
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 травня 2021 року м. Кропивницький Справа № 340/2547/20
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Кравчук О.В. розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД» (код ЄДРПОУ - 31790783; адреса: вул. Садова, 1, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28008)
до Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 40112170; адреса: вул. Юрія Бутусова, буд. 22, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25030)
про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД» звернулося до суду з позовом до Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області з вимогами:
-визнати протиправними дії Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області щодо скасування державної реєстрації транспортного засобу від 05.06.2018 року, вчиненої у відношення до автомобіля марки DAF, модель АЕ45 LF вантажний фургон - рефрижератор номер шасі - НОМЕР_1 , рік випуску 2013, який з 05.06.2018 року зареєстрований і належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД»;
-зобов`язати Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області поновити (відновити) державну реєстрацію транспортного засобу від 05.06.2018 року, вчиненої у відношенні до автомобіля марки DAF, модель АЕ45 LF вантажний фургон - рефрижератор номер шасі - НОМЕР_1 , рік випуску 2013, який належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД».
Позовні вимоги обгрунтовано тим, що позивач є добросовісним набувачем та власником транспортного засобу - автомобіля марки DAF, модель АЕ45 LF вантажний фургон - рефрижератор номер шасі - НОМЕР_1 . Придбавши вказаний автомобіль у ТОВ "Домініант - Трейдер", позивач подав для державної реєстрації транспортного засобу усі належним чином оформлені документи. Зауважень щодо поданих документів відповідач не висловив; державна реєстрація транспортного засобу була здійснена. Проте, надалі відповідач без належних на те підстав, керуючись постановою слідчого у кримінальному провадженні, у якому розслідується ухилення від сплати податків ТОВ «Домінант -Трейдер» при ввезенні на митну територію України транспортних засобів, скасував державну реєстрацію вказаного автомобіля. Позивач вважає, що у такий спосіб відповідач порушив права ТОВ "Агродар ЛТД" та здійснив протиправне втручання у право власності Товариства.
Відповідач позовних вимог не визнав. У поданому відзиві на позовну заяву наголосив, що відповідно до абзацу третього пункту 40 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх марок, типів і моделей, причепів, напівпричепів, мотокалясок та інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388, виявлення транспортних засобів, зареєстрованих за фіктивними чи підробленими документами є підставою для скасування державної реєстрації такого транспортного засобу. У кримінальному провадженні №32020060000000003 щодо службових осіб ТОВ «Домінант -Трейдер» за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною третьою статті 212 КК України виявлено, що при ввезенні на митну територію України транспортних засобів вносилися неправдиві відомості в документи при розмитненні, у тому числі щодо придбаного позивачем автомобіля. Зокрема, висновком судової експертизи встановлено, що бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Швейцарської Конфедерації, яке видане на автомобіль "DAF AE45LF" з реєстраційним номером НОМЕР_2 та номером шасі НОМЕР_1 не відповідає аналогічним документам, а штампи митниці нанесені контактним способом. За таких умов заступником начальника 1 відділу РКП СУ ФП ГУ ДФС у Житомирській області Перевишко Л.О. від 09.04.2020р винесено постанову про скасування державної реєстрації означеного транспортного засобу. У свою чергу, керуючись вказаною постановою та висновком експерта, відповідач скасував державну реєстрацію автомобіля, як того вимагає пункт 40 Порядку № 1388.
Сторони також скерували до суду відповідь на відзив та заперечення на відповідь на відзив, у яких підтримали раніше заявлені позиції.
Ухвалою судді Кіровоградського окружного адміністративного суду від 13 липня2020 року відкрите провадження у відповідній адміністративній справі; справу вирішено розглядати у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Ухвалою суду від 21 липня 2020 року представникові позивача відмовлено у задоволенні клопотання про розгляд справи у порядку загального позовного провадження.
Розглянувши подані сторонами заяви по суті справи, додані до них документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно і неупереджено оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд
В С Т А Н О В И В:
25 травня 2018 року на підставі договору купівлі-продажу транспортного засобу №250518-1 Товариство з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД» придбало у ТОВ «Домінант - Трейдер» транспортний засіб, що був у використанні - вантажний автомобіль марки DAF модель AE45LF, 2013 р.в., номер шасі - НОМЕР_1 вартістю 823 100,00 грн.
Позивачем була сплачена вартість автомобіля; 29 травня 2018 року за актом приймання-передачі даний автомобіль був переданий позивачеві.
05 червня 2018 року структурним підрозділом відповідача ТСЦ МВС 3542 РСЦ МВС в Кіровоградській області проведені дії щодо реєстрації вказаного транспортного засобу.
Позивачу було видане свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_3 та державний номерний знак НОМЕР_4 .
20 травня 2020 року Територіальний сервісний центр МВС 3542 РСЦ МВС в Кіровоградській області повідомив ТОВ «Агродар ЛТД» про скасування первинної реєстрації транспортного засобу DAF AE45LF автомобіль вантажний фургон -рефрижератор, реєстраційний номер НОМЕР_4 , номер шасі - НОМЕР_1 на підставі постанови слідчого слідчої групи - заступника начальника 1 відділу РКП СУ ФП ГУ ДФС у Житомирській області Перевишко Л.О. від 09.04.2020р., в рамках кримінального провадження №32020060000000003 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 212 КК України.
Так, з даної постанови вбачається, що ГУ ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №32020060000000003 щодо службових осіб ТОВ «Домінант -Трейдер» за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною третьою статті 212 КК України. В ході попереднього засідання встановлено, що ТОВ «Домінант -Трейдер» протягом 2017-2018 років при ввезенні на митну територію України транспортних засобів вносив неправдиві відомості в документи при розмитненні та ухилявся від сплати податків.
При цьому в межах досудового розслідування експертом Житомирського НДЕКЦ, проведена експертиза. Висновком експерта від 03 квітня 2020 року №6/3-100 встановлено, що бланк наданого свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Швейцарської Конфедерації, яке видане на автомобіль "DAF AE45LF" з реєстраційним номером НОМЕР_2 та номером шасі НОМЕР_1 не відповідає аналогічним документам, що знаходяться в офіційному обігу.Відбитки штампів "Львівська митниця ДФС ПІД МИТНИМ КОНТРОЛЕМ" та відбиток штампу на іноземній мові на свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу Швейцарської Конфедерації, яке видане на автомобіль "DAF AE45LF" з реєстраційним номером НОМЕР_2 та номером шасі НОМЕР_1 , нанесені контактним способом з використанням штампів.
За таких умов вказаною постановою відповідача зобов`язано скасувати державну реєстрацію марки DAF модель AE45LF, 2013 р.в., номер шасі - НОМЕР_1 .
Вказані обставини передували зверненню позивача до суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з такого.
Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частин першої - п`ятої статті 34 Закону України від 30 червня 1993 року № 3353-XII «Про дорожній рух» державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов`язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.
Державний облік зареєстрованих транспортних засобів включає в себе процес реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників.
Державній реєстрації та обліку підлягають призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення.
Державна реєстрація та облік автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України.
Для автоматизованого обліку транспортних засобів, що використовуються на вулично-дорожній мережі загального користування і підлягають державній або відомчій реєстрації, та відомостей про їх власників ведеться Єдиний державний реєстр, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України.
Частина перша статті 37 Закону України «Про дорожній рух» передбачає, що забороняється експлуатація незареєстрованих (неперереєстрованих) транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені чи підроблені, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерними знаками, які закріплені у не встановлених для цього місцях, закриті іншими предметами чи забруднені, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів, перевернуті чи не освітлені, а також транспортних засобів, що підлягають обов`язковому технічному контролю, але не пройшли його, та у випадках, передбачених законодавством, без чинного на території України поліса обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка").
Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх марок, типів і моделей, причепів, напівпричепів, мотокалясок та інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 (далі - Порядок № 1388).
Відповідно до абзацу першого пункту 3 Порядку №1388 державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - сервісні центри МВС) з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.
Згідно з абзацом другим пункту 7 вказаного Порядку №1388 експлуатація транспортних засобів, що не зареєстровані (не перереєстровані) в уповноважених органах МВС та без номерних знаків, що відповідають державним стандартам, а також ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах або знищені чи підроблені, забороняється.
Відповідно до пункту 8 цього Порядку державна реєстрація транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників та документів, які підтверджують правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін в реєстраційні документи.
Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені в установленому порядку: договори купівлі-продажу, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках; договори, укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів: договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб; нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортні засоби договори купівлі-продажу транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб`єкти господарювання, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами, і які підписані від імені таких суб`єктів уповноваженою особою і скріплені печаткою; договір комісії між власником транспортного засобу і суб`єктом господарювання, який за таким договором є комісіонером, та договір купівлі-продажу транспортного засобу, за яким продавцем є такий суб`єкт господарювання, які підписані від імені суб`єкта господарювання уповноваженою особою та скріплені печаткою (за її наявності), у разі продажу транспортних засобів суб`єктами господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами на підставі договору комісії, укладеного з власником транспортного засобу; свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати; рішення про закріплення транспортних засобів на праві оперативного управління чи господарського відання, прийняті власниками транспортних засобів чи особами, уповноваженими управляти таким майном; рішеннями власників майна, уповноважених ними органів про передачу транспортних засобів з державної в комунальну власність чи з комуна
Державна реєстрація транспортних засобів проводиться за умови сплати їх власниками передбачених законодавством податків і зборів (обов`язкових платежів), а також внесення в установленому порядку платежів за проведення огляду транспортних засобів, державну реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку, відшкодування вартості бланків реєстраційних документів та номерних знаків.
Таким чином, наведеною нормою передбачено, що державна реєстрація транспортних засобів проводиться за умови надання власниками транспортних засобів, зокрема, документів, які підтверджують правомірність їх придбання, отримання, ввезення, митного оформлення.
Згідно з пунктом 10 Порядку №1388, державна реєстрація транспортних засобів, що перебували в експлуатації та ввезені на митну територію України, проводиться за умови відповідності конструкції і технічного стану даної марки (моделі) транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, обов`язковим вимогам правил, нормативів і стандартів країни, що підтверджується сертифікатом відповідності або свідоцтвом про визнання іноземного сертифіката, копію яких власники подають до сервісного центру МВС.
Водночас, відповідно до абзацу третього пункту 40 Порядку №1388 у разі встановлення факту знищення, фальсифікації або підроблення ідентифікаційних номерів складових частин транспортних засобів, виявлення транспортних засобів, зареєстрованих (перереєстрованих), знятих з обліку в уповноважених органах МВС, у тому числі тимчасово, за фіктивними чи підробленими документами або таких, що розшукуються правоохоронними органами України у зв`язку з незаконним заволодінням, уповноважені особи сервісних центрів МВС оформляють в установленому порядку необхідні документи, скасовують державну реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку транспортних засобів і передають усі відповідні документи та за наявності транспортні засоби до відповідного органу досудового розслідування. Якщо виявлено факт підроблення митних документів, їх ксерокопії з необхідним поясненням надсилаються до органів доходів і зборів, у зоні діяльності яких проживають особи, за якими зареєстровані відповідні транспортні засоби.
З аналізу вищевказаної норми вбачається, що уповноважені особи сервісних центрів МВС скасовують державну реєстрацію (перереєстрацію) у разі виявлення транспортних засобів, зареєстрованих (перереєстрованих), знятих з обліку в уповноважених органах МВС, у тому числі тимчасово, за фіктивними чи підробленими документами, і передають усі відповідні документи до відповідного органу досудового розслідування для подальшого проведення перевірки.
Відтак, для прийняття рішення про скасування державної реєстрації транспортного засобу у розпорядженні уповноваженої особи сервісного центру МВС повинні бути беззаперечні документальні докази того, що транспортний засіб був зареєстрований (перереєстрований) за фіктивними чи підробленими документами.
Аналогічний правовий висновок міститься в постанові Верховного Суду від 31.01.2020 у справі №140/2101/18.
Аналіз норм чинного законодавства вказує на те, що факт фіктивності чи підробки документів, за якими проводилася реєстрація транспортного засобу, може бути встановлений слідчим під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження. Водночас, підставою для скасування державної реєстрації може бути судове рішення (вирок суду) за результатом розгляду кримінального провадження, яким встановлений факт підробки (фіктивності) документів, на підставі яких були зареєстровано автомобіль.
Натомість у спірних правовідносинах відповідачем скасована державна реєстрація транспортного засобу на підставі постанови слідчого у кримінальному провадженні, яке не стосується обвинувачення посадових осіб ТОВ "Агродар ЛТД" у вчиненні кримінального правопорушення.
Обвинувального вироку суду чи постанови про закриття кримінального провадження з нереабілітуючих підстав, якими було б встановлено факти знищення, фальсифікації або підроблення ідентифікаційних номерів складових частин транспортних засобів, виявлення транспортних засобів, зареєстрованих (перереєстрованих), знятих з обліку в уповноважених органах МВС, у тому числі тимчасово, за фіктивними чи підробленими документами, як цього вимагає пункт 40 Порядку, немає.
Більше того, суд звертає увагу, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу Швейцарської Конфедерації, яке видане на автомобіль "DAF AE45LF" з реєстраційним номером НОМЕР_2 та номером шасі НОМЕР_1 , яке за висновками експерта має ознаки підробки, не міститься серед переліку документів, які подавалися ТОВ "Агродар ЛТД" відповідачеві при здійсненні державної реєстрації такого автомобіля.
Фактів подання позивачем документів які посвідчують особу власника, підтверджують правомірність придбання транспортного засобу або право на користування та розпорядження ним та надання цих документів відповідачу для реєстрації транспортного засобу за ТОВ "Агродар ЛТД", не встановлено.
Принагідно суд зазначає, що постанова заступника начальника 1 відділу РКП СУ ФР ГУ ДФС у Житомирській області Перевишко Л.О. від 09 квітня 2020 про скасування державної реєстрації, зокрема, автомобіля DAF AE45LF з номером шасі НОМЕР_1 яка стала підставою для вчинення відповідачем спірних дій, скасована постановою прокурора відділу Прокуратури Житомирської області від 30 червня 2020 року.
За таких умов суд вважає передчасним та необгрунтованим скасування відповідачем реєстрації належного позивачеві автомобіля DAF AE45LF з номером шасі НОМЕР_1 .
Вказані дії відповідача спричинили безпідставне втручання у право власності ТОВ "Агродар ЛТД".
Так, відповідно до приписів статті 1 протоколу №1 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.
Згідно практики Європейського суду з прав людини «мирне володіння» означає, що порушення принципу, встановленого у першому реченні, може мати місце і за відсутності прямого або фізичного втручання у власності особи. Так, наприклад, порушення може мати форму позбавлення можливості використовувати власність, або інших форм перешкоджання реалізації права власності що є наслідком застосування законодавства або заходів органів державної влади. Наприклад рішення суду Wiggins v. United Kindom Аррl. 7456/76 (1979).
Окрім того, найбільш важлива вимога статті 1 Першого протоколу до Конвенції полягає у тому, що будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно бути законним (рішення у справі «Іатрідіс проти Греції» {ВП}, заява № 31107/96, п. 58, ЕСНК 1999-ІІ. Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (рішення у справі «Антріш проти Франції», від 22.09.1994, Sеrіеs А №296-А, п. 42, та «Кушоглу проти Болгарії», заява №48191/99, пп. 49 - 62, від 10.05.2007).
Практика Європейського суду з прав людини відзначає, що для того, щоб втручання в право власності вважалося допустимим, воно має не лише, служити законній меті в інтересах суспільства, але і повинен бути збережений розумний баланс між використовуваними інструментами та тією метою, на котру спрямований будь-який захід, який обмежує право власності. Справедлива рівновага має зберігатися між загальними інтересами суспільства та вимогами фундаментальних прав окремої особи (рішення ЄСПЛ у справі «Спорронг та Льонрот проти Швеції» (Sporrong, Lonnroth v. Sweden) від 23.09.1982).
Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (рішення від 23.09.1982 у справі «Спорронг та Льонрот проти Швеції», пп. 69 і 73. Sеrіеs А № 52). Іншими словами, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (рішення від 21.02.1986 у справі «Джеймс та інші проти Сполученого Королівства», п. 50 Sеrіеs А № 98).
Суд погоджується з позивачем у тому, що для відновлення порушеного права позивача Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області належить зобов`язати поновити державну реєстрацію транспортного засобу - вантажного автомобіля марки DAF модель AE45LF, 2013 р.в., номер шасі НОМЕР_1 , який належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Агродар ЛТД".
Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд зазначає, що позивачем надані докази сплати судового збору в сумі 2102,00 грн, які в силу частини першої статті 139 КАС України належить присудити позивачеві за рахунок бюджетних асигнувань Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області.
З огляду на зазначене, керуючись статтями 77, 78, 139, 241, 243, 244, 245, 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД» (код ЄДРПОУ - 31790783; адреса: вул. Садова, 1, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28008) до Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 40112170; адреса: вул. Юрія Бутусова, буд. 22, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25030) про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії - задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області щодо скасування державної реєстрації транспортного засобу від 05 червня 2018 року, вчиненої щодо автомобіля (вантажний фургон - рефрижератор) марки DAF модель AE45LF, номер шасі НОМЕР_1 , рік випуску 2013, який належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД».
Зобов`язати Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області поновити державну реєстрацію транспортного засобу - автомобіля (вантажний фургон - рефрижератор) марки DAF модель AE45LF, 2013 р.в., номер шасі НОМЕР_1 , рік випуску 2013, який належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Агродар ЛТД» .
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Агроспецекспорт" (код ЄДРПОУ 43085323) сплачений судовий збір у розмірі 2102,00 грн (дві тисячі сто дві гривні, нуль копійок) за рахунок бюджетних асигнувань Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 40112170).
Копію рішення надіслати учасникам справи.
Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, визначені статтями 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення суду може бути оскаржене у 30-денний строк з дня його складення до Третього апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Кіровоградський окружний адміністративний суд (а у разі початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи - безпосередньо до суду апеляційної інстанції).
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду О.В. Кравчук