Рішення № 96859568, 13.05.2021, Полтавський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.05.2021
Номер справи
440/3901/20
Номер документу
96859568
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2021 року м. ПолтаваСправа № 440/3901/20

Полтавський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Костенко Г.В., розглянувши у порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗТОРГ і К" до Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області про визнання протиправними та скасування наказу, податкового повідомлення-рішення,

В С Т А Н О В И В:

23.07.2020 Товариство з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗТОРГ і К" (надалі - ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К", позивач) звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області (надалі - ГУ ДПС у Донецькій області, відповідач) про визнання протиправним та скасування наказу Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області від 27.05.2020 №617 про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К"; визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області від 10.07.2020 №0001603201.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що 25.06.2019 в установленому законом порядку та строк надав контролюючому органу повний пакет документів для видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, однак за результатами розгляду документів ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" відповідач протиправно відмовив у видачі ліцензій. В подальшому ліцензії були видані 05.08.2019. Внаслідок протиправних дій відповідача ліцензії видані із затримкою 1 місяць 4 дні. На підставі наказу ГУ ДПС у Донецькій області від 27.05.2020 №617 проведено фактичну перевірку ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К", який на думку позивача не відповідає вимогам Податкового кодексу України, та прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.07.2020 №0001603201, яким визначено штрафну санкцію в розмірі 250000,00 грн.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 28.07.2020 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі №440/3901/20. Вирішено розгляд адміністративної справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.

18.08.2020 засобами поштового зв`язку судом одержано відзив контролюючого органу на позов (а.с.226-229 т.1), у якому відповідач Головне управління ДПС у Донецькій області заперечує проти позову, вказуючи на те, що подані ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" документи виключали можливість видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, оскільки контролюючому органу не надано документів, які б підтверджували право власності, право користування або інше право землекористування позивача земельною ділянкою, на якій розташовані його об`єкти роздрібної торгівлі пальним. Натомість, позивач приєднав до своїх заяв документи, які свідчать про те, що майнові права на земельні ділянки, на яких розташовані об`єкти роздрібної торгівлі пальним ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К", належать третій особі - ТОВ "Архів". За викладених обставин 01.07.2019 прийнято рішення про відмову ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" у видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним № 5152/10/05-99-40-01-18.

Керуючись підпунктом 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 Податкового кодексу України проведено фактичну перевірку відповідача, за період діяльності з 01.07.2019 по 05.06.2020, та встановлено порушення частини двадцятої статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального" (надалі - Закон України №481/95). За вказане порушення, керуючись абз.9 частини другої статті 17 Закону України №481/95, податковим повідомленням-рішенням від 10.07.2020 №0001603201 накладено штрафну санкцію у розмірі 250000,00 грн.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 18.08.2020 зупинено провадження у даній справі до набрання законної сили судовим рішенням у справі №440/2474/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗТОРГ і К" до Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління ДФС у Донецькій області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 09.03.2021 поновлено провадження у справі №440/3901/20.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 18.03.2021 продовжено строк підготовчого провадження на 30 календарних днів.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 22.04.2021 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті на 12.05.2021.

Сторони у судове засідання 12.05.2021 не з`явились, про дату, час та місце судового розгляду повідомлені належним чином.

Відповідно до частини четвертої статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

З огляду на зазначене, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Відповідно до частини першої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Пунктом 1 частини третьої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Згідно частини дев`ятої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на відсутність перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, а також зважаючи на неприбуття осіб, які беруть участь у справі, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, та відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, суд вирішив розглядати справу в порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини та відповідні до них правовідносини.

ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" є юридичною особою приватного права (код ЄДРПОУ 41277492) основним напрямком господарської діяльності якого є діяльність у сфері роздрібної торгівлі пальним. Позивач у встановленому законом порядку зареєстрований платником податку на додану вартість (а.с.166 т.1).

27.05.2020 В.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області прийнято наказ №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К", за адресою: Донецька область, Олександрівський район, с.Іверське, вул.Асфальтова, 26, з 27.05.2020 тривалістю не більше 10 діб (а.с.241 т.1).

На підставі наказу ГУ ДПС у Донецькій області від 27.05.2020 №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" В.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області видано направлення на перевірку від 27.05.2020 №645 та №646 (а.с.239-240 т.1).

За наслідками проведеної фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" відповідачем складено Акт про результати фактичної перевірки з питань додержання суб`єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та/або пального від 04.06.2020 №0087/05/99/29/32/41277492 (а.с. 187-194, 235-238 т.1), у якому зафіксоване порушення частини двадцятої статті 15 Закону України №481/95.

Не погоджуючись з висновками, викладеними в акті фактичної перевірки від 04.06.2020 №0087/05/99/29/32/41277492, позивач подав до ГУ ДПС у Донецькій області заперечення до акту перевірки.

Рішенням ГУ ДПС у Донецькій області від 09.07.2020 №56255/10/05-99-32-01 "Щодо розгляду заперечення" (а.с.198-200 т.1) відмовлено у задоволені заперечення ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" на акт перевірки.

10.07.2020 відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0001603201, яким до ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" застосовано штрафну санкцію у розмірі 250000,00 грн (а.с.196-197 т.1).

Не погодившись з наказом відповідача від 27.05.2020 №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" та податковим повідомленням-рішенням від 10.07.2020 №0001603201 позивач звернувся до суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку спірному наказу та діям суб`єкта владних повноважень, а також відповідним доводам сторін, суд дійшов таких висновків.

Згідно з пунктом 61.1 статті 61 Податкового кодексу України (надалі - ПК України) податковий контроль - система заходів, що вживаються контролюючими органами та координуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Пунктом 75.1 статті 75 ПК України визначено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Отже, проведення камеральних, документальних (планових або позапланових; виїзних або невиїзних) та фактичних перевірок є правом ГУ ДПС у Донецькій області, як податкового органу.

Відповідно до підпункту 75.1.3 пункту 75.1 статті 75 ПК України фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи) (пункт 80.1 статті 80 ПК України).

Пунктом 80.2 статті 80 ПК України встановлено, що фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з підстав, визначених в підпунктах 80.2.1-80.2.7 пункту 80.2 статті 80 ПК України.

В якості підстави для скасування спірного наказу, позивач посилається на не зазначення у наказі від 27.05.2020 №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" підстави у зв`язку з чим призначено перевірку та посадової особи яка уповноважена проводити перевірку.

Згідно з пунктом 81.1 статті 81 ПК України посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред`явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:

- направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;

- копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу.

Зі спірного наказу від 27.05.2020 №617 (а.с.241 т.1) вбачається, що підставою для перевірки відповідачем зазначено підпункт 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 ПК України, яким передбачено, що фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав: у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального.

Отже, оскаржуваний наказ містить посилання на підстави для призначення перевірки, а саме: підпункт 80.2.5 пункту 80.2 статті 80 ПК України.

Крім того, суд зазначає, що наказ від 27.05.2020 №617 місить всі вимоги, що визначені пунктом 81.1 статті 81 ПК України, зокрема, дата видачі (27.05.2020), найменування контролюючого органу (ГУ ДПС у Донецькій області), найменування та реквізити відповідача, адреса об`єкта перевірки (Донецька область, Олександрівський район, с.Іверське, вул.Асфальтова, 26), дата початку (27.05.2020), тривалість перевірки (10 діб), період діяльності, який буде перевірятися (з 01.07.2019 по 05.06.2020).

Посилання позивача на те, що в спірному наказі не зазначено посадову особу яка уповноважена проводити перевірку є безпідставним, оскільки така інформація у наказі про проведення перевірки не зазначається.

Суд роз`яснює позивачу, що в направленні на проведення перевірки зазначається посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку.

Наявні в матеріалах справи копії направлень на проведення перевірки від 27.05.2020 №645 та №646 (а.с.239-240 т.1) містять інформацію щодо посадових осіб, які уповноважені на проведення перевірки.

Таким чином, відсутні підстави для визнання протиправним та скасування наказу відповідача від 27.05.2020 №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К".

Надаючи оцінку оскаржуваному податковому повідомленню-рішенню, суд виходить із наступного.

Фактичною перевіркою встановлено факт реалізації пального без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним з 01.07.2019 по 04.08.2019 на місці роздрібної торгівлі - АЗС за адерсою: Донецька область, Олександрівський район, с.Іверське, вул.Асфальтова, 26.

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров`я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального на території України визначає Закон України №481/95.

До вказано Закону було внесено зміни Законом України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», які набули чинності з 01.07.2019.

Відповідно до положень статті 1 Закон України №481/95, в редакції чинній на момент виникнення спірних відносин, ліцензія (спеціальний дозвіл) - документ державного зразка, який засвідчує право суб`єкта господарювання на провадження одного із зазначених у цьому Законі видів діяльності протягом визначеного строку.

Також положеннями вищезазначеної статті передбачено, що місце роздрібної торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.

Відповідно до приписів статті Закон України №481/95 роздрібна торгівля пальним - діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції/автогазозаправної станції/газонаповнювальної станції/газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки.

Як передбачено приписами частини двадцятої статті15 Закону України №481/95 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами або пальним може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Згідно із частиною першою статті 17 Закону України №481/95 за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Відповідно до положень абз. 9 частини другої статті 17 Закону України №481/95 до суб`єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000 гривень.

Механізм застосування фінансових санкцій; передбачених статтею 17 Закону України №481/95, регламентований спеціальним Порядком, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 №790 (далі - Порядок № 790).

Відповідно до пунктів 2 та 3 Порядку №790 за порушення, передбачені ст. 17 Закону України №481/95 до суб`єктів підприємницької діяльності, винних у вчиненні порушень, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірах, передбачених Законом.

Аналізуючи наведені норми суд зазначає, що суб`єкт господарювання, який має намір здійснювати роздрібну торгівлю пальним, з 01.07.2019 повинен отримати в уповноваженого органу виконавчої влади відповідну ліцензію на кожне місце роздрібної торгівлі пальним. За відсутності ліцензії, суб`єкт господарювання несе відповідальність, передбачену приписами статті 17 Закону України №481/95, у вигляді штрафу - 250000 гривень.

За висновками акту про результати фактичної перевірки з питань додержання суб`єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та/або пального від 04.06.2020 №0087/05/99/29/32/41277492 (а.с. 187-194, 235-238 т.1), позивачем здійснювалась роздрібна торгівля пальним за відсутності відповідної діючої ліцензій у період з 01.07.2019 по 04.08.2019.

У позовній заяві позивач не заперечує, що ним здійснювалося роздрібна торгівля пальним за відсутності діючої ліцензій у період з 01.07.2019 по 04.08.2019.

Водночас, позивач зазначає, що внаслідок протиправних дій контролюючого органу ліценція видана позивачу із затримкою на 1 місяць та 4 дні.

З даного приводу суд зазначає наступне.

Відповідно до частини четвертої статті 78 Кодексу адміністративного судочинства України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Так, рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 23.09.2020 у справі №440/2474/20, що залишене без змін постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 18.02.2021, в задоволенні адміністративного позову ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" до Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління ДФС у Донецькій області про визнати протиправним та скасувати Рішення Головного управління ДФС у Донецькій області про відмову у видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним №5152/10/05-99-40-01-18 від 01 липня 2019 року та зобов`язання надати ліцензію на торгівлю пальним за період з 01 липня по 04 серпня 2019 року відмовлено.

Зокрема, судовим розглядом у справі №440/2474/20 встановлено, "під час звернення до відповідача із заявами про видачу ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, позивачем не забезпечено надання документів, які б підтверджували наявність у ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" права власності або права користування земельною ділянкою, або іншого передбаченого законодавством права землекористування на земельні ділянки, на яких розташовані об`єкти оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об`єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення. Документи на підтвердження наявності у ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" права на використання відповідних земельних ділянок контролюючому органу не надавались.".

Таким чином, судовим рішенням, що набрало законної сили 18.02.2021, встановлено факт відсутності у ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К" ліцензії на торгівлю пальним у період з 01.07.2019 по 04.08.2019.

Доводів які спростовують вказаний висновок позивачем до суду не надано та судом не встановлено.

Відтак, суд приходить до висновку, що висновки акту перевірки від 04.06.2020 №0087/05/99/29/32/41277492 відповідають обставинам справи.

Згідно частин 1, 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідачем доведено правомірність винесеного відносно позивача податкового повідомлення-рішення від 10.07.2020 №0001603201 та наказу від 27.05.2020 №617 "Про проведення фактичної перевірки ТОВ "НАФТОГАЗТОРГ і К"

Отже, розглянувши подані сторонами документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги не підлягають задоволенню.

Розподіл судових витрат в порядку ст. 139 КАС України не здійснюється.

Керуючись статтями 241-245 Кодексу адміністративного судочинства України,

В И Р І Ш И В:

Відмовити в задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТОГАЗТОРГ і К" до Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області про визнання протиправними та скасування наказу, податкового повідомлення-рішення повністю.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду з урахуванням особливостей подання апеляційних скарг, встановлених пунктом 15.5 частини 1 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції від 03.10.2017 року.

Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Головуючий суддя Г.В. Костенко