомили позивача про дату та час розгляду вказаного питання, причини та правові підстави прийняття такого рішення, про сам факт прийняття такого рішення і наказу. Натомість, зазначене рішення та наказ порушують права позивача та членів його сім"ї зменшуючи термін перебування на квартирному обліку, що відповідно перешкоджає реалізації його конституційного права на забезпечення житлом на найближчий час.
Факт не забезпечення позивача та членів його сім"ї житлом у м.Рівне підтверджується довідкою КЕВ м.Рівне №112 від 26 березня 2019 року, та довідками Рівненського міського бюро технічної інвентаризації від 19 травня 2020 року № 897/195 та №897/196.
Відповідно до ст.47 Конституції України кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.
Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.
Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.
Згідно зі ст.ст. 9, 31, 40 ЖК Української РСР громадяни мають право на одержання у безстрокове користування у встановленому порядку жилого приміщення в будинках державного чи громадського житлового фонду або на одержання за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення для категорій громадян, визначених законом, або в будинках житлово-будівельних кооперативів. Житлові права охороняються законом, за винятком випадків, коли вони здійснюються в суперечності з призначенням цих прав чи з порушенням прав інших громадян або прав державних і громадських організацій. Громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, мають право на одержання у користування жилого приміщення в будинках державного або громадського житлового фонду в порядку, передбаченому законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР. Жилі приміщення надаються зазначеним громадянам, які постійно проживають у даному населеному пункті (якщо інше не встановлено законодавством Союзу РСР і Української РСР), як правило, у вигляді окремої квартири на сім`ю. Громадяни перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до одержання житлового приміщення, за винятком випадків, передбачених частиною другою цієї статті. Громадяни знімаються з обліку потребуючих поліпшення житлових умов у випадках: 1.) поліпшення житлових умов, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення; 11.) одноразового одержання за їх бажанням від органів державної влади або органів місцевого самоврядування грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення у встановленому порядку; 2.) виїзду на постійне місце проживання до іншого населеного пункту; 3.) припинення трудових відносин з підприємством, установою, організацією особи, яка перебуває на обліку за місцем роботи, крім випадків, передбачених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР; 4.) засудження до позбавлення волі на строк понад шість місяців, заслання або вислання; 5.) подання відомостей, що не відповідають дійсності, які стали підставою для взяття на облік, або неправомірних дій службових осіб при вирішенні питання про взяття на облік.
Відповідно до ст. 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Норми пункту 26 Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2006 №1081, вказують, що військовослужбовці, які перебувають на обліку, у разі переміщення по військовій службі, пов`язаного з переїздом до іншого гарнізону (в іншу місцевість), зараховуються на облік за новим місцем служби разом з членами їх сімей із збереженням попереднього часу перебування на обліку, а також у списках осіб, що користуються правом першочергового або позачергового одержання житла.
Пунктом 5 розділу ІІ, пунктами 9 і 16 розділу VІ Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженою наказом Міністра оборони України №380 від 31.07.2018, передбачено, що основними завданнями житлових комісій військових частин (об"єднаних житлових комісій) є: перевірка житлових умов військовослужбовців та членів їх сімей; прийняття рішення з житлових питань, у тому числі із розгляду відповідних рапортів (заяв) військовослужбовців та членів їх сімей з житлових питань; ведення обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (службовою житловою площею); ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; розгляд заяв, скарг та пропозицій, що виникли під час роботи житлових комісій військових частин, та прийом громадян з житлових питань; видача документів, які створюються житловими комісіями військових частин під час виконання вимог цієї Інструкції; ведення оперативного обліку службових жилих приміщень.Військовослужбовці, які перебували на обліку за попереднім місцем проходження військової служби, на загальних підставах в органах місцевого самоврядування та до набрання чинності цією Інструкцією зараховуються на облік із збереженням попереднього часу перебування на обліку, а також заносяться у списки осіб, що користуються правом першочергового або позачергового одержання житла за наявності підстав. час перебування військовослужбовців на обліку для поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими жилими приміщеннями (службовою жилою площею) не враховується.Житлові комісії військових частин (об"єднані житлові комісії) щороку проводять інвентаризацію облікових справ військовослужбовців та членів їх сімей, що перебувають на обліку, під час якої перевіряються житлові умови (за необхідності), а також оновлюються документи, що містяться в облікових справах.
Аналогічні висновки про застосування норм права у подібних правовідносинах викладено у постановах Верховного Суду від 03 травня 2018 року у справі № 359/6809/17, провадження № 61-10533св18; від 20 березня 2019 року у справі № 760/750/16-ц, провадження № 61-10380св18. ВІД 10 жовтня 2019 року у справі № 359/1347/17, провадження № 61-26027св18.
Наведені у постановах правові позиції стосуються подібних правовідносин і тому за правилами ч. 4 ст. 263 ЦПК України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду.
У пункті 145 рішення від 15.11.1996 у справі "Чахал проти Об"єднаного Королівства" (Chahal v. The United Kingdom, (22414/93) (1996) ECHR 54) Європейський суд з прав людини зазначив, що згадана норма гарантує на національному рівні ефективні правові засоби для здійснення прав і свобод, що передбачаються Конвенцією, незалежно від того, яким чином вони виражені в правовій системі тієї чи іншої країни.
Засіб захисту що вимагається зазначеною статтею, повинен бути ефективним, як у законі, так і на практиці, щоб його використання не було ускладнене діями або недоглядом органів влади відповідної держави (п.75 рішення Європейського суду з прав людини у справі "Афанасьєв проти України" від 05.04.2005 (заява №38722/02).
Відповідно до ч.1 ст.81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладені обставини у їх сукупності, суд вважає, що заявлені позовні вимоги є обґрунтованими, доведеними належними та допустимими доказами, не спростованими представниками відповідачів, які в судове засідання не з"явились, письмові відзиви на позов не подали, а тому позовні вимоги підлягають до повного задоволення.
Питання про судові витрати суд вирішує у відповідності до вимог ст. 141 ЦПК України.
Оскільки при подачі позову до суду позивач звільнений від сплати судового збору на підставі п.13 ст.5 Закону України "Про судовий збір", рішення прийнято на користь позивача, тому судові витрати слід стягнути з відповідачів в дохід держави в розмірі 2724 грн. (908,00 грн. х 3 позовні вимоги).
Норма ч. 1 ст. 141 ЦПК України вказує, що судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Тобто судовий збір у розмірі 2724 гривень слід стягнути з відповідачів на користь держави в рівних частках, а саме по 1362,00 гривень з кожного.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 12, 81, 89, 258-259, 263-265, 268, 280-284 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про визнання незаконними та скасування рішень та зобов`язання відновлення конституційних прав - задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати рішенням об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 4 від 28.12.2020 року, в частині зарахування на обліку для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 08.12.2020 року.
Визнати протиправним та скасувати пункт 1 наказу військового комісара Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки № 176 від 30.12.2020 року, в частині зарахування на обліку для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 08.12.2020 року.
Зобов"язати об"єднану житлову комісію Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки зарахувати на облік для поліпшення житлових умов ОСОБА_1 з сім"єю у складі 4 (чотирьох) осіб з 24.02.2005 року в загальну чергу, та у чергу на першочергове забезпечення житлом з 02.07.2015 року (як учасника бойових дій).
Стягнути з Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та об"єднаної житлової комісії Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на користь держави по 1362 грн. судових витрат.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Заочне рішення може бути переглянуто Рівненським міським судом Рівненської області за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Рівненського апеляційного суд або через Рівненський міський суд Рівненської області протягом тридцяти днів з дня складення повного заочного судового рішення.
Учасники справи:
позивач - ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,
відповідачі - Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, м.Рівне, вул.Грабник,4, ЄДРПОУ 08060817; Об"єднана житлової комісія Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, м.Рівне, вул.Грабник,4, ЄДРПОУ 08060817.
Повне судове рішення складене 07 травня 2021 року.
Суддя - підпис
Виготовлено з автоматизованого документообігу суду
Суддя Рівненського міського суду
Рівненської області В.В.Галінська
Дата засвідчення копії:19.05.2021