Рішення № 95067815, 23.02.2021, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.02.2021
Номер справи
160/17178/20
Номер документу
95067815
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Копія ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 лютого 2021 року Справа № 160/17178/20

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Златіна Станіслава Вікторовича

розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших категорій громадян при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

23.12.2020 року ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших категорій громадян при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, в якому просить:

- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, оформлене протоколом № 16 від 29.09.2020 року про не підтвердження ОСОБА_1 факту виконання робіт у зоні відчуження, як учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

- зобов`язати Регіональну комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації встановити ОСОБА_1 статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та видати посвідчення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

В обґрунтування позовної заяви зазначено, що позивач звернувся з заявою до Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації з проханням здійснити йому заміну старого посвідчення на посвідчення нового зразка «Учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». Однак відповідно до протоколу №16 від 29.09.2020 року Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, було відмовлено у визначенні статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС через не підтвердження факту виконання робіт у зоні відчуження. Позивач вважає, що йому неправомірно відмовлено, оскільки позивач згідно закону та наявних доказів дійсно постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, він безпосередньо брав участь у роботах, пов`язаних з усуненням наслідків у зоні відчуження у 1990 році. Відповідачами порушено право позивача на користування гарантованими державою пільгами, що вказує на порушення прав позивача, які підлягають судовому захисту.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 24.12.2020 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи.

Відповідач-1 надав відзив на позовну заяву, в якому зазначає, що позовні вимоги не визнає, просить у задоволенні позову відмовити. Як зазначає відповідач-1, правила видачі посвідчень урегульовано Порядком видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 (зі змінами) (далі - Порядок). Пунктом 13 Порядку передбачено, що спірні питання визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вирішуються Комісією. Особові справи громадян надсилаються на розгляд Комісії за рішенням регіональної комісії.

За поданням Дніпропетровської обласної державної адміністрації, лист від 21.08.2020 № 42-3715/0/2-20, та відповідно до рішення Комісії Дніпропетровської ОДА особова справа ОСОБА_1 була розглянута на засіданні Комісії 29.09.2020 та прийнято рішення про відсутність правових підстав для підтвердження йому статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки не підтверджено факт виконання робіт у зоні відчуження.

Відповідач - 2 надав суду відзив на позовну заяву, у якому просить суд відмовити у задоволенні позову, оскільки не підтверджено факт виконання позивачем робіт у зоні відчуження.

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, відзив та письмові пояснення відповідно не надали; ухвалу суду від 24.12.2020 року отримали 04.01.2021 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, яке міститься у матеріалах справи.

Дослідивши письмові докази, наявні у матеріалах справи, суд встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини.

ОСОБА_1 проходив строкову військову службу у військовій частині № 12676 в період з 17.12.1988 року по 19.11.1990 року.

В період з 03.02.1990 року по 17.05.1990 року брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в складі військовій частині № 19293, що підтверджується довідкою № 4/814 від 30.11.2020 року Павлоградського об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Крім того, участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в складі військових частин № 19293 та № 45154, також підтверджується архівними довідками Центрального архіву Міністерства оборони Республіки Бєларусь.

Відповідно до експертного висновку Дніпропетровської регіональної міжвідомчої експертної Ради № 67 від 17 грудня 1992 року захворювання ОСОБА_1 пов`язане з роботами по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Згідно довідки обласної МСЕК № 4 від 29.05.2019 року позивачу встановлено III групу інвалідності безстроково з 01.07.2019 року, яка пов`язана з виконанням обов`язків військової служби при ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

04.05.2016 року позивачу було видано посвідчення № НОМЕР_1 особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії.

ОСОБА_1 звернувся з заявою до Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації з проханням здійснити йому заміну старого посвідчення на посвідчення нового зразка «Учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

Згідно протоколу № 2 засідання Регіональної комісії від 28.05.2020 р., Регіональною комісією з визначення статусу осіб які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших категорій громадян при Дніпровській обласній державній адміністрації, було вирішено направити документи позивача до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, відповідно до постанови KM України від 11.07.2018р. № 551.

Згідно витягу з протоколу № 16 засідання комісії від 29.09.2020 р. Комісією зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, мені було відмовлено у визначенні статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, не підтверджено факт виконання робіт у зоні відчуження.

Позивач вважає таку відмову необґрунтованою та такою, що порушує його права та законні інтереси, у зв`язку з чим, звернувся до суду з даним позовом.

Згідно ч.1, ч. 4 ст.15 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» підставами для визначення статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є період роботи (служби) у зоні відчуження, що підтверджено відповідними документами: видача довідок про період роботи (служби) по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також на територіях радіоактивного забруднення, видача довідок, про заробітну плату за цей період, здійснюється підприємствами, установами та організаціями (військкоматами), а за період проживання на територіях радіоактивного забруднення, евакуацію, відселення, самостійне переселення - органами місцевого самоврядування.

Згідно положень ст.65 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», посвідчення "Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС" та "Потерпілий від Чорнобильської катастрофи" є документами, що підтверджують статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надають право користування пільгами, встановленими цим Законом. Видача посвідчень провадиться спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями за поданням районних державних адміністрацій. Порядок видачі посвідчень встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Згідно пункту 2 Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 (далі - Порядок № 551) посвідчення є документом, що підтверджує статус осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, громадян, які постраждали від радіоактивного опромінення внаслідок будь-якої аварії, порушення правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушення правил зберігання і захоронення радіоактивних речовин, що сталося не з вини потерпілих, дружин (чоловіків) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (потерпілих), смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою або з участю у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, а також опікунам дітей (на час опікунства) померлих громадян, смерть яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою, і надає право користуватися пільгами та компенсаціями, встановленими Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон), іншими актами законодавства.

Відповідно до пункту 6 Порядку № 551 учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали в зоні відчуження з 1 липня 1986 р. по 31 грудня 1986 р. від одного до п`яти календарних днів, у 1987 році - від одного до 14, у 1988-1990 роках - не менше 30 календарних днів, на діючих пунктах санітарної обробки населення і дезактивації техніки або на їх будівництві - не менше 14 календарних днів у 1986 році, віднесеним до категорії 3, видаються посвідчення "Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 19__ році" (категорія 3) серії А зеленого кольору.

Пунктом 11 Порядку № 551 встановлено, що посвідчення видаються уповноваженими органами за місцем проживання (реєстрації) особи на підставі рішень комісій з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян, утворених уповноваженими органами (далі - регіональні комісії).

Посвідчення видаються: учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - на підставі одного з таких документів:

- довідки про підвищену оплату праці в зоні відчуження із зазначенням кількості днів і населеного пункту, підтвердженої первинними документами (наказ чи розпорядження про відрядження до зони відчуження із зазначенням періоду роботи (служби) в зоні відчуження, особового рахунка, табеля обліку робочого часу, посвідчення про відрядження в зону відчуження з відміткою підприємства про прибуття та вибуття працівника, шляхових листів (за наявності), трудової книжки (у разі потреби);

- довідки архівної установи про участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в зоні відчуження із зазначенням періоду служби (виконання робіт), днів виїзду на об`єкти або в населені пункти зони відчуження, у разі потреби - довідки командира військової частини, військового квитка, витягу з особової справи військовослужбовця, завіреного в установленому порядку.

Пунктами 13 та 14 Порядку № 551 вказано, що спірні питання визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вирішуються комісією при Мінсоцполітики, до складу якої, крім його фахівців, входять представники МОЗ, ДАЗВ, МВС, Міноборони, Київської облдержадміністрації та громадських об`єднань, статутна діяльність яких пов`язана із соціальним захистом осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (за згодою), за поданням уповноважених органів.

Особові справи громадян надсилаються на розгляд комісій, зазначених в абзацах першому і другому цього пункту, за рішенням регіональних комісій.

Рішення комісій, зазначених у пункті 13 цього Порядку, є підставою для видачі посвідчень відповідної категорії. У разі встановлення такими комісіями факту необґрунтованої видачі посвідчення відповідної категорії таке посвідчення на підставі рішення таких комісій підлягає вилученню уповноваженими органами.

Згідно пунктів 4-7 розділу ІІІ Положення про Комісію зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 26 грудня 2018 року № 1945 (далі - Положення), прийняті Комісією рішення фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим, секретарем та членами Комісії.

Особові справи громадян надсилаються на розгляд Комісії за рішенням регіональних комісій з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, утворених Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями.

Рішення Комісії є підставою для видачі посвідчень відповідної категорії.

Рішення Комісії може бути оскаржене в установленому законодавством порядку

Згідно витягу з протоколу № 16 засідання комісії від 29.09.2020 р., Комісією зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, позивачу було відмовлено у визначенні статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, не підтверджено факт виконання робіт у зоні відчуження.

З матеріалів справи судом встановлено, що на підтвердження статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС позивачем було надано: копії експертних висновків Дніпропетровської регіональної міжвідомчої експертної ради по встановленню причинного зв`язку захворювань з роботою по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і їх професійного характеру від 17.12.1992 № 3/2285 від 11.04.1996 № 2285, копію довідки обласної МСЕК № 4 м. Дніпро від 22.05.2019, копію військового квитка, копію довідки Павлоградського об`єднаного міського військового комісаріату Дніпропетровської області від 28.05.1993 № 4/421, копію довідки Павлоградського об`єднаного міського військового комісаріату Дніпропетровської області від 22.07.1992 № 4/208, щодо роботи в період з 03.02.1990 по 23.07.1990 в 30 км. зоні по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, копію довідки Павлоградського об`єднаного міського військового комісаріату Дніпропетровської області від 26.02.1998 № 4/356, копію довідки шахти "Павлоградська" про заробітну плату від 25.06.1992 у розмірі 8736 крб.18 коп., копію листа Міністерства охорони здоров`я України від 20.01.1997 №16.01/24, копію листа військового комісару Павлоградського об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 16.12.2019 № 4/4563, лист УСЗН Павлоградської міської ради від 21.02.2020 №2 492/08, лист департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Комунального закладу "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради" від 09.04.2020 №2 71, копію архівної довідки Міністерства оборони Республіки Білорусь від 24.01.2014 № 2 4/1034, що по наказам командира в/ч 45154.

Зі змісті вказаних документів судом встановлено, що ОСОБА_1 з 03.02.1990 року по 17.05.1990 року брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в складі військовій частині № 19293, що підтверджується довідкою № 4/814 від 30.11.2020 року Павлоградського об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

З досліджених судом матеріалів справи вбачається, що Регіональною комісією з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації, при прийнятті спірного рішення вказані обставини не враховано, що такі документи надають право для визначення статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Суд акцентує увагу, що пунктом 3 Положення визначено, що основними принципами діяльності Комісії є: законність; колегіальність; повнота розгляду наданих документів та інших підтвердних матеріалів; обґрунтованість прийнятих рішень; незалежність членів Комісії (недопущення втручання в діяльність Комісії фізичних та юридичних осіб, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування); компетентність членів Комісії.

Тобто, рішення Комісії, на переконання суду, не відповідає наведеним вище вимогам щодо чіткості та зрозумілості підстав для відмови позивачу у визначенні статусу учасника ліквідації наслідків аварій на Чорнобильській АЕС.

Крім того, встановлені судом обставини свідчать про те, що спірним рішенням про відмову у наданні статусу учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відповідач позбавив позивача певного кола прав та свобод, соціальних гарантій, якими він міг бути наділений в зв`язку з наданням державою певного правового статусу.

З огляду на викладене та зважаючи на принцип захисту легітимних очікувань особи, суд вважає, за можливе зобов`язати Регіональну комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації встановити ОСОБА_1 статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та видати посвідчення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Окремо, суд вважає за необхідне наголосити на тому, що позивачу 04.05.2016 року видано посвідчення № НОМЕР_1 особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії.

Таким чином, державні органи видавши позивачу свого часу посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії підтвердили її участі у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС під час проходження строкової служби в складі військової частини.

Відповідно до ч.2 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Частиною 1 ст.9 КАС України визначено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно із частинами 1, 2 ст.77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ч.3 ст.90 КАС України, суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що позовну заяву слід задовольнити.

Відповідно до частини другої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Керуючись ст.ст. 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код РНОКПП НОМЕР_2 ) до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України (вул. Еспланадна, б.8/10,м.КиївМсп601,Центральна Частина Києва, Київ,01601, код ЄДРПОУ 37567866), Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших категорій громадян при Дніпропетровській обласній державній адміністрації (пр. О. Поля, буд 1,м. Дніпро,49101, код ЄДРПОУ 00022467) третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації (вул. Набережна Перемоги, 26,м. Дніпро,49094, код ЄДРПОУ 25946540) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України, оформлене протоколом № 16 від 29.09.2020 року про не підтвердження ОСОБА_1 , факту виконання робіт у зоні відчуження, як учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Зобов`язати Регіональну комісію з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян Дніпропетровської обласної державної адміністрації встановити ОСОБА_1 статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та видати посвідчення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Стягнути на користь ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС при Міністерстві соціальної політики України витрати з оплати судового збору у сумі 420,40 грн.

Стягнути на користь ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших категорій громадян при Дніпропетровській обласній державній адміністрації витрати з оплати судового збору у сумі 420,40 грн.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя (підпис) С.В. Златін

Виготовлено з автоматизованої системи документообігу суду

Суддя С.В. Златін

Рішення не набрало законної сили на 23.02.2021 року

Суддя С.В. Златін