Рішення № 95595215, 10.03.2021, Південноукраїнський міський суд Миколаївської області (до 25.04.2025 - Южноукраїнський міський суд Миколаївської області)

Дата ухвалення
10.03.2021
Номер справи
486/1205/20
Номер документу
95595215
Форма судочинства
Цивільне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 486/1205/20

Провадження № 2/486/75/2021

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 березня 2021 року Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

у складі: головуючого – судді Савіна О. І.

при секретарі - Коршак О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Южноукраїнськ Миколаївської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська про визнання неправомірними та скасування відмови у задоволенні заяв про зняття з реєстрації місця проживання та про реєстрацію місця проживання,

без участі сторін та представника позивача,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська про визнання неправомірними та скасування відмови у задоволенні заяв про зняття з реєстрації місця проживання та про реєстрацію місця проживання.

В обґрунтування позову зазначає, що 23.07.2020 р. звернулась до органу реєстрації - Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська з заявою про зняття з реєстрації місця проживання, в якій просила зняти її з реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 у зв`язку з вибуттям за адресою: АДРЕСА_2 . В цей же день нею була подана заява про реєстрацію її місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 . Разом з даними заявами нею було надано: копію її паспорта, копію ордеру на житлове приміщення № 34 від 24.01.2020 р., квитанції про сплату відповідних платежів за реквізитами, наданим їй в ЦНАП м. Южноукраїнська. Правильність складання заяв, наявність та правильність необхідних документів були перевірені начальником ЦНАП м. Южноукраїнська, що підтверджено її підписом у розділі «Службові відмітки». Жодних зауважень щодо неправильності або неповноти наданих документів зроблено не було. 23.07.2020 р. їй було відмовлено у знятті з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 на підставі абз. 2 ст. 9-1, ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», абз. 2 п. 11, п. 26 Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016, а саме: неможливо здійснити одночасне зняття з реєстрації у зв`язку з неможливістю проведення реєстрації місця проживання. 23.07.2020 їй також було відмовлено у реєстрації за адресою: АДРЕСА_2 на підставі абз. 2 ст. 9-1, ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та абз. 2 п. 11, п. 18 Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016, п. 72 Постанови РМ Української РСР і УРРПС від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», а саме: особа не подала паспорти усіх членів сім`ї. Вважає, що їй неправомірно відмовлено у знятті з реєстрації місця проживання та реєстрації місця проживання. Просить суд визнати протиправною та скасувати відмову органу реєстрації – Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради – Центру надання адміністративних послуг від 23.07.2020 р. у знятті з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 та реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; зобов`язати орган реєстрації - Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради – Центр надання адміністративних послуг повторно розглянути заяву про зняття з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 та заяву про реєстрацію місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; стягнути з відповідача судові витрати.

В судове засідання позивач та її представник не з`явились, однак позивач надала до суду заяву, в якій вказала, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просить їх задовольнити, вважає дії відповідача неправомірними, які порушують її законні права та суперечать вимогам законодавства, регулюючого підстави і порядок зняття з місця реєстрації та реєстрацію місця проживання. В зв`язку з поганим самопочуттям вона не має можливості бути присутньою в судовому засіданні та просить розглянути справу без її участі та участі її представника.

Представник відповідача також не з`явився в судове засідання, але від Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради надійшло клопотання, в якому просить розглянути справу без участі його представника, за наявними матеріалами справи. Відповідачем був наданий відзив на позовну заяву ОСОБА_1 , з якого слідує, що відповідач не визнає позовні вимоги позивача, вважає, що позовна заява не підлягає задоволенню. Відповідно до п. 11 постанови КМ України № 207 від 02.03.2016 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» орган реєстрації відмовляє в реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання, якщо: особа не подала необхідних документів або інформації; у поданих документах містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними; звернулася особа, яка не досягла 14 років. Відповідно до п. 72 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»при вселенні в надане жиле приміщення громадянин здає ордер у житлово-експлуатаційну організацію, а за її відсутності - відповідному підприємству, установі, організації. Одночасно подаються паспорти усіх членів сім`ї, включених до ордера, з відміткою про виписку з попереднього місця проживання. Ордер на жиле приміщення № 34 від 24.01.2020 виданий Виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради ОСОБА_1 на двох осіб, включаючи її сина – ОСОБА_2 , який зі слів позивача відсутній у місті та в країні. Таким чином, зняття з реєстрації ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1 та реєстрація за адресою: АДРЕСА_2 є неможливими у зва`язку з відсутністю другої особи, зазначеної в ордері. Згідно 73 вказаної постанови ордер на жиле приміщення може бути визнано недійсним у судовому порядку у випадках подання громадянами не відповідаючи дійсності відомостей про потребу в поліпшенні житлових умов, порушення прав інших громадян. В даному випадку порушуються права громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради через неможливість розподілу жилого приміщення без виселення та зняття з реєстрації усіх зареєстрованих за адресою: АДРЕСА_1 , відсутність ОСОБА_2 та неможливість без необхідного пакету документів проведення реєстраційних дій щодо зняття ОСОБА_2 з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 та реєстрації його за адресою: АДРЕСА_2 . Просить відмовити позивачу в задоволенні позовних вимог; покласти судові витрати на позивача.

29.10.2020 р. позивачем була надана на адресу суду відповідь на відзив.

Дослідивши письмові матеріали справи, враховуючи позиції сторін, суд прийшов до наступного.

Відповідно до копії паспорту громадянина України ОСОБА_1 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 (а. с. № 4).

Згідно довідки (виписки з домової книги про склад сім`ї та реєстрацію) від 13.10.2020 р., виданою Центром надання адміністративних послуг, за адресою: АДРЕСА_1 зареєстровно дві особи: ОСОБА_1 , 1939 року народження, та її син – ОСОБА_2 , 1981 рку народження (а. с. № 29).

24 січня 2020 року Виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради ОСОБА_1 був виданий ордер на жиле приміщення АДРЕСА_3 на сім`ю з двох чоловік на право зайняття жилого приміщення жилою площею 23,1 кв.м, яке складається з двох кімнат за адресою: АДРЕСА_2 (а. с. № 8).

23.07.2020 р. ОСОБА_1 звернулась до органу реєстрації - Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська з заявою про зняття з реєстрації місця проживання, в якій просила зняти її з реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 у зв`язку з вибуттям за адресою: АДРЕСА_2 (а. с. № 9).

Того ж дня Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради - Центр надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська відмовив ОСОБА_1 у знятті з реєстрації місця проживання на підставі абз. 2 ст. 9-1, ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та абз. 2 п. 11, п. 26 Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016, а саме: неможливо здійснити одночасне зняття з реєстрації у зв`язку з неможливістю проведення реєстрації місця проживання (а. с. № 9).

23.07.2020 р. ОСОБА_1 також звернулась до органу реєстрації - Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська з заявою про реєстрацію її місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 . Адресою реєстрації місця проживання на дату звернення (попереднього місця проживання) ОСОБА_3 у вказаній заяві вказала як: АДРЕСА_1 , підставою для реєстрації місця проживання - ордер на жиле приміщення № 34 від 24.01.2020 р., виданий Виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради (а. с. № 10).

Того ж дня Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради - Центр надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська відмовив ОСОБА_1 у реєстрації місця проживання на підставі абз. 2 ст. 9-1, ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та абз. 2 п. 11, п. 18 Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016, п. 72 Постанови РМ Української РСР і УРРПС від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», а саме: особа не подала паспорти усіх членів сім`ї включених до ордера (а. с. № 10).

Позивач вважає, що їй неправомірно відмовлено у знятті з реєстрації місця проживання та реєстрації місця проживання, а тому звернулась до суду з даним позовом.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» правила здійснення реєстрації місця проживання, форми необхідних для цього документів, порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Правил реєстрації місця проживання, затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р.

Відповідно до п. 3 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р., реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) (далі - орган реєстрації) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Згідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», п. 26 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р. зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі: заяви особи або її представника, що подається до органу реєстрації; судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою; свідоцтва про смерть; паспорта або паспортного документа, що надійшов з органу державної реєстрації актів цивільного стану, або документа про смерть, виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку; інших документів, які свідчать про припинення: підстав для перебування на території України іноземців та осіб без громадянства; підстав для проживання або перебування особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту; підстав на право користування житловим приміщенням.

Разом із заявою особа подає: документ, до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження; військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку) (ч. 4 ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», п. 26 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р.).

Зняття з реєстрації здійснюється в день звернення особи. За заявою особи зняття з реєстрації може бути здійснено одночасно з реєстрацією нового місця проживання з урахуванням вимог, визначених частиною одинадцятою статті 6 цього Закону (ч. 2 ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» для реєстрації особа або її представник подає органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг): письмову заяву; документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження; квитанцію про сплату адміністративного збору; документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації; військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Згідно до п. 18 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р. для реєстрації місця проживання особа крім документів, передбачених ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», подає заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 11 (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

Відповідно до ч. 8 ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших, ніж передбачених цією статтею, документів.

Згідно ч. 1 ст. 9-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», абз. 1 п. 11 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р., орган реєстрації відмовляє в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання, якщо: особа не подала передбачені цим Законом документи або інформацію; у поданих особою документах містяться недостовірні відомості або подані нею документи є недійсними; для реєстрації або зняття з реєстрації звернулася особа, яка не досягла 14-річного віку.

Відповідно до ч. 2 ст. 9-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», абз. 2 п. 11 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р., рішення про відмову приймається в день звернення особи. Заява про реєстрацію чи зняття з реєстрації місця проживання повертається особі із зазначенням у ній причин відмови.

Відмовляючи позивачу у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 , відповідач постався на п. 72 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», вказавши, що позивач не подала паспорти усіх членів сім`ї включених до ордера. Така ж правова позиція викладена відповідачем у відзиві на позовну заяву.

Однак суд не погоджується з такою позицією відповідача. Так, відповідно до п. 72 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» зі змінами станом на від 08.05.2019 р., при вселенні в надане жиле приміщення громадянин здає ордер у житлово-експлуатаційну організацію, а за її відсутності - відповідному підприємству, установі, організації. Одночасно подаються паспорти усіх членів сім`ї, включених до ордера, з відміткою про виписку з попереднього місця проживання.

Отже, дана норма регулює порядок саме вселення громадян у надане жиле приміщення і не стосується порядку реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання.

Відповідно до вимог п. 72 вищевказаної Постанови при вселенні в надане жиле приміщення громадянин здає ордер та одночасно подає паспорти усіх членів сім`ї, включених до ордера, з відміткою про виписку з попереднього місця проживання.

З метою зняття з реєстрації попереднього місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , ОСОБА_1 і звернулась до органу реєстрації - Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська з заявою про зняття з реєстрації місця проживання та заявою про реєстрацію місця проживання, надавши пакет документів, передбачених Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правилами реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р..

З аналізу вищевказаного законодавства України не вбачається, що для реєстрації місця проживання ОСОБА_1 повинна була надати паспорти усіх членів сім`ї включених до ордера.

До того ж, як слідує з положень ч. 8 ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших, ніж передбачених цією статтею, документів.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

На думку суду, відповідач безпідставно застосував положення п. 72 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», відмовляючи позивачу у здійсненні реєстрації місця проживання. Відмова ОСОБА_1 у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 стала підставою для відмови останній у знятті з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , про що відповідач зазначив у заяві позивача про зняття з реєстрації місця проживання від 23.07.2020 р. (а. с. № 9).

За таких обставин суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають частковому задоволенню.

Звертаючись до суду з позовною заявою до Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська про визнання неправомірними та скасування відмови у задоволенні заяв про зняття з реєстрації місця проживання та про реєстрацію місця проживання, позивач у позовній заяві вказала, що даний спір обумовлений порушенням приватного права та інтересу конкретного суб`єкта, що підлягає захисту в спосіб, передбачений законодавством для сфери приватноправових відносин, навіть у тому випадку, якщо до порушення приватного права чи інтересу призвели управлінські дії суб`єктів владних повноважень.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 19 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на справи у публічно-правових спорах, а саме у спорах фізичних чи юридичних осіб із суб`єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи індивідуальних актів), дій чи бездіяльності, крім випадків, коли для розгляду таких спорів законом встановлено інший порядок судового провадження.

За ч. 3 ст. 3 ЦПК України повадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Згідно ч. 1 ст. 19 ЦПК України суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи, що виникають з цивільних, земельних, трудових, сімейних, житлових та інших правовідносин, крім справ, розгляд яких здійснюється в порядку іншого судочинства.

В п. 21 постанови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 01.03.2013 № 3 «Про деякі питання юрисдикції загальних судів та визначення підсудності цивільних справ» зазначено, що ураховуючи положення статті 1 ЦПК та статті 2 КАС, не є публічно-правовим і розглядається у порядку цивільного судочинства спір між органом державної влади та/або органом місцевого самоврядування (суб`єктом владних повноважень) як суб`єктом публічного права та суб`єктом приватного права - фізичною особою, в якому управлінські дії суб`єкта владних повноважень спрямовані на виникнення, зміну або припинення цивільних прав фізичної особи. У такому випадку це спір про право цивільне, незважаючи на те, що у спорі бере участь суб`єкт публічного права, а спірні правовідносини врегульовано нормами цивільного та адміністративного права.

Вказана правова позиція викладена також у постанові Верховного Суду від 12.12.2018 р. у справі № 826/8687/1612.

Так, відповідно до п. 29 вказаної постанови Верховного Суду публічно-правовий спір має особливий суб`єктний склад. Участь суб`єкта владних повноважень є обов`язковою ознакою для того, щоб класифікувати спір як публічно-правовий. Однак сама по собі участь у спорі суб`єкта владних повноважень не дає підстав ототожнювати спір із публічно-правовим та відносити його до справ адміністративної юрисдикції. Необхідно з`ясовувати, у зв`язку з чим виник спір та за захистом яких прав особа звернулася до суду.

Враховуючи те, що при вселенні в надане жиле приміщення позивач повинна здати ордер у житлово-експлуатаційну організацію та подати паспорт з відміткою про виписку з попереднього місця проживання, то відмовою відповідача у реєстрації та зняті з реєстрації місця проживання тягне порушення житлових прав позивача, а тому даний спір слід вирішувати за правилами цивільного судочинства.

Що стосується позовних вимог позивача в частині зобов`язання відповідача вчинити певні дії, то такий спосіб захисту прав цивільно-процесуальним законодавством не передбачений.

Відповідно до ч. 1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Оскільки, суд дійшов висновку про часткове задоволення позовних вимог позивача, то стягненню з відповідача на користь позивача підлягає судовий збір в розмірі 860,40 гривень, сплачений останньою за одну позовну вимогу немайнового характеру при зверненні до суду з даним позовом (а. с. № 1).

Керуючись ст.ст. 6, 7, 9-1, 10 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», п. п. 3, 11, 18, 26 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016 р., п. 72 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», ст.ст. 3, 4, 11-13, 19, 76-78, 81, 89, 141, 223, 264-265, 268, 273 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради - Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська про визнання неправомірними та скасування відмови у задоволенні заяв про зняття з реєстрації місця проживання та про реєстрацію місця проживання, задовольнити частково.

Визнати протиправною та скасувати відмову органу реєстрації – Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради – Центру надання адміністративних послуг від 23.07.2020 р. у знятті з реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 та реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Стягнути з Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради – Центру надання адміністративних послуг на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , судовий збір в розмірі 860,40 гривень (вісімсот шістдесят гривень сорок копійок).

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Миколаївського апеляційного суду через Южноукраїнський міський суд Миколаївської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Суддя Южноукраїнського

міського суду Олександр Іванович Савін