Постанова № 96695101, 27.04.2021, Таращанський районний суд Київської області

Дата ухвалення
27.04.2021
Номер справи
379/321/21
Номер документу
96695101
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Єдиний унікальний номер: 379/321/21

Провадження № 3/379/150/21

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

27 квітня 2021 рокум.Тараща

Суддя Таращанського районного суду Київської області Зінкін Володимир Іванович, розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від відділення поліції № 2 Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , непрацюючого, раніше до адміністративної відповідальності неодноразово притягувався, за вчинення правопорушень передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

В нічний час з 01.04.2021 р. по 02.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 02.04.2021 р. по 03.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 03.04.2021 р. по 04.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 04.04.2021 р. по 05.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 05.04.2021 р. по 06.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 06.04.2021 р. по 07.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 07.04.2021 р. по 08.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 08.04.2021 р. по 09.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 09.04.2021 р. по 10.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 10.04.2021 р. по 11.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 11.04.2021 р. по 12.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Крім того, в нічний час з 15.04.2021 р. по 16.04.2021 р. ОСОБА_1 , перебуваючи під дією адміністративного нагляду, був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_1 чим порушив правила адміністративного нагляду, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, а саме п. а) постанови Таращанського районного суду Київської області від 03.06.2020.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 187 КУпАП.

ОСОБА_1 в судовому засіданні визнав свою винну у вчинених правопорушеннях та не оспорював зазначених в протоколах про адміністративне правопорушення обставин.

Крім повного визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, які у своїй сукупності стверджують наявність в діях останнього складу адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП.

Згідно ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями за будь-яке з вчинених правопорушень. В зв`язку з цим матеріали щодо вищевказаних правопорушень підлягають об`єднанню в одне провадження.

Враховуючи, що до суду надійшли матеріали щодо вчинення декількох адміністративних правопорушень однією особою, які розглядаються однією посадовою особою, вони мають бути об`єднані в одне провадження.

При призначенні виду та розміру адміністративного стягнення, дотримуючись вимог ст. 33 КУпАП, враховуючи характер вчиненого правопорушення, обставини його вчинення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, вважаю необхідним призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення в межах встановлених санкцією даної статті у виді адміністративного арешту. Вказаний вид стягнення в даному випадку, вважаю доцільним і достатнім для його виправлення, а також попередження здійснення ним нових правопорушень.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір у розмірі 454,00 грн.

Керуючись ст.ст. 33-36, 187 ч. 2, 283, 284, 285, 287, 294, 299, 300, 303, 326, 327 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір»,

ПОСТАНОВИВ:

Матеріали справ № 379/321/21 (3/379/150/21), № 379/322/21 (3/379/151/21), № 379/323/21 (3/379/152/21), № 379/324/21 (3/379/153/21), № 379/325/21 (3/379/154/21), № 379/326/21 (3/379/155/21), № 379/327/21 (3/379/156/21), № 379/328/21 (3/379/157/21), № 379/329/21 (3/379/158/21), № 379/330/21 (3/379/159/21), № 379/331/21 (3/379/160/21), № 379/332/21 (3/379/161/21) об`єднати в одне провадження, присвоївши єдиний унікальний номер 379/321/21, номер провадження 3/379/150/21.

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 255 (двісті п`ятдесят п`ять) грн.

Отримувач коштів – ГУК у Київ.обл/Таращанська міс/21081100 ЄДРПОУ – 37955989, банк отримувача – Казначейство України (ЕАП), рахунок IBAN – UA668999980314010542000010850, код класифікації доходів бюджету – 21081100.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 454,00 грн.

Отримувач коштів – ГУК у Київ.обл/Таращанська міс/22030101, ЄДРПОУ – 37955989, банк отримувача – Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача – UA408999980313111206000010850, код класифікації доходів бюджету – 22030101.

Роз`яснити правопорушнику його обов`язок сплатити штраф не пізніше як через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу в установлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу; витрати на облік зазначених правопорушень.

Постанова може бути пред`явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п`ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу до Київського апеляційного суду через Таращанський районний суд Київської області.

Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Суддя: В. І. Зінкін