Рішення № 95504466, 02.03.2021, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.03.2021
Номер справи
380/1801/20
Номер документу
95504466
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2021 року справа №380/1801/20

зал судових засідань №7

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючої судді Братичак У.В.,

секретар судового засідання Середа О.-В.І.,

за участю представників сторін:

позивача Сокіл У.В.,

відповідача Гурняк О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові в порядку загального позовного провадження справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Славський» до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправним та скасування рішення про застосування штрафних санкцій, -

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Славський» (місцезнаходження: вул.Устияновича, 35, смт.Славське, Сколівський район, Львівська область, 82660; ЄДРПОУ 20814288) звернулося з позовною заявою до Головного управління ДПС у Львівській області (місцезнаходження: вул. Стрийська, 35, м.Львів, 79003; код ЄДРПОУ: 43005393), в якій просить визнати протиправним та скасувати рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску №0008643307 від 28.12.2019 на суму 63 303,74 грн.

В обґрунтування позовних вимог посилається на те, що 28.12.2019 відповідачем було прийнято рішення №0008643307 про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску. Позивач вважає таке рішення протиправним та таким, що підлягає скасуванню. Зазначає, що п.4.2 акта перевірки зазначено, що ТзОВ «Пансіонат «Славський» у період з 01.10.2016 по 31.12.2018 занизило базу нарахування єдиного внеску за рахунок не включення до бази нарахування єдиного внеску заробітної плати залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6-ти чоловік на загальну суму 575 488,56 грн. Підставою для такого трактування є посилання на пп.2.2 акта перевірки, який описує такі факти: Товариство не нарахувало заробітну плату працівникам, які працювали у вихідні дні (субота-неділя). Виходячи із розрахунків по ТзОВ «Пансіонат «Славський» інспекторами визначено, що таку заробітну плату слід було нарахувати в сумі 575 488,56 грн. При цьому, зазначає, що в акті перевірки не зазначено, яким працівникам потрібно було нарахувати заробітну плату у сумі 575 488,56 грн, не вказано, яку заробітну плату слід було нарахувати кожному із працівників. Також зазначає, що будь-які норми Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» не передбачають можливості нарахування єдиного внеску на ненараховану заробітну плату юридичною особою навіть якщо б така помилка насправді мала місце. Крім цього, вказана норма говорить про кожну застраховану особу і її заробітну плату, а не групу із шести осіб і їхню спільну заробітну плату, яку слід було нарахувати. Вказує також на те, що згідно наказів на початку кожного місяця визначаються працівники, які залучаються до роботи у вихідні дні впродовж місяця. Цими ж наказами визначено, що даним працівникам надається інший день відпочинку цього ж календарного місяця. У випадку, коли вихідні дні (субота-неділя) припадають на останні дні місяця вказаним працівникам надаються інші дні відпочинку перед такими вихідними днями. Як наслідок, всі дні роботи працівникам ТзОВ «Пансіонат «Славський» оплачені повністю. Відпрацьованих годин понад норму робочого часу у календарному місяці у працівників, які працювали у вихідні дні (субота-неділя) також немає. Заробітна плата працівникам нарахована правильно. Підстав для донарахування заробітної плати особам, які працювали у вихідні дні (субота-неділя), ні в однократному, ні у двохкратному розмірі, як зазначено актом перевірки, немає. Такі особи отримали інший день (дні) відпочинку впродовж місяця, в якому працювали у вихідні дні. Оскільки норму робочого часу, відпрацьованого ними впродовж місяця не перевищено, підстав для нарахування додаткової заробітної плати немає. У зв`язку з наведеним просить позовні вимоги задовольнити.

Ухвалою судді від 10.03.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі; справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження.

Від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому посилається на те, що на підставі направлень від 18.11.2019 №3544, 3545, виданих Головним управлінням ДПС у Львівській області, старшими державними ревізорами-інспекторами відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області, на підставі пп.20.1.4 п.20.1 ст.20, пп.75.1.2 п.75.1 ст.75, ст.77, п.82.1 ст.82 Податкового кодексу України та на підставі наказів Головного управління ДПС у Львівській області від 21.10.2019 №1707 та від 29.11.2019 №2518 проведена планова документальна виїзна перевірка ТзОВ «Пансіонат «Славський» з питань дотримання законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками, своєчасності та достовірності повноти нарахування сплати податку на доходи фізичних осіб за період з 01.01.201 по 31.12.2018, правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, за період з 01.01.2011 по 31.12.2018. Зазначає, що проведеною перевіркою на підставі банківських виписок по рахунку за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 встановлено здійснення транзакцій по розрахунках з еквайрингу у вихідні та святкові дні. Також зазначає, що перевіркою встановлено, що на підприємстві ведеться журнал обліку виходу на роботу, однак, до перевірки журнали обліку виходу на роботу працівників за 2016-2018 рр не надано. Окрім того, вказує на те, що за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 підприємством не відображено дохід залучених до роботи у вихідні дні працівників розрахунково у кількості 6-ти чоловік на загальну суму 575 488,55 грн. Вказане порушення призвело до заниження бази нарахування єдиного внеску заробітної плати залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6-ти чоловік на загальну суму 575 488,55 грн. На підставі вищевикладеного, в порушення п.2 ст.6, п.7.1 ст.7 Закону №2464 ТзОВ «Пансіонат «Славський» занизило базу нарахування єдиного внеску на суму 575 488,55 грн за рахунок не включення до бази нарахування єдиного внеску заробітної плати залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6-ти чоловік. Враховуючи наведене, зазначає, що винесене рішення про застосування штрафних санкцій №0008643307 від 28.12.2019 є правомірним та таким, що відповідає нормам податкового законодавства. Просить відмовити у задоволенні позовних вимог.

Ухвалою суду від 10.06.2020 року провадження у даній справі зупинено до набрання законної сили судовим рішенням Львівського окружного адміністративного суду у справі №380/1308/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Пансіонат Славський до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправною та скасування вимоги про сплату боргу.

Ухвалою суду від 29.01.2021 поновлено провадження у справі.

Протокольною ухвалою суду від 29.01.2021 року закрито підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала з підстав, викладених в позовній заяві, просила суд позов задовольнити повністю.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги заперечила, просила суд у задоволенні позову відмовити повністю.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши подані сторонами документи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив таке.

Головним управління ДПС у Львівській області проведено планову виїзну документальну перевірку ТзОВ «Пансіонат «Славський» з питань дотримання законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками, своєчасності та достовірності повноти нарахування, сплати податку на доходи фізичних осіб за період з 01.01.2016 по 31.12.2018, правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2011 по 31.12.2018. За результатами перевірки складено акт від 10.12.2019 №553/33.7/20814288, відповідно до якого встановлено не відображення ТзОВ «Пансіонат «Славський» у розрахунково-платіжних відомостях доходу працівників за роботу у вихідні та святкові дні, що становить з врахуванням подвійної денної ставки та кількості вихідних днів у місяці за 2016 рік – 16 206,62 грн. за одного працівника, за 2017 рік – 37 176,80 грн. за одного працівника; за 2018 рік – 42 531,34 грн. за одного працівника. Всього за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 підприємством не відображено дохід залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6 чоловік на загальну суму 575 488,56 грн.; за 2016 рік – 97239,72 грн.; за 2017 рік – 223 060,80 грн., за 2018 рік – 255 188,04 грн. Розрахунок заробітної плати за вихідний день інспекторами визначено з розрахунково-платіжних відомостей та табелів обліку робочого часу як середнє значення заробітної плати за один робочий день у подвійному розмірі з врахуванням кількості вихідних днів у кожному місяці.

Перевіркою встановлено, зокрема порушення п.2 ст.6, п.1 ст.7, ст. 8, п.2 ст.9 Закону України від 08 липня 2010 № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» у період з 01.01.2016 по 31.12.2018 ТзОВ «Пансіонат «Славський», заниження бази нарахування єдиного внеску на суму 575 488,56 грн. за рахунок не включення до бази нарахування єдиного внеску заробітної плати залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6 чоловік, донараховано єдиного внеску за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 на суму 126 607,48 грн.

Не погодившись з положеннями викладеними у акті перевірки, ТзОВ «Пансіонат «Славський» звернулося з запереченнями на акт перевірки (№2012/001 від 20.12.2019) до Головного управління ДПС у Львівській області.

10.12.2019 ГУ ДПС у Львівській області направило ТзОВ «Пансіонат «Славський» вимогу про сплату боргу (недоїмки) № Ю-0006513307 про сплату недоїмки у розмірі 126 607,48 грн.

27.12.2019 ГУ ДПС у Львівській області надало ТзОВ «Пансіонат «Славський» відповідь на заперечення про залишення заперечень на акт перевірки без задоволення.

На підставі акту перевірки від 10.12.2019 № 553/33.7/20814288 ГУ ДПС у Львівській області прийнято податкові повідомлення-рішення від 28.12.2019 №0008603307, від 28.12.2019 № 0008613307, від 28.12.2019 № 0008623307 та рішення №0008643307 про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску від 28.12.2019.

13.01.2020 ТзОВ «Пансіонат «Славський» подало до Державної податкової служби України скаргу на вказані податкові повідомлення-рішення та рішення про застосування штрафних санкцій по єдиному внеску.

За результатами розгляду скарги позивача Державною податковою службою України прийнято рішення від 16.03.2020 № 9539/6/99-00-08-05-04-06, яким скасовано податкові повідомлення-рішення ГУ ДПС у Львівській області від 28.12.2019 №№ 0008603307, 0008613307, 0008623307.

Позивач не погоджуючись з рішенням відповідача про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску, звернувся до суду з даним позовом.

Вирішуючи спір, суд застосовує наступні норми права.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцієюта законами України.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку визначає Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року №2464-VI (далі - Закон №2464).

Згідно із приписами ч.2 ст. 2 Закону №2464-VI виключно цим Законом визначаються: принципи збору та ведення обліку єдиного внеску; платники єдиного внеску; порядок нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску; розмір єдиного внеску; орган, що здійснює збір та веде облік єдиного внеску, його повноваження та відповідальність; склад, порядок ведення та використання даних Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування; порядок здійснення державного нагляду за збором та веденням обліку єдиного внеску.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.1 Закону № 2464-VI єдиний внесок - це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов`язкового державного соціального страхування в обов`язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов`язкового державного соціального страхування.

В силу п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону № 2464-VI платниками єдиного внеску є такі роботодавці як підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону № 2464-VI платник єдиного внеску зобов`язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Для платників, зазначених у пунктах 1 (крім абзацу сьомого), частини першої статті 4 цього Закону, Єдиний внесок нараховується: - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п.1 ч.1 ст.7 № 2464-VІ).

Застрахована особа - фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку єдиний внесок (п.3 ст.1 Закону № 2464-VІ).

У силу п. 3 ч. 11 ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», орган доходів і зборів застосовує до платника єдиного внеску штрафні санкції за донарахування органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Про нарахування пені та застосування штрафів, передбачених цим Законом, посадова особа органу доходів і зборів у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом, приймає рішення, яке протягом трьох робочих днів надсилається платнику єдиного внеску.

Відповідно до ст. 69 Кодексу законів про працю на підприємствах, в установах, організаціях, зупинення роботи яких неможливе з виробничо-технічних умов або через необхідність безперервного обслуговування населення, а також на вантажно-розвантажувальних роботах, пов`язаних з роботою транспорту, вихідні дні надаються в різні дні тижня почергово кожній групі працівників згідно з графіком змінності, що затверджується власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації.

Згідно ст. 72 КЗпП робота у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі.

Як вже зазначено судом, перевіркою встановлено не відображення ТзОВ «Пансіонат «Славський» у розрахунково-платіжних відомостях доходу працівників за роботу у вихідні та святкові дні, що становить з врахуванням подвійної денної ставки та кількості вихідних днів у місяці за 2016 рік – 16 206,62 грн за одного працівника, за 2017 рік – 37 176,80 грн за одного працівника; за 2018 рік – 42 531,34 грн за одного працівника. Згідно висновків акту перевірки, всього за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 підприємством не відображено дохід залучених до роботи у вихідні дні працівників у кількості 6 чоловік на загальну суму 575 488,56 грн: за 2016 рік – 97 239,72 грн; за 2017 рік – 223 060,80 грн, за 2018 рік – 255 188,04 грн.

Однак, суд звертає увагу на те, що до матеріалів справи позивач долучив накази про залучення до роботи у вихідні дні певних працівників з наданням, за їх згодою, інших днів відпочинку.

Таким чином, працівники ТзОВ «Пансіонат «Славський», які працювали у вихідні дні (субота, неділя) отримували інші дні відпочинку і такі дні надавались їх в межах одного календарного місяця, що не призводило до перевищення норми відпрацьованого робочого часу, тому підстав для донарахування заробітної плати таким працівникам немає.

Окрім того, суд зазначає, що під час перевірки не було встановлено, що шість працівників підприємства залучались до роботи у всі вихідні дні протягом 2016-2018 років, натомість заробітну плату нараховано з врахуванням подвійної денної ставки та кількості вихідних днів у місяці за 2016-2018 рр. Крім того, розрахунок невиплаченої заробітної плати інспектори провели на власний розсуд, довільно, як середнє значення заробітної плати за один робочий день у подвійному розмірі з врахуванням кількості вихідних днів у кожному місяці.

При цьому, висновок контролюючого органу про порушення правил сплати (перерахування) податків чи інших обов`язкових платежів повинен бути зроблений з покликанням на первинні документи, на підставі яких вчинено записи у податковому та бухгалтерському обліку, регістри бухгалтерського обліку, інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків, зборів та із зазначенням звітного періоду, до якого вони належать.

З урахуванням зазначених норм та обставин, суд дійшов висновку, що відповідачем недобросовісно було реалізовано надані йому повноваження щодо проведення перевірки та оформлення її результатів, що спричинило необґрунтовані висновки контролюючого органу про порушення позивачем норм Закону № 2464-VІ.

Суд звертає увагу, що Державна податкова служба України у рішенні за результатами розгляду скарги позивача від 16.03.2020 № 9539/6/99-00-08-05-04-06 скасувала податкові повідомлення-рішення ГУ ДПС у Львівській області від 28.12.2019 №№ 0008603307, 0008613307, 0008623307, винесені на наслідками документальної перевірки ТзОВ «Пансіонат «Славський».

В рішенні Державної податкової служби України зазначено, що аналіз акта перевірки свідчить про невідповідність його загальної та описової частини вимогам, встановленим у Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків, юридичними особами та їх відокремленими підрозділами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.08.2015 №727, адже він не відображає фактичних обставин та не містить чіткого обґрунтування і доказів порушення ТОВ «Пансіонат «Славський» нарахування та виплати заробітної плати працівникам за фактично відпрацьований робочий час у святковий і неробочий день.

Крім того, врахувала, що до скарги додано копії наказів про залучення працівників до роботи у вихідні дні (за їх згодою та оформленням під підпис), з подальшим наданням іншого дня відпочинку.

Отже, Державна податкова служба України у порядку адміністративного оскарження дійшла висновків про наявність порушень при проведенні перевірки та невідповідність вимогам законодавства рішень прийнятих на підставі акту перевірки.

Окрім того, суд звертає увагу на те, що рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 11.08.2020 у справі №380/1308/20, залишеним без змін постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 24.11.2020, позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Славський» до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправною та скасування вимоги задоволено. Визнано протиправною та скасовано вимогу про сплату боргу (недоїмки) № Ю-0006513307 від 10.12.2019 на суму 126 607,48 грн.

Вказане рішення суду 24.11.2020 набрало законної сили.

Відповідно до ч.4 ст.78 Кодексу адміністративного судочинства обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Виходячи з вимог вказаної норми Кодексу адміністративного судочинства та висновків суду у справі №380/1308/20, у відповідача не було правових підстав для винесення рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску №0008643307 від 28.12.2019. Відтак, таке рішення є протиправним та підлягає скасуванню.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. А, згідно ч.1 ст.90 цього ж Кодексу, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України, доказів, наявних у матеріалах справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 139 КАС України на користь позивача з відповідача за рахунок його бюджетних асигнувань необхідно стягнути судовий збір у розмірі 2 102,00 грн.

Керуючись ст.ст.2, 6, 8-10, 13, 14, 72-77, 139, 241-246, 250, підп.15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд, -

в и р і ш и в:

позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування відповідним органом доходів і зборів або платником своєчасно ненарахованого єдиного внеску №0008643307 від 28.12.2019 на суму 63 303,74 грн.

Стягнути з Головного управління ДПС у Львівській області (місцезнаходження: вул.Стрийська, 35, м.Львів, 79003, ЄДРПОУ 43005393) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Славський» (місцезнаходження: вул.Устияновича, 35, смт.Славське, Сколівський район, Львівська область, 82660; ЄДРПОУ 20814288) судовий збір в сумі 2102 (дві тисячі сто дві) грн 00 коп.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Повний текст рішення складено 12.03.2021 року.

Суддя Братичак Уляна Володимирівна