
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
12 квітня 2021 року м. Ужгород№ 260/3443/20 Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Скраль Т.В.,
з участю секретаря судового засідання - Шестак Н.В.,
учасники справи:
позивач - Головне управління ДПС у Закарпатській області - представник в судове засідання не з`явився;
відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" - представник в судове засідання не з`явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу Головного управління ДПС у Закарпатській області (88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волошина, 52, код ЄДРПОУ ВП 44106694) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" (89000, Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт. Великий Березний, вул. Штефаника, буд. 124, код ЄДРПОУ 39654075) про стягнення податкового боргу, -
В С Т А Н О В И В:
У відповідності до статті 243 частини 3 КАС України 12 квітня 2021 року проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Рішення у повному обсязі складено 19 квітня 2021 року.
22 жовтня 2020 року Головне управління ДПС у Закарпатській області через уповноваженого представника Подойму Н.В. звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С", якою просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" податковий борг у розмірі 300006, 48 грн. по платежам: 30 11011000 "Військовий збір" у розмірі 6356,86 грн.; 85 11010100 "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати" у розмірі 293 649, 86 грн.
27 жовтня 2020 року ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду було відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
29 березня 2021 року ухвалою суду замінено первісного позивача в адміністративній справі за позовом Головного управління ДПС у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" про стягнення податкового боргу на правонаступника - Головне управління ДПС у Закарпатській області (код ЄДРПОУ ВП 44106694).
1. Позиції сторін.
Свої позовні вимоги позивач мотивує тим, що станом на 18.09.2020 року за відповідачем рахується податковий борг у розмірі 300 006,48 грн. по платежам: 30 11011000 «Військовий збір» у розмірі 6 356,86 грн; 85 11010100 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковим агентом, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати» у розмірі 293 649,63 грн. Працівниками податкового органу проведено документальну планову виїзну перевірку ТОВ «Княгиня - С» з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору. За наслідком проведеної перевірки складено акт від 03.07.2018 №742/07-16-13-12/39654075 та винесено податкове повідомлення - рішення від 17.07.2018: №0161431312 про збільшення суми грошового зобов`язання з військового збору у розмірі 6346,22 грн. (штрафні санкції в сумі 6346,22 грн, та пеня у розмірі 10,63грн.; №0161411312 про застосування штрафної санкції з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 510 грн.; №0161091312 про збільшення суми грошового зобов`язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 292471,09 грн. (штрафні санкції у розмірі 292471,09 грн, та пеня в сумі 668,54 грн). Вказані податкові повідомлення - рішення Відповідачем залишаються несплаченими та не оскаржувалися ні в адміністративному, ні в судовому порядку. У зв`язку з несплатою узгоджених сум Відповідачу на підставі п.59.1 ст. 59 Податкового кодексу України, виставлено податкову вимогу №18737- 17 від 01.08.2018 р. про наявність податкового боргу за узгодженими податковими зобов`язаннями, яку направлено на адресу Відповідача рекомендованим листом з повідомленням про вручення, вручено 07.08.2018.
08 квітня 2021 року відповідачем подано до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначають, що перевірка здійснювалась за період з 01.04.2015 року по вересень 2017 року. За цей період ТОВ «Княгиня-С»: 1) утримано податку на доходи фізичних осіб -1218564,74 грн. - перераховано до бюджету податку на доходи фізичних осіб-1218564,74 грн. - заборгованості немає, суму податкового зобов`язання сплачено в повному обсязі; 2) утримано військового збору -113 633,36 грн. - перераховано до бюджету -113633,36 грн. - заборгованості станом на 31.03.2018 р немає. Зазначена заборгованість по військовому збору в сумі 6356,86 грн. являється сумою штрафної санкції -6346.22 грн. та пеня-10.63 грн. Також зазначена заборгованість з податку на доходи фізичних осіб в сумі 293649,09 грн. являється сумою штрафної санкції в сумі-292471,09 грн. та пені в сумі 668,54 грн. ТОВ «Княгиня-С» проводила ЗЕД з давальницькою сировиною, а затримка в перерахуванні податків була зумовлена відсутністю достатньої кількості коштів, у зв`язку з затримкою поступлення валютних коштів. Не зважаючи на відсутність коштів підприємство своєчасно виплачувало заробітну плату працівникам, а затримка податків мала місце в середньому до 9 днів, що підтверджується додатком №2 до акту перевірки В той же час податки були самостійно повністю сплачені і на день перевірки заборгованості не було, що зазначено у акті перевірки розділ 3.1.2.2, р 3.1,3 та додатку №1. Зазначені штрафи не застосовуються, коли перерахування, неутримання або несплата податку на доходи фізичних осіб самостійно виявляється податковим агентом при проведенні перерахунку цього податку та виправляється в наступних податкових періодах протягом податкового (звітного) року та перераховується згідно з нормами ПК ст. 169.4 статті169 цього Кодексу. З дня набрання чинності Закону України №1072 за умови погашення платниками податків суми податкового боргу (без штрафних санкцій та пені) у повному обсязі, штрафні санкції і пеня, що залишилися несплаченими, будуть списані у порядку визначеному для списання безнадійного податкового боргу. Штрафні санкції і пеня, що підлягають застосуванню у зв`язку зі сплатою такого податкового боргу, не підлягають застосуванню та нарахуванню, а нараховані підлягають коригуванню до нульових показників. Крім того, ТОВ « Княгиня-С» з жовтня 2017 року не проводить господарську діяльність у зв`язку з розірвання контракту стороною Замовника.
Представник позивача у судове засідання не з`явився, однак 03 березня 2021 року подано клопотання про розгляд справи без участі представника, ( а.с. 89).
Представник відповідача у судове засідання не з`явився, однак про час і дату судового засідання повідомлені належним чином, що підтверджується звітом про доставку судової повістки на електронну адресу.
Відповідно до статті 229 частини 4 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
2. Обставини, встановлені судом.
Відповідно до Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, місцем знаходження Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" (код ЄДРПОУ 39654075) є: 89000, Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт. Великий Березний, вул. Штефаника, буд. 124, (а.с.5-7).
Судом встановлено, що 03 липня 2019 року Головним управління ДФС у Закарпатській області складено акт № 742/07-16-13-12/39654075 про результати документальної планової виїзної перевірки ТзОВ «Княгиня - С» з питань щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору за період з 01 квітня 2015 року по 31 березня 2018 року, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за період з 24 лютого 2015 року по 31 березня 2018 року, (а.с. 14-35).
Відповідно до якого перевіркою встановлено наступні порушення:
- пп.168.1.4 п. 168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній до 01.03.2017 року та пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній з 01.03.2017 року внаслідок чого перевіркою встановлено несвоєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб в загальній сумі 392011,84 грн., в тому числі: за листопад 2015 року в сумі 114,89 грн., за грудень 2015 року в сумі 5921,63 грн., за травень 2016 року в сумі 51,84 грн., за червень 2016 року в сумі 224,82 грн., за жовтень 2016 року в сумі 29097,00 грн., за листопад 2016 року в сумі 19999,89 грн., за грудень 2016 року в сумі 35,75 грн., за січень 2017 року в сумі 36,00 грн., за лютий 2017 року в сумі 36,00 грн., за березень 2017 року в сумі 53347,75 грн., за квітень 2017 року в сумі 69483,35 грн., за травень 2017 року в сумі 7105,07 грн., за червень 2017 року в сумі 60804,43 грн., за липень 2017 року в сумі 56257,32 грн., за серпень 2017 року в сумі 65924,00 грн., та за вересень 2017 року в сумі 23572,10 грн.
- пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній до 01.03.2017 року та пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній з 01.03.2017 року, пп.1.3 п.16 прим.1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в частині несвоєчасної сплати військового збору в загальній сумі 8482,82 грн., а саме: за серпень 2015 року в сумі 21,22 грн., за жовтень 2015 року в сумі 21,22 грн., за листопад 2015 року в сумі 62,56 грн., за грудень 2015 року в сумі 21,22 грн., червень 2016 року в сумі 20,00 грн., жовтень 2016 року в сумі 679,57 грн., за грудень 2016 року в сумі 3,81 грн., за січень 2017 року в сумі 3,00 грн., за лютий 2017 року в сумі 2,86 грн., за червень 2017 року в сумі 3234,56 грн. та за липень 2017 року в сумі 4412,80 грн.
- п.176.2 «б» ст.176 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями в частині подання з недостовірними відомостями Податкового розрахунку сум доходів, нарахованих (сплачених) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (ф. 1 ДФ) за IV кв 2015 року.
17 липня 2018 року на підставі акту від 03 липня 2018 року № 742/07-16-13-12/39654075 прийнято податкові повідомлення - рішення: № 0161431312, яким зобов`язано відповідача сплатити штраф у розмірі 6356,85 грн., (а.с. 36); № 0161411312, яким застосовано штрафні санкції у розмірі 510 грн., (а.с. 39); № 0161091312, яким збільшено суму грошового зобов`язання у розмірі 292 471,09 грн. та суми пені 668,54 грн., (а.с. 42).
01 серпня 2018 року позивачем надіслано відповідачу податкову вимогу № 18737-17 із загальною сумою податкового боргу станом на 31 липня 2018 року 300 006,48 грн.
Дана податкова вимога отримана керівником ОСОБА_1 07 серпня 2018 року, (а.с. 45).
3. Мотиви суду та норми права, застосовані судом.
Відповідно до статті 57 пункту 57.3 ПК України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов`язання платник податків зобов`язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Відповідно до статті 56 пунктів 56.1, 56.2, 56.12, 56.15, 56.18 ПК України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку. У разі якщо платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов`язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, такий платник має право звернутися із скаргою про перегляд цього рішення до контролюючого органу вищого рівня. Якщо відповідно до цього Кодексу контролюючий орган самостійно визначає грошове зобов`язання платника податків за причинами, не пов`язаними із порушенням податкового законодавства, такий платник податків має право на адміністративне оскарження рішень контролюючого органу протягом 30 календарних днів, що настають за днем надходження податкового повідомлення-рішення (рішення) контролюючого органу. Скарга, подана із дотриманням строків, визначених абзацом першим пункту 56.3 цієї статті, зупиняє виконання платником податків грошових зобов`язань, визначених у податковому повідомленні-рішенні (рішенні), на строк від дня подання такої скарги до контролюючого органу до дня закінчення процедури адміністративного оскарження. Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржується, не надсилаються, а сума грошового зобов`язання, що оскаржується, вважається неузгодженою. З урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення - рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення. Рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню. Процедура адміністративного оскарження вважається досудовим порядком вирішення спору. При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов`язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.
03 липня 2019 року Головним управління ДФС у Закарпатській області складено акт № 742/07-16-13-12/39654075 про результати документальної планової виїзної перевірки ТзОВ «Княгиня - С» з питань щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору за період з 01 квітня 2015 року по 31 березня 2018 року, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за період з 24 лютого 2015 року по 31 березня 2018 року, (а.с. 14-35).
Відповідно до якого перевіркою встановлено наступні порушення:
- пп.168.1.4 п. 168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній до 01.03.2017 року та пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній з 01.03.2017 року внаслідок чого перевіркою встановлено несвоєчасну сплату податку на доходи фізичних осіб в загальній сумі 392011,84 грн., в тому числі: за листопад 2015 року в сумі 114,89 грн., за грудень 2015 року в сумі 5921,63 грн., за травень 2016 року в сумі 51,84 грн., за червень 2016 року в сумі 224,82 грн., за жовтень 2016 року в сумі 29097,00 грн., за листопад 2016 року в сумі 19999,89 грн., за грудень 2016 року в сумі 35,75 грн., за січень 2017 року в сумі 36,00 грн., за лютий 2017 року в сумі 36,00 грн., за березень 2017 року в сумі 53347,75 грн., за квітень 2017 року в сумі 69483,35 грн., за травень 2017 року в сумі 7105,07 грн., за червень 2017 року в сумі 60804,43 грн., за липень 2017 року в сумі 56257,32 грн., за серпень 2017 року в сумі 65924,00 грн., та за вересень 2017 року в сумі 23572,10 грн.
- пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній до 01.03.2017 року та пп.168.1.4 п.168.1 ст.168 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в редакції, чинній з 01.03.2017 року, пп.1.3 п.16 прим.1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, в частині несвоєчасної сплати військового збору в загальній сумі 8482,82 грн., а саме: за серпень 2015 року в сумі 21,22 грн., за жовтень 2015 року в сумі 21,22 грн., за листопад 2015 року в сумі 62,56 грн., за грудень 2015 року в сумі 21,22 грн., червень 2016 року в сумі 20,00 грн., жовтень 2016 року в сумі 679,57 грн., за грудень 2016 року в сумі 3,81 грн., за січень 2017 року в сумі 3,00 грн., за лютий 2017 року в сумі 2,86 грн., за червень 2017 року в сумі 3234,56 грн. та за липень 2017 року в сумі 4412,80 грн.
- п.176.2 «б» ст.176 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями в частині подання з недостовірними відомостями Податкового розрахунку сум доходів, нарахованих (сплачених) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (ф. 1 ДФ) за IV кв 2015 року.
17 липня 2018 року на підставі акту від 03 липня 2018 року № 742/07-16-13-12/39654075 прийнято податкові повідомлення - рішення: № 0161431312, яким зобов`язано відповідача сплатити штраф у розмірі 6356,85 грн., (а.с. 36); № 0161411312, яким застосовано штрафні санкції у розмірі 510 грн., (а.с. 39); № 0161091312, яким збільшено суму грошового зобов`язання у розмірі 292 471,09 грн. та суми пені 668,54 грн., (а.с. 42).
Вищевказані податкові повідомлення-рішення не оскаржувались відповідачем ні в адміністративному, ні в судовому порядку і залишаються ним не сплаченим в повному обсязі, відтак, є узгодженим.
Відповідно до статті 14 пункту 14.1 підпункту 14.1.156 ПК України податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Статтею 14 пунктом 14.1 підпунктом 14.1.175 ПК України встановлено, що податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно статті 59 пункту 59.1 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до статті 14 пункту 14.1 підпункту 14.1.153 даного Кодексу податкова вимога - письмова вимога контролюючого органу до платника податків щодо погашення суми податкового боргу.
Судом встановлено, що позивачем з метою погашення податкового боргу було вручено 07 серпня 2018 року відповідачу податкову вимогу від 01 серпня 2018 року № 18737-17 із загальною сумою податкового боргу станом на 31 липня 2018 року 300 006,48 грн.
При цьому, дана податкова вимога не оскаржувалась відповідачем у судовому порядку.
Податковий борг відповідача підтверджений матеріалами справи, зокрема обліковою карткою та розрахунком податкового боргу ТОВ «Княгиня-С», (а.с.4, 8-13).
Відповідно до статті 20 пункту 20.1 підпункту 20.1.19 ПК України контролюючі органи мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Відповідно до статті 20 пункту 20.1 підпункту 20.1.34 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Відповідно до статті 102 пункту 102.4 ПК України у разі якщо грошове зобов`язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв`язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов`язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу, крім випадків, передбачених абзацом третім пункту 59.1 статті 59 цього Кодексу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.
Оскільки суми податків є узгодженими та у встановлені законом строки до бюджету не сплачені, такі визнаються сумою податкового боргу (узгоджена сума податкового зобов`язання, не сплачена платником податків у термін).
Відповідно до підпункту 20.1.19 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Положенням пункту 95.3 статті 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Згідно з пунктом 95.4 статті 95 ПК України контролюючий на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до статті 77 частини 1 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихстаттею 78 цього Кодексу.
Матеріалами справи та письмовими доказами, наданими позивачем доведено податковий борг відповідача у сумі 300 006, 48 грн та правомірність звернення до суду з зазначеним позовом, в зв`язку з чим вимоги позовної заяви є обґрунтованими, підтверджені належними та допустимими доказами, відповідачем не спростовані та підлягають до задоволення повністю.
Відповідно до статті 139 частини 2 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Таким чином, судові витрати по справі з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 9, 14, 229, 242-246, 255, 295 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Позов Головного управління ДПС у Закарпатській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" про стягнення податкового боргу - задовольнити у повному обсязі.
2. Стягнути на користь Головного управління ДПС у Закарпатській області (88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волошина, 52, код ЄДРПОУ ВП 44106694) з Товариства з обмеженою відповідальністю "Княгиня - С" (89000, Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт. Великий Березний, вул. Штефаника, буд. 124, код ЄДРПОУ 39654075) податковий борг у розмірі 300 006, 48 грн (триста тисяч шість гривень, 48 коп.) по платежам: 30 11011000 "Військовий збір" у розмірі 6 356,86 грн; 85 11010100 "Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати" у розмірі 293 649, 86 грн за рахунок коштів, що належать платнику податків на праві власності, в тому числі тих, які знаходяться на рахунках у банках.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (з урахуванням особливостей, що встановлені Розділом VII КАС України (пункт 15.5)).
СуддяТ.В.Скраль