
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 500/1874/21
17 травня 2021 рокум. Тернопіль Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі головуючої судді Мірінович У.А., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Тернопільській області до Акціонерного товариства "2 ремонтний завод засобів зв`язку" про стягнення податкового боргу, -
ВСТАНОВИВ:
До Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління ДПС у Тернопільській області до Акціонерного товариства "2 ремонтний завод засобів зв`язку", у якій позивач просить прийняти рішення про стягнення з рахунків у банках Акціонерного товариства "2 ремонтний завод засобів зв`язку", що обслуговують такого платника податків та за рахунок готівки, що належить відповідачу - кошти у розмірі податкового боргу в сумі 956273,70 грн з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що оскільки відповідач несвоєчасно та не в повному обсязі сплачував самостійно узгоджені суми податкового зобов`язання з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), то у нього, станом на 22.03.2021, виникла заборгованість перед бюджетами та державними цільовими фондами на загальну суму 956273,70 грн, з огляду на що податковий орган просить стягнути її в судовому порядку.
Ухвалою суду від 12.04.2021 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін та призначено у справі судове засідання на 12.05.2021.
05.05.2021, через відділ документального забезпечення суду, надійшла заява від відповідача, в якій він, керуючись правом, передбаченим частиною першою статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України від 06.07.2005 № 2747-IV (далі - КАС України), визнав позовні вимоги податкового органу у повному обсязі та просив розгляд справи проводити без участі представника (арк. справи 70-71).
12.05.2021, надійшло клопотання представника позивача в якому просить, розгляд справи проводити без участі уповноваженого представника, в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами (арк. справи 73-74).
У зв`язку з неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть учать у справі, суд, керуючись частиною четвертою статті 229 КАС України не здійснював фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу та розглянув дану справу в порядку письмового провадження відповідно до частини третьої статті 194 КАС України.
Дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд встановив наступні обставини.
З матеріалів справи слідує, що акціонерне товариство « 2 ремонтний завод засобів зв`язку» (код ЄДРПОУ 24969510) (далі – АТ « 2 РЗЗЗ») – є державним підприємством, яке входить до сфери управління Міністерства оборони України та зареєстроване як юридична особа 20.05.1999 з основним видом економічної діяльності « 84.22 Діяльність у сфері оборони», перебуває на обліку в Головному управління ДПС у Тернопільській області, як платник податків та платник єдиного соціального внеску, про що свідчить витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (арк. справи 8-12).
Судом встановлено, а відповідачем визнано, що останній, станом на 22.03.2021, несвоєчасно та не в повному обсязі сплачував узгоджені суми податкового зобов`язання з податку на додану вартість, внаслідок чого у нього виникла заборгованість перед бюджетами та державними цільовими фондами на загальну суму 956273,70 грн.
Заявлена в позовних вимогах сума податкового боргу АТ « 2 РЗЗЗ» підтверджується наявними в матеріалах справи доказами, зокрема:
довідкою про наявність податкового боргу від 22.03.2021 (арк. справи 13),
розрахунком сум позовних вимог з податкового боргу (арк. справи 14-16),
податковими деклараціями платника податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) за звітні періоди з червня 2020 року по грудень 2020 (арк. справи 20-26),
податковим повідомленням – рішенням № 0060740412 від 16.10.2020 (арк. справи 27) та податковим повідомленням – рішенням № 0060710412 від 16.10.2020 (арк. справи 28), які винесено на підставі акту камеральної перевірки від 09.10.2020 №3382/19-00-04-12/24969510 (арк. справи 29-31),
податковим повідомленням – рішенням № 0027245104 від 20.07.2020 (арк. справи 35), яке винесено на підставі акту камеральної перевірки від 17.07.2020 №2598/19-00-51-04/24969510 (арк. справи 37-38),
податковим повідомленням – рішенням № 0006930412 від 17.11.2020 (арк. справи 39), яке винесено на підставі акту камеральної перевірки від 16.11.2020 №1710/19-00-04-12/24969510 (арк. справи 41-42),
податковим повідомленням – рішенням № 0030135104 від 12.08.2020 (арк. справи 46), яке винесено на підставі акту камеральної перевірки від 12.08.2020 №2773/19-00-51-04/24969510 (арк. справи 49-52),
світлокопією інтегрованої картки платника податку АТ « 2 РЗЗЗ» з платежу «податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)» за період з 31.12.2019 по 31.03.2021 (арк. справи 53-62).
Судом встановлено, що АТ « 2 РЗЗЗ» був платником податку на додану вартість та подав до контролюючого органу податкові звітні декларації з податку на додану вартість, а саме:
№9169289385 від 16.07.2020, звітний період червень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 65149,00 грн (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9202977208 від 17.08.2020, звітний період липень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 53578,00 грн (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9234716036 від 16.09.2020 звітний період серпень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 96425,00 грн (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9270624380 від 20.10.2020 звітний період вересень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 103267 грн (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9302146448 від 16.112020 звітний період жовтень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 76510,00 грн. (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9336304577 від 16.12.2020 звітний період листопад 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 36805,00 грн. (основний платіж);
податкової декларації з податку на додану вартість №9368803809 від 18.01.2021 звітний період грудень 2020 року, в якій самостійно задекларована сума податкового зобов`язання - 420042,00 грн. (основний платіж)
Питання повної та своєчасної сплати АТ « 2 РЗЗЗ» узгоджених податкових зобов`язань з податку на додану вартість було предметом ряду камеральних перевірок, проведених податковим органом, за результатами яких було складено акти, зокрема:
акт камеральної перевірки від 17.07.2020 №2598/19-00-51-04/24969510;
акт камеральної перевірки від 12.08.2020 №2773/19-00-51-04/24969510;
акт камеральної перевірки від 09.10.2020 №3382/19-00-04-12/24969510;
акт камеральної перевірки від 16.11.2020 №1710/19-00-04-12/24969510.
Проведеними заходами податкового контролю, позивачем встановлено порушення граничних термінів сплати відповідачем узгодженого податкового зобов`язання з податку на додану вартість та на підставі вимог статті 126 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на момент винесення податкового повідомлення-рішення) нараховано штрафи за несвоєчасну сплату згідно податкових повідомлень-рішень, а саме:
податкове повідомлення – рішення № 0060740412 від 16.10.2020, яким застосовано штраф у розмірі 7836,16 грн;
податкове повідомлення – рішення № 0060710412 від 16.10.2020 яким застосовано штраф у розмірі 30328,76 грн;
податкове повідомлення – рішення № 0027245104 від 20.07.2020 яким застосовано штраф у розмірі 21493,89 грн;
податкове повідомлення – рішення № 0006930412 від 17.11.2020 яким застосовано штраф у розмірі 8851,88 грн;
податкове повідомлення – рішення № 0030135104 від 12.08.2020 яким застосовано штраф у розмірі 13736,10 грн.
Окрім цього позивачем нараховано відповідачу пеню за період з 29.11.2019 по 29.02.2020 в сумі 22250,91 грн.
Відповідно до статті 67 Конституції України, кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в розмірах і порядку, встановлених законом.
Пунктом 15.1 статті 15 Податкового кодексу України встановлено, що платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об`єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об`єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов`язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.
Відповідно до пункту16.1.4 статті 16 Податкового кодексу України до обов`язків платника податків входить сплата належних сум податків і зборів у встановлені законами терміни.
Статтею 31 Податкового кодексу України встановлено, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов`язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк. вважається не сплаченим своєчасно. Момент виникнення податкового обов`язку платника податків, у тому числі податкового агента, визначається календарною датою.
Статтею 36 Податкового кодексу України визначено обов`язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи (пункт 36.1). Податковий обов`язок виникає у платника за кожним податком та збором (пункт 36.2).
Статтею 49 Податкового кодексу України визначено порядок та строки подання платниками податків податкових декларацій до контролюючих органів.
В пункті 49.1 статті 49 Податкового кодексу України зазначено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов`язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об`єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (пункт 49.2 статті 49 Податкового кодексу України).
Відповідно до пункту 54.1. статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою.
Відповідно до пункту 56.11. статті 56 Податкового кодексу не підлягає оскарженню грошове зобов`язання, самостійно визначене платником податків.
Згідно пункту 57.1. статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
У відповідності до підпункту 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, «грошове зобов`язання платника податків» - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Правовими положенням підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України передбачено, що податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.
Органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень, у відповідності до положень пункту 41.2 статті 41 Податкового кодексу України.
Відповідно до приписів статті 203 Податкового кодексу України, податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Таким чином, шляхом подання податкових декларацій платника податку на додану вартість за звітні періоди з червня 2020 року по грудень 2020, відповідач самостійно визначив та узгодив податкове зобов`язання податку на додану вартість на загальну суму 851776 гривень.
У відповідності до приписів пункту 56.11 статті 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню грошове зобов`язання, самостійно визначене платником податків.
Згідно з пунктом 56.18 статті 56 Податкового кодексу України рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню. При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов`язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.
Доказів оскарження чи скасування у встановленому порядку податкових повідомлень-рішень № 0060740412 від 16.10.2020, № 0060710412 від 16.10.2020, № 0027245104 від 20.07.2020, № 0006930412 від 17.11.2020 та № 0030135104 від 12.08.2020 відповідач не надав, а суд не здобув. Також відповідач не надав, а суд не здобув доказів, які б підтверджували самостійну сплату відповідачем суми штрафу у податковому повідомленні-рішенні за несвоєчасну сплату податкового зобов`язання з податку на додану вартість.
Таким чином, штрафні санкції за порушення граничних термінів сплати податкового зобов`язання з єдиного податку, які нараховані контролюючим органом на підставі податкових повідомлень – рішень на загальну суму донарахування 82246,79 гривень є узгодженими.
Підпунктом 14.1.162. пункту 14.1 статті 162 Податкового кодексу України встановлено, що пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми грошових зобов`язань у встановлених цим Кодексом випадках та не сплачена у встановлені законодавством строки.
Відповідно до статті 129 Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається:
при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов`язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів (270 календарних днів у разі здійснення платником податків самостійного коригування відповідно до підпункту 39.5.4 пункту 39.5 статті 39 цього Кодексу), наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання.
Нарахування пені закінчується:
у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов`язань (підпункт 129.3.1 пункту 129.1 статті 129 Кодексу).
Відповідно до абзацу 11 пункту 52-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України, протягом періоду з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), платникам податків не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.
Абзацом 7 пункту 2 глави 1 розд. ІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422 (далі - Порядок № 422), встановлено, що інтегровані картки платника податку (далі -ІКП) відкриваються автоматично кожному платнику у разі:
нарахування сум грошових зобов`язань і пені з податків, зборів та сум єдиного внеску, самостійно визначених платником (за фактом надходження податкових декларацій, розрахунків, уточнюючих розрахунків.
Облік нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску відображається в ІКП окремими обліковими операціями в хронологічному порядку. При цьому кожна операція фіксується в окремому рядку із зазначенням виду операції та дати її проведення.
Зокрема, після внесення сум автоматично проводиться розрахунок пені та проведення відповідних операцій щодо нарахування пені в ІКП.
Отже, суд дійшов до висновку, що в ІКП міститься повна інформація щодо нарахованих та сплачених сум податків та зборів в хронологічному порядку.
Відповідно до пункту 7 розділу ІІІ Порядку №422 «Правила нарахування та погашення пені за несвоєчасно сплачені суми платежів, що контролюються органами ДФС
1. Нарахування пені розпочинається:
після закінчення строків погашення узгодженого грошового зобов`язання на суму податкового боргу нараховується пеня:
1) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов`язання платником податків - після спливу 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного Податковим кодексом України;
2) при нарахуванні суми грошового зобов`язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно з Податковим кодексом України;
у день настання строку погашення податкового зобов`язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
у день настання строку погашення податкового зобов`язання, визначеного податковим агентом при виплаті (нарахуванні) доходів на користь платників податків - фізичних осіб та/або органом ДФС під час перевірки такого податкового агента.
Нарахування пені (крім пені, передбаченої підпунктами 129.1.2 та 129.1.3 пункту 129.1 статті 129 глави 12 розділу ІІ Податкового кодексу України) здійснюється у день фактичного погашення податкового боргу (частини податкового боргу).
Нарахування пені закінчується:
у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу Казначейства та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов`язань;
у день проведення взаєморозрахунків непогашених зустрічних грошових зобов`язань відповідного бюджету перед таким платником податків;
у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України);
при прийнятті рішення про скасування або списання суми податкового боргу (його частини).
Статтею 131 Податкового кодексу України (в редакції, діючій на момент нарахування пені) встановлено, що нараховані контролюючим органом суми пені самостійно сплачуються платником податків. При погашенні суми податкового боргу (його частини) кошти, що сплачує такий платник податків, у першу чергу зараховуються в рахунок податкового зобов`язання. У разі повного погашення суми податкового боргу кошти, що сплачує такий платник податків, в наступну чергу зараховуються у рахунок погашення штрафів, в останню чергу зараховуються в рахунок пені. Якщо платник податків не виконує встановленої цим пунктом черговості платежів або не визначає її у платіжному документі (чи визначає з порушенням зазначеного порядку), контролюючий орган самостійно здійснює такий розподіл такої суми у порядку, визначеному цим пунктом. Суми пені зараховуються до бюджетів або державних цільових фондів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки.
Згідно з інтегрованою карткою платника податків – АТ « 2 РЗЗЗ» по платежу «податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)», за видом бюджету - 30 та класифікацією доходу бюджету - 14010100, судом встановлено, що в зв`язку із сплатою відповідачем грошового зобов`язання з податку на додану вартість в день зарахування коштів податковим органом нараховувалась в період з 29.11.2019 по 29.02.2020 пеня в сумі 22250,91 грн.
Підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України передбачено, що сума узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання набуває статусу податкового боргу.
Пунктами 59.1 та 59.5 статті 59 Податкового кодексу України встановлено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. У разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Як підтверджується матеріалами справи, у зв`язку з несплатою податкового боргу згідно статті 59 Податкового кодексу України, відповідачу надсилалась податкова вимога форми «Ю» від 12.01.2019 №139-17 (арк. справи 19), з часу виставлення якої податковий борг платника не переривався, а отже, відповідно до статті 60 Податкового кодексу України зазначена податкова вимога не відкликалася.
На час розгляду справи судом, доказів погашення податкового боргу в сумі 956273,70 грн відповідач не надав, а суд не здобув.
Пунктом 41.2 статті 41 Податкового кодексу України визначено, що органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень.
Відповідно до пунктів 95.3, 95.4 статті 95 Податкового кодексу України, стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Враховуючи зазначене, а також те, що відповідач визнає позовні вимоги, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача є обґрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до частини другої статті 139 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Таким чином за відсутності понесених судових витрат у даній справі, пов`язаних із залученням свідків та проведенням експертизи, такі судові витрати не належать стягненню з відповідача на користь суб`єкта владних повноважень.
Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги Головного управління ДПС у Тернопільській області до Акціонерного товариства "2 ремонтний завод засобів зв`язку" про стягнення податкового боргу, задовольнити в повному обсязі.
Стягнути з рахунків у банках Акціонерного товариства "2 ремонтний завод засобів зв`язку" (код ЄДРПОУ 24969510), що його обслуговують та за рахунок готівки, що належить Акціонерному товариству "2 ремонтний завод засобів зв`язку" кошти у розмірі податкового боргу з платежу податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в сумі 956273 (дев`ятсот п`ятдесят шість тисяч двісті сімдесят три) гривні 70 коп на р/р UA278999980313060029000019749, код банку одержувача 37977599, МФО 899998, код бюджетної класифікації платежу 30 14010100.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне судове рішення складено 17 травня 2021 року.
Реквізити учасників справи:
позивач: - Головне управління ДПС у Тернопільській області (місцезнаходження: вул. Білецька, 1, м. Тернопіль, 46003, код ЄДРПОУ: 44143637);
відповідач: - Акціонерне товариство "2 ремонтний завод засобів зв`язку" (місцезнаходження: вул. І. Франка, 10, м. Бережани, Бережанський район, Тернопільська область, 47501, код ЄДРПОУ: 24969510);
Головуючий суддя Мірінович У.А.