Рішення № 95344330, 08.02.2021, Господарський суд м. Києва

Дата ухвалення
08.02.2021
Номер справи
910/17074/20
Номер документу
95344330
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

08.02.2021Справа № 910/17074/20

Господарський суд міста Києва у складі судді Ягічевої Н. І., розглянувши у спрощеному провадженні без виклику сторін господарську справу

За позовом Київської митниці Держмитслужби

до Товариства з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації"

про зобов`язання повернути майно

ВСТАНОВИВ:

Київська митниця Держмитслужби звернулось з позовом до Господарського суду міста Києва до Товариства з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" про зобов`язання повернути майно.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобов`язань за договором №13 від 20.07.2018 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави та додаткових угод до нього щодо повернення нереалізованого майна, переданого Житомирською митницею ДФС на реалізацію відповідно до актів опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 №1, від 14.09.2018 №2, від 22.12.2018 №6 та №5 від 22.12.2018 на загальну суму 153763, 48 грн.

Ухвалою від 07.12.2020 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін, визначено сторонам строк для надання відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив та доказів в обґрунтування своєї позиції.

Частиною 5 статті 176 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що ухвала про відкриття провадження у справі надсилається учасникам справи, а також іншим особам, якщо від них витребовуються докази, в порядку, встановленому статтею 242 цього Кодексу, та з додержанням вимог частини четвертої статті 120 цього Кодексу.

Згідно приписів ч. 7 ст. 120 Господарського процесуального кодексу України учасники судового процесу зобов`язані повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання під час розгляду справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.

Вказана ухвала суду від 07.12.2020 була надіслана відповідачу 09.12.2020 рекомендованим листом, що підтверджується відтиском печатки про відправлення на зворотному боці ухвали, на адресу місцезнаходження відповідача, вказану у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: вул. Кошиця, буд. 9-Б, кв. 18, м.Київ, 02068.

Однак поштове відправлення не було вручене відповідачу та було повернуте до суду 21.12.2020 з приміткою: «за закінченням терміну зберігання» про що свідчить реєстр відстеження поштової кореспонденції 0105476283430.

Позивач ухвалу суду від 07.12.2020 отримав 11.12.2020, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення відправлення, виплату поштового переказу 0105476283422.

Відповідач своїм правом на подання відзиву на позов у визначений у відповідності до положень Господарського процесуального кодексу України строк не скористався.

За таких обставин, справа підлягає вирішенню за наявними матеріалами з огляду на приписи ч. 9 ст. 165 та ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно положень ст. 248 ГПК України, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Таким чином, суд, враховуючи належне повідомлення сторін про розгляд справи, визначений процесуальний строк для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, вбачає за можливе здійснити розгляд справи за наявними матеріалами.

Відповідно до ч. 4 ст. 240 ГПК України, у разі неявки всіх учасників справи у судове засідання, яким завершується розгляд справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи суд підписує рішення без його проголошення.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Господарський суд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

20.07.2018 року між Житомирська митниця ДФС (Митниця), правонаступником якої є Київська митниця Держмитслужби, та Товариством з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" укладено Договір №13 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави, відповідно до умов якого митниця передає, а Товариство з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" приймає для реалізації: швидкопсувне майно, вилучене у справах про порушення митних правил; майно, за яким власник не звернувся до закінчення визначених Митним кодексом України термінів зберігання на складі; товари з обмеженим терміном зберігання, вилучені Митницею у справах про порушення митних правил; товари та транспортні засоби, від яких власник відмовився на користь держави.

29.08.2018 року між Житомирська митниця ДФС (Продавець), правонаступником якої є Київська митниця Держмитслужби, та Товариством з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" (Аукціонер) укладено Договір №16 про аукціонний продаж, відповідно до умов якого Продавець передає, а Аукціонер приймає для реалізації: товари, які швидко псуються, або мають обмежений строк зберігання, у тому числі товари-предмети порушення митних правил, вилучені відповідно до Митного кодексу України; товари та транспортні засоби, від яких власник відмовився на користь держави; товари та транспортні засоби, термін зберігання яких на складі митниці закінчився, а власник не звернувся в установлений законодавством строк (далі майно).

Додатковою угодою від 02.01.2019 року №1 дію договору про реалізацію майна від 20.07.2018 року №13 було продовжено до 30.06.2019 року на період проведення конкурсу щодо визначення підприємств, які мають право реалізовувати майно. Дію договору про аукціонний продаж від 29.08.2018 року №16 також продовжено додатковою угодою №1 до цього договору до 30.06.2019 року.

10.04.2019 року між Житомирська митниця ДФС (Продавець), правонаступником якої є Київська митниця Держмитслужби, та Товариством з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" (Підприємство) укладено Договір №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави, відповідно до умов якого Митниця передає, а Підприємство приймає для реалізації: швидкопсувне майно, вилучене у справах про порушення митних правил; майно, за яким власник не звернувся до закінчення визначених Митним кодексом України термінів зберігання на складі; товари з обмеженим терміном зберігання, вилучені Митницею у справах про порушення митних правил; товари та транспортні засоби, від яких власник відмовився на користь держави.

Передача в реалізацію товарів та транспортних засобів проводиться згідно акту опису, оцінки та передачі майна, кожен з яких є невід`ємною частиною договору та є підставою для подальшої реалізації майна (п.1.2 Договору №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави).

Пунктом 2.1. Договору №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави передбачено, що з моменту прийняття майна представником Товариства з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації", відповідальність за його цілісність і збереження несе товариство з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації".

Митниця щоквартально проводить інвентаризацію майна, переданого на зберігання, та здійснює взаємозвірку розрахунків. У разі необхідності інвентаризація може бути проведена позапланово (п. 2.11 Договір №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави).

Пунктом 3.7 Договору №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави, майно, передане для продажу і не реалізоване протягом 60 календарних днів, підлягає уцінці, розмір якого не перевищує 20% ціни, зазначеної у акті опису, оцінки та передачі майна, про що складається акт переоцінки, який підписується комісією в складі представників Митниці, податкових та фінансових органів.

10.04.2019 року між Житомирська митниця ДФС (Продавець), правонаступником якої є Київська митниця Держмитслужби, та Товариством з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" (Аукціонер) укладено Договір №10 про аукціонний продаж, відповідно до умов якого Продавець передає, а Аукціонер приймає для реалізації: товари, які швидко псуються, або мають обмежений строк зберігання, у тому числі товари-предмети порушення митних правил, вилучені відповідно до Митного кодексу України; товари та транспортні засоби, від яких власник відмовився на користь держави; товари та транспортні засоби, термін зберігання яких на складі митниці закінчився, а власник не звернувся в установлений законодавством строк (далі майно).

Згідно із п. 1.2 Договору №10 про аукціонний продаж, Аукціонер проводить в м.Житомір продаж заявленого на аукціон майна згідно з Порядком організації митних аукціонів, реалізації товарів і транспортних засобів на митних аукціонах, товарних біржах або через підприємства торгівлі, а також розпорядження окремими видами товарів, що не підлягають реалізації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003р. №607 (зі змінами та доповненнями).

Пунктом 5.1 Договору №10 про аукціонний продаж передбачено, що майно, виставлене та не продане на аукціоні протягом 15 календарних днів з дня інформаційного повідомлення про проведення митного аукціону або продане в кількості, що не перевищує 30 відсотків його обсягу, підлягає уцінці, але не більше 20 відсотків його вартості, визначеної в акті опису, оцінки та передачі майна.

Майно, яке виставлялось на продаж і не було продане протягом трьох митних аукціонів, знімається з аукціонних торгів, після чого комісія, утворена Продавцем, приймає рішення про подальше розпорядження таким майном (п. 5.2 Договору №10 про аукціонний продаж).

Згідно з умовами Договору №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави та Договору №10 про аукціонний продаж від 10.04.2019 року попередньо укладені Договір №13 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави від 20.07.2018 року та Договір №16 про аукціонний продаж від 29.08.2018 року втратили чинність (п. 9.3. Договору від 10.04.2019 №9, п. 8.8. Договору від 10.04.2019 №10).

10.04.2019 року за результатами проведення конкурсу з Товариством з додатковою відповідальністю Довірче товариство «Європейське бюро приватизації», як переможцем, укладено договори про реалізацію майна, що перейшло у власність держави та про аукціонний продаж майна на 2019 рік відповідно за №9 та №10.

В подальшому у зв`язку із реорганізацією Житомирської митниці ДФС та передачею майна та справ до Київської митниці Держмитслужби укладено додаткові тристоронні угоди про перехід прав та обов`язків за договором Житомирської митниці ДФС до Київської митниці Держмитслужби.

В додатку до додаткової угоди №1 до договору №9 перераховано майно та його вартість одержане відповідачем від Житомирської митниці ДФС на реалізацію та нереалізоване на дату укладення угоди - 28.12.2019 року, а саме монети, книги та «секонд-хенд» - не сортований одяг, взуття, іграшки, що були у використанні, всього 1958 кг, загальною вартістю 27 448,26 грн.

В додатку до додаткової угоди №1 до договору №10 наведено опис майна та його вартість одержаного відповідачем від Житомирської митниці ДФС на реалізацію та нереалізоване на дату укладення угоди - 28.12.2019 року, а саме автомобіль, загальною вартістю 126 315,22 грн.

Відповідно до наказу Житомирської митниці ДФС від 03.08.2018 року №31-г «Про передачу в реалізацію майна», акту опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 року №1 передано для реалізації на комісійних умовах майно, за яким не звернувся власник, а саме монети на загальну суму 930,00 грн.

На підставі доручення від 13.08.2018 (вих.№78) майно передано представнику товариства Сєврюкову І.В.:

-згідно з накладними від 13.08.2018 №ЖТМ18-4889, №ЖТМ18-4891 монети на суму 230,00 грн.;

-згідно з накладними від 13.08.2018 №ЖТМ18-4892, №ЖТМ18-4893 - монети на суму 700,00 грн.

На підставі наказу №54-г від 23.11.2018 року проведено першу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №1 від 29.11.2018 на суму 186,00 грн.

Наказом №3 -г від 16.01.2019 року проведено другу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №1 від 21.01.2019 року на суму 111,60 грн.

Станом на 14.08.2020 року по акту опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 №1 залишок майна складає 632,40 грн.

Відповідно до наказу Житомирської митниці ДФС від 14.09.2018 року №37 «Про розпорядження майном», акту опису, оцінки та передачі майна від 14.09.2018 №2 передано для реалізації на комісійних умовах майно, за яким не звернувся власник, а саме майно - «секонд-хенд» несортований одяг, взуття, іграшки, що були у використанні 5 600 кг на суму 110 880,00 грн.

На підставі довіреності від 14.09.2018 б/н за накладною від 22.12.2018 року №ЖТМ18-72 майно передано представнику товариства Сєврюкову І.В.

На підставі наказу №54-г від 29.11.2018 року проведено першу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №2 від 29.11.2018 року на суму 22 176,00 грн.

Наказом №3 -г від 16.01.2019 року проведено другу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №2 від 21.01.2019 року на суму 13 272,00 грн.

З виписок по рахункам клієнтів за березень - квітень 2019 року вбачається, що відповідач перерахував кошти за реалізоване майно та списано торгівельну винагороду на загальну суму 2 976,87 грн. (пл. доручення 122,123,145).

Крім того, Житомирській митниці ДФС повернуто з реалізації частину одягу та взуття б/у (3241 одягу б/у+ 180 -взуття б/у) відповідно до акту вилучення майна №2 від 22.11.2019 на суму 46 080,87 грн.

Станом на 14.08.2020 залишок майна по акту опису, оцінки та передачі майна від 14.09.2018 №2 складає 26 374,26 грн.

Відповідно до наказу Житомирської митниці ДФС від 19.12.2018 «Про передачу в реалізацію майна», акту опису, оцінки та передачі майна від 22.12.2018 №6 передано для реалізації на комісійних умовах майно, за яким не звернувся власник, а саме книги на загальну суму 690,00 грн.

На підставі довіреності від 22.12.2018 №183 накладною від 22.12.2018 №ЖТМ 18-4994 майно передано представнику товариства Сєврюкову І.В.

На підставі наказу №13-г від 12.04.2019 проведено першу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №6 від 12.04.2019 на суму 138,00 грн.

Наказом №17 -г від 21.05.2019 проведено другу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №7 від 24.05.2019 на суму 110,40 грн.

Станом на 14.08.2020 залишок майна по акту опису, оцінки та передачі майна від 22.12.2018 №6 складає 441,60 грн.

Згідно з наказом Житомирської митниці ДФС від 19.12.2018 №59-Г згідно з Актом опису, оцінки та передачі майна №5 від 22.12.2018 відповідач прийняв для продажу через аукціон легковий автомобіль «AUDI A6 2/5 TDI», р.н. НОМЕР_1 , кузов № НОМЕР_2 вартістю 157 894,02 грн.

На підставі наказу №9-г від 13.03.2019 проведено першу уцінку майна відповідно до акта уцінки майна №4 від 18.03.2019 на суму 31 578,80 грн.

Станом на 14.08.2020 по акту опису, оцінки та передачі майна від 22.12.2018 № 5 залишок майна складає 126 315,22 грн.

В свою чергу позивач вказує, що відповідачем жодних відомостей про продаж майна, місце його знаходження на даний час митниці не надано. Умови договору щодо повернення майна, чи перерахування коштів у разі його реалізації не виконуються.

З матеріалів справи вбачається, що Житомирська митниця ДФС неодноразово зверталась до Товариства з додатковою відповідальністю "Довірче товариство Європейське бюро приватизації" з метою отримання інформації про фактичне місце зберігання нереалізованих товарів та для організації вільного доступу представникам митниці для проведення огляду та інвентаризації нереалізованих товарів, відповідно до п. 2.11 Договору №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави від 10.04.2019 року (лист від 03.12.202019 №1027/10/06-70-05).

Митницею також повідомлено відповідача про необхідність термінового повернення нереалізованих товарів на склад митниці відповідно до умов договору, що підтверджується листами (від 20.06.2019 №562/10/06-70-03, 31.07.2019 №655/10/06-70-03).

Позивачем також вживалися заходи досудового врегулювання спору за договором від 10.04.2019 №9. Так, 06.12.2019 відповідачу було направлено претензію щодо невиконання умов договору про реалізацію майна (вих. 1041/10/06-70-10).

Спір у справі виник, за твердженням позивача, з підстав того, що при проведенні інвентаризації Житомирською митницею ДФС майна за 2019 рік інвентаризаційній комісії митниці не вдалося провести інвентаризацію майна, що було передане відповідачу для реалізації. Про даний факт комісією вказано у Протоколі від 02.12.2019. В акті зазначено, що Директором ТзДВ «Довірче підприємство «Європейське бюро приватизації Севрюковим І.О. за весь термін проведення інвентаризації комісії не надано можливості побачити майно та провести інвентаризацію. Грошові кошти на рахунок митниці від реалізації майна не надходили, у зв`язку з чим просить суд зобов`язати відповідача повернути нереалізоване майно, переданого Житомирською митницею ДФС на реалізацію відповідно до актів опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 №1, від 14.09.2018 №2, від 22.12.2018 №6 та №5 від 22.12.2018 на загальну суму 153763, 48 грн.

Оцінюючи подані позивачем докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов`язків є, зокрема, договори та інші правочини.

Відповідно до частини 1 статті 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Відповідно до вимог ст. 526 Цивільного кодексу України зобов`язання повинні виконуватися належним чином, відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту, або інших вимог, що звичайно ставляться.

Положеннями частини першої ст. 193 Господарського кодексу України визначено, що суб`єкти господарювання повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином, відповідно до закону, інших правових актів, договору.

За змістом статті 610 Цивільного кодексу України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

У разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом ч. 1 ст. 611 Цивільного кодексу України.

Зважаючи на зазначене, суд приходить до висновку, що відповідач порушив взяті на себе зобов`язання за Договором №9 про реалізацію майна, що перейшло у власність держави та Договором №10 про аукціонний продаж від 10.04.2019 року, у зв`язку з чим у нього виникло зобов`язання з повернення майна, переданого йому.

Відповідно до п.п. 10, 11 «Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1340 від 25.08.1998 року (далі - Порядок), майно, зазначене у пункті 1 цього Порядку, передане для продажу в роздрібну торгівлю і не реалізоване протягом 60 календарних днів, підлягає уцінці, розмір якої визначається комісією, створеною відповідно до пункту 7 цього Порядку, і не повинен перевищувати 20 відсотків вартості, зазначеної в акті опису, оцінки та передачі майна.

Якщо товар не реалізовано протягом наступних 30 днів, провадиться додаткова уцінка або товар передається для реалізації за ціною остаточної вартості іншій організації.

У разі коли на реалізацію передається майно з обмеженим терміном зберігання або користування і воно не має попиту, уцінка може провадитись у скорочені терміни.

Майно (лот), яке виставлене на аукціон або реалізується через біржі та не продане протягом 30 календарних днів з дня інформаційного повідомлення про проведення аукціону або продане в кількості, що не перевищує 30 відсотків його обсягу, підлягає уцінці не більше ніж на 20 відсотків вартості, визначеної в акті опису, оцінки та передачі майна.

Якщо протягом наступних 30 днів після проведення уцінки майно не було продане, воно знімається з аукціонних чи біржових торгів. Після цього комісія, створена відповідно до пункту 7 цього Порядку, приймає рішення про подальше розпорядження таким майном.

Інші умови визначаються для товарів, які реалізуються на митних аукціонах, редукціонах, порядок реалізації яких визначається Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 18 Прикінцевих положень Порядку передбачено, що повернення майна відбувається за рішенням суду або за рішенням керівника органу, в якому майно перебуває на обліку, за наявності відповідних підстав у порядку, встановленому органом, що здійснив його вилучення, або міністерством, керівник якого спрямовує та координує діяльність такого органу. У разі відсутності майна повернення його вартості здійснюється у розмірі, встановленому підпунктом 6 пункту 9 розділу VI Бюджетного кодексу України.

Суд зазначає, що матеріали справи не містять доказів повернення майна, яке було передане Житомирською митницею ДФС відповідно до актів опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 №1, від 14.09.2018 №2, від 22.12.2018 №6 та № 5 від 22.12.2018 на загальну суму 153 763,48 грн.

Відповідно до положень частини другої ст. 4 Господарського процесуального кодексу України юридичні особи та фізичні особи - підприємці, фізичні особи, які не є підприємцями, державні органи, органи місцевого самоврядування мають право на звернення до господарського суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав та законних інтересів у справах, віднесених законом до юрисдикції господарського суду, а також для вжиття передбачених законом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням.

Статтею 13 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Статтею 74 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог та заперечень.

Відповідно до ст.ст. 76, 77 Господарського процесуального кодексу України, належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

За таких обставин, оцінивши подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на повному, всебічному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог.

Відповідно до статті 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір покладається на відповідача.

На підставі викладеного та керуючись ст. 86, 232, 233, 237, 238, 240 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

ВИРІШИВ:

1. Позовні вимоги задовольнити повністю.

2. Зобов`язати Товариство з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" (вул.Кошиця, 9-Б, офіс-18, м.Київ, 02068, код ЄДРПОУ 22737132) повернути нереалізоване майно, передане Житомирською митницею ДФС на реалізацію відповідно до актів опису, оцінки та передачі майна від 13.08.2018 №1, від 14.09.2018 №2, від 22.12.2018 №6 та № 5 від 22.12.2018 на загальну суму 153 763,48 грн.

3. Стягнути з Товариства з додатковою відповідальністю Довірче товариство "Європейське бюро приватизації" (вул.Кошиця, 9-Б, офіс-18, м.Київ, 02068, код ЄДРПОУ 22737132) на користь Київської митниці Держмитслужби (бул. Гавела Вацлава, 8-а, 03124, м.Київ, код ЄДРПОУ 43337359) 2 306 (дві тисячі триста шість) грн 45 коп. судового збору.

Після набрання рішенням законної сили видати відповідний наказ.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене у строки та порядку, встановленому розділом ІV ГПК України.

Повне рішення складено 05.03.21

Суддя Н.І. Ягічева