Рішення № 95980300, 31.03.2021, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
31.03.2021
Номер справи
826/17801/18
Номер документу
95980300
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 березня 2021 року м. Київ № 826/17801/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Донця В.А. розглянув у спрощеному позовному провадженні без виклику (повідомлення) сторін адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Київпромтехсервіс" до Державної податкової служби України, Головного управління Державної податкової служби у місті Києві про визнання незаконним рішення, зобов`язання вчинити дії.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Київпромтехсервіс" звернулось до суду з адміністративним позовом про:

- визнання незаконним рішення комісії ДФС України від 21.02.2018 №599768/41099046;

- зобов`язання ДФС України зареєструвати податкову накладну від 06.12.2017 №1.

Ухвалами суду від: 05.11.2018 - відкрито провадження в справі, постановлено здійснювати розгляд справи в спрощеному позовному провадженні без виклику (повідомлення) сторін, надано строк для подання заяв по суті; 25.03.2019 - залучено до участі у справі ГУ ДФС у місті Києві в якості співвідповідача; від 31.03.2021 - замінено Державну фіскальну службу, на правонаступника - Державну податкову службу України, відповідача - Головне управління ДФС у м. Києві, на правонаступника - Головне управління ДПС у м. Києві.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказує, що оскаржуване рішення є необґрунтованим та таким, що порушує права позивача, оскільки позивачем надано всі необхідні документи для реєстрації податкової накладної, у реєстрації якої відмовлено.

Представником ДФС України подано відзив, відповідно до якого представник просить відмовити у задоволенні позовних вимог. Підставами відмови зазначено правові акти, якими врегульовано відносини щодо підстав зупинення реєстрації податкових накладних та розгляду відповідною комісією контролюючого органу первинних документів для вирішення питання про наявність підстав для реєстрації податкової накладної.

Представником Головного управління ДФС у м. Києві подано відзив, відповідно до якого представник просить відмовити у задоволенні позовних вимог, зазначивши що оскаржуване рішення прийнято комісії Державної фіскальної служби України.

Дослідивши письмові докази, судом встановлено.

Позивачем сформовано податкову накладну від 06.12.2017 №1 на загальну суму 534100,00 грн. та подано її на реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Квитанцією ДФС України від 29.12.2017 №9282488003 реєстрацію податкової накладної від 06.12.2017 №1 зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України.

Підставами зупинення реєстрації зазначеної податкової накладної визначено те, що податкова накладна відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567. Крім того, в зазначеній квитанції платнику податків запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК.

Позивачем подано повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої/го зупинено від 15.02.2018 №1.

Комісією ДФС України прийнято рішення від 21.02.2018 №599768/41099046 про відмову в реєстрації податкової накладної від 06.12.2017 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підставою для відмови в реєстрації податкової накладної від 06.12.2017 №1 зазначено: "надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування".

Позивач, вважаючи рішення комісії ДФС України про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 21.02.2018 №599768/41099046 протиправним, звернувся з позовом до суду.

Вирішуючи спір, суд виходить з такого.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, порядок їх адміністрування, права, обов`язки платників податків та зборів, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства врегульовано Податковим кодексом України (в редакції, чинній на час подання податкової накладної на реєстрацію та ухвалення оскаржуваного рішення, далі - ПК України).

Відповідно до пункту 201.1 статті 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації в порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Пунктом 201.10 статті 201 ПК України визначено: при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою (абзац перший); підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня (абзац п`ятий); якщо надіслані податкові накладні / розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин (абзац десятий).

Судом встановлено, що позивачем подано на реєстрацію податкову накладну від 06.12.2017 №1 на загальну суму 640920,00 грн., реєстрацію якої згідно з квитанцією ДФС України від 29.12.2017 №9282488003 зупинено.

Відповідно до пункту 201.16 статті 201 ПК України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2 статті 74 цього Кодексу.

За приписами пункту 74.2. статті 74 ПК України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Пунктом 201.6 статті 201 ПК України встановлено:

в разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації. У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування (підпункт "а"); визначення критерію (їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (підпункт "б"); пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (підпункт "в"). Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (підпункт 201.16.1);

письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. Зазначена комісія приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України (підпункт 201.16.3 ПК України).

Відповідно до пункту 12 "Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки, зокрема, відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу. Пунктом 13 Порядку встановлено, що за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Згідно з підпунктом 1 пункту 6 "Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних", затверджено наказ Міністерства фінансів України 13.06.2017 №567, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №753/30621 (у редакції, чинній нас час існування спірних відносин) моніторинг податкової накладної / розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями: обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній / розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01.01.2017 в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01.01.2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється).

Як вбачається зі змісту квитанції ДФС України від 29.12.2017 №9282488003, реєстрацію податкової накладної від 06.12.2017 №1 зупинено відповідно до пункту 201.16 статті 201 ПК України, оскільки податкова накладна відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 "Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних", затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 8515. Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення.

У позовній заяві зазначено, що позивачем подано до ДФС України пояснення та документи про підтвердження реальності здійснення операції по податковій накладній, реєстрацію якої було зупинено. У відзиві наведена обставина не заперечується.

Зокрема, як вбачається з Повідомлення від 15.02.2018 №1, позивачем було надано пояснення, що: "ТОВ "Київпромтехсервіс" зробив поставку товару для ПрАТ "Домобудівний комбінат №4", що зазначений в ПН №1 від 06.12.2017. Перша подія відбулася згідно оплати, а товар ще не перетнув зону митного контролю. Тому подаємо в цьому повідомленні копії документів, що підтверджують придбання товару по імпорту та реальність даної операції".

На підтвердження здійснення господарської операції позивачем до позову додано копії: договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017; рахунку-фактури, виставленого ТОВ "Київпромтехсервіс" на адресу ПрАТ "Домобудівний комбінат №4" від 04.12.2017 №70; копію видаткової накладної від 26.01.2018 №2.

У податковій накладній від 06.12.2017 №1 на загальну суму 640 920 грн., у тому числі податок на додану вартість 106820,00 грн. зазначено, що її сформовано для поставки товару: зварювальний апарат М10400В/50-60Гц в зборі з шліфувальним пристроєм 400ВВ/50-60Гц і накладками М10 (товар згідно з УКТ ЗЕД: 8515210000; одиниця виміру: шт.; код: 2009; кількість (об`єм, обсяг): 1; ціна постачання в одиниці товару /послуги без урахування ПДВ : 534100,00; код ставки: 20; обсяги постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ:534 100,00).

Відповідно до Договору поставки №КПТС/12.2017 від 04.12.2017 Постачальник (ТОВ "Київпромтехсервіс") зобов`язується поставити і передати у власність Покупця (ПрАТ "Домобудівний комбінат №4"), а Покупець зобов`язується прийняти у власність і сплатити товар, найменування, ціна за одиницю, кількість, а також строки поставки та інші характеристики відповідно до Специфікації (Додаток №1). Специфікації, оформлені належним чином, підписані уповноваженими представниками та скріплені печатками сторін, що складають невід`ємну частину цього Договору".

04.12.2017 між ТОВ "Київпромтехсервіс" та ПрАТ "Домобудівний комбінат №4" укладено додаток №1 до Договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 (Специфікація) на загальну суму 534100, 00 грн.

Згідно з Специфікацією до договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 в переліку товарів, що постачається покупцю передбачено поставку наступних товарів на загальну суму 534100,00 грн.: найменування товару: зварювальний апарат М10400В/50-60Гц; одиниця виміру: шт; кількість: 1; ціна за одиницю без ПДВ (грн): 482100,00 грн.; загальна вартість без ПДВ (грн): 482100,00 грн; ПДВ: 96420,00 грн.; загальна вартість із ПДВ: 578520, 00 грн.; Шліфувальна машина 400В/50-60Гц: одиниця виміру: шт; кількість: 1; ціна за одиницю без ПДВ (грн): 50500,00 грн.; загальна вартість без ПДВ (грн): 50500,00 грн; ПДВ: 10100,00 грн.; загальна вартість із ПДВ: 60600,00 грн.; Електрод М10: одиниця виміру: шт; кількість: 1; ціна за одиницю без ПДВ (грн): 1500,00 грн.; загальна вартість без ПДВ (грн): 1500,00 грн; ПДВ: 300,00 грн.; загальна вартість із ПДВ: 1800,00 грн.

На підтвердження реальності здійснення операції по податковій накладній від 06.12.2017 №1 позивачем надано копію видаткової накладної від 26.01.2018 №2 на суму 534100,00 грн., з якої вбачається, що її виписано на виконання договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 щодо поставки зварювального апарату М10400В/50-60Гц в зборі з шліфувальним пристроєм 400ВВ/50-60Гц і накладками М10, та копію рахунку на оплату від 04.12.2017 №70 на загальну суму 534100,00 грн., на виконання Договору №КПТС/12.2017 від 04.12.2017 щодо поставки Зварювального апарату М10400В/50-60Гц в зборі з шліфувальним пристроєм 400ВВ/50-60Гц і накладками М10.

Як уже зазначалось, підставою зупинення реєстрації накладної зазначено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 8515.

На думку суду, обсяги товарів щодо виконання умов додатку №1 до договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 (Специфікація) на загальну суму 534100,00 грн., відповідають умовам договору (додаткам), зазначеним в податковій декларації номенклатурі товарів/послуг та сумам.

Рішенням Комісії ДФС України від 21.02.2018 №599768/41099046 відмовлено в реєстрації податкової накладної від 06.12.2017 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних на підставі: "надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування".

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №190 "Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації" підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування визначено, зокрема, надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування.

У відзиві відповідачами не зазначено, які саме документи складені з порушеннями та які документи не подані на підтвердження відповідної господарської операції.

З доданих до позову договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017, додатку №1 до договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 (Специфікація), видаткової накладної від 26.01.2018 №2, рахунку на оплату від 04.12.2017 №70 вбачається, що вони підписані відповідними посадовими особами, зі змісту документів можна зробити висновок про зміст господарської операції (найменування товару), визначено ціну, документи містять дату їх складення.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №190 "Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації" підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування визначено, зокрема, надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування.

На думку суду, всупереч вимогам, встановленим підпунктом "в" підпунктом 201.16.1 пункту 201.6 статті 201 ПК України, зупиняючи реєстрацію податкової накладної, контролюючим органом не визначено вичерпного переліку документів для подання платником податків. Позивачем, з урахуванням підстав зупинення реєстрації податкової накладної, надано первинні документи на підтвердження відповідності обсягів постачання обсягам придбання за додатком №1 до Договору поставки від 04.12.2017 №КПТС/12.2017 (Специфікація).

Враховуючи викладене, суд вважає обґрунтованими доводи позивача щодо протиправності рішення комісії ДФС України від 21.02.2018 №599768/41099046 про відмову в реєстрації податкової накладної від 06.12.2017 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно позовні вимоги в частині визнання протиправним та скасування цього рішення підлягають задоволенню.

Щодо позовних вимог в частині зобов`язання ДПС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну від 06.12.2017 №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних, суд зазначає таке.

Згідно з підпунктом "б" підпункту 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 ПК України (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин) податкова накладна / розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється у день набрання законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Пунктом 49.13 статті 49 ПК України визначено, що в разі якщо в установленому законодавством порядку буде встановлено факт неправомірної відмови контролюючим органом (посадовою особою) у прийнятті податкової декларації, остання вважається прийнятою у день її фактичного отримання контролюючим органом.

Відповідно до пунктів 19, 20 "Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних", затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 19 податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.

Отже, реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрацію якої попередньо було зупинено, є повноваженням ДФС України.

З метою відновлення прав та інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду, та з метою дотримання судом гарантій на те, що спір між сторонами буде остаточно вирішений, суд дійшов висновку про необхідність зобов`язання Державної податкової служби України зареєструвати податкову накладну від 06.12.2017 №1 у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Відповідно до часини першої статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Позивачем сплачено судовий збір за дві вимоги немайнового характеру розмірі 1762,00 грн. (платіжне доручення від 21.09.2018 №841). Оскільки позов задоволено повністю судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 1762,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні) підлягають присудженню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України.

Керуючись статтею 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмові в такій реєстрації від 21 лютого 2018 року №599768/41099046 про відмову в реєстрації податкової накладної від 06 грудня 2017 року №1 в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зобов`язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю "Київпромтехсервіс" від 06 грудня 2017 року №1.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Київпромтехсервіс" судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 1762,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні) за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України.

Позивач - Товариства з обмеженою відповідальністю "Київпромтехсервіс" (ідентифікаційний код 41099046, місцезнаходження: 02132, місто Київ, вулиця Зарічна, будинок 1, офіс 173)

Відповідач - Державна податкова служба України (ідентифікаційний код 43005393, місцезнаходження: 04053, місто Київ, Львівська Площа, будинок 8).

Відповідач - Головне управління ДПС у м. Києві (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44116011, місцезнаходження 04116, місто Київ, вулиця Шолуденка, будинок 33/19).

Відповідно до статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено в день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Згідно зі статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Підпунктом 15.5 пункту 15 Розділ VII "Перехідні положення" передбачено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Суддя В.А. Донець